Fatsa Tatiline Çıkmadan İncelemek İsteyeceğiniz Konaklama Önerileri


Fatsa Tatiline Çıkmadan İncelemek İsteyeceğiniz Konaklama Önerileri

Fatsa ilçesi, doğal, tarihi ve turistik yerleri sayesinde, her sene yerli ve yabancı on binlerce turistin uğrak noktası haline gelmiştir. Ziyaretçiler, turistik yerleri ile oldukça ilgi gören Fatsa’da, aynı zamanda eğlence mekanlarında eğlenebilir, denize karşı kamp ya da piknik de yapabilir.

Fatsa’da Nerede Kalınır?

Fatsa, oldukça ilgi gören bir ilçe olduğundan, içerisinde pek çok konaklama tesisi de yer almaktadır. Lüks, konforlu, uygun fiyatlı ve her bütçeye uygun konaklama alternatiflerinin bulunduğu Fatsa’da, aileniz ya da arkadaş gruplarınız ile birlikte keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Fatsa’da bulunan popüler konaklama tesisleri arasında; Dolunay Otel & Restoran, Yalçın Resort Otel, Dolunay Fanizan Otel & Restoran ve Yahşi Otel yer almaktadır.

Fatsa'daki konaklama seçeneklerine göz atmak için Fatsa Otelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Dolunay Otel & Restoran

Fatsa ilçe merkezinden ortalama olarak 4 km uzaklıkta yer alan Dolunay Otel & Restoran, ulaşımı açsından oldukça rahat bir konumda yer almaktadır. Dolunay Otel & Restoran’a ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, özel araçları, toplu taşıma araçları ya da taksiler aracılığı ile ulaşımlarını kolayca gerçekleştirebilir.

Dolunay Otel & Restoran’ı ziyaret eden gezginler, doğa ile içe içe, sakin ve huzurlu bir gün geçirme şansına sahiptir. Bunun en büyük sebeplerinden biri, otelin denize sıfır ve ağaçlık bir çevrede bulunmasıdır.

Ziyaretçiler, Dolunay Otel & Restoran’da tatil yaptıkları süre boyunca, deniz manzaralı restoranda yemek yiyebilir, barda çeşitli içeceklerin tadına bakabilir.

Ziyaretçiler, aynı zamanda Dolunay Otel & Restoran’ın günlük temizlik hizmetinden, kuru temizleme hizmetinden ve oda servisinden de yararlanabilir.

Dolunay Otel & Restoran’a özel araçları aracılığı ile ulaşım gerçekleştiren ziyaretçiler, otelin özel ve ücretsiz park yerinden araçlarını güvenle park edebilir. Öte yandan ziyaretçiler, Dolunay Otel & Restoran’ın hemen her noktasından erişimin sağlanabildiği ücretsiz internet bağlantısından da yararlanabilir.

Dolunay Otel & Restoran’da bir gecelik konaklama ücreti kişi başı ortalama 350 TL’dir.

Yalçın Resort Otel

Yalçın Resort Otel, Fatsa ilçe merkezinden ortalama olarak 3 km uzaklıkta yer almaktadır. Yalçın Resort Otel’e ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, özel araçlar, toplu taşıma araçları ya da taksiler aracılığı ile ulaşımlarını kolayca gerçekleştirebilir.

Yalçın Resort Otel özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği otellerden bir tanesidir. Çocuklar için oldukça uygun olan otelde, aileler konforlu ve rahat bir tatil geçirebilir.

Ziyaretçiler, aynı zamanda spor salonu, spa ve yüzme havuzlarını kullanabilir, günün stresini üzerlerinden atabilir.

Yalçın Resort Otel’de tatil yapan ziyaretçiler, otelin çamaşır yıkama hizmetinden, oda servisinden ve kahvaltı hizmetlerinden de yaralanma şansına sahiptir. Öte yandan ziyaretçiler, barlarda çeşitli içeceklerin de tadına bakabilir.

