Adrina Termal Hotel Health & Spa

8.2

Balıkesir / Edremit / Güre

Oda + Kahvaltı

Tesis 12 Ay Açık

Otelin ilgili tarihlerde kontenjanı bulunmamaktadır. Otelin satışı adına tatil danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN:0850 466 77 44

ya da

Hemen Arayın:0850 466 77 44

ya da

Adrina Termal Hotel Health & Spa Hakkında

Adrina Termal Health SPA Hotel; 39.000 m2 alanda Ege’nin Kuzeyinde Kazdağı eteklerinde denize sıfır konumu ile 2 Termal Kapalı Havuz, 1 Açık Yüzme Havuzu (605 m2), 1 Çocuk Yüzme Havuzu, Özel Plaj ve İskelesiyle Termal ve Deniz keyfini aynı anda yaşayabilme imkânı sağlıyor. Sade ve şık tonlarda dekore edilmiş odalarda günün yorgunluğunu atarken İda Restoranımızda Türk ve Dünya Mutfaklarının seçkin örnekleri beğeninize sunuluyor. 5000 m2 alan üzerine kurulu Termal Health &Spa merkezinde kendinizi yenileyebileceğiniz terapiler uygulanıyor.Müsaitliğe göre bir üst kategoride odaya upgrade
Erken c/i geç c/o imkanı,

* Balayı konsepti konaklama tarihinden maksimum 1 ay önce evlenen çiftler için geçerlidir. Evlilik cüzdan ibrazı gerekir.

Tesiste çocuk oyun parkı, çocuk havuzu ve 4-12 yaş çocuklar için mini kulüp bulunmaktadır.

TERMAL SPA

- Tesisin 5000m2 alan üzerine kurulu Termal Health Spa merkezi bulunmaktadır.
Termal Alanımızda ister Güre’nin kronikleşmiş pek çok hastalığı tedavi edici termal suyunda şifa bulabilir isterseniz de birbirinden çeşitli masaj ve terapilerle günün yorgunluğunu ve stresini atabilirsiniz.

- Termal bölüm 08:00-18:00 saatleri arasında hizmet verecektir.
- Otelin termal bölümünde yalnızca Termal Havuzlar randevulu ve kişi kapasitesi sınırlı olarak hizmet verecek olup; Hamam, Sauna, Buhar Odası, Şok Duşlar geçici bir süre (güncelleme olması durumunda tarafınızla paylaşılacaktır) hizmet vermeyecektir.

Ücretsiz Hizmetler;
- 1 Bayan Termal Havuz
- 1 Karma Termal Havuz
- Saunalar
- Buhar Odaları
- Fitness Center
- Türk Hamamları (Karma ve Bayanlara Özel)
- Şok Duş
- Terapi Havuzları

Ücretli Hizmetler;
- Masaj Odaları
- Spa Market

*Hijyen ve güvenlik kuralları nedeniyle termal Havuzlarımızı kullanırken lütfen bone takınız ayrıca odanızda bulunan havlu terlikleri termal Islak alanlarda kullanmayınız bu alanda kullanılacak özel terlikler ve boneyi Spa Resepsiyondan ücretli olarak temin edebilirsiniz. Sağlık, hijyen ve güvenlik açısından 0-3 yaş arası bez kullanılan bebeklerin termal ıslak alanları kullanmalarına müsaade edilmemekte olup çocukların termal ıslak alanları kullanımları ailelerinin sorumluluğu altındadır.6 yaş ve üzeri erkek çocukları bayanlar bölümüne kabul edilmemektedir

- Termal Alan; karma ve bayanlara özel olmak üzere 2 bölümde hizmet vermektedir.
- Termal Havuzlar; karma ve bayanlara özel olarak 2 bölümde kişi kapasitesi sınırlı ve randevulu olarak hizmet vermektedir.
- Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Şok Duşlar kullanım başı 30 ar dakikalık süreyle sınırlı randevulu ve kişi kapasitesi sınırlı olarak hizmet vermektedir.
- Masaj hizmeti şuan için verilmemektedir.

