Denizli Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz


Denizli Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz

Denizli şehri, doğal, tarihi ve turistik mekanları sayesinde her sene on binlerce yerli ve yabancı turistin uğrak noktası haline gelmiştir. Denizli şehrini ziyaret eden gezginler, burada bulunan pek çok turistik mekanda, aileleri ya da arkadaş gruplarıyla birlikte keyifli vakit geçirebilir.

Tarihi, doğal ve turistik yerlerin yanı sıra pek çok cafe ve gece kulübüne de ev sahipliği yapan Denizli’de, yüksek sesli müziğin çaldığı alkollü mekanlardan, sessiz, sakin, nezih ve aileler için uygun mekanlara kadar birçok mekan bulunmaktadır. Denizli’de bulunan popüler cafe ve gece kulüplerinden bazıları ise; Kitap Kurdu Cafe, Bodrum Cafe, Bir Anka Cafe, Baku Shisha, TABEA Baklava ve Çikolata, Kahve Modası, Woops Cafe & Bar, Barduck Hard Rock Cafe & Bar ve Big Yellow Taxi Benzin Cafe yer almaktadır.

Kitap Kurdu Cafe

Kitap Kurdu Cafe, Denizli şehir merkezinden yaklaşık olarak 3 km uzaklıkta yer almaktadır. Kitap Kurdu Cafe’ye ulaşım, taksiler, toplu taşıma araçları ya da özel araçlar aracılığı ile oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Kitap Kurdu Cafe, oldukça sessiz, sakin ve sıcak bir ortama sahiptir. Kitap Kurdu Cafe’de, sobanın yanında oturup sıcak bir çay içebilir, aileler ya da arkadaş grupları ile birlikte hoş sohbetler edilebilir. Ziyaretçiler, aynı zamanda cafenin kitaplığından diledikleri kitabı seçerek çalışma alanlarında kitap okuyabilir, ders çalışabilir. Çeşitli tatlı türlerinin de tadına uygun bir fiyat karşılığında bakılabileceği Kitap Kurdu Cafe’de, aileniz ya da arkadaş gruplarınız ile birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kitap Kurdu Cafe, haftanın her günü sabah saat 10:30 ile gece 23:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Kitap Kurdu Cafe’ye giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:762. Sk No:3,15 Mayıs Mahallesi, 20150 Denizli Merkez/Denizli, 20100 Pamukkale/Denizli

Bodrum Cafe

Denizli şehir merkezinden ortalama olarak 2 km uzaklıkta alan Bodrum Cafe, ulaşımı açısından oldukça rahattır. Bodrum Cafe’ye ulaşım, özel araçlar, toplu taşıma araçları ya da taksiler aracılığı ile oldukça rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Öte yandan şehir merkezine yakın konumda bulunan ziyaretçiler, kısa bir yürüyüşün ardından yaya olarak da ulaşımlarını kolayca gerçekleştirebilir.

Bodrum Cafe’yi ziyaret eden gezginler, burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte hoş sohbetler ederken, aynı zamanda çeşitli sıcak ve soğuk meşrubatların tadına bakabilir. Lezzetli ve de uygun fiyatlı fast food ürünlerinin de bulunduğu Bodrum Cafe genel olarak sessiz, sakin ve nezih bir ortama sahiptir.

Bodrum Cafe’de keyifli bir akşam geçirmek isteyen ziyaretçiler, haftanın her günü sabaha saat 09:00 ile gece 23:00 saatleri arasında cafeyi ziyaret edebilir.

Bodrum Cafe’ye giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Saraylar, Hastane Cd. 26 /a, 20100 Merkezefendi/Denizli

Bir Anka Cafe

Denizli şehir merkezinden ortalama olarak 3 km uzaklıkta yer alan Bir Anka Cafe, ulaşımı açısından oldukça rahat bir konumda yer almaktadır. Bir Anka Cafe’ye ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, özel araçları, toplu taşıma araçları ya da taksiler aracılığı ile ulaşımlarını kolayca gerçekleştirebilir.

