Safranbolu Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz


Safranbolu Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz

Karabük ilinin gözde ilçelerinden bir tanesi olan Safranbolu, doğal, tarihi ve turistik güzellikleri ile kendinden fazlasıyla söz ettirmektedir. Safranbolu ilçesini ziyaret eden gezginler; gün içerisinde tarihi ve doğal güzelliklerin keyfini çıkarttıktan sonra, eğlenmek için Safranbolu’nun gece hayatına katılabilmektedir.

Oldukça hareketli bir gece hayatına sahip olan Safranbolu’da, pek çok eğlence mekanı bulunmaktadır. Bu eğlence mekanları arasında yüksek sesli müziğin çaldığı barlardan, nezih ve sakin mekanlara kadar her türlü eğlence mekanı bulmak mümkündür. Safranbolu’nun gece hayatını canlı tutan mekanlar arasında ise; Jack’s Bar, Zalifre Bar, Dublaj Performance Hall Club, Arasna Cafe & Bar, Aquarius Cafe & Bar, Adalar Cafe, Safranbolu Cafe Antique, Kahvehan Safranbolu ve Henry Jones Safranbolu yer almaktadır.

Jack’s Bar

Jack’s Bar, Safranbolu ilçe merkezine yaklaşık olarak 2 km uzaklıkta yer almaktadır. Jack’s Bar’a ulaşım; özel araçlar, toplu taşıma araçları veya taksiler aracılığı ile kolayca sağlanabilmektedir.

Jack’s Bar, Gümüş Konak Otel içerisinde bulunmaktadır. Bar, samimi ortamı ve güler yüzlü personeli sayesinde ziyaretçilerine sevdikleri ile beraber keyifli vakit geçirme imkanı sunmaktadır. Tatilciler; Jack’s Bar’da çeşitli alkollü içeceklerden ve çerez türlerinden uygun fiyata sipariş edebilir. Jack’s Bar’ın kapalı alanının yanı sıra açık alanı da bulunmaktadır.

Jack’s Bar, cumartesi günleri hariç, haftanın her günü öğleden sonra saat 14:00 ile sabaha karşı 03:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi günleri ise öğleden sonra saat 14:00 ile sabaha karşı saat 02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Jack’s Bar’a giriş yapabilmek isteyen ziyaretçiler 18 yaşını doldurmuş olmak zorundadır.

Jack’s Bar’a yaş kısıtlaması dışında herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres: Çeşme, Hamamönü Sk., 78600 Safranbolu/Karabük

Zalifre Bar

Zalifre Bar, Safranbolu ilçe merkezine yaklaşık olarak 1 km uzaklıkta yer almaktadır. Zalifre Bar’a ulaşım gerçekleştirmek isteyen ziyaretçiler; özel araçlar, toplu taşıma araçları veya taksiler aracılığı ile kolayca ulaşım sağlama şansına sahiptir. Safranbolu ilçe merkezinden Zalifre Bar’a yaya olarak da kolayca ulaşım sağlayabilmek mümkündür.

Zalifre Bar, güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmeti ile Safranbolu ilçesinde en çok tercih edilen mekanlardan bir tanesidir. Zalifre Bar, şık ve otantik tasarımı sayesinde oldukça dikkat çekmektedir. Aile ve arkadaş grupları ile birlikte kaliteli ve keyifli vakit geçirmek için oldukça uygun bir mekandır. Gezginler; Zalifre Bar’ın zengin menüsünden lezzetli yemekleri ve alkollü içecekleri ortalama bir fiyata sipariş edebilir, hoş sohbetler ederek gecenin keyfini çıkarabilir.

Zalifre Bar, Haftanın her günü sabah saat 10:00 ile gece 01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Zalifre Bar’a giriş yapmak için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres: Barış, Arap Hacı Sok. Zalifre Hotel No:77/A, 78600 Safranbolu/Karabük

Dublaj Performance Hall Club

Dublaj Performance Hall Club, Safranbolu ilçe merkezine yaklaşık olarak 700 m uzaklıkta yer almaktadır. Dublaj Performance Hall Club’a ulaşım; özel araçlar, taksiler veya toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca gerçekleştirilebilir. Safranbolu ilçe merkezine yakın konumda bulunan tatilciler; Dublaj Performance Hall Club’a yaya olarak da kısa süre içerisinde kolayca ulaşım sağlama imkanına sahiptir.

