Muğla Tatiline Gideceklere Plaj Rehberi


Muğla Tatiline Gideceklere Plaj RehberiTürkiye’nin turizm cenneti şehirlerinden biri olan Muğla, doğal güzellikleri ve tarihi yapılarının yanı sıra birbirinden güzel plajlara ev sahipliği yapmaktadır. Sınırları içerisinde 100’e yakın mavi bayraklı plaj bulunan Muğla, her yıl yerli ve yabancı milyonlarca turisti ağırlamaktadır.

Dünya çapında ünlü plajlara ev sahipliği yapan Muğla’nın Dalaman, Fethiye, Bodrum, Marmaris ve Datça gibi turistik bölgelerinde çok sayıda plaj, beach ve koy yer almaktadır. Masmavi denizinde gün boyu denizin keyfini çıkarabileceğiniz bu sahillerde Muğla tatilinizi renklendirebilir ve aynı zamanda bölgenin doğal güzelliklerine yakın konumlarda denize girebilirsiniz.

Muğla’da tercih edebileceğiniz popüler plajlar; Ölüdeniz, Kleopatra Plajı, Çalış Plajı, Sarıgerme Plajı, İztuzu Plajı, Belcekız Plajı, Karaincir Plajı, Turunç Plajı, Palamutbükü Plajı, Zeytinlikuyu Plajı, Cennet Adası Plajı, İçmeler Plajı, İncekum Plajı, Kabak Koyu, Gemiler Koyu ve Mazı Koyu olarak sıralanmaktadır.

Ölüdeniz

Muğla’nın popüler plajlarından olan Ölüdeniz, Fethiye ilçesi sınırları içerisindedir. Muğla il merkezine ortalama 130 kilometre uzaklıkta bulunan Ölüdeniz’e ulaşımlar, özel araçla Muğla – Fethiye yolunu takip ederek yapılabilmektedir. Ayrıca bölgeye taksi veya Muğla Otogarı’ndan saat başı hareket eden Fethiye minibüsleriyle 25 TL karşılığında ortalama 2 saat içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir.

Yalnızca Türkiye’de değil, dünya çapında ünlü bir plaj olan Ölüdeniz, Fethiye’nin merkezinde konumlanmaktadır. Sakin ve huzurlu bir atmosfere sahip olan Ölüdeniz’in denizi de son derece durgun ve sığ bir yapıya sahiptir. Muğla’da denize girebileceğiniz en ideal noktalardan biri olan Ölüdeniz’in sahili de tamamen ince kumlarla kaplıdır. Ilık bir denizi olan Ölüdeniz, sığ olması sebebiyle çocuklu aileler ve iyi yüzme bilmeyenler tarafından da rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Enfes sahiliyle turistleri kendine çeken Ölüdeniz Plajı’na yakın olacağınız bir tatil planı düşünüyorsanız Fethiye Otelleri sayfamıza göz atabilir, kendinize en uygun otelden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Kleopatra Plajı

Muğla’nın bir diğer eşsiz plajı olan Kleopatra Plajı, Marmaris’e bağlı Çamlı Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Muğla şehir merkezine 50 kilometre mesafede bulunan plaja özel araçla ulaşımlar, Marmaris – Muğla yolunu güney istikametine devam ederek yapılabilmektedir. Kleopatra Plajı’na Muğla’dan taksi veya otogardan saat başı hareket eden Marmaris dolmuşlarıyla ortalama 1 saat içerisinde ulaşılabilmektedir.

Marmaris’in en popüler plajlarından olan Kleopatra Plajı, merkeze yakın olması sebebiyle haftanın her günü kalabalık olmaktadır. Özellikle denizinin sığ oluşu ve sahilinin tamamen kumsalla kaplı olması, Kleopatra Plajı’nın tercih edilmesinde öne çıkan en büyük avantajlarındandır.

Turkuaz renkli ve ılık bir denize sahip olan Kleopatra Plajı’nın ilk 5 metresi oldukça sığdır. Bu nedenle çocuklu aileler tarafından rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Çevresinde birçok işletmenin bulunduğu plajda, restoran, bar ve kafe gibi dükkanlar da bulunmaktadır.