Bir Anka Cafe, görenlerin dikkatini çeken, genel olarak aile ve arkadaş gruplarının takıldığı, nostaljik bir cafedir. Ziyaretçiler, Bir Anka Cafe’de çeşitli tatlı türlerinin tadına bakabilir, sıcak ya da soğuk meşrubatları uygun fiyata sipariş edebilir. Sessiz ve sakin olan Bir Anka Cafe’de, aileniz ya da arkadaş gruplarınız ile hoş sohbetler ederken, aynı zamanda eski ve nostaljik bir hava uyandıran sobanın etrafında oturma şansınız da bulunmaktadır.

Bir Anka Cafe, haftanın her günü sabah saat 08:00 ile gece 00:15 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bir Anka Cafe’ye giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Altıntop, Merkez, Meserret Yolu No:10, 20010 Merkezefendi/Denizli

Baku Shisha

Baku Shisha, Denizli şehir merkezinden ortalama olarak 3 km uzaklıkta yer almaktadır. Baku Shisha’ya ulaşım, özel araçlar, toplu taşıma araçları ya da taksiler aracılığı ile kolayca gerçekleştirilebilir.

Baku Shisha’yı ziyaret eden gezginler, burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte oldukça ilgi gören nargile servisinden yararlanabilir, nargilenin yanında sıcak ya da soğuk meşrubatların tadına bakabilir. Genel olarak sessiz, sakin ve nezih bir mekan olan Baku Shisha’da, ziyaretçiler isterler ise çeşitli tatlıların da tadına bakabilir. Baku Shisha, hizmet konusunda oldukça ilgili cafe personeli ve uygun fiyatlı menüleri sayesinde, gün içinde pek çok ziyaretçinin uğrak noktası haline gelmiştir.

Baku Shisha, haftanın her günü sabah saat 08:30 ile 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Baku Shisha’ya giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:1322. Sokak 6 20010 Musa Denizli Türkiye, 1322 sokak, No:6, 20010 Denizli Merkez/Denizli

TABEA Baklava ve Çikolata

Denizli şehir merkezinden aşağı yukarı 3 km uzaklıkta yer alan TABEA Baklava ve Çikolata, ulaşımı bakımından oldukça rahat bir konumda yer almaktadır. TABEA Baklava ve Çikolata’ya ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, özel araçları, taksiler ya da toplu taşıma araçları aracılığı ile ulaşımlarını kolayca gerçekleştirebilir.

TABEA Baklava ve Çikolata, Denizli şehrini ziyaret eden hemen herkesin ilgisini çeken noktalardan bir tanesidir. TABEA Baklava ve Çikolata, şık ve göz alıcı tasarımının yanı sıra içerisinde bulundurduğu tatlı çeşitleri ile de ilgi görmektedir. Ziyaretçiler, TABEA Baklava ve Çikolata’da neredeyse bütün tatlı türlerinin tadına bakabilir, tatlıların yanında sıcak soğuk meşrubatlardan tüketebilir. TABEA Baklava ve Çikolata’da bulunan menüler, içeriğe bağlı olarak uygun ve yüksek fiyatlı olabilmektedir.

TABEA Baklava ve Çikolata, haftanın her günü sabah saat 10:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

TABEA Baklava ve Çikolata’ya giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Atalar, Lise Cd. No:33, 20150 Denizli Merkez/Denizli

Kahve Modası

Kahve Modası, Denizli şehir merkezinden yaklaşık olarak 3 km uzaklıkta yer almaktadır. Ulaşımı açısından oldukça rahat bir konumda yer alan Kahve Modası’na ulaşım, taksiler, toplu taşıma araçları ya da özel araçlar aracılığı ile kolayca gerçekleştirilebilir.

Kahve Modası’nı ziyaret eden gezginler, burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte çeşitli dondurma ve diğer pek çok tatlı türünün tadına bakabilir. Tatlı türlerinin yanında çok sayıda meşrubat çeşidinin de bulunduğu Kahve Modası’nda, ziyaretçiler pek çok fast food ürünü ile de karınlarını uygun fiyata doyurabilir.

Kahve Modası, haftanın her günü sabah saat 08:00 ile gece 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kahve Modası’na giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ödemek gerekmemektedir.