Dublaj Performance Hall Club, Karabük ilinin en büyük eğlence mekanıdır. Her akşam DJ performansı sergileyen mekan, yüksek sesli müzik dinleyip dans etmekten hoşlanan gezginlerin dikkatini fazlasıyla çekmektedir. Dublaj Performance Hall Club’ı ziyaret eden tatilciler; burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte çeşitli alkollü içeceklerden ve çerezlerden ortalama bir fiyat karşılığında sipariş edebilir.

Performance Hall Club, giriş ücreti bulundurmamaktadır. Club’a gelen ziyaretçiler partnerleri ile birlikte giriş yapabilmektedir.

Çalışma saatleri ise; sabah saat 09:00 ile sabaha karşı 04:00 arasındadır.

Adres:Hüseyin Çelebi Mahallesi, Kaya Erdem Cd. No:1, 78600 Safranbolu/Karabük

Arasna Cafe & Bar

Arasna Cafe & Bar, Safranbolu ilçe merkezinden aşağı yukarı 2 km uzaklıkta yer almaktadır. Arasna Cafe & Bar’a ulaşım; özel araçlar, taksiler ve toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca sağlanabilmektedir. Tatilciler; Safranbolu ilçe merkezinden yaya olarak da Arasna Cafe & Bar’a kısa sürede ulaşım gerçekleştirme şansına sahiptir.

Arasna Cafe & Bar, Arasna Otel’in 1. katında bulunmaktadır. Arasna Cafe & Bar, geleneksel Safranbolu mimarisine sahiptir. Bar, 1992 yılında restore edilerek kurulmuştur. Otantik havası sayesinde gezginlerin sevdikleri ile birlikte eğlenceli vakit geçirebileceği bir mekandır. Ziyaretçiler; burada çeşitli içecek ve yiyeceklerin tadına uygun fiyata bakabilir, canlı müzik gösterisinin keyfini çıkarabilir.

Arasna Cafe & Bar; haftanın her günü sabah saat 10:00 ile sabaha karşı 02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Arasna Cafe & Bar’a giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Çeşme, Eski Çarşı, Arasta Arkası Sk. 2/4, 78600 Safranbolu/Karabük

Aquarius Cafe & Bar

Aquarius Cafe & Bar, Safranbolu ilçe merkezinden yaklaşık olarak 2 km uzaklıkta yer almaktadır. Aquarius Cafe & Bar’a ulaşım; özel araçlar, taksiler ve toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca gerçekleştirilebilir. Safranbolu ilçe merkezine yakın konumda bulunan tatilciler; Aquarius Cafe & Bar’a yaya olarak da kısa süre içerisinde ulaşım gerçekleştirme imkanına sahiptir.

Aquarius Cafe & Bar, ahşap tarza sahip bir mekandır. Aquarius Cafe & Bar, ilçe merkezine yakınlığı ve samimi havası sayesinde Safranbolu’nun en çok tercih edilen mekanları arasında yer almaktadır. Aquarius Cafe & Bar’ı ziyaret eden tatilciler; burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte keyifli vakit geçirebilir, uygun fiyata pek çok içecek ve yiyecek türünü sipariş edebilir.

Aquarius Cafe & Bar, haftanın her günü öğleden sonra saat 13:00 ile gece 02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Aquarius Cafe & Bar’a giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Çeşme, Hükümet Sok. Gülevi Hotel No:46, 78600 Safranbolu/Karabük

Adalar Cafe

Adalar Cafe, Safranbolu ilçe merkezinden aşağı yukarı 500 metre uzaklıkta yer almaktadır. Adalar Cafe’ye ulaşım gerçekleştirmek isteyen tatilciler; özel araçlar, taksiler ve toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca ulaşım gerçekleştirebilir. Öte yandan; Safranbolu ilçe merkezine yakın konumda bulunan tatilciler Adalar Cafe’ye yaya olarak da kolayca ulaşım gerçekleştirme şansına sahiptir.

