Sapanca Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz


Sapanca Gece Hayatı Hakkında Merak Ettikleriniz

Sapanca ilçesi hem doğal hem de tarihi yerleri sayesinde oldukça ilgi gören ilçeler arasında yer almaktadır. Sapanca ziyaretçileri; burada pek çok doğal, tarihi ve turistik alanda gezdikten sonra, dilerler ise geceyi sessiz ve sakin bir cafede hoş sohbetler eşliğinde sonlandırabilir.

Sapanca ilçesinde ailecek ya da arkadaş grupları ile birlikte gidilebilecek pek çok eğlence mekanı bulunmaktadır. Bu mekanlarda manzara eşliğinde sıcak bir içilebilir, lezzetli yemeklerin tadına bakılabilir. Sapanca gece hayatını canlı tutan mekanlar arasında; Kıyı Cafe, Tırtıl Garden Coffee Shop, Kamra Cafe Lounge, Naturköy Seyir Terası, Sapanca Pia Cafe, Tepedeki Çimenlik ve Bang Bang Cafe Sapanca yer almaktadır.

Kıyı Cafe

Kıyı Cafe, Sapanca ilçe merkezinden aşağı yukarı 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Kıyı Cafe’ye ulaşım; özel araçlar, taksiler ve toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca gerçekleştirilebilir.

Kıyı Cafe, doğa ile iç içe, temiz havanın hüküm sürdüğü oldukça işlek bir cafedir. Kıyı Cafe ziyaretçileri; eşsiz göl manzarası eşliğinde çaylarını yudumlayabilir, ağaçların gölgesi altında serinleyebilir. Aileler için fazlasıyla uygun olan Kıyı Cafe’de arkadaş grupları ile birlikte de oldukça keyifli vakit geçirmek mümkündür. Kıyı Cafe’de özel ve küçük kulübelerde oturma imkanı da bulunmaktadır. Kıyı Cafe’nin menü fiyatları ortalamanın biraz üstündedir.

Kıyı Cafe, yılın her günü, sabaha saat 09:00 ile gece 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Kıyı Cafe’ye giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da kısıtlama bulunmamaktadır.

Adres:Soğuksu, 54600 Sapanca/Sakarya

Tırtıl Garden Coffee Shop

Sapanca ilçe merkezinden ortalama olarak 7 km uzaklıkta yer alan Tırtıl Garden Coffee Shop’a ulaşım; özel araçlar, taksiler ve toplu taşıma araçları aracılığı ile kolayca gerçekleştirilebilir.

Tırtıl Garden Coffee Shop; hem mimarisi hem de iç dekorasyonu ile oldukça ilgi çekmektedir. Tırtıl Garden Coffee Shop’un iç kısmında pek çok bitki türüne ve antik eşyaya rastlamak mümkündür. Tırtıl Garden Coffee Shop’un oldukça meşhur olan ev yapımı dondurmasını ve çeşitli tatlılarını tadan hemen herkes bu lezzetlere hayran kalmaktadır. Tırtıl Garden Coffee Shop’ta, uygun fiyata, çeşitli tatlıların, yiyeceklerin ve içeceklerin tadına bakmak mümkündür.

Tırtıl Garden Coffee Shop, Cumartesi ve Pazar günleri sabah saat 10:00 ile 21:00 saatleri arasında; haftanın diğer günlerinde ise sabah saat 10:00 ve akşamüstü 19:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Tırtıl Garden Coffee Shop’a giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Yanık, İzmit Cd. No:90, 54600 Sapanca/Sakarya

Kamra Cafe Lounge

Sapanca ilçe merkezinden ortalama olarak 1 km uzaklıkta yer alan Kamra Cafe Lounge’a ulaşım gerçekleştirmek isteyen gezginler; özel araçlarını, taksileri ve toplu taşıma araçlarını kullanarak kolayca ulaşım gerçekleştirebilir. Tatilciler; ilçe merkezinden kısa bir yürüyüş ile Kamra Cafe Lounge’a yaya olarak da ulaşım gerçekleştirebilir.

Kamra Cafe Lounge’ı ziyaret eden gezginler; burada ağaçlar altında kısa mesafeli yürüyüşler yapabilir, çimlerin vermiş olduğu huzurun keyfini çıkarabilir. Kamra Cafe Lounge’da pek çok fast food türü yemeğin tadına bakmak da mümkündür. Ziyaretçiler; Kamra Cafe Lounge’da, uygun fiyata, lezzetli yemekler ve kalite içecekler sipariş edebilir, aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte keyifli zaman geçirebilir.

Kamra Cafe Lounge, haftanın her günü sabah saat 9:00 ile gece 01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Kamra Cafe Lounge’a giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da kısıtlama bulunmamaktadır.