Antik çağlardan bu yana şifa dağıtan Güre Termal suyu; banyo, içme ve solunum kürü olarak kullanılması durumunda özellikle kronikleşmiş pek çok hastalığı tedavi edici niteliktedir.
Banyo kürü kullanımı; kronik romatizmal hastalıklar, kronik bel ağrısı, egzama ve akne tedavisinde.
İçme kürü kullanımı; kolesterol ve şeker dengeleme, çocuklarda ve gençlerde diş çürüklerinin önlenmesi, hamile ve yetişkinlerde flüorür eksikliği tedavisinde.
Soluma kürü kullanımı; astım, kronik bronşit, farenjit, larenjit ve sinüzit tedavisinde fayda sağlamaktadır.

Termal havuz, sauna, buhar odası ve Türk hamamı tek havuz karma olarak (Bay-Bayan) hizmet vermektedir.
Karma ve sadece bayanlar olmak üzere 2 ayrı bölüm olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Yarım Pansiyon

Geçerli konsept saatlerinde:Sabah ve akşam açık büfe yemekler tesisin belirlediği alan ve saatlerde hizmet vermektedir.
Belirtilen hizmetler dışındaki tüm hizmetler ücretlidir.


Oda Kahvaltı

Sabah kahvaltısı ücretsizdir. Bunun dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Tesislerde verilen Oda Kahvaltı konaklamalar; çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.


07.00-10.00 Kahvaltı (Hafta İçi, İda Restoran)
07.00-10.30 Kahvaltı (Hafta Sonu, İda Restoran)
10.00-23.00 Pastane (Ücretli, Strabon Patisserie)
19.30-21.30 Akşam Yemeği (İda Restoran)


16:00-17:00 Talı - Tuzlu İkramı / Geleneksel Çay Saati

Adrina Termal Health SPA Hotel; Çanakkale-İzmir Karayolu üzerinde Balıkesir İli (100 km) Edremit ilçesinin (11 Km) Güre Cumhuriyet Mahallesinde yer almaktadır. Edremit Koca Seyit Havalimanına 18 Km. İzmir Havalimanına 230 Km, Çanakkale Havalimanına 117 Km, Bandırma Feribot iskelesine 209 km uzaklıktadır.

Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ve import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Odalarda termal su bulunmamaktadır.
Bay-bayan havuzları tek havuz karma olarak (Bay-Bayan)hizmet vermektedir.
Karma ve sadece bayanlar olmak üzere 2 ayrı bölüm olarak hizmet vermektedir.
Sağlık ve hijyen kuralları gereği 7 yaş üstü misafirler termal havuzu kullanabilmektedir.

** 25.09.2020 itibariyle tesisde Hes Kodu ile sorgulama uygulaması başlayacak olup Hes kodu sahibi olmayan ya da yapılan Hes Kodu sorgulaması sonucu riskli olarak sonuçlanan misafirler tesisde konaklama gerçekleştiremeyeceklerdir.