Adalar Cafe, tatilcilerin eşleri ile birlikte manzara eşliğinde keyifli sohbetler edebileceği bir mekandır. Tatilciler; Adalar Cafe’de uygun bir fiyata çeşitli sıcak meşrubatlardan sipariş edebilir, dilerler ise mum ışığı eşliğinde romantik bir akşam geçirebilir.

Adalar Cafe, haftanın her günü öğlen saat 12:30 ile gece 23:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Adalar Cafe’ye damsız giriş yapılamamaktadır.

Adres:Atatürk, Okul Sk., 78600 Safranbolu/Karabük

Safranbolu Cafe Antique

Safranbolu Cafe Antique, Safranbolu ilçe merkezinden yaklaşık olarak 4 km uzaklıkta yer almaktadır. Safranbolu Cafe Antique’ye ulaşım gerçekleştirmek isteyen tatilciler; özel araçlar, taksiler ve toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca ulaşım gerçekleştirme şansına sahiptir.

Oldukça sakin ve nezih bir mekan olan Safranbolu Cafe Antique, aileler ve arkadaş grupları ile birlikte keyifli vakit geçirilebilecek mekanlardan bir tanesidir. Safranbolu Cafe Antique’yi ziyaret eden tatilciler; burada çeşitli yiyeceklerin ve içeceklerin tadına bakabilir, uygun fiyata keyifli bir gün geçirebilir.

Safranbolu Cafe Antique, haftanın her günü sabah saat 09:00 ile akşamüstü 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Safranbolu Cafe Antique’ye giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Esentepe Mahallesi Çiftlik Caddesi Yekpare Sitesi D Blok D1, 78600 Safranbolu/Karabük

Kahvehan Safranbolu

Safranbolu ilçe merkezinden aşağı yukarı 2 km uzaklıkta yer alan Kahvehan Safranbolu’ya ulaşım; konumu itibari ile oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirilebilir. Kahvehan Safranbolu’ya ulaşım gerçekleştirmek isteyen tatilciler; özel araçlar, taksiler ve toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca ulaşım gerçekleştirme şansına sahiptir. Öte yandan; Safranbolu ilçe merkezine yakın konumda bulunan tatilciler, Kahvehan Safranbolu’ya yaya olarak da kolayca ulaşım gerçekleştirme şansına sahiptir.

Kahvehan Safranbolu, nostaljik iç dizaynı ve güler yüzlü mekan sahipleri ile oldukça dikkat çekmektedir. Rahatına düşkün tatilciler; burada bulunan şark köşelerinde oturabilir, geçmişe yolculuk gerçekleştirebilir. Sunum konusunda da oldukça ilgi çeken Kahvehan Safranbolu’da, uygun fiyata keyifli bir gün geçirmek mümkündür.

Kahvehan Safranbolu, haftanın 7 günü ve 24 saati hizmet vermektedir.

Kahvehan Safranbolu’ya giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Çavuş, Akın Sokak No:13/A, 78600 Safranbolu/Karabük

Henry Jones Safranbolu

Safranbolu ilçe merkezinin ortalama olarak 1 km uzağında yer alan Henry Jones Safranbolu’ya ulaşım; özel araçlar, taksiler ve toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca gerçekleştirilebilir. Safranbolu ilçe merkezine yakın konumda bulunan tatilciler; yaya olarak da Henry Jones Safranbolu’ya ulaşım gerçekleştirme şansına sahiptir.

Henry Jones Safranbolu, şık tasarımı ve kaliteli hizmeti ile Safranbolu’nun en gözde mekanları arasında yer almaktadır. Henry Jones Safranbolu’yu ziyaret eden tatilciler; burada çeşitli tatlı türlerinin, yiyeceklerin ve meşrubatların tadına uygun fiyata bakabilme şansına sahiptir. Oldukça geniş bir mekan olan Henry Jones Safranbolu’da, nargile servisinden faydalanmak da mümkündür.

Henry Jones Safranbolu, haftanın her günü sabah saat 09:00 ile gece 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Henry Jones Safranbolu’ya giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Yenimahalle, Sadri Artunç Cd. No:105, 78600 Safranbolu/Karabük

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.