Bolu Tatiline Çıkmadan Önce İncelemek İsteyeceğiniz Konaklama Önerileri


Bolu Tatiline Çıkmadan Önce İncelemek İsteyeceğiniz Konaklama Önerileri

Bolu şehri, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan en önemli turizm noktalarından bir tanesidir. Her sene yerli ve yabancı on binlerce turiste ev sahipliği yapan Bolu şehrinde gezilecek pek çok tarihi, doğal ve turistik alan bulunduğundan, turistlerin konaklama taleplerini karşılayacak çok sayıda konaklama tesisi yer almaktadır.

Bolu’da Nerede Kalınır?

Bolu şehir merkezini gezintiye çıkan gezginler, şehirde bulunan çok sayıda konforlu, lüks ve kaliteli otelde veya uygun fiyatlı pansiyonda konaklayabilir.

Bolu şehrinin en popüler konaklama tesisleri arasında; Golden Key Kartalkaya, Büyük Abant Oteli, Abant Yeşil Ev Masal Evleri, Bolu Termal Otel, Bolu Yıldız Otel ve Hindiba Doğa Evi yer almaktadır. Ziyaretçiler Bolu şehrinde yer alan bu konaklama alternatiflerinden diledikleri tesiste konaklayabilir, keyifli ve huzurlu bir tatil geçirebilir.

Birbirinden konforlu ve kaliteli konaklama seçenekleri sunan Bolu'da tatilinizi planlamak için Bolu Otelleri sayfamızdaki otellere göz atabilirsiniz.

Golden Key Kartalkaya

Golden Key Kartalkaya, Bolu şehir merkezinden ortalama olarak 40 km uzaklıkta yer almaktadır. Golden Key Kartalkaya’ya ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, özel araçları, taksiler ya da şehir merkezinden kalkan otobüsler aracılığı ile oldukça rahat ve kolay bir şekilde ulaşım gerçekleştirebilir.

Golden Key Kartalkaya’yı ziyaret eden tatilciler, doğa ile iç içe bir gün geçirme fırsatı bulacaktır. Ziyaretçiler, biraz yüksekte yer alan otelin çevresinde kayak yapabilir, aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte keyifli vakit geçirebilir.

Tatilleri sırasında hem sağlıklarını korumak hem de formda kalmak isteyen ziyaretçiler, otelin kese, Türk hamamı, sauna, masaj, spa ve sağlık merkezi, fitness merkezi ve buhar odası hizmetlerinden yararlanabilir. Öte yandan ücretli bir şekilde armo terapi masajı yaptırabilir.

Golden Key Kartalkaya’da aileniz ya da arkadaş gruplarınız ile birlikte, eşsiz bir manzara eşliğinde, çeşitli lezzetlerin tadına bakabilir, kapalı yüzme havuzlarında suya girebilir.

Ziyaretçiler, Golden Key Kartalkaya’ya özel araçları aracılığı ile ulaşım gerçekleştirdiklerinde, otelin ücretsiz otoparkında araçlarını güvenle park edebilir. Özel aracı bulunmayan ziyaretçiler, otelin ücretli transfer hizmetinden ya da araç kiralama hizmetinden yararlanabilir. Ziyaretçiler, aynı zamanda otelin hemen her noktasından erişimin sağlanabildiği ücretsiz internet bağlantısından da yararlanabilir.

Golden Key Kartalkaya’da bir gecelik konaklama bedeli kişi başı ortalama 2.000 TL’dir.

Büyük Abant Oteli

Bolu şehir merkezinden aşağı yukarı 35 km uzaklıkta yer alan Büyük Abant Oteli’ne ulaşım, taksiler, özel araçlar ya da şehir merkezinden kalkan otobüsler aracılığı ile kolayca gerçekleştirilebilir.

Büyük Abant Oteli özellikle engelli vatandaşların tatilleri sırasında zorluk çekmemeleri için oldukça çaba göstermektedir. Tekerlekli sandalye rampalarını, engelli odalarını, engelli banyolarını ve engelli kullanımına uygun tuvaletleri bünyesinde bulunduran Büyük Abant Oteli’nde, engelli vatandaşlar rahat ve konforlu bir tatil geçirebilir.

Tatilleri sırasında sağlıklarına dikkat etmek isteyen ziyaretçiler, otelin sunduğu fitness merkezi, spa ve sağlık merkezi, masaj, sauna, Türk hamamı, Buhar odası ve kese hizmetlerinden yararlanabilir, stresli bir günün ardından rahatlayabilir.

Çocuklu aileler için oldukça uygun olan Büyük Abant Oteli, çocuk karyolası, çocuk parkı ve çocuk havuzu sayesinde ailelere kolaylık sağlıyor.

