Aydın’da Gitmek İsteyebileceğiniz Gece Hayatı Mekânları


Aydın’da Gitmek İsteyebileceğiniz Gece Hayatı Mekânları

Aydın dendiğinde akla gelen ilk özelliklerden biri turizmdir. Yaz turizminin ülkedeki en hareketli bölgelerinden biri olan Aydın, sahip olduğu pek çok konaklama seçeneği ve tatil bölgeleri ile yerli ve yabancı turistleri ağırlamaya devam etmektedir. Aydın’ın çeşitli yerlerinde konaklamaları gerçekleştiren misafirler, gündüz saatlerinde otellerinde keyif içerisinde vakit geçirebilir veya şehir turuna çıkabilirler. Gece saatlerinde ise şehrin dört bir yanında yer alan gece hayatı mekânları ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Aydın il sınırları içerisinde bulunan restoran, club, bar ve türkü evi gibi seçenekler özellikle akşam saatlerinde hizmet vermeye başlamaktadır. Enerji dolu bir gece geçirmek adına sizler de bu mekânları tercih edebilirsiniz. Kuşadası Club Bar, 1926 Restaurant, Kuşadası Hayal Kahvesi, Tarihi Çınar Balık Restaurant, Kuzgun Cafe Bar, Pasaj Shot Bar, Canlar Türkü Evi, Le Gramophone Bar, Dubliners Karaoke Bar, E-5 Cafe Bar, Paddy’s Irish Bar ve Billy and Lee’s Happy Hour Bar tercih edebileceğiniz gece hayatı mekânları olarak Aydın’da bulunmaktadır.

Aydın tatilinizde gidebileceğiniz eğlence mekanları listemizden önce tatilinizi planlamak için Aydın Otelleri sayfamızda yer alan oteller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kuşadası Club Bar

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yer alan Kuşadası Club Bar, Kuşadası’nın barlar sokağında bulunmaktadır. İl merkezinden Kuşadası minibüslerine binerek ilçeye vardıktan sonra yine minibüs ve otobüsler ile barlar sokağına giderek bu eğlence mekânına ulaşabilirsiniz.

Kuşadası Club Bar, ziyaretçilerine sabahın ilk ışıklarına kadar doyasıya eğlence vaat eden mekânlardan biridir. Barlar sokağında yer alan bu mekâna özellikle yılın sıcak dönemlerinde hem yerli hem de yabancı turistler adeta akın etmektedir.

Fiyatların da ortalama düzeyde olduğu bu mekâna giderek Aydın ziyaretinizi çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Mekânda Türkçe ve İngilizce çalan şarkılar ile yerinizde duramayacaksınız.

Adres: Alacamescit Mah., Yıldırım Cad., No:21, 09400 Kuşadası/Aydın

Gece hayatıyla şehrin her noktasından ziyaretçi çeken Kuşadası’nda tatilinizi planlamak için Kuşadası Otelleri sayfamızdaki oteller arasından seçiminizi yapabilir, uygun fiyatlarla konforlu ve eğlence dolu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

1926 Restaurant

Aydın’ın şehir merkezinde, Efeler’de yer alan 1926 Restaurant, gece geç saatlere kadar eğlenceli ve unutulmaz bir akşam geçirmek adına tercih edebileceğiniz mekânlardandır. Efeler’de bulunan bu restorana girmek için Kalfaköy Mahallesi’ne giden toplu taşıma araçlarına binebilirsiniz.

Aydın il merkezinde yer alan en kaliteli restoranlardan biri olan 1926 Restaurant, eski bir sabun hanenin içine yapılmıştır. Yapılan restoreler sonucunda daha modern bir hale getirilen bu restoranın duvar ve kapılarında eskiye dönük pek çok kabartma süs bulunmaktadır.

Son derece şık bir restoran olan 1926 Restaurant, leziz yemekler yiyip dostlarınızla içki içmek adına tercih edebileceğiniz en hoş yerlerdendir. Restoranın fiyatları biraz yüksek olsa da verilen hizmetin kalitesine bakıldığında bu fiyatları hak ettiği görülmektedir.

Adres: Kalfaköy Mah., 109. Sok., Efeler/Aydın

Kuşadası Hayal Kahvesi
Aydın’ın en sakin mekânlarından biri olan Kuşadası Hayal Kahvesi, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmek yerine dinlendirici bir akşam geçirmek adına tercih edebileceğiniz mekânlardandır. Bu mekâna gitmek için ilk olarak il merkezinden Kuşadası minibüslerine binmeli, ardından yine minibüs ve otobüsler ile Yat Limanı karşısına gitmelisiniz.

Haftanın neredeyse her günü canlı müzik keyfinin bulunduğu Kuşadası Hayal Kahvesi, lezzetli kahveler ve tatlılar ile birlikte sakin bir akşam geçirmeyi dileyenler için en ideal yerlerden biridir. Dostlarınız ile sohbet etmek ve müzik keyfi yaşamak adına sizler de Kuşadası Hayal Kahvesi’ne gidebilirsiniz.