Çalış Plajı

Çalış Plajı, Muğla’nın Fethiye ilçesi sınırları içerisindedir. Muğla il merkezine 120 kilometre uzaklıkta yer alan plaja özel araçla ulaşımlarda, sırasıyla Kötekli, Akyaka, Ortaca, Göcek ve Fethiye tabelaları izlenmelidir. Bölgeye taksi veya Muğla Otogarı’ndan saat başı kalkan Fethiye minibüsleriyle de ulaşım sağlanabilmektedir.

Fethiye’nin ilçe merkezinde yer alan Çalış Plajı, bölgenin en popüler plajları arasındadır. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirilebilen bir plaj olması sebebiyle bölge halkı tarafından da sıklıkla tercih edilen Çalış Plajı, günün erken saatlerinde durgun olurken; günün ilerleyen saatlerinde hafif dalgalı bir yapıya bürünmektedir.

Denizinin son derece sığ olduğu plaj çevresinde günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmeler de bulunmaktadır. Plajda, duş, tuvalet ve giyinme kabini imkanları yer almaktadır.

Sarıgerme Plajı

Sarıgerme Plajı, Ortaca’nın öne çıkan plajlarındadır. Muğla il merkezine 95 kilometre uzaklıktaki Sarıgerme Plajı’na özel araçla Muğla’dan ulaşımlarda sırasıyla, Akyaka, Köyceğiz ve Ortaca tabelaları güneydoğu yönüne takip edilmelidir. Ayrıca bölgeye Muğla il merkezinden taksi veya Ortaca minibüsleriyle ortalama 30 TL karşılığında seyahat edilebilmektedir.

Dalaman’a da yakın olması sebebiyle oldukça popüler olan Sarıgerme Plajı, sığ ve sakin deniziyle birlikte deniz keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz plajlar arasında yer almaktadır. 12 kilometrelik sahiliyle etkileyici bir yapıya sahip olan Sarıgerme Plajı, çocuklu aileler ve iyi yüzme bilmeyenler tarafından da tercih edilebilmektedir.

Çevresinde birçok büfe ve kafeteryaların bulunduğu plajda, duş, tuvalet ve giyinme kabini imkanları yer almaktadır.

İztuzu Plajı

İztuzu Plajı, Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan beldesinde yer almaktadır. Muğla’ya 100 kilometre uzaklıkta bulunan plaj, sakin yapısı ve etkileyici güzelliği ile birlikte tercih edilmektedir. Plaja, Muğla il merkezinden özel araçla ulaşımlarda Akyaka’yı geçtikten sonra Köyceğiz, Ortaca ve Dalyan tabelaları takip edilmelidir. Plaja, Muğla il merkezinden taksi veya Muğla Otogarı’ndan saat başı hareket eden Ortaca minibüsleri ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Özellikle caretta carettalara ev sahipliği yapması nedeniyle popüler olan İztuzu Plajı, Türkiye’nin en güzel plajlarından biridir. Sığ olması sebebiyle de bölgenin en çok tercih edilen plajlarından olan İztuzu Plajı, rüzgarlı bir yapıya sahip olduğu için günün belirli saatlerinde dalgalı olabilmektedir.

Sahil uzunluğu yaklaşık 6 kilometreyi bulan İztuzu Plajı’nın sahili, tamamen ince tanecikli kumlarla kaplıdır. İçerisinde duş, tuvalet ve giyinme kabini gibi imkanların da bulunduğu İztuzu Plajı, caretta carettaların yumurta bıraktığı bölgelerden olduğu için haftanın her günü 07:00 ile 19:00 saatleri arasında açıktır.

Upuzun altın sarısı kumsalıyla gözleri üzerine çeken İztuzu Plajı’nın tertemiz denizinde serinleyip güneşin tadını çıkaracağınız tatili planlamak için Dalyan Otelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Belcekız Plajı

Belcekız Plajı, Fethiye’nin Ölüdeniz Mahallesi sınırları içinde yer almaktadır. Muğla şehir merkezinden 140 kilometre uzaklıkta bulunan Belcekız Plajı’na özel araçla ulaşımlar, Muğla – Fethiye yolu üzerinden yapılmaktadır. Bölgeye ayrıca taksi veya Muğla Otogarı’ndan saat başı hareket etmekte olan Fethiye minibüsleri ile 30 TL karşılığında gidilebilmetkedir.