Büyük Abant Oteli sınırları içerisinde eğlenceli vakit geçirmek isteyen ziyaretçiler, ücretli aktiviteler arasında yer alan at binme, paintball, bilardo ve tenis gibi aktiviteleri gerçekleştirebilir, canlı müzik eşliğinde dans edebilir, sinema ve animasyon ekipleri ile keyifli bir akşam geçirebilir. Öte yandan ziyaretçiler, otelin kapalı ve açık yüzme havuzlarında yaz aylarının sıcağından uzaklaşabilir, günün yorgunluğunu üzerlerinden atabilirler.

Ziyaretçiler, oldukça çeşitli bar ve restoran hizmetlerinin bulunduğu Büyük Abant Oteli’nde, çeşitli alkollü ve alkolsüz içeceğin tadına bakabilir, hemen her damak tadına uygun yiyeceği tüketebilir. Ziyaretçiler, aynı zamanda otel içerisinde bulunan kafeteryada oturup dinlenebilir, sevdikleri ile beraber hoş sohbetler ederek keyifli vakit geçirebilir.

Büyük Abant Oteli’ne özel aracı ile ulaşım gerçekleştiren ziyaretçiler, otelin özel ve ücretsiz park yerinde araçlarını güvenle park edebilir. Özel aracı bulunmayan tatilciler, otelin ücretli transfer hizmetinden yararlanabilir. Ziyaretçiler aynı zamanda otelin hemen her noktasından erişimin sağlanabildiği ücretsiz internet bağlantısından da yararlanabilir.

Oldukça güzel bir göl manzarasına sahip olan Büyük Abant Oteli’nde, bir gecelik konaklama ücreti kişi başı ortalama 1.000 TL’dir.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri

Abant Yeşil Ev Masal Evleri, Bolu şehir merkezinden ortalama olarak 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Ziyaretçiler, Abant Yeşil Ev Masal Evleri’ne özel araçları, toplu taşıma araçları ya da taksiler aracılığı ile oldukça rahat bir şekilde ulaşım gerçekleştirebilir.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri, engelli vatandaşların rahat ve konforlu bir tatil geçirmesi için oldukça çaba sarf etmektedir. Abant Yeşil Ev Masal Evleri, tekerlekli sandalye rampaları, engelli kullanımına uygun tuvalet ve engelli otoparkı sayesinde oldukça tercih edilen tatil noktalarından bir tanesidir.

Ziyaretçiler, Abant Yeşil Ev Masal Evleri’nin restoran bölümünde çeşitli yiyeceklerin tadına bakabilir, çeşitli meşrubatlardan içebilir.

Doğa ile içe içe bir tatil geçirmek isteyen hemen herkesin konaklamak isteyeceği yerlerden biri olan Abant Yeşil Ev Masal Evleri’ne özel araçları ile ulaşım gerçekleştiren ziyaretçiler, otelin ücretsiz otoparkına araçlarını güvenle park edebilir. Özel aracı bulunmayan ziyaretçiler, Abant Yeşil Ev Masal Evleri’nin ücretsiz transfer hizmetlerinden de yararlanabilir.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri’nde aileniz ya da arkadaş gruplarınız ile birlikte, doğa ile iç içe, keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Abant Yeşil Ev Masal Evleri’nde bir günlük konaklama bedeli ise ortalama 950 TL’dir.

Bolu Termal Otel

Bolu şehir merkezinden aşağı yukarı 5 km uzaklıkta yer alan Bolu Termal Otel ulaşımı açısından oldukça rahat bir konumda yer almaktadır. Bolu Termal Otel’e ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, özel araçları, taksiler ya da toplu taşıma araçları aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde ulaşım gerçekleştirebilir.

Bolu Termal Otel’de konaklamak isteyen tatilciler, 24 saat açık resepsiyonun vale park hizmeti, bilet hizmeti ve emanet kasası gibi hizmetlerinden yararlanabilir. Öte yandan ziyaretçiler, Bolu Termal Otel’in günlük temizlik hizmetlerinden, ütü hizmetinden, çamaşırhaneden, kuru temizlemeden ve ayakkabı boyama hizmetlerinden de yararlanma imkanı bulunmaktadır.

Tatilleri boyunca sağlıklarını ve formlarını korumak isteyen tatilciler, Bolu Termal Otel’in fitness merkezi, spa ve sağlık merkezi, kaplıca, Türk hamamı, jakuzi, sauna ve fin Hamamı hizmetlerinden de yararlanabilir.

Özellikle çocuklu aileler için oldukça uygun olan Bolu Termal Otel’de; sigara içilmeyen odalar, mini club, çocuk havuzu, bebek karyolası ve restoranda bebek sandalyesi yer almaktadır.

Ziyaretçiler, Bolu Termal Otel’de bilardo, köpük partisi, masa tenisi, langırt, aromatik balneo terapi, anti selülit masajı, bali masajı, aromaterapi masajı ve air hockey gibi ücretli aktiviteleri ya da futbol, tavla, satranç, kart oyunları, canlı müzik ve okey gibi ücretsiz aktiviteleri gerçekleştirerek, otel içerisinde, aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte keyifli vakit geçirebilir.

Bolu Termal Otel’de konaklayan ziyaretçiler, otel sınırları içerisinde yer alan barlarda çeşitli alkollü içecekleri tüketebilir, kafeterya bölümünde sevdikleri ile birlikte hoş sohbetler edebilir. Öte yandan ziyaretçiler, açık ve kapalı restoranlarda çeşitli lezzetlerden yararlanabilir.

Ziyaretçiler, Bolu Termal Otel’in bay, bayan ve çocuklara özel kapalı ve açık yüzme havuzlarında suya girebilir, keyifli vakit geçirebilir.

Bolu Termal Otel’e özel araçları aracılığı ile ulaşım gerçekleştiren ziyaretçiler, otelin özel ve ücretsiz otoparkında araçları güvenle park edebilir. Ziyaretçilerin özel araçları yoksa, otelin ücretli transfer hizmetlerinden yararlanabilir. Ziyaretçiler, otelin hemen her yerinden erişimin sağlandığı kablosuz internet bağlantısından yararlanabilir.

Bolu Termal Otel’de bir gecelik konaklama bedeli kişi başı ortalama 600 TL’dir.

Hindiba Doğa Evi

Bolu şehir merkezinden yaklaşık olarak 70 km uzaklıkta yer alan Hindiba Doğa Evi, ulaşımı açısından oldukça rahat bir konumda yer almaktadır. Hindiba Doğa Evine ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, özel araçları ya da şehir merkezinden kalkan otobüsler aracılığı ile oldukça rahat bir şekilde ulaşımlarını gerçekleştirebilir.

Hindiba Doğa Evi’ni ziyaret eden tatilciler, doğa ile iç içe bir gün geçirebilir. Ziyaretçiler, doğa ile iç içe bir gün geçirirken aynı zamanda restorandan çeşitli yiyeceklerin tadına bakabilir, çocuklar çocuk büfesinden istedikleri yiyecekleri seçebilir.

Ziyaretçiler, Hindiba Doğa Evi’nde günlük temizlik hizmetlerinden yararlanabilir, otele özel araçları ile ulaşım gerçekleştiren ziyaretçiler, otelin ücretsiz ve özel otoparkında araçlarını güvenle park edebilir. Öte yandan ziyaretçiler, otelin hemen her noktasından erişimin ücretsiz bir şekilde sağlanabildiği internet bağlantısından yararlanabilir.

Hindiba Doğa Evi’nde bir gecelik konaklama bedeli kişi başı ortalama 450 TL’dir.

Bolu Yıldız Otel

Bolu şehir merkezinden yaklaşık olarak 6 km uzaklıkta yer alan Bolu Yıldız Otel, ulaşımı açısından oldukça rahat bir konumda yer almaktadır. Ziyaretçiler, Bolu Yıldız Otel’e özel araçları, taksiler ya da şehir merkezinden kalkan otobüsler aracılığı ile oldukça rahat bir şekilde ulaşım gerçekleştirebilir.

Bolu Yıldız Otel, engelli vatandaşların rahat bir tatil geçirebilmesi için oldukça çaba sarf etmektedir. Engelli otoparkı, engelli girişi ve engelli kullanımına uygun tuvalet sayesinde engelli ziyaretçiler oldukça rahat bir tatil geçirebilir.

Bolu Yıldız Otel’i ziyaret eden tatilciler, 24 saat aktif bulunan resepsiyondan, döviz satın alıp aynı zamanda satabilir, emanet kasası ve hızlı check-in check-out yapabilir.

Konforlu bir tatil geçirmek isteyen ziyaretçiler, otelin jakuzi, hidromasajlı küvet, kaplıca ve Türk hamamı gibi hizmetlerinin yanı sıra özel havuzlu odalarında, ara kapılı odalarda, aile ve vip odalarında, anti alerjik odalarda ya da düğün süiti odalarda rahat bir tatil gerçekleştirebilir.

Öte yandan ziyaretçiler, pinball, canlı müzik, futbol sahası, langırt, paraşüt ve Türk gecesi gibi seçenekler arasından dilediğini gerçekleştirebilir.

Bolu Yıldız Otel’in restoran bölümlerinde ziyaretçiler, çeşitli yiyeceklerin tadına bakabilir, alkollü ve alkolsüz içeceklerden sipariş edebilirler.

Bolu Yıldız Otel’de bir gecelik konaklama ücreti kişi başı ortalama 400 TL’dir.

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.