Muğla Tatilinde Gece Hayatı


Muğla Tatilinde Gece Hayatı

Doğal güzellikleriyle, tarihi yapılarıyla, eşsiz plajlarıyla ve birbirinden lüks konaklama tesisleriyle ziyaretçilerine birçok farklı seçenek sunan Muğla, gece hayatıyla da oldukça renkli görüntülere tanıklık etmektedir. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Muğla, özellikle sınırları içerisinde bulunan Marmaris, Bodrum, Fethiye gibi turistik ilçeleriyle birlikte gece hayatı bakımından oldukça zengin alternatifler sunmaktadır.

Gece kulüplerinden barlara, meyhanelerden butik restoranlara kadar geniş seçenekler bulunan Muğla’da keyifli bir şekilde vakit geçirip, uzun sohbetler edebileceğiniz ve aynı zamanda sabahın ilk ışıklarına kadar dans edebileceğiniz pek çok mekan hizmet vermektedir.

Muğla’da tercih edebileceğiniz gece hayatına yönelik mekanlar arasında; Club Areena, Vittoria Restaurant Club, Deep Blue Bar, Kule Rock City, Mabolla Performance Club, Alone Bar, Hüsnü’nün Yeri, Paradise Restaurant Cafe Bar, Crazy Daisy ve Deli Memet Cocktail Bar & Bistro yer almaktadır.

Club Areena

Club Areena, Muğla’ya bağlı Marmaris ilçesinde yer almaktadır. Muğla il merkezine 122 kilometre uzaklıkta bulunan Club Areena’ya özel araçla ulaşımlar, il merkezinden Marmaris – Muğla yolunu güney yönüne takip ederek yapılabilmektedir. Mekana taksi veya Muğla Otogarı’ndan yarım saatte bir hareket eden Marmaris minibüsleriyle de ulaşımlar yaklaşık 1 saat içerisinde yapılabilmektedir.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde hizmet veren Club Areena, ilçenin en popüler gece kulüplerindendir. Ortalama 2000 kişilik kapasitesiyle birlikte yerli ve yabancı turistlerin favori mekanlarından olan Club Areena, dans gösterileri ve lazer şovlarıyla beraber gece hayatını eğlenceli kılan alternatiflerdendir.

Dünyaca ünlü DJ’lerin sahne aldığı mekanda ağırlıklı olarak yabancı şarkılar çalınmaktadır. Oldukça yüksek sesli bir ortama sahip olan mekanda alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri bulunmaktadır. 

Haftanın her günü açık olan mekan, 21:00 ile 04:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres:Tepe, Barlar Sokağı No:125, 48700 Marmaris/Muğla

Vittoria Restaurant Club

Vittoria Restaurant Club, Muğla’nın Bodrum ilçesinde yer almaktadır. Muğla il merkezine 110 kilometre uzaklıkta bulunan mekana özel araçla ulaşımlar, Muğla – Bodrum yolu üzerinden yapılmaktadır. Muğla’dan taksi veya otogardan hareket eden Bodrum minibüsleriyle de ulaşımlar, yaklaşık 1 saat 30 dakika içerisinde yapılabilmektedir.

Bodrum’un en popüler gece mekanlarından olan Vittoria Restaurant Club, hem gece kulübü, hem de restoran olarak hizmet vermektedir. Kendine ait özel bir tasarıma sahip olan mekan, özel dans şovları ve ışık gösterileri ile birlikte ziyaretçilerine oldukça keyifli bir gece sunmaktadır.  Öğle saatlerinden akşam saatlerine kadar restoran olarak hizmet veren mekan, daha sonra gece kulübü düzenini almaktadır.

Haftanın belirli günlerinde yalnızca Türkçe pop şarkıların çalındığı Vittoria Restaurant Club, haftanın her günü 10:00 ile 05:00 saatleri arasında açıktır.

Vittoria Restaurant Club’a girişler ücretsizdir.

Adres:Çarşı, No:1, Cevat Şakir Cd. Ticaret Ve Kültür Merkez, 48400 Bodrum/Muğla

Deep Blue Bar

Deep Blue Bar, Muğla’nın Fethiye ilçesinde hizmet vermektedir. Muğla’ya ortalama 130 kilometre uzaklıkta bulunan Deep Blue Bar’a ulaşımlar, özel araçla Muğla – Fethiye yolunu güneydoğu istikametine devam ederek yapılmaktadır. Ayrıca mekana, taksi veya Muğla Otogarı’ndan saat başı hareket eden Fethiye minibüsleriyle de ortalama 2 saat içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir.