Hes Kodu Zorunluluğu

* Bakanlığımızın ilgili Genelgeleri doğrultusunda şehir içi veya şehirlerarası toplu ulaşımda HES kodu sorgulaması yapılması zorunluluğu getirilmiştir.
* Gelinen aşamada HES kodu kontrolü uygulaması bakımından 30.09.2020 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.
1. Herhangi bir ayrım olmaksızın (özel-kamu, turizm işletme belgeli/belgesiz, ruhsat veren idare gibi) tüm konaklama tesislerinde (otel, motel, pansiyon, misafirhane, kamp vb.) müşterilerden Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması kodu istenmesi ve gerekli sorgulama yapıldıktan sonra konaklama tesisine müşterinin kabul edilmesi otelce zorunlu hale getirilmiştir.
2. HES kodu sorgulamasının hem rezervasyon yapılırken (internet-telefon üzerinden veya yüz yüze) hem de müşterilerin konaklama tesisine kabulü sırasında yapılması, yapılan sorgulama sonucunda herhangi bir risk bulunmayan (tanılı ya da temaslı olmayan) kişilerin rezervasyon ve
tesise kabul işlemlerinin gerçekleştirilecektir.
3. 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanununun 2 nci ve ek 1 inci maddesi hükümlerine göre konaklama tesislerince genel kolluk kuvvetlerine bildirilen müşteri bilgileri ilgili genel kolluk kuvveti birimince Sağlık Bakanlığı ile sağlanan veri entegrasyonu çerçevesinde Covid-19 tanısı konulma ya da temaslı olma durumuna göre de sorgulanması,
4. Gerek konaklama tesisine kabul gerekse genel kolluk kuvvetlerince yapılan sorgulama sırasında Covid-19 tanısı konulduğu ya da temaslı olduğu tespit edilen kişilerle ilgili olarak ilgi (a) Genelgemiz ve Sağlık Bakanlığı Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinin “Konaklama Tesislerinde Alınması Gereken
Önlemler” başlıklı maddesinin 87.2 numaralı bölümü hükümlerine göre gerekli iş ve işlemlerin yerine getirilmesi, Bu çerçevede Covid-19 tanısı konulduğu ya da temaslı olduğu tespit edilen kişilerle ilgili olarak;
- 50 oda ve üzeri tüm konaklama tesislerinde; ilgi (b) Genelgemizle getirilen “Güvenli Turizm Sertifikası” alma uygulaması gereğince ayrılması zorunlu olan “misafir izolasyon odalarına” alınmaları,
- 50 odanın altındaki tüm konaklama tesislerinde; ilgi (c) Genelgemiz doğrultusunda “geçici nitelikteki ikamet yerlerinde izolasyona alınmaları mümkün olmayanlar” olarak değerlendirilerek Valiliklerce tespit edilen yurt/pansiyonlarda izolasyona alınmaları,
5. Bu Genelge hükümlerine yönelik gerçekleştirilen denetimler sonucunda HES kodu sorgulaması yapılmaksızın veya sorgulama sonucuna göre kabul edilmemesi gereken müşterilerinin konaklamasına izin veren konaklama tesislerinin İl/İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı doğrultusunda ilgili Valilik/Kaymakamlıkça 10 gün süre ile faaliyetten men edilmesi, Gerektiği değerlendirilmektedir.

Denize sıfır konumdaki tesisin iskelesi ve 100 metre uzunluğunda özel plajı bulunmaktadır.

Giriş İşlemleri Konusunda Alınan Önlemler;
• Otele giriş sırasında ve konaklama süresince tüm misafirlerin temassız ateş ölçüm cihazı ile ateşi ölçülmektedir.
• Hastalık şüphesi gösteren misafirlere, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirtmiş olduğu protokoller uygulanacak olup, ilgili semptomları gösteren misafirler gerekli önlemler alınarak sağlık kuruluşlarına yönlendirilecektir.
• Misafirlere otele giriş sırasında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın talep etmiş olduğu soruları içeren bir form doldurtulacak, otelde alınan önlemler ve uygulamalarla ilgili yazılı bilgi verilecektir.
• Kayıt işlemleri sırasında, kullanılan kalem, form ve ardından teslim edilen kapı kartları önceden dezenfekte edilmiş halde sunulmaktadır.
• Valizler, otele giriş sırasında gerekli hijyen kuralları çerçevesinde dezenfekte edilecektir. Talep edilmesi halinde oda kapılarının önlerine güvenli bir şekilde teslim edilecektir.
• Otelden çıkış sırasında ise, talep edilmesi halinde valizler oda kapısı önünden alınıp yeniden dezenfekte edilerek misafirlerin araçlarına bırakılacaktır.

Odalarda Alınan Önlemler;
• Tüm misafir odalarının, hijyen standartlarına göre yapılacak temizlik sonrası dezenfekte edilerek, maksimum hijyen ve sanitasyon sağlanacaktır.
• Odalarda bulunan buklet (sabun, şampuan, duş jeli, saç kremi vb.) ürünler tek kullanımlık olup, odada konaklayan misafirler dışında kimse tarafından kullanılmamaktadır.
• Kullanılan oda yeni misafire en az 24 saat sonra verilecektir.
• Odaların günlük temizliği, maske ve tek kullanımlık eldiven kullanan çalışanlar tarafından yapılmaktadır.