Ölüdeniz Plajı’na çok yakın bir konumda bulunan Belcekız Plajı, bölgenin en çok tercih edilen plajları arasındadır. Sırtında bölgenin doğal güzelliği olan Babadağ bulunan Belcekız Plajı’nda, yamaç paraşütü yapanlar da rahatlıkla görülebilmektedir.

Rüzgarlı bir yapısı olduğu için dalgalı bir denizi olan Belcekız Plajı’nın sahili küçük çakıl taşlarıyla karışık kumlarla kaplıdır.

1 kilometrelik sahil uzunluğuna sahip olan Belcekız Plajı’nda duş, tuvalet ve giyinme kabini gibi imkanlar da bulunmaktadır.

Karaincir Plajı

Karaincir Plajı, Muğla’nın Datça ilçesine bağlı Emecik Mahallesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Plaja ulaşımlar, Muğla’dan özel araçla sırasıyla Kötekli, Gökova, Marmaris ve Emecik tabelalarını takip ederek yapılmaktadır. Karaincir Plajı’na Muğla il merkezinden taksi veya Datça minibüsleriyle ortalama 1 saat 40 dakika içerisinde gidilebilmektedir.

Denizinin son derece sığ olması sebebiyle oldukça fazla talep gören plajlardan olan Karaincir Plajı, bu nedenle çocuklu aileler ve iyi yüzme bilmeyenler tarafından rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Sahilinin kumla kaplı olması sebebiyle sahil boyu yürüyüş de yapabileceğiniz plajda, voleybol sahası da bulunmaktadır.

Rüzgar almayan bir konumda bulunduğu için denizinin dalgasız olduğu plajda çok sayıda restoran ve kafe hizmet vermektedir.

Turunç Plajı

Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Turunç beldesinde bulunan Turunç Plajı, il merkezine 75 kilometre uzaklıktadır. Turunç Plajı’na Muğla’dan özel araçla yapılacak olan ulaşımlar, Muğla – Marmaris yolu üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bölgeye ayrıca taksi veya Muğla Otogarı’ndan saat başı hareket eden Marmaris minibüsleriyle 30 TL karşılığında 1 saat 30 dakika içerisinde ulaşılabilmektedir.

Etrafı doğal güzelliklerle kaplı olan Turunç Plajı, bölgedeki tekne turlarının da uğrak noktalarından biridir. Su altı dalışları için uygun bir bölgede bulunan Turunç Plajı’nda aynı  zamanda su sporlarına yönelik çok sayıda aktivite düzenlenmektedir.

Turunç Plajı’nın sahili kumlarla kaplı olduğu için sahil yürüyüşlerine de oldukça elverişlidir. Rüzgar almayan bölgede bulunması sebebiyle dalgasız bir denize sahip olan Turunç Plajı’nın denizi oldukça sığdır. Bu nedenle plaj, çocuklu aileler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

Çevresinde kafeteryaların da hizmet verdiği plajda şezlong ve şemsiyeler ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Turunç Plajı, Marmaris Belediyesi tarafından işletilmektedir.

Palamutbükü Plajı

Palamutbükü Plajı, Muğla’nın Datça ilçesine bağlı Yaka beldesi sınırları içerisindedir. Muğla şehir merkezine 140 kilometre uzaklıkta bulunan plaja özel araçla ulaşımlarda sırasıyla Akyaka, Marmaris, Datça ve Yaka tabelaları izlenmelidir. Plaja ulaşımlarda alternatif olarak taksi veya otogardan hareket eden Datça minibüsleriyle de ulaşım sağlanabilmektedir.

Uzun bir sahil şeridine sahip olan Palamutbükü Plajı, çevresi doğal güzelliklerle kaplı ve oldukça sakin bir plajdır. Berrak bir denize sahip Palamutbükü Plajı, aynı zamanda bölgedeki tekne turlarının da sıklıkla tercih ettiği noktalardan biridir.

Çevresinde birçok işletmenin hizmet verdiği plajda, tuvalet, duş ve giyinme kabini gibi imkanlar da bulunmaktadır.