Adres:Hasanpaşa, İstasyon Cd. No:50, 54600 Sapanca/Sakarya

Naturköy Seyir Terası

Naturköy Seyir Terası, Sapanca ilçe merkezinden ortalama olarak 3 km uzaklıkta yer almaktadır. Naturköy Seyir Terası’na ulaşım gerçekleştirmek isteyen tatilciler; özel araçları ve taksiler aracılığı ile kolayca ulaşım gerçekleştirebilir.

Naturköy Seyir Terası, adından da anlaşılacağı gibi manzarası ile meşhurdur. Naturköy Seyir Terası’nda çeşitli yiyecek ve içeceklerin tadına bakarken aynı zamanda eşsiz Sapanca manzarasını seyretmek mümkündür. Ziyaretçiler; burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte hoş sohbetler edebilir, kaliteli fotoğraflar çekilebilir ve uygun fiyatlı menü alternatiflerinden yararlanabilir. Çocuklu aileler, Naturköy Seyir Terası’nda yer alan çocuk parkı sayesinde çocukları ile beraber keyifli vakit geçirme şansına da sahiptir.

Naturköy Seyir Terası, haftanın her günü sabah saat 08:30 ile akşam 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Naturköy Seyir Terası’na giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Göl, Namık Kemal Cd. No:41, 54600 Sapanca/Sakarya

Sapanca Pia Cafe

Sapanca Pia Cafe, Sapanca ilçe merkezinden yaklaşık olarak 2 km uzaklıkta yer almaktadır. Sapanca Pia Cafe’ye ulaşım gerçekleştirmek isteyen gezginler; şehir merkezinden yaya olarak kısa bir sürede kolayca ulaşım gerçekleştirebilir. Sapanca Pia Cafe’ye aynı zamanda özel araçlar, taksiler ve toplu taşıma araçları aracılığı ile de ulaşım gerçekleştirmek mümkündür.

Sapanca Pia Cafe’yi ziyaret eden gezginler; burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte oldukça lezzetli tatlıların tadına bakabilir, tatlıların yanında sıcak ya da soğuk meşrubatlardan dilediklerini sipariş edebilir. Sapanca Pia Cafe; ziyaretçilere deniz kenarında hoş sohbetler eşliğinde hoş sohbetler edip sıcak bir çay içme imkanı da sunmaktadır.

Sapanca Pia Cafe, haftanın her günü öğlen 12:00 ile gece 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Sapanca Pia Cafe’ye giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Uzunkum, sahil şeridi, Rüstem Paşa Cd., 54600 Sapanca/Sakarya

Tepedeki Çimenlik

Sapanca ilçe merkezinden ortalama olarak 5 km uzaklıkta yer alan Tepedeki Çimenlik; ulaşımı açısından oldukça rahat bir konumda yer almaktadır. Tepedeki Çimenlik’e ulaşım; özel araçlar ve taksiler aracılığı ile kolayca gerçekleştirilebilir.

Tepedeki Çimenlik, aile ve arkadaş grupları ile birlikte oturup sohbet edilebilecek, sessiz ve sakin bir mekandır. Tepedeki Çimenlik’te, göl manzarası eşliğinde sıcak bir çay içilebilir, çeşitli tatlı ve yiyecek türlerinden uygun fiyata sipariş edilebilir.

Tepedeki Çimenlik, haftanın her günü sabah saat 08:00 ile gece 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Tepedeki Çimenlik’e giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Soğuksu, Melih Kibar Sahil Yolu Cd. No:56, 54600 Sapanca/Sakarya

Bang Bang Cafe Sapanca

Bang Bang Cafe Sapanca, ilçe merkezinden aşağı yukarı 1 km uzaklıkta yer almaktadır. Bang Bang Cafe Sapanca’ya ulaşım; özel araçlar, taksiler, toplu taşıma araçları ve şehir merkezinden yaya olarak da kolayca gerçekleştirilebilir.

Bang Bang Cafe Sapanca, iç tasarımı ve tarzı ile oldukça dikkat çekmektedir. Bang Bang Cafe Sapanca’da oldukça lezzetli fast food ürünlerinin tadına bakmak mümkündür. Tatilciler; burada aileleri ya da arkadaş grupları ile birlikte hoş sohbetler edebilir, uygun fiyata oldukça keyifli bir gün geçirebilir.

Bang Bang Cafe Sapanca, haftanın her günü sabah saat 09:00 ile gece 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bang Bang Cafe Sapanca’ya giriş yapabilmek için herhangi bir giriş ücreti ya da giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

Adres:Çayiçi Mah. Temren Cad, S. Bostancı Sk., 54600 Sapanca/Sakarya