Fethiye’nin sakin ve huzurlu yapısına ayak uyduran mekanlardan olan Deep Blue Bar, canlı müzik etkinlikleri, özel tasarımı, güler yüzlü personelleri ve eğlenceli ortamıyla birlikte konuklarına keyifli bir gece sunmaktadır.

Mekanın menüsünde, aperatif olarak tüketebileceğiniz birçok yemek seçeneği de bulunmaktadır.

Haftanın her günü kapılarını açan mekan, 12:30 ile 03:30 saatleri arasında konuklarını ağırlamaktadır.

Adres:27 Hamam Sokak, Paspatur, 48300 Fethiye/Muğla

Kule Rock City

Kule Rock City, Muğla’nın popüler tatil ilçelerinden Bodrum sınırları içerisinde hizmet vermektedir. Muğla’ya 110 kilometre uzaklıkta Bodrum Barlar Sokağı’nda yer alan Kule Rock City’e ulaşımlar, özel araçla Muğla – Bodrum yolunun güneybatıya takip edilebilmesi ile yapılabilmektedir. Muğla il merkezinden taksi veya yarım saatte bir hareket eden minibüslerle de mekana ulaşım sağlanabilmektedir.

Bodrum’un en popüler mekanlarından biri olan Kule Rock City, özellikle rock müzik tutkunlarının vazgeçilmez adreslerindendir. Ağırlıklı olarak rock müzik çalan mekan, oldukça enerjik bir atmosfere sahiptir. Genellikle 20 ile 35 yaş aralığına sahip bir müşteri kitlesi bulunan mekanda, alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri bulunmaktadır.

Rock, metal, alternatif metal gibi türlere yer verilen mekan, haftanın her günü 20:00 ile 05:00 saatleri arasında açıktır.

Adres:Çarşı, Çarşı Mah. Cumhuriyet Caddesi, Barlar Sokağı No:55, 48400 Bodrum/Muğla

Mabolla Performance Club

Mabolla Performance Club, Muğla şehir merkezinde hizmet vermektedir. Mekana ulaşımlar, il merkezinden yürüyerek sağlanabilmektedir.

Muğla merkezde hizmet veren en ünlü mekanlardan olan Mabolla Performance Club, haftanın belirli günleri gerçekleştirilen özel DJ performansı ile birlikte konuklarına keyifli bir gece sunmaktadır. Genellikle Türkçe 90’lar konseptiyle öne çıkan mekanda alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri de servis edilmektedir.

Haftanın her günü açık olan Mabolla Performance Club, 15:00 ile 02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres:Emirbeyazıt, Recai Güreli Cd. No:29, 48000 Menteşe/Muğla

Alone Bar

Muğla il merkezinde yer alan Alone Bar, özellikle gençlerin tercih ettiği mekanlar arasındadır. Mekana ulaşımlar, il merkezinden yürüyerek yapılabilmektedir.

Muğla tatiliniz esnasında arkadaşlarınız veya aileniz ile birlikte keyifli ve uzun sohbetler edebileceğiniz mekanlardan olan Alone Bar, kendine ait şık dizaynı ve eğlenceli atmosferiyle konuklarını ağırlamaktadır.

Ağırlıklı olarak rock, blues tarzda şarkıların çalındığı mekanda alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri mevcuttur. Mekanın mutfağında başta Ege olmak üzere dünya mutfağının birçok önemli lezzetleri de servis edilmektedir.

Haftanın her günü açık olan Alone Bar, 11:00 ile 01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres:Şeyh, Ragıp Bey Cd. No:16, 48000 Muğla Merkez/Muğla

Hüsnü’nün Yeri

Muğla’ya bağlı Datça ilçesindeki İskele Mahallesi sınırları içerisinde hizmet veren Hüsnü’nün Yeri, Muğla il merkezine 120 kilometre uzaklıktadır. Mekana ulaşımlar, özel araçla Muğla – Datça yolunu güneybatı yönüne takip ederek yapılabilmektedir. Mekana, aynı zamanda taksi veya Muğla Otogarı’ndan saat başı hareket eden Datça minibüsleriyle de ulaşım sağlanabilmektedir.