Yalçın Resort Otel’e özel araçları aracılığı ile ulaşım gerçekleştiren ziyaretçiler, otelin ücretsiz ve özel otoparkında araçlarını güvenle park edebilir. Özel aracı bulunmayan ziyaretçiler, tatillerini sonlandıracakları sırada, Yalçın Resort Otel’in havaalanı transfer hizmetinden de yararlanabilir. Ziyaretçiler, aynı zamanda Yalçın Resort Otel’in hemen her noktasından erişimin kolayca sağlanabildiği ücretsiz internet bağlantısından da faydalanabilir.

Yalçın Resort Otel’de bir gecelik konaklama ücreti kişi başı ortalama 300 TL’dir.

Dolunay Fanizan Otel & Restoran

Fatsa şehir merkezinden ortalama olarak 5 km uzaklıkta yer alan Dolunay Fanizan Otel & Restoran, ulaşımı açısından oldukça rahat bir konumda yer almaktadır. Dolunay Fanizan Otel & Restoran’a ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler; özel araçlar, taksiler ya da toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım gerçekleştirebilir.

Dolunay Fanizan Otel & Restoran, doğa ile iç içe bir tatil geçirmek isteyen hemen herkesin tercih edeceği noktalardan bir tanesidir. Ziyaretçiler, tatilleri boyunca, Dolunay Fanizan Otel & Restoran sınırlarında dolaşabilir, çeşitli ağaç türlerinin altında yürüyüş yaparken, aynı zamanda kuşların sesini de dinleyebilir.

Ziyaretçiler, yorucu bir günü ardından, Dolunay Fanizan Otel & Restoran’ın bahçesinde yer alan ağaçlık alandaki hamaklar üzerinde uzanabilir, günün stresinden biraz olsun uzaklaşabilir.

Ziyaretçiler, Dolunay Fanizan Otel & Restoran’da konakladıkları tatil süresi boyunca, şömine karşısında sıcak bir çay ya da bol köpüklü bir kahve içebilir, hoş sohbetler ederken diğer ziyaretçiler ile sosyalleşebilir.

Dolunay Fanizan Otel & Restoran’da, ziyaretçiler hemen her türde lezzetin tadına, eşsiz bir doğa manzarasına karşı otururken bakabilir.

Dolunay Fanizan Otel & Restoran’a özel araçlar aracılığı ile ulaşım gerçekleştiren ziyaretçiler, otelin özel otoparkına araçlarını güvenle park edebilir, aynı zamanda ücretsiz internet bağlantısından da yararlanabilir.

Dolunay Fanizan Otel & Restoran’da bir gecelik konaklama ücreti, kişi başı ortalama olarak 250 TL’dir.

Yahşi Otel

Yahşi Otel, Fatsa şehir merkezinden yaklaşık olarak 400 metre uzaklıkta yer almaktadır. Yahşi Otel’e ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler, ulaşımlarını özel araçlar, taksiler ya da toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca gerçekleştirebilir. Öte yandan, şehir merkezine yakın konumda bulunan ziyaretçiler, ulaşımlarını, kısa bir yürüyüşün ardından yaya olarak da kolayca gerçekleştirebilir.

Yahşi Otel’i ziyaret eden gezginler, otelin çatı katında yer alan restoran ve barlarda, çeşitli lezzetlerin tadına bakarken, aynı zamanda manzaranın da tadını çıkarabilir.

Yahşi Otel, genel olarak ailelerin tercih ettiği ve oldukça rahat bir tatil geçirme imkanının bulunduğu otellerden bir tanesidir. Ziyaretçiler, aile odalarından, oldukça keyifli ve rahat bir tatil geçirme şansına sahiptir.

Yahşi Otel’e özel araçlar aracılığı ile ulaşım gerçekleştiren ziyaretçiler, otelin ücretsiz park yerinden faydalanabilir. Öte yandan ziyaretçiler, Yahşi Otel’in hemen her noktasından erişimin sağlanabildiği ücretsiz internet bağlantısından da yararlanma şansına sahiptir.

Yahşi Otel’de bir günlük konaklama bedeli, kişi başı olarak ortalama 250 TL’dir.