Ödemiş'te Gece Hayatı


Ödemiş'te Gece Hayatı

Ödemiş, yüzölçümü bakımından İzmir’in en büyük ilçelerinden biri olsa da, çok yoğun bir nüfusu yoktur ve turistler tarafından çok yoğun bir talep görmemektedir. Tarihi ve kültürel geziler için tercih edilse de, Ödemiş’in gece hayatı oldukça sakin geçmektedir.

Çeşme gibi İzmir’in turistik bölgeleri kadar hareketli olmayan Ödemiş gece hayatında, yine de tercih edebileceğiniz bar, pub ve canlı müzik konseptli mekanlar bulmak mümkündür. Ödemiş’te ayrıca, akşamları keyifli vakit geçirebileceğiniz rakı-balık ve meyhane konseptli mekanlar da vardır. Ancak, burada gece kulübü ve disko bulmak pek mümkün değildir.

Ödemiş tatilinizde gidebileceğiniz eğlence mekanları listemizden önce tatilinizi planlamak için Ödemiş Otelleri sayfamızda yer alan oteller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kardeşler Balıkçılık
Ödemiş seyahatinizde rakı balık yapmak için tercih edebileceğiniz Kardeşler Balıkçılık; zengin bir taze balık ve deniz mahsulleri çeşitliliği sunmaktadır.

Kardeşler Balıkçılık, salaş ve oldukça otantik bir atmosfer sunmaktadır. Mekan, Ödemiş ilçe merkezinde bulunduğundan yürüyerek kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

Adres:Atatürk Mh. Genev Yolu Üzeri, ÖDEMİŞ, 35750

Birgi Karaca Hanım Konağı
Ödemiş ilçe merkezine yaklaşık 10 km uzaklıkta bulunan Karaca Hanım Konağı, canlı müzik dinleyebileceğiniz hoş ve şık bir mekandır.

Ödemiş’ten kalkan Birgi dolmuşları ile ulaşım sağlayabileceğiniz mekana, özel araba ile yolculuk ortalama 15 dakika sürmektedir. Haftanın belirli günlerinde, genellikle hafta sonları burada canlı müzik programları da düzenlenmektedir.

Mekan, Perşembe günleri hariç 10:00 ile 01:00 saatleri arasında açıktır ve alkolsüz olarak hizmet vermektedir.

Adres:Karaoğlu Sokak 13 Birgi, İzmir Province

Ödemiş Konak Restaurant
Ödemiş’te Meşrutiyet mevkiinde bulunan Konak Restaurant, ilçe merkezinde bulunduğundan yürüyerek ulaşım oldukça kolaydır.

Ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli bir akşam yemeği için tercih edebileceğiniz restoran, hem lezzetli menülerin yer aldığı zengin menüsü hem de fonda çalan müzikleri ile ziyaretçilerinden yüksek puan almaktadır. Alkollü olarak hizmet veren mekanda, rakı eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleştirebilir ve hafta sonları düzenlenen canlı müzik programlarına dahil olabilirsiniz.

Mekan, 10:00 ile 01:00 saatleri arasında açıktır.

Adres:Meşrutiyet, Kurtuluş Cad. No:6, 35750 Ödemiş/İzmir

İzmir’in en güzel ilçelerinden Ödemiş’te tatilinizi planlamak için Ödemiş Otelleri sayfamızdaki oteller arasından seçiminizi yapabilir, uygun fiyatlarla konforlu ve eğlence dolu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.