Fatsa Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz


Fatsa Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz

Fatsa ilçesi, oldukça turistik bir ilçedir. Ziyaretçiler, burayı ziyaret ettikleri sırada birçok doğal, tarihi ve turistik alanı gezebilir, doğa ile iç içe bir gün geçirebilir. Fatsa ilçesini, her sene yerli ve yabancı olmak üzere on binlerce turist ziyaret etmektedir.

Fatsa ilçesini ziyaret eden gezginler, doğal ve tarihi yerlerde gezilerini tamamladıktan sonra, gece boyunca pek çok mekanda eğlenebilir. Fatsa’da, yüksek sesli müziğin çaldığı gece kulüplerinden, sessiz, sakin ve nezih cafelere kadar birçok mekan bulunmaktadır. Fatsa’da gece hayatını canlı tutan mekanlar arasında; Umut Bar, Sea & Side, Cafe Burun, FullMoon Cafe, Cafe Firuze, Yaprak Cafe, Vosvos Cafe & Bistro ve Hamur yer almaktadır.

Umut Bar

Fatsa şehir merkezinden sadece 120 metre uzaklıkta yer alan Umut Bar, ulaşımı açısından oldukça rahat bir konumda yer almaktadır. Ziyaretçiler, Umut Bar’a özel araçları, taksiler ya da toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca ulaşım gerçekleştirebilir. Öte yandan şehir merkezine yakın konumda bulunan ziyaretçiler, ulaşımlarını kısa bir süre içerisinde yaya olarak da gerçekleştirebilir.

Umut Bar, duvardaki poster ve fotoğrafları sayesinde, nostaljik bir hava uyandırmaktadır. Yol kenarında bulunan barı ziyaret eden gezginler, burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte, alkollü içeceklerini yudumlarken, aynı zamanda hoş sohbetler de edebilir. Umut Bar’da bulunan personeller oldukça cana yakındır ve menülerin fiyatları, genel olarak ortalamadır.

Umut Bar, haftanın her günü öğleden sonra 16:00 ile gece 03:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Umut Bar’a giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Mustafakemalpaşa, Samsun-Ordu Yolu, 52400 Fatsa/Ordu

Sea & Side

Sea & Side, Fatsa şehir merkezinden aşağı yukarı 150 metre uzaklıkta yer almaktadır. Sea & Side’a ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, toplu taşıma araçları, taksiler ya da özel araçlar aracılığı ile ulaşımlarını kolayca gerçekleştirebilir. Öte yandan, şehir merkezine yakın konumda bulunan ziyaretçiler, kısa bir yürüyüşün ardından, yaya olarak da Sea & Side’a ulaşımlarını kolayca gerçekleştirebilir.

Sea & Side, genel olarak arkadaş gruplarını takıldığı, meyhane türü bir mekandır. Ziyaretçiler, burada arkadaş grupları ile birlikte alkollü içeceklerin tadına bakabilir, çeşitli yiyecekler ile karınlarını doyurabilir. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamı olan Sea & Side, ortalama fiyatlı bir mekandır ve yol kenarında bulunmaktadır.

Sea & Side, haftanın her günü öğleden sonra 13:00 ile gece 02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Sea & Side’a giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Mustafakemalpaşa, Samsun-Ordu Yolu, 52400 Fatsa/Ordu

Cafe Burun

Cafe Burun, Fatsa şehir merkezinden aşağı yukarı 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Cafe Burun’a ulaşım, özel araçlar, taksiler ya da toplu taşıma araçları aracılığı ile oldukça rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Cafe Burun’u ziyaret eden gezginler, burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte, çeşitli yiyecek ya da içeceklerin tadına bakarken, aynı zamanda eşsiz deniz manzarasının da tadını çıkarabilir. Cafe Burun’u ziyaret eden gezginlerin, çimlerin üzerinde kurulmuş masalarda ya da çardaklarda oturup sohbet etme imkanı da bulunmaktadır. Doğa ile iç içe, oldukça ilgili personelin ve uygun fiyatlı menülerin bulunduğu Cafe Burun’da, hoş sohbetler edebilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Cafe Burun, haftanın her günü sabah saat 09:00 ile gece 01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Cafe Burun’a giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Dolunay, Dolunay Sk. No:45, 52400 Fatsa/Ordu

FullMoon Cafe

FullMoon Cafe, Fatsa şehir merkezinden ortalama olarak 4 km uzaklıkta yer almaktadır. FullMoon Cafe’yi ziyaret etmek isteyen gezginler, özel araçları, taksiler ya da toplu taşıma araçları aracılığı ile ulaşımlarını kolayca gerçekleştirebilir.

FullMoon Cafe, aile ve arkadaş grupları ile birlikte gidilebilecek, doğa ile iç içe bir mekandır. Hem iç mekan hem de dış mekan açısından oldukça iyi bir tasarıma sahip FullMoon Cafe’de, sıcak bir çay ya da bol köpüklü bir kahve içerken, üstünüzdeki ağaç ve çiçeklerin kokusunu içinize çekebilir, kuş seslerini dinleyebilirsiniz. Serin yaz akşamlarında, içeride oturabilir, sakin ve rahat müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. FullMoon Cafe’de, aynı zamanda çeşitli fast food ürünleri ile karnınızı doyurabilme imkanınız da bulunmaktadır. FullMoon Cafe’de bulunan menülerin fiyatı ortalamadır.