Çalışanlar Konusunda Alınan Önlemler;
• Tüm çalışanların sağlık kontrolleri düzenli şekilde yapılmakta olup birlikte yaşadığı kişilerin Covid-19 açısından izlenebilmesi için periyodik şekilde bilgi alınmaktadır.
• Tüm çalışanlar salgın, hijyen ve bağışıklık konusunda özel eğitim almıştır.
• Tüm çalışanların; otel giriş ve çıkışları sırasında ateş ölçümleri yapılmakta ve bu ölçümler raporlanarak, kayıtları tutulmaktadır.
• Tüm çalışanlar; çalışma yerine, misafirlerle ve ortamla temasına uygun, kişisel koruyucu ekipman (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) kullanmaktadır.
• Tüm personel alanlarında, genel kullanım alanlarında olduğu gibi, sosyal mesafe kuralına uyulmakta, sürekli erişebilecek noktalarda dezenfektanlar bulunmakta, hijyen standartları ve uygulamaları aynı şekilde ve titizlikte yapılmaktadır.

Genel Kullanım Alanlarında Alınan Önlemler;
• Tüm alanların temizliği, yüzeyin niteliğine göre standartlara uygun dezenfeksiyon malzemeleri kullanılarak uygun sıklıkta yapılmaktadır.
• Tesiste; Diversey markalı hijyen ve temizlik ürünleri talimatlara uygun olarak kullanılmaktadır. Diversey tarafından tüm çalışanlara, dijital platformlar ve fiziki
ortamlarda, düzenli aralıklar ile verilen detaylı eğitimlerle, her alan için uygun temizlik maddesi kullanılarak doğru bir temizlik işlemi uygulanmaktadır.
• Restoranlar, toplantı salonu, lobi, resepsiyon alanı ve satış üniteleri, havuz çevresi ve plajda bulunan – şezlong grupları dahil tüm genel kullanım alanları sosyal mesafe planına uygun olarak düzenlenmiş; sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınmış, gerekli işaretlemeler yapılmıştır.
• Tüm genel alanlara ve toplantı salonları girişlerine yeterli sayıda fotoselli dezenfektan aparatları yerleştirilmiştir.
• Kapı kolları, tırabzanlar, asansör düğmeleri, elektrik düğmeleri, POS cihazı, televizyon kumandası, telefon, oda kartı/anahtarı ve odalarda yer alan su ısıtıcıları gibi elle teması yoğun olan yüzeylerin sık sık dezenfektanla temizlikleri yapılarak kayıt altına alınmaktadır.
• Asansörler aynı odada birlikte kalan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Aynı odada kalmayan misafirlerin aynı anda asansör kullanmaması gerekmektedir.

Yiyecek ve İçecek Hizmetlerinde Alınan Önlemler;
• Restoran girişinde fotoselli dezenfektan aparatları bulunmaktadır.
• Tesiste, gıda üretim ve mutfak alanlarında; hijyen bariyerleri, sterilizasyon cihazları, el ve vücut hijyeni için gerekli alet ve ekipmanlar bulundurulmaktadır.
• Mutfakla ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü ekipmanların, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanmaktadır.
• Yiyecek ve içecek hizmeti verilen ünitelerde, masalar arası mesafe 1,5 metre, yan yana sandalyeler arası mesafe 60 cm olarak düzenlenmiştir.
• Büfeler cam ile çevrilmiş olup yemek servisi siperlikli maske ve eldiven kullanan çalışanlar tarafından yapılacaktır.
• Masa örtüleri her misafir sonrası değiştirilecek olup, masalarda tek kullanımlık tuz, karabiber ile yüksek ısıda yıkanıp paketlenmiş çatal, bıçak ve kaşık kullanılacaktır.

Termal Havuzlar, SPA ve Sahilde Alınan Önlemler;
• Havuz güvenliği; FTO ve ABTA standartları, Rentokil Simply Safe Programı, ulusal birincil ve ikincil şartlar ve termal havuz yönetmelikleri referans alınarak planlanmıştır
• Havuzlarda kullanılan kimyasal oranı, yasal dezenfeksiyon miktarına uygun olarak kullanılmakta ve havuzlar düzenli olarak, bu oranlarda kimyasallarla dezenfekte edilerek kayıt altına alınmaktadır.
• Havuz başındaki ve plajdaki tüm şezlonglar sosyal mesafe kuralına göre düzenlenmiş olup gün içerisinde düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.
• Havuz ve plaj havluları misafir odalarından sorumlu çalışanlar tarafından odalara konulacaktır.