Adres:Altıntop, 834. Sk., 20010 Merkezefendi/Denizli

Woops Cafe & Bar

Denizli şehir merkezinden aşağı yukarı 3 km uzaklıkta yer alan Woops Cafe & Bar, ulaşımı açısından oldukça rahat bir konumda yer almaktadır. Woops Cafe & Bar’a ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, özel araçları, taksiler ya da toplu taşıma araçları aracılığı ile ulaşımlarını kolayca gerçekleştirebilir.

Woops Cafe & Bar’ı ziyaret eden gezginler, canlı müziğin keyfini çıkarırken aynı zamanda alkollü içeceklerin de tadına bakabilir. Oldukça ilgili personel ve işletme sayesinde, giden hemen herkesin hoşnut kaldığı yerlerden biri olan Woops Cafe & Bar’da, oldukça lezzetli yiyeceklerin tadına bakmak da mümkündür. Fiyatları ortalama olan Woops Cafe & Bar’da, arkadaş gruplarınız ya da aileniz ile beraber keyifli vakit geçirebilir, hoş sohbetler edebilirsiniz.

Woops Cafe & Bar, haftanın yedi günü ve yirmi dört saati açık bulunmaktadır.

Woops Cafe & Bar’a giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:15 Mayıs, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:105, 20150 Denizli Merkez/Denizli

Barduck Hard Rock Cafe & Bar

Denizli şehir merkezinden yaklaşık olarak 6 km uzaklıkta yer alan Barduck Hard Rock Cafe & Bar’a ulaşım gerçekleştirmek oldukça basittir. Barduck Hard Rock Cafe & Bar’a ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, özel araçları, taksiler ya da toplu taşıma araçları aracılığı ile ulaşımlarını kolayca gerçekleştirebilir.

Barduck Hard Rock Cafe & Bar, gerek konsepti gerek ise hizmeti sayesinde oldukça ilgi görmektedir. Ziyaretçiler, Barduck Hard Rock Cafe & Bar’da, aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte, manzara eşliğinde alkollü içeceklerini yudumlarken, aynı zamanda canlı müzik performansı eşliğinde dans da edebilir. Oldukça bol çeşitli ve ortalama fiyatlı menülerin yer aldığı Barduck Hard Rock Cafe & Bar’da, çeşitli fast food yiyeceklerinin tadına bakmak da mümkündür.

Barduck Hard Rock Cafe & Bar, haftanın her günü saat 16:30 ile sabaha karşı 04:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Barduck Hard Rock Cafe & Bar’a giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti bulunmamaktadır, fakat Barduck Hard Rock Cafe & Bar’ı ziyaret edebilmek için onsekiz yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Adres:Asmalıevler, Pekdemir Avm Karşısı, King Otel, Süleyman Demirel Cd. No:27 Kat:1, 1. Kat, 20160 Denizli Merkez/Denizli

Big Yellow Taxi Benzin Cafe

Big Yellow Taxi Benzin Cafe, Denizli şehir merkezinden aşağı yukarı 7 km uzaklıkta yer almaktadır. Ziyaretçiler, Big Yellow Taxi Benzin Cafe’ye özel araçları, taksiler ya da toplu taşıma araçları aracılığı ile oldukça kolay ve rahat bir şekilde ulaşım gerçekleştirebilir.

Big Yellow Taxi Benzin Cafe, nostaljik ve sıradanlıktan uzak dekorasyonu sayesinde oldukça ilgi çeken mekanlardan bir tanesidir. Ziyaretçiler, Big Yellow Taxi Benzin Cafe’de canlı müzik performanslarını dinleyebilir, salon kısmında bulunan televizyonlardan çeşitli programları seyredebilir ya da bahçe kısmında temiz havanın tadını çıkarabilir. Ziyaretçiler, alkollü ya da alkolsüz içeceklerini yudumlarken, aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte hoş sohbetler edebilir, oldukça ilgi gören nargile servisinden yararlanabilir. Pek çok yiyecek türünün de bulunduğu Big Yellow Taxi Benzin Cafe’de, menü fiyatları ortalama derecededir.

Big Yellow Taxi Benzin Cafe, haftanın her günü sabah saat 10:00 ile gece 01:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Big Yellow Taxi Benzin Cafe’ye giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Çamlaraltı, Mevlana Cd.,20160 Pamukkale/Denizli

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.