Adres: Atatürk Bulvarı, Yat Limanı Karşısı, 09400 Kuşadası/Aydın

Tarihi Çınar Balık Restaurant

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yer alan Tarihi Çınar Balık Restaurant, mezeleri ve leziz yemekleri ile ünlü bir yerdir. Bu restorana gitmek için il merkezinden Kuşadası minibüslerine binmeli ve ardından yine minibüs veya otobüsler ile birlikte Türkmen Mahallesi’ne doğru gitmelisiniz.

Denize sıfır bir konumda bulunan Tarihi Çınar Balık Restaurant, denizin sakinliği ile keyifli bir akşam geçirmek için ideal mekânlardan biridir. Hem yerli hem de yabancı turistler tarafından sıklıkla tercih edilen bu mekânın mezeleri, deniz ürünleri ve ana yemekleri bir hayli ünlüdür. Özellikle ahtapot ızgarası ile meşhur olan Tarihi Çınar Balık Restaurant, rakı – balık yapmak isteyen misafirlerin tercih edebilecekleri mekânlardandır. Mekânın fiyatları ise ortalamanın biraz üzerindedir.

Adres: Türkmen Mah., Gazibeğendi Sok., No:5, 09400 Kuşadası/Aydın

Kuzgun Cafe Bar

Aydın il merkezinde bulunan Kuzgun Cafe Bar, bölgede yer alan yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra öğrenciler tarafından da sıklıkla ziyaret edilmektedir. Aydın il merkezinde bulunurken Ramazan Paşa Mahallesi’ne giden minibüslere binerek mekâna giriş yapabilirsiniz.

Siyah bir konsept içerisinde müşterilerine hizmet veren Kuzgun Cafe Bar, hem nezih hem de eğlenceli bir mekân seçeneği olarak dikkat çekmektedir. Mekânın duvarlarında bulunan tarihi resimler, notlar ve şiirler, Kuzgun Cafe Bar’a apayrı bir hava katmaktadır. Mekânda çalınan müzikler ise İngilizce ve Türkçe olarak en trend şarkılardan oluşturulan listeler olmaları ile dikkat çekmektedirler.

Kuzgun Cafe Bar’da müzik eşliğinde atmosferin havasına kapılıp biralarınızı yudumlayabileceğiniz gibi alkolsüz pek çok farklı içecek türünü de sipariş edebilirsiniz. Fiyatların uygun olduğu bu mekânda terasa çıkıp şehrin tadına varabilirsiniz.

Adres: Ramazan Paşa Mah., 27 Sok., No:15, Kat:3, 09100 Efeler / Aydın

Pasaj Shot Bar
Aydın ilinin Didim ilçesinde bulunan Pasaj Shot Bar, Ege Bölgesi’nde shot bar olarak hizmet veren birkaç mekândan biridir. Mekâna ulaşmak için il merkezinden Didim minibüslerine binerek ilk olarak ilçeye ulaşmalı, ardından da Altınkum Mahallesi’ne giden minibüsler ile de Pasaj Shot Bar’a gitmelisiniz.

Pasaj Shot Bar, konsepti ile hem yerli hem de yabancı turistlere hitap etmektedir. Shot günlerinde uygun ve indirimli fiyatlı shotlar ile birlikte sabahın ilk ışıklarına kadar keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Didim’in renkli gece hayatına katılmak adına gidebileceğiniz en iyi tercihlerden olan Pasaj Shot Bar, gecenin geç saatlerinde bir hayli kalabalık bir hale gelmektedir.

Adres: Altınkum Mah., Yalı Cad., 09270 Didim/Aydın

Canlar Türkü Evi

Aydın il merkezinde yer alan Canlar Türkü Evi, türküler ile birlikte keyifli zaman geçirmek isteyen misafirlerin tercih ettiği en ideal mekânlardan biridir. Bu türkü evine gitmek için Sevgi Yolu’na giden minibüs ve otobüslere binmeniz yeterli olacaktır.

Aydın gece hayatına katılmak fakat rock ve pop müzik yerine türküler ile birlikte vakit geçirmek isteyenler için Canlar Türkü Evi, gidilebilecek mekânlar arasındadır. Duvarlarda yer alan Ahmet Kaya posterlerinin yanı sıra şiirlerden mısralar ve saz fotoğrafları, kendine has bir mekâna geldiğinizi sizlere belli etmektedir. Türkü ve şiirler dinleyip içeceklerinizi yudumlamak isterseniz uygun fiyatlı olan Canlar Türkü Evi’ne gidebilirsiniz.

