Bayraklı Tatilinde Kalınacak Yerler ve Oteller


Bayraklı Tatilinde Kalınacak Yerler ve Oteller

İzmir Adliyesi’nin bulunduğu ilçe olan ve şehir merkezine yaklaşık 10-15 km uzaklıkta bulunan Bayraklı ilçesi, Ege Denizi’ne kıyısı bulunan İzmir’in merkezi bir ilçesidir. Deniz kıyısında yer alsa da, ilçede plaj ve denize girilebilecek bir yer bulunmamaktadır. Bu nedenle, yaz tatili için tercih edilen bir bölge değildir.

Daha çok turistik bir tatil ve iş seyahatleri için tercih edilen bir ilçe olan Bayraklı’da yılın her mevsiminde konaklama için tercih edilebilecek bir otel bulunabilmektedir. Burada, deniz manzaralı lüks otel ve üç yıldızlı otel gibi daha uygun fiyatlı otel seçenekleri de bulmak mümkündür.

Bayraklı’da Nerede Kalınır?

Bayraklı’daki konaklama talepleri, daha çok deniz manzarası sunan lüks otellerde konaklamak isteyen yerli ve yabancı turistler tarafından ortaya konulmaktadır. Bu nedenle, Bayraklı’da en çok tercih edilen konaklama tesisleri, daha çok sahil şeridinde yer almaktadır.

Bayraklı, deniz tatili seçeneği bulunan bir ilçe olmadığından, yılın her mevsiminde konaklama için tercih edilebilir. Toplu taşıma araçlarına oldukça yakın bir konumda bulunan otelleri, arabası bulunmayan turistler için de pek çok avantaj sunmaktadır. Deniz manzarası eşliğinde konforlu odalarda konaklama için tercih edebileceğiniz otellerin başında Adalet Sarayı’nın yanı başında yer alan Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı gelmektedir. Yine merkeze yakın bir konumda yer alan Four Points by Sheraton ve Bayraklı Ocakoğlu Otel de burada konaklama için tercih edilebilir.

Her bütçeye ve her zevke hitap eden otel seçeneklerine sahip Bayraklı’da tatilinizi planlamak için Bayraklı Otelleri sayfamızı inceleyebilir, otelleri ve sunduğu hizmetleri daha ayrıntılı görebilirsiniz.

Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı

Bayraklı’da Adalet mevkiinde bulunan Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı, dört yıldızlı bir oteldir.

Toplamda 197 odası bulunan otelde; günlük kat hizmeti, restoran ve bar, oturma salonu, ücretli kahvaltı, spor salonu, 24 saat açık ofis, gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi, 24 saat açık resepsiyon, ücretsiz internet ve otopark gibi olanaklar mevcuttur.

Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı; İzmir Limanı’na 4.5 km ve Atatürk Müzesi’ne 4.5 km uzaklıktadır. Otel; Tepekule Sergi Merkezi’ne 4 dakika yürüme mesafesindedir. En yakın toplu taşıma aracına 1 dakika yürüme ve en yakın havalimanına ise ortalama 40 dakika sürüş mesafesindedir.

Şehir merkezine yakın bir konumda ve lüks bir otelde konaklama için tercih edebileceğiniz Hilton Garden Inn İzmir Bayraklı’nın standart odalarında gecelik konaklama ücreti ortalama 350-900 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Four Points By Sheraton

Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi yakınlarında yer alan Four Points by Sheraton İzmir, dört yıldızlı bir konaklama seçeneği sunmaktadır.

Toplamda 110 odası ile hizmet veren otelde; günlük kat hizmeti, restoran ve bar, ücretli kahvaltı, spor salonu, ofis, gidiş-dönüş havaalanı transferi, 24 saat açık resepsiyon, bilgisayar odası, kuru temizleme ve çamaşır yıkama hizmeti, konferans alanı ve ücretsiz internet gibi olanaklar mevcuttur.

Hem iş seyahatleri hem de aile konaklamalarında tercih edilen Four Points by Sheraton İzmir; Alsancak Kilisesi’ne 3 km, Kordonboyu’na 4 km uzaklıkta yer almaktadır. Otel, en yakın havalimanına ise ortalama 40 dakika sürüş mesafesindedir.

Şehir merkezine yakın bir noktada lüks bir otelde konaklama için tercih edebileceğiniz Four Points by Sheraton’ın standart odalarında konaklama ücreti ortalama 450-650 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Bayraklı Ocakoğlu Otel

Bayraklı’da Kazımdirik mevkiinde bulunan Bayraklı Ocakoğlu Otel, üç yıldızlı bir oteldir.

Toplamda 63 odası ile hizmet veren otelde; spor salonu, günlük kat hizmeti, restoran ve bar, spa hizmeti, odalarda klima, kuru temizleme ve çamaşır yıkama hizmeti, ücretsiz internet, odalarda kahve ve çay makinesi ve minibar gibi olanaklar mevcuttur.

Bayraklı Ocakoğlu Otel; Forum Bornova AVM’ye 4 km, Han Tiyatrosu’na 4 km, Kordonboyu’na 4.5 km ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne 4.5 km uzaklıkta yer almaktadır. Otel, en yakın havalimanına ise yaklaşık 20 dakika sürüş mesafesindedir.

Bayraklı’da konaklama yapabileceğiniz diğer otelleri daha ayrıntılı incelemek için Bayraklı Otelleri sayfamıza tıklayarak, size en çok hitap eden oteli kolayca seçebilirsiniz.