Zeytinlikuyu Plajı

Zeytinlikuyu Plajı, Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Kıyıkışlacık Mahallesi sınırları içerisindedir. Muğla’da denize girilebilecek sakin plajlardan olan Zeytinlikuyu Plajı, Muğla il merkezine 95 kilometre uzaklıktadır. Plaja özel araçla ulaşımlarda Muğla – Milas yolu batı yönüne takip edilmelidir. Zeytinlikuyu Plajı’na Muğla il merkezinden taksi veya yarım saatte bir kalkan Milas minibüsleriyle ortalama 1 saat 30 dakika içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir.

Oldukça sakin bir yapıya sahip olan Zeytinlikuyu Plajı’nın sahili ince taşlarla karışık kumla kaplıdır. Kumların sonradan eklendiği plaj olması sebebiyle deniz ayakkabısı kullanmanız tavsiye edilen Zeytinlikuyu Plajı, bulunduğu konum itibariyle rüzgarlı bir yapıya sahiptir. Rüzgarın etkisiyle denizinin de kısmen dalgalı olduğu Zeytinlikuyu Plajı, bu nedenle çocuklu aileler ve iyi yüzme bilmeyenler için önerilmemektedir.

Cennet Adası Plajı

Cennet Adası Plajı, Muğla’nın Marmaris ilçesi sınırları içerisindedir. Muğla’nın öne çıkan plajlarından olan Cennet Adası Plajı, il merkezine 55 kilometre uzaklıktadır. Plaja özel araçla ulaşımlar, Muğla – Marmaris yolu üzerinden yapılmaktadır. Ayrıca bölgeye taksi veya Muğla Otogarı’ndan saat başı hareket eden Marmaris dolmuşları ile ortalama 1 saat içerisinde gidilebilmektedir.

Etrafı yeşil ağaçlarla kaplı bir plaj olan Cennet Adası Plajı, doğal güzellikler bakımından oldukça zengindir. Berrak denizinde gün boyu deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz Cennet Adası Plajı’nın sahili ise tamamen ince kumlardan oluşmaktadır. Çevresinde yapılaşmanın çok olmadığı Cennet Adası Plajı, huzurlu ve sakin bir yapıya sahiptir. Plajda duş, tuvalet ve giyinme kabini gibi imkanlar bulunmaktadır.

İçmeler Plajı

İçmeler Plajı, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler Mahallesi sınırları içerisindedir. Muğla şehir merkezinden 60 kilometre uzaklıktaki plaja özel araçla ulaşımlarda Muğla – Marmaris yolu İçmeler tabelasına kadar takip edilmelidir. Bölgeye taksi veya Muğla Otogarı’ndan saat başı hareket eden Marmaris minibüsleriyle ortalama 30 TL karşılığında gidilebilmektedir.

Dünya çapında ünlü plajlardan olan İçmeler Plajı, temizliği ve huzurlu atmosferi ile birlikte özellikle yabancı turistler tarafından ilgi görmektedir. Çevresinde su sporlarına yönelik birçok aktivitenin de gerçekleştirebildiği İçmeler Plajı, aynı zamanda çok sayıda restoran, kafe ve bara da ev sahipliği yapmaktadır.

Uzun bir sahil şeridine sahip İçmeler Plajı’nın sahili ise tamamen ince kumlarla kaplıdır. Denizi sığ ve berrak olan İçmeler Plajı’nda duş, tuvalet ve giyinme kabini imkanları da bulunmaktadır.

İncekum Plajı

İncekum Plajı, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Karaca Mahallesi sınırları içerisindedir. Muğla’ya 50 kilometre uzaklıkta bulunan plaja özel araçla ulaşımlar, Muğla – Marmaris yolunu güney istikametine devam ettikten sonra D550 karayolunu sahil yoluna kadar takip ederek gerçekleştirilebilmektedir. Bölgeye, Muğla’dan taksi veya Muğla Otogarı’ndan saat başı hareket eden Marmaris minibüsleriyle de gidilebilmektedir.