 • Hava Alanına Uzaklığı18 kmKoca Seyit Havalimanı
 • Şehir Merkezine Uzaklığı11 kmEdremit Şehir Merkezi
 • Kurulu Alan39000 M2
 • Sahil Uzunluğu100 m
 • Otogara Uzaklığı10 kmEdremit Otogarı
 • Feribot İskelesi209 kmBandırma Feribot İskelesi
 • Denize Uzaklığı0 m

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

246 Oda

Otel Özellikleri

 • Tesis Yapim Yılı2009
 • Tesis Yenileme Yılı2019
 • Açık Restaurant
 • Kapalı Restaurant
 • Asansör
 • Bedensel Engelli Odası4 Adet
 • Business Center *
 • Market *
 • Otopark
 • Toplantı Salonu *5 Adet
 • Çamaşırhane hizmetleri *
 • Genel Alanda Internet
 • 24 Saat Oda Servisi *
 • Restaurant
 • Minibar *İçerisinde sadece 1 er adet 0,5lt su bulunmaktadır.
 • Oda Sayısı
 • Elektrikli Araç Şarj İstasyonu *

Plaj ve Havuz Özellikleri

 • Plaj Havlusu
 • Şezlong
 • Minder
 • Açık Havuz14-22.Kasım.2020 tarihleri arasında yarı olimpik açık yüzme havuzu min 24 C max 27 C su sıcaklığında ısıtılmış olarak hizmet verecektir.
 • Özel Plaj
 • Şemsiye
 • İskele
 • Kapalı Termal Havuz2 Adet

Aktiviteler

 • Basketbol
 • Masa Tenisi
 • Oyun Salonu
 • Tenis KortuGündüz Kullanım Ücretsiz
 • Tv Salonu
 • Tenis Kortu - Aydınlatmalı *
 • Wireless İnternet
 • Tenis Dersi

Çocuklar İçin

 • Çocuk Havuzu

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

6 yorum sonucu ortalama 8,17 puan almıştır.

8.2
Puan Detayları
Oda Hizmeti
8.7
Lokasyon
8.7
Personel
8.5
Aktiviteler
6.3
Yeme / İçme
8.5
Hijyen
8.0
Fiyat / Kalite
8.3
Misafir Görüşleri

Adrina Termal Hotel Health & Spa misafir yorumları

6
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
4
Arkadaş
0
Çiftler
1
Tek Misafir
1
img-avatar
Mehmet M. O.
Çocuklu Aileler
İstanbul
04-10-2019 tarihinde yorum yapıldı.
7.4puan
img-avatar
Mustafa K.
Çiftler
22-12-2017 tarihinde yorum yapıldı.
8.4puan
img-avatar
Soner A.
Çocuklu Aileler
Balıkesir
Olumlu yorumlarOtelde olumsuz bir durumla karşılaşmadık. Herşey güzeldi.
10-08-2015 tarihinde yorum yapıldı.
9.3puan
img-avatar
Lütfi A. L.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlarHotel in havuzu ve denizi gayet guzeldi.Hotel temizdi,personelin saygisi ve hizmeti cok guzeldi.Olumsuz yorumlarHotelde ki iceceklerin ucretli olmasi gayet can sikici.1.5 lt su 3 lira.Bunun disinda yemekler cesit olarak cok,lezzette guzel ama tadini begenmedigim yiyecekler olmadi degil.Tabiki herkesin agiz tadi farkli.Eger cesit ariyorsaniz yemek cesidi bol,tatli ve salata cesitleri bol.Hotelde yiyecek ve iceceklerin ucretli olmasi hic hos bisey degil
21-09-2013 tarihinde yorum yapıldı.
5.7puan
img-avatar
Eda Ü.
Tek Misafir
Olumlu yorumlarFiyat performansa dokuz puan. Mimarisi güzel, yemekleri çok çok güzel, dinlendirici olduğu için hafta sonları bir gidip kafa ve beden rahatlatıp gelebilirim bundan sonra. Olumsuz yorumlarKapalı havuzu çok sıcak, deniz de çok soğuktu giremedik. Dışarıya termal havuz yapmaları gerek.
30-10-2011 tarihinde yorum yapıldı.
8.3puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan