Bayraklı Tatilinde Gece Hayatı


Bayraklı Tatilinde Gece Hayatı

İzmir şehir merkezine yakın bir konumda yer alan Bayraklı, İzmir’de tarihi ve turistik bir gezi denildiğinde akla ilk gelen destinasyonlardan biri olmasa da, İzmir gece hayatı denildiğinde kesinlikle uğrak noktalardan biridir.

Şehrin en ünlü gece kulübü ve eğlence mekanlarından bazılarına ev sahipliği yapan Bayraklı’da, ayrıca çok güzel canlı müzik, fasıl ve meyhane konseptli mekanlar da bulunmaktadır. Sabahın ilk ışıklarına kadar dans edebileceğiniz, ünlü isimlerin sahnelerini izleyebileceğiniz, rakı eşliğinde canlı müzik dinleyebileceğiniz ya da arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir yemek yiyebileceğiniz Bayraklı gece hayatı mekanları arasında; Tac Mahal, Öküz Folkart, Meyhane Nevizade, Monkey Club, Fasıltı Ocakbaşı Meyhane ve Rakışıklı Meyhane yer almaktadır.

Bayraklı tatilinizde gidebileceğiniz eğlence mekanları listemizden önce tatilinizi planlamak için Bayraklı Otelleri sayfamızda yer alan oteller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Tac Mahal

Bayraklı’da Turan mevkiinde yer alan Tac Mahal, ilçenin merkezine yaklaşık 4-5 km uzaklıkta yer alır. Deniz kıyısında yer alan mekana, ilçe merkezinden araba ile yaklaşık 10 dakikada ulaşım sağlamak mümkündür.

Bir gece kulübü ve eğlence mekanı olarak hizmet veren Tac Mahal; şık dekorasyonu, etkileyici aydınlatmaları, eğlenceli müzikleri ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenip dans edebileceğiniz keyifli bir mekandır. Ünlü isimlerin de sahne aldığı mekan, alkollü olarak hizmet vermektedir. Tac Mahal, İzmir’de dans ve eğlence denince akla ilk gelen adreslerden biridir.

Mekan, 23:00 ile 05:00 saatleri arasında açıktır.

Adres: Turan, 1649. Sk. No:17, 35540 Bayraklı/İzmir

Meyhane Nevizade

Bayraklı Sahili’nde yer alan mekanlardan biri olan Meyhane Nevizade, ilçe merkezine yaklaşık 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Deniz kenarında yer alan ve deniz manzaralı bir mekan olan Meyhane Nevizade’ye özel araba ve taksi ile ulaşım ortalama 10-12 dakika sürmektedir.

Meyhane konsepti ile ziyaretçilerini ağırlayan mekan, alkollü olarak hizmet vermektedir. Sahne performansları, canlı konserler, hoş bir atmosfer, şovlar ve kaliteli müziği ile İzmir’de eğlencenin ilk adreslerinden biri olan Meyhane Nevizade, hem meyhane hem de eğlence mekanı konsepti ile farklı tarzlara hitap etmektedir.

Gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız önerilmektedir. Meyhane Nevizade, 20:00 ile 02:00 saatleri arasında açıktır.

Adres: Bayraklı, 1606/1. Sk. No:8, 35530 Bayraklı/İzmir

Monkey Club

Bayraklı’da Turan mevkiinde bulunan ve Bayraklı Sahili’nde yer alan mekanlardan biri olan Monkey Club, ilçe merkezine yaklaşık 4-5 km uzaklıktadır. Özel araba ve taksi ile ulaşım ortalama 8-10 dakika sürmektedir.

Deniz kenarındaki konumu ile hem ilçenin yerlileri hem İzmirliler hem de buraya gelen yerli ve yabancı turistlerden ilgi gören bir gece kulübü olan Monkey Club, egzotik kokteylleri ve eğlenceli atmosferi ile tercih edilmektedir. Mekan, ayrıca meze çeşitleri ve atıştırmalıkları ile de önerilmektedir.

Monkey Club, 23:30 ile 04:00 saatleri arasında açıktır.

Adres: Turan Mahallesi, 1649. Sk. No:13, 35540 Bayraklı/İzmir, Türkiye

Öküz Folkart

Bayraklı’da Adalet mevkiinde yer alan Öküz Folkart, ilçe merkezine yaklaşık 6 km uzaklıktadır. Özel araba ve taksi ile ulaşım ortalama 10-15 dakika sürmektedir.

Bayraklı Sahili’ne yakın bir konumda bulunan Öküz Folkart, bir gece kulübü olarak hizmet vermektedir. Folkart Towers içerisinde yer alan ve alkollü olarak hizmet veren mekan; canlı müzik ve müzik eşliğinde dans etmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Ünlü isimlerin de sahne aldığı Öküz Folkart, iç mekan dekorasyonu ile de dikkat çekmektedir. Mekan, özellikle hafta sonları oldukça kalabalık olabilmektedir. Öküz Folkart’ta, 80’ler ve 90’lar gecesi gibi konsept geceler de düzenlenmektedir.

Öküz Folkart, 23:00 ile 04:30 saatleri arasında açıktır.

Adres: Adalet, 1600/4 Sokak NO:2 D:1, 35000 Bayraklı/İzmir

Fasıltı Ocakbaşı Meyhane

Bayraklı’da Mansuroğlu mevkiinde yer alan Fasıltı Ocakbaşı Meyhane, ilçe merkezine yaklaşık 7-8 km uzaklıkta yer almaktadır. Özel araba ve taksi ile ulaşım ortalama 10-15 dakika sürmektedir. Bayraklı Sahili’ne yakın bir konumda bulunan mekanın deniz manzarası bulunmamaktadır.

Bir meyhane konsepti ile hizmet veren Fasıltı Ocakbaşı Meyhane; lezzetli ve taze mezeleri, fasıl geceleri, eğlenceli müzikleri ve kaliteli ortamı ile hem arkadaşlar hem de aileler tarafından tercih edilmektedir. Mekanın, yaz aylarında kullanıma açılan bir bahçesi de bulunmaktadır.

Mekan, 15:00 ile 02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres: Mansuroğlu, Lider Centrio, 288/8. Sk. No:6/E D:C Blok, 35535 Bayraklı/İzmir

Rakışıklı Meyhane

Bayraklı’da Girne Bulvarı Üzerinde yer alan Rakışıklı Meyhane, ilçe merkezine yaklaşık 3 km uzaklıkta yer almaktadır. Özel araba ve taksi ile ulaşım ortalama 6-8 dakika sürmektedir. Şehir içinde bulunan mekanın herhangi bir manzarası bulunmamaktadır.

Bir meyhane konsepti ile hizmet veren Rakışıklı Meyhane, haftanın üç günü düzenlenen fasıl geceleri ile eğlenmek ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir gece geçirmek için tercih edebileceğiniz bir mekandır. Rakı ve diğer alkol seçeneklerinden oluşan fiks menüleri ile hizmet veren mekanın, özellikle mezeleri yüksek puan almaktadır.

Rakışıklı Meyhane, 20:00 ile 02:00 saatlerinde arasında hizmet vermektedir.

Adres: Soğukkuyu, Yeni, Girne Blv No:222, 35520 Bayraklı/İzmir

Mostari

Bayraklı’da Adalet mevkiinde yer alan Mostari, ilçe merkezine yaklaşık 6 km uzaklıkta yer alır. Özel araba ve taksi ile ulaşım ortalama 10-12 dakika sürmektedir. Mekan, Bayraklı Sahili’ne yakın bir konumda yer almaktadır, ancak deniz manzarası bulunmamaktadır.

Canlı müzik konsepti ile ve alkollü olarak hizmet veren Mostari, sade ve şık konsepti, lezzetli yemek ve mezeleri, rakı sofraları, eğlenceli geceleri ve keyifli sahneleri ile ziyaretçilerinden yüksek puan almaktadır.

Mostari, 12:00 ile 00:30 saatleri arasında açıktır.

Adres: Zemin Adalet Mah 1600/4 Sok. Folkart Towers 2/F, 35250 Bayraklı

İzmir’in en güzel noktalarından Bayraklı’da tatilinizi planlamak için Bayraklı Otelleri sayfamızdaki oteller arasından seçiminizi yapabilir, uygun fiyatlarla konforlu ve eğlence dolu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.