Adını, sahilini kaplayan ince kumlardan alan İncekum Plajı, berrak denizi ve çam ağaçlarıyla kaplı yapısıyla birlikte Marmaris’in en popüler plajları arasında yer almaktadır. Denizinin sığ olması sebebiyle haftanın her günü kalabalık olabilen İncekum Plajı, çocuklu aileler ve iyi derecede yüzme bilmeyenler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

Çevresinde günlük ihtiyaçlarınız için restoran ve kafelerin hizmet verdiği plajda, duş, tuvalet ve giyinme kabini gibi imkanlar bulunmaktadır.

Marmaris İçmeler Otelleri arasından seçiminizi yaparak Marmaris’in muhteşem sahillerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kabak Koyu

Kabak Koyu, Muğla’ın Fethiye ilçesine bağlı Uzunyurt Mahallesinde yer almaktadır. Muğla’ya ortalama 150 kilometre uzaklıkta bulunan plaja özel araçla ulaşımlar, Muğla – Fethiye yolu üzerinden yapılmaktadır.

Fethiye’nin gizli cenneti olarak kabul edilen Kabak Koyu, aynı zamanda kamp severlerin de uğrak noktaları arasındadır. Sit alanı olarak koruma altına alınmış bir bölge olan Kabak Koyu, 1987 yılında keşfedilmiş olup; günümüzde oldukça popüler bir koy haline gelmiştir.

Çevresinde çok fazla yapılaşmanın olmadığı Kabak Koyu, huzurlu atmosferi ve sakin yapısıyla birlikte Muğla tatilinde tercih edilebilecek noktalar arasında yer almaktadır. 200 metrelik sahilinin tamamen ince kumlarla kaplı olduğu Kabak Koyu’nda şezlong kiralama hizmeti verilmemektedir.

Gemiler Koyu

Gemiler Koyu, Fethiye’nin popüler koyları arasında öne çıkmaktadır. Muğla il merkezine 140 kilometre uzaklıkta bulunan koya ulaşımlar, tekneler aracılığı ile yapılmaktadır. Muğla’dan özel araçla Fethiye yolunu takip ederek ulaşabileceğiniz koya, sahil kenarından kiralayabileceğiniz tekneler ile ortalama 10 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgeye, Muğla il merkezinden taksi veya otogardan saat başı hareket eden Fethiye minibüsleriyle de gidilebilmektedir.

Zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili, son derece etkileyici bir konumda bulunan Gemiler Koyu, huzurlu yapısıyla dikkat çekmektedir. Denizinin derin olması sebebiyle çocuklu aileler için tavsiye edilmeyen koyun sahili ise çakıl taşlarıyla karışık kumla kaplıdır.

Selimiye Koyu

Selimiye Koyu, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Selimiye Köyü sınırları içerisinde yer almaktadır. Muğla il merkezine 90 kilometre uzaklıkta bulunan koya, özel araçla ulaşımlarda Muğla – Marmaris yolunu takip ettikten sonra, Marmaris – Bozburun yolunun sahile kadar devam edilmesi gerekmektedir. Bölgeye, il merkezinden taksi veya Marmaris minibüsleriyle de ulaşım mümkündür.

Sakin yapısı ve doğa ile iç içe konumu nedeniyle tercih edilebilen koylardan olan Selimiye Koyu, özellikle çocuklu aileler tarafından ziyaret edilmektedir. Kalabalıktan uzak bir yapıya sahip olan Selimiye Koyu’nun denizi ise son derece berraktır. Dalgasız denizinde gün boyu keyif yapabileceğiniz Selimiye Koyu’nda şezlong kiralama hizmeti verilmemektedir.

Mazı Koyu

Mazı Koyu, Muğla’nın Bodrum ilçesi sınırları içerisindedir. Muğla il merkezine 110 kilometre uzaklıkta bulunan Mazı Koyu’na özel araçla ulaşımlar, Muğla – Bodrum yolu üzerinden yapılmaktadır. Bölgeye, taksi veya Muğla Otogarı’ndan yarım saatte bir hareket eden Bodrum minibüsleriyle yapılabilmektedir.

Bodrum’un sessiz ve sakin koylarından olan Mazı Koyu, etrafı doğal güzelliklerle çevrili bir koydur. Ağaçların yeşilliğinin, Ege Denizi’nin maviliği ile kesiştiği eşsiz bir noktada bulunan Mazı Koyu’nun denizi derin olduğu için çocuklu aileler ve iyi derecede yüzme bilmeyenler için önerilmemektedir.