Datça’nın eşsiz manzarasını seyrederken, arkadaşlarınız veya aileniz ile birlikte unutulmaz bir gece yaşayabileceğiniz Hüsnü’nün Yeri, taze balık ürünleri, hızlı servisi ve güler yüzlü personeliyle birlikte konuklarını ağırlamaktadır.

Mekanın atmosferine uygun, hafif müziklerin tercih edildiği mekanda, alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri de servis edilmektedir.

Muğla tatilinde, keyifli bir meyhane deneyimi yaşamak isteyenlerin mutlaka ziyaret etmesi gerektiği Hüsnü’nün Yeri, haftanın her günü 09:00 ile 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres:İskele, Plaji, Kumluk Yolu, 48700 Datça/Muğla

Paradise Restaurant Cafe Bar

Paradise Restaurant Cafe Bar, Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Sarıgerme beldesinde yer almaktadır. Muğla şehir merkezine 95 kilometre uzaklıktaki mekana özel araçla ulaşımlarda, sırasıyla Kötekli Akyaka, Köyceğiz ve Ortaca tabelaları takip edilmelidir. Ayrıca bölgeye taksi veya otogardan saat başı hareket eden Ortaca minibüsleriyle de gidilebilmektedir.

Dalaman’a da oldukça yakın bir konumda bulunan Paradise Restaurant Cafe Bar, bölgenin en çok tercih edilen mekanları arasındadır. Alkollü ve alkolsüz içeceklerin yanı sıra dünya mutfağının en leziz örneklerini de bulabileceğiniz restoranda keyifli bir akşam yemeği yiyebilir, ailenizle veya arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Mekanda alkollü içecek ücretleri 25 TL’den başlamaktadır.

Haftanın her günü açık olan Paradise Restaurant Cafe Bar, 09:00 ile 03:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adres:Sarıgerme, 48602 Ortaca/Muğla

Crazy Daisy

Muğla’nın Marmaris ilçesinde hizmet veren Crazy Daisy, bölgenin en popüler gece kulüplerindendir. Dünya çapında bilinen bir mekan haline gelmiş olan Crazy Daisy’e Muğla’dan özel araçla ulaşımlar, Marmaris – Muğla yolu üzerinden yapılmaktadır. Mekana, taksi veya otogardan yarım saatte bir hareket eden Marmaris minibüsleriyle de ulaşım sağlanabilmektedir.

Marmaris ilçe merkezinde yer alan Crazy Daisy’de DJ eşliğinde yabancı ve popüler şarkılar yüksek sesli bir biçimde çalınmaktadır. Gösterişli dizaynı ve kaliteli ses tasarımı ile birlikte haftanın belirli günlerinde özel etkinliklerin de yapılabildiği Crazy Daisy, Marmaris’in en gözde mekanlarındandır.

Haftanın her günü hizmet veren Crazy Daisy, 20:00 ile 04:00 saatleri arasında açıktır.

Adres:Tepe, 32. Sk. No:21, 48700 Marmaris/Muğla

Deli Memet Cocktail Bar & Bistro

Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Akyaka beldesinde hizmet veren Deli Memet Cocktail Bar & Bistro’ya ulaşımlar, özel araçla Muğla – Aydın yolunu güney yönüne takip ederek yapılabilmektedir. Ayrıca taksi veya Muğla Otogarı’ndan binebileceğiniz Akyaka minibüsleriyle de bölgeye rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Şirin bir tatil kasabası olan Akyaka’nın en çok tercih edilen mekanları arasında öne çıkan Deli Memet Cocktail Bar & Bistro, nezih müşteri potansiyeli ve eğlenceli ortamıyla birlikte konuklarını ağırlamaktadır.

Otantik tasarımı ve samimi atmosferiyle birlikte haftanın belirli günlerinde özel etkinliklerin yapıldığı Deli Memet Cocktail Bar & Bistro, Akyaka’nın popüler mekanları arasındadır.

Haftanın her günü hizmet veren Deli Memet Cocktail Bar & Bistro, 16:00 ile 02:00 saatleri arasında açıktır.

Adres:Akyaka, Karanfil Sk. No:17, 48650 Ula/Muğla
İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.