Adres: M. Umut ve Sevgi Yolu, 51 A, Hasanefendi – Ramazan Paşa Mah., 09100 Efeler/Aydın

Le Gramophone Bar

Çok hareketli mekânlar yerine daha nezih yerlere gitmek isteyenler için uygun seçeneklerden biri olan Le Gramophone Bar, Aydın il merkezine bulunmaktadır. Hasanefendi Mahallesi’ne giden minibüs ve otobüsler ile bu mekâna rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Canlı müziğin keyfine varabileceğiniz Le Gramophone Bar, alkollü ve alkolsüz içecekler ile sakin bir gece geçirmek isteyenlerin uğrak noktasıdır. Haftanın bazı günlerinde mekânda sahne alan gruplar genellikle pop ve rock tarzında şarkılar söyleseler de misafirlerden gelen istekleri de kırmamaktadırlar.

Uygun bir fiyatlandırmaya sahip olan Le Gramophone Bar, duvarlarında bulunan müzik notası figürleri ile sizi müzik ile daha da birleştirmektedir.

Adres: Hasanefendi – Ramazan Paşa Mah., 1907 Sok., No:9, 09100 Efeler/Aydın

Dubliners Karaoke Bar

Aydın gece hayatına katılmak fakat farklı bir mekânı tercih etmek isteyenler için en ideal yerlerden biri Dubliners Karaoke Bar’dır. Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yer alan bu gece hayatı mekânına merkezden kalkan Kuşadası minibüsleri ile ilk olarak ilçeye varıp ardından da Camikebir Mahallesi’ne giden minibüslere binerek ulaşabilirsiniz.

Dubliners Karaoke Bar’ın en ilgi çekici özelliklerinden biri, mekânda haftanın neredeyse bütün günlerinde karaoke yapılmasıdır. Sesine güvenenlerin veya yalnızca eğlenmek isteyenlerin tercih edebilecekleri bu özelliğin yanı sıra mekânda soğuk biranızı yudumlayabileceğiniz nezih bir ortam bulunmaktadır.

Adres: Camikebir Mah., Bozkurt Sok., No:4/1, Kuşadası/Aydın

E-5 Cafe Bar

Aydın’ın il merkezinde yer alan E-5 Cafe Bar, gece kulübü tarzındansa canlı müzik ile keyifli bir akşam geçirmek isteyenler için uygun bir mekândır. Merkezden kalkan Kurtuluş Mahallesi otobüs ve minibüsleri ile rahat bir şekilde E-5 Cafe Bar’a gidebilirsiniz.

Üniversite öğrencileri tarafından sıklıkla tercih edilen E-5 Cafe Bar, bu özelliğinin yanı sıra yaz aylarında ise yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Mekânda haftanın birkaç günü gerçekleşen canlı müzik etkinliğine denk gelmeniz durumunda keyifli bir akşam geçireceğiniz neredeyse kesindir.

Adres: Kurtuluş Mah., 2013. Sok., 09020 Efeler/Aydın

Paddy’s Irish Bar

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yer alan Paddy’s Irish Bar, keyifli bir akşam geçirmek adına tercih edebileceğiniz mekânlardandır. Mekâna gitmek için ilk olarak merkezden kalkan Kuşadası minibüslerine binmeli, ardından da Alacamescit Mahallesi’ne giden minibüsler ile Kuşadası’nda ilçe içi ulaşımınızı gerçekleştirmelisiniz.

Güzel bir ortama sahip olan Paddy’s Irish Bar, misafirlerine eğlenceli bir akşam yaşatmaktadır. Biralarınızı veya diğer içeceklerinizi yudumlarken müzik ile keyiflenebileceğiniz bu mekânda duvar süslemeleri ise bir hayli dikkat çekicidir.

Paddy’s Irish Bar’daki fiyatlandırmalar ise diğer barlara göre daha uygun olmasına rağmen kalitede bir eksilme söz konusu değildir.

Adres: Alacamescit Mahallesi, Yıldırım Caddesi, No:25, 09400 Kuşadası/Aydın

Billy and Lee’s Happy Hour Bar

Aydın’ın Didim ilçesinde yer alan Billi and Lee’s Happy Hour Bar, özellikle yabancı turistlerin tercih ettiği bir mekân olarak dikkat çekmektedir. İl merkezinden kalkan Didim minibüsleri ile ilçeye ulaştıktan sonra Çamlık Mahallesi’ne giden minibüsler ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Yabancı turistler kadar yerli turistlerin de uğradığı bu gece hayatı mekânı, çeşitli kokteyller ile birlikte yabancı müzik dinleyebileceğiniz hoş yerlerdendir. Duvarlarında bulunan ilginç süsleme ve kabartmalar ile son derece ilgi çekici bir hale gelen Billy and Lee’s Happy Hour Bar, uygun fiyatlandırması ile birlikte misafirlerine hizmet vermektedir.

Adres: Çamlık Mah., 421 Sok., No:3, Didim/Aydın

Deniziyle, kumsallarıyla ve eğlence hayatıyla öncelikli tatil merkezi olan Aydın’da tatilinizi hemen Aydın Otelleri sayfamızdaki oteller arasından seçiminizi yaparak planlayabilirsiniz.

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.