Tire Tatilinde Gece Hayatı


Tire Tatilinde Gece Hayatı

İzmir şehir merkezinden ortalama 80 km uzaklıktaki Tire ilçesi, Çeşme ve Alaçatı gibi İzmir’in popüler durakları kadar hareketli olmasa da, tatil için gelindiğinde keyifli bir gece geçirebileceğiniz bir yerdir.

Gün boyunca keşfedilecek tarihi hanları, ibadethaneleri, çekici sokakları ve keşfedilecek yerlerinin ardından, keyifli bir akşam yemeği ve canlı müzik gibi etkinlikler için de tercih edilebilecek yerler bulunabilmektedir. Tire’de gece kulübü tarzında mekanlar oldukça kısıtlı olsa da, canlı müzik dinlemek ya da fasıl gibi etkinliklere katılmak için tercih edilebilir.

Tire tatilinde gece hayatı için gidilebilecek mekanlar arasında; Kurşak Gece Kulübü, Sembol Bar, Tire Kaystros Taş Ev Restaurant ve Ratip Usta İçkili Lokanta yer almaktadır.

Tire tatilinizde gidebileceğiniz eğlence mekanları listemizden önce tatilinizi planlamak için Tire Otelleri sayfamızda yer alan oteller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kurşak Gece Kulübü

Tire’ye bağlı Kurşak Köyü’nde bulunan Kurşak Gece Kulübü, müzik dinlemek ve eğlenmek için ilçede tercih edebileceğiniz mekanlardan biridir.

Daha çok genç nüfusun tercih ettiği gece kulübü, canlı sahne performansları ve dans gösterileri ile de tercih edilmektedir. Bölgenin en eski gece kulübü olan Kurşak Gece Kulübü, uygun fiyatlı eğlence seçeneği sunmaktadır.

Burada, bira fiyatları ortalama 15-25 TL arasında değişmektedir. Alkol menülerinde rakı, votka ve viski gibi seçenekler de mevcuttur.

Kurşak Gece Kulübü’ne girişte herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır ve giriş ücretsizdir.

Adres: Kurşak Mah., Tire, İzmir, Türkiye

Sembol Bar

Tire’nin ilçe merkezinde Yeni mevkiinde bulunan Sembol Bar, ilçede bar konsepti ile hizmet veren sayılı mekandan biridir.

Alkollü olarak hizmet veren mekanın menüsünde alkol ve atıştırmalık seçenekleri bulunmaktadır. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar müzik dinlemek ve eğlenmek için tercih edebileceğiniz Sembol Bar’da iki kişi için ortalama 80-100 TL ödemeniz gerekmektedir.

Mekan, 14:00 ile 02:00 saatleri arasında açıktır.

Adres: Yeni, 35905 Tire/İzmir

Tire Kaystros Taş Ev Restaurant

Tire’de Kaplan Köyü mevkiinde bulunan Kaystros Taş Ev Restaurant, iş yemekleri ve aile yemekleri için tercih edilebilecek bir restorandır.

Taş bir binada hizmet veren ve ızgara, kebap ve Türk mutfağı ağırlıklı bir restoran konseptine sahip olan Taş Ev Restaurant, 12:00 ile 00:00 saatleri arasında açıktır.

Alkollü olarak hizmet veren mekanda iki kişi için ortalama 100-200 TL ödemeniz gerekmektedir.

Fonda çalan müzikleri ve sakin atmosferi ile aile yemekleri için de uygun olan Kaystros Taş Ev Restaurant, sabahları keyifli bir kahvaltı servisi de yapmaktadır. Tertemiz ve huzur dolu, yemyeşil bir atmosferde keyifli bir akşam yemeği için tercih edilebilir.

Adres: Kaplan Köyü, Kaplan Köyü İç Yolu, No 11, Tire, İzmir

İçkili Lokanta

Tire’de Kurtuluş mevkiinde bulunan İçkili Lokanta, bir et ve balık lokantası olarak hizmet vermektedir.

Tire seyahatinde keyifli bir aile ve arkadaş yemeği için tercih edebileceğiniz mekan, alkollü olarak hizmet vermektedir ve 11:00 ile 00:00 saatleri arasında açıktır.

Mekan, Tire’de aile ya da arkadaşlar ile birlikte keyifli bir akşam yemeği için tercih edilebilir.

Adres: Kurtuluş, Fevzi Paşa Cad. No:105, 35900 Tire/İzmir

İzmir’in en güzel ilçelerinden Tire’de tatilinizi planlamak için Tire Otelleri sayfamızdaki oteller arasından seçiminizi yapabilir, uygun fiyatlarla konforlu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.