Ordu’dan Dönerken Alınabilecek Hediyelik Eşyalar


Ordu’dan Dönerken Alınabilecek Hediyelik Eşyalar

Ordu şehri, doğal, tarihi ve turistik yerleri ile oldukça turistik bir şehir konumundadır. Tatilciler; Ordu tatilleri boyunca pek çok turistik alanı gezebilir, keyifli bir tatil geçirebilir.

Tatilciler; Ordu tatillerinin sonuna geldiklerinde, sevdiklerine buradan birçok hediye götürebilir.

Fındık

Ordu halkının geçim kaynaklarının başında gelen fındık, burada tamamen doğal yollarla üretilir ve dünyanın hemen her noktasına dağıtılır. Tatilciler; Ordu tatillerinin sonuna geldiklerinde, hemen her köşe başından fındık satın alabilir. Tatilciler; uzun süre dayanabilme özelliğine sahip olduğundan dolayı buradan sevdiklerine fındık satın alabilir.

Ordu Balı

Ordu ili, arı yetiştiriciliğini de sık sık yapmaktadır. Tatilciler; tamamen doğal ortamlarda yetiştirilen bu ballarda ailelerine ya da arkadaşlarına hediye olarak satın alabilir. Ordu balı; Ordu’da bulunan kahvaltılık ürün mağazalarının hemen hepsinde satılmaktadır.

Ordu Mantarı

Ordu, doğa ile iç içe, yeşillik alanların oldukça bol olduğu noktalardandır. Bu nedenle de pek çok tarım ürünü yetiştirilmektedir. Tatilciler; burada bulunan birçok manav vb. yerden kolayca mantar satın alabilir.

By Gümüş Takı’dan Sevdiklerinize Hoş Takılar

Tatilciler; Ordu tatillerinin sonuna geldiklerinde, göze hoş gözüken pek çok takı türünden sevdiklerine hediye olarak satın alabilir. Bileklik, kolye ve yüzük gibi daha birçok takı türünü; By Gümüş Takı’dan uygun fiyata satın almak mümkündür.

Adres:Şarkiye, Osman Paşa Cd. No:27, 52100 Altınordu/Ordu

Ataş Hediyelikten Magnet ve Süs Eşya

Ordu şehri, gezilecek yerleri açısından oldukça zengindir. Gezginler; Ordu gezilerini sonlandırırken, sevdiklerine ya da kendilerine, burayı hatırlatacak pek çok buz dolabı magneti ya da süs eşya satın alabilir. Tatilciler; Ataş Hediyelik Eşya’dan, sevdiklerine pek çok hatıra hediyesi satın alabilir.

Hediyelik eşyaların fiyatları; ürünün boyutuna ve kalitesine göre değişkenlik göstermektedir.

Adres:Şarkiye, Atatürk Blv. No:133 D:1 A, 52200 Altınordu/Ordu

Tirebolu Çayı

Tirebolu Çayı; bilinen diğer çaylardan biraz farklıdır. Tirebolu Çayı’nı farklı kılan özellik; sadece Mayıs ayında toplanıyor olmasıdır. Tirebolu Çayı’nın farklı bir aroması ve lezzeti olduğundan; tadına bakanların oldukça beğendiği çaylardan bir tanesidir.

Tirebolu Çayı; sadece bu bölgede satılmaktadır. Tirebolu Çayı’nı satın almak isteyen gezginler; Boztepe teleferiklerinin kalktığı sahilde yer alan dükkandan bu çayı satın alabilir.

Tirebolu Çayı’nın fiyatı; gramajına bağlı olarak 14 TL ile 20 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Hayal Dünyası Oyuncak’tan Renkli Oyuncaklar

Oyuncak denildiği zaman; akla her ne kadar çocuklar geliyor olsa da pek çok insan oyuncakları sevmektedir. Tatilciler; Ordu ziyaretleri sırasında sevdiklerine hoş ve kaliteli bir oyuncak hediye etmek isterse, Hayal Dünyası Oyuncak’tan oldukça hoş ve kaliteli oyuncaklar satın alabilir.

Adres:Şarkiye Mah. Kazım Karabekir Cd. No:40 Kat:1 D:7, Fiskobirlik A.v.m Merkez / Ordu, 52000

Ordu’da satın alabileceğiniz hediyelik eşyalar listesine göz atmadan önce tatilinizi planlamak istiyorsanız Ordu Otelleri sayfamızdaki otelleri inceleyerek yerinizi ayırtabilirsiniz.