Muğla Beachleri

Muğla, birbirinden güzel plajlara ev sahipliği yaparken, aynı zamanda sınırları içerisinde birçok beach de bulunmaktadır. Beachlerde, deniz, kum ve güneşin tadını çıkarırken ekstra imkanlardan faydalanabilir ve tatillerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Xuma Beach

Xuma Beach, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Yalıkavak beldesinde yer almaktadır. Bodrum’un en ünlü beachlerinden olan Xuma Beach, Muğla il merkezine 120 kilometre uzaklıktadır. Beache, il merkezinden ulaşımlar, Muğla – Bodrum yolunu güneybatı istikametine doğru takip ederek yapılabilmektedir. Ayrıca bölgeye taksi veya otogardan hareket eden Bodrum minibüsleriyle de gidilebilmektedir.

Haftanın her günü DJ eşliğinde eğlenceli anlara şahitlik edebileceğiniz Xuma Beach, hem denizin keyfini çıkarabileceğiniz bir tesis, hem de restoran ve barı ile birlikte birçok imkanı sunan bir işletme olarak hizmet vermektedir.

Rüzgardan korunaklı bir bölgede hizmet veren Xuma Beach’in denizi oldukça sığ ve temizdir. Bu nedenle tesis, çocuklu aileler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Plaja 0-6 yaş grubu çocukların girmesi yasaktır. Plaj içerisinde voleybol ve plaj futbolu oynanabilecek alanlar da bulunmaktadır.

Flamm Beach

Flamm Beach, Muğla’nın Bodrum ilçesinde yer almaktadır. Muğla il merkezine 118 kilometre uzaklıktadır. Göltürkbükü’nde yer alan Flamm Beach’e Muğla’dan özel araçla ulaşımlar, Muğla – Bodrum yolunu Göltürkbükü tabelasına kadar takip ederek yapılabilmektedir. Bölgeye taksi veya Muğla Otogarı’ndan hareket eden Bodrum minibüsleriyle gidilebilmektedir.

200 metrelik sahili ile birlikte Bodrum’un en ünlü beachlerinden olan Flamm Beach, aynı zamanda konaklama hizmeti de sunmaktadır. Kendine ait mutfağından, başta Ege ve Akdeniz olmak üzere dünya mutfağının en leziz örneklerini sunan Flamm Beach’in denizi de mavi bayraklıdır.

Sığ denizi ve temiz plajı ile birlikte hizmet veren Flamm Beach’te akşam saatlerinde manzaraya karşı yemek keyfi de yapabilirsiniz.

Help Beach and Yacht Club

Help Beach and Yacht Club, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Küçük Boncuklu Koyu sınırları içerisinde hizmet vermektedir. Muğla il merkezine 130 kilometre uzaklıkta bulunan tesise, Muğla’dan özel araçla ulaşımlarda Muğla – Fethiye yolu takip edilmelidir. Tesise, taksi veya Muğla Otogarı’ndan saat başı hareket eden Fethiye minibüsleriyle de 2 saat içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir.

Fethiye’nin en popüler beachleri arasında öne çıkan Help Beach and Yacht Club, temiz sahili ve sığ deniziyle birlikte deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz işletmeler arasındadır.  Denizinin ılık olduğu beachte restoran, bar ve kafeterya da hizmet vermektedir.

Taşlık Beach

Taşlık Beach, Muğla’nın Datça ilçesindedir. Muğla’ya 120 kilometre uzaklıktaki Taşlık Beach’e il merkezinden ulaşımlar Muğla – Datça yolunu takip ederek yapılmaktadır. Ayrıca tesise taksi veya Muğla Otogarı’ndan saat başı hareket eden Datça minibüsleriyle de 2 saat içerisinde ulaşım sağlanabilmektedir.

Datça’nın öne çıkan beachlerinden olan Taşlık Beach, restoran olarak da konuklarını ağırlamaktadır. Datça’nın merkezinde yer aldığı için kalabalık olan Taşlık Beach’in denizi ise oldukça sığdır.
İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.