FullMoon Cafe, haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet vermektedir.

FullMoon Cafe’ye giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Dolunay Mah. Sahil CAD. No:195/A, 52400 Fatsa/Ordu

Cafe Firuze

Cafe Firuze, Fatsa şehir merkezinden ortalama olarak 1 km uzaklıkta yer almaktadır. Cafe Firuze’ye ulaşım, özel araçlar, taksiler, toplu taşıma araçları ya da kısa bir yürüyüşün ardından yaya olarak kolayca gerçekleştirilebilir.

Cafe Firuze, retro tarzı tasarımı, şık dizaynı ve oldukça ilgili personeli ile fazlasıyla dikkat çekmektedir. Şehrin neredeyse göbeğinde yer alan Cafe Firuze’de, aileniz ya da arkadaş gruplarınız ile birlikte sıcak ya da soğuk meşrubatların tadına bakarken, aynı zamanda salıncaklı masalarda oturabilir, hoş sohbetler edebilirsiniz. Cafe Firuze’de bulunan menüler uygun fiyatlıdır.

Cafe Firuze, haftanın her günü sabah saat 09:00 ile gece 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Cafe Firuze’ye giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması da bulunmamaktadır.

Adres:Mustafakemalpaşa, Sazcılar Sk. No:5, 52400 Fatsa/Ordu

Yaprak Cafe

Fatsa şehir merkezinden ortalama olarak 6 km uzaklıkta yer alan Yaprak Cafe, ulaşımı açısından oldukça rahat bir konumda yer almaktadır. Yaprak Cafe’ye ulaşım, özel araçlar, taksiler ya da toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca gerçekleştirilebilir.

Yaprak Cafe, genel olarak aile ve arkadaş gruplarının tercih ettiği, çeşitli çorba türlerinin, sıcak ve soğuk meşrubatların tadına bakılabileceği, bahçeli bir mekandır. Ziyaretçiler, burada uygun fiyata karınlarını doyurabilir, sıcak bir çay eşliğinde hoş sohbetler edebilir. Öte yandan Yaprak Cafe’de, çeşitli organizasyonlar da düzenlenebilir.

Yaprak Cafe, haftanın her günü sabah saat 08:00 ile gece 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Yaprak Cafe’ye giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Dolunay, 52400 Fatsa/Ordu

Vosvos Cafe & Bistro

Vosvos Cafe & Bistro, Fatsa şehir merkezinden ortalama olarak 350 metre uzaklıkta yer almaktadır. Vosvos Cafe & Bistro’ya ulaşım, özel araçlar, taksiler ya da toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca gerçekleştirilebilir. Öte yandan şehir merkezine yakın konumda bulunan ziyaretçiler, kısa bir yürüyüşün ardından yaya olarak da kolayca Vosvos Cafe & Bistro’ya ulaşım gerçekleştirebilir.

Vosvos Cafe & Bistro, oldukça sık tasarımı ile dikkat çekmektedir. Ziyaretçiler, Vosvos Cafe & Bistro’da, aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte çeşitli sıcak ya da soğuk meşrubatların tadına bakabilir, sobaların üstünde kestane pişirebilir. Öte yandan ziyaretçiler, çeşitli tatlı türlerinin ya da yiyeceklerin de tadına bakarken hoş sohbetler edebilir. Ziyaretçiler, aynı zamanda nargile servisinden de yararlanabilir.

Vosvos Cafe & Bistro, haftanın her günü sabah saat 08:30 ile gece saat 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Vosvos Cafe & Bistro’ya giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, İnönü Cd. No:6 D:3, 52400 Fatsa/Ordu

Hamur

Fatsa şehir merkezinden ortalama olarak 800 metre uzaklıkta yer alan Hamur, ulaşımı açısından oldukça rahat bir konumda yer almaktadır. Ziyaretçiler, Hamur’a özel araçları, taksiler ya da toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca ulaşım gerçekleştirebilir. Öte yandan ziyaretçiler, kısa bir yürüyüşün ardından yaya olarak da ulaşımlarını kolayca gerçekleştirebilir.

Hamur’u ziyaret eden gezginler, burada çeşitli pasta ve kurabiye türlerinin tadına bakabilir, yanında sıcak veya soğuk meşrubatlardan uygun fiyata sipariş edebilir. Öte yandan ziyaretçiler, sakin ve nezih bir ortama sahip Hamur’da, hoş sohbetler edebilir, keyifli vakit geçirebilir.

Hamur, haftanın her günü sabah saat 08:00 ile gece 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hamur’a giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Mustafakemalpaşa, No:21, Sakarya Cad., 52400 Fatsa/Ordu

Fatsa Otelleri arasından seçiminizi yaparak tercihinize ve ulaşım detaylarına göre konaklama yapacağınız otele karar verebilirsiniz.