Assos Eden Gardens Hotel

6.7

Çanakkale / Assos

Tesisin açılış kapanış tarihi:18 Haziran - 17 Eylül
18 taksitle tatil!

Assos Eden Gardens Hotel Hakkında

Denizi ile size en güzel yaz keyfini yaşatacak olan Assos Eden Gardens Hotel, seçimlerinizi bekliyor. Konukları için her zaman en özel olanı sunmak isteyen Assos otellerinden olan Assos Eden Gardens Hotel tarihi Assos kentine 12 km uzaklıktadır.

Fitness salonu, hamam, sauna, masaj ve denizi, bahçesiyle kalitesini size sunar. Mavi bayraklı plajı, Behramkale'ye 8 km oluşu, deniz veya bahçe manzaralı odaları ile seçimleriniz ile hayat bulacaktır.

Restoranında, taze ve yerel malzemelerle hazırlanan bölgesel Türk yemekleriyle harika lezzetler yakalayacaksınız.� Çanakkale otellerinden olan Assos Eden Gardens Hotel, Asos’ta kendinizi evinizde hissedeceğiniz güzel bir seçim olacaktır.

Çocuk havuzu, Çocuk Kulübü ve Çocuk Parkı, Mini golf bulunmaktadır.

*SPA, masaj ve bakım hizmetleri ücretlidir.(Assos Nazlıhan SPA Otelinde)

SPA merkezine ek olarak;
Türk hamamı
Sauna

Her Şey Dahil

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesis'in belirlemiş olduğu konsept dahilindeki bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10:00 - 24:00 arasında ücretsiz sunulmaktadır.
Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.


07:30 - 10:30 Kahvaltı
10:00 - 11:00 Türk Kahvesi Saati
12:30 - 14:00 Öğle Yemeği
15:00 - 16:30 Snack
17:30 - 18:30 Çay Saati
19:30 - 21:30 Akşam Yemeği
23:00 - 23:30 Gece Çorbası

10:00 - 24:00 Snack Bar

Tenis sahası, Voleybol, Kano, Fitness Center,Oyun Salonu ,Disko
16 yaş üzeri olmak şartı ile Bilardo, Masa Tenisi, Tavla, ve Okey oyunları ve Tenis ücretli olarak hizmet vermektedir.
Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Evcil hayvan kabul edilir.
Taze sıkılmış meyve suları, kutu içecekler ve import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Plajda şezlong ve şemsiye ücretsiz sunulmaktadır.

Transferler ve Karşılama
-� Otele giriş yapan tüm misafirler karşılanarak , seyahat hikayeleri ile ilgili gerekli bilgiler alınmaktadır. ( Ulaşım araçları , saatleri , bekleme süreleri vs )
-� Tüm transfer araçları Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kimyasal ürünlerle temizlenip dezenfekte edilmektedir.
-� Transfer görevlileri tarafından maske , eldiven , el antiseptiği ve kolonya gibi “Kişisel Koruyucu Ekipmanlar “ kullanılmakta ve gerekli önlemler alınmaktadır.
-� Otelle giriş ve çıkışlarda güvenli mesafe aralıkları gösterilmekte ve bekleme esnasında misafirler güvenli dinlenme alanlarına yönlendirilmektedir.
-� Tüm karşılama ekibi kendi sağlıklarını ve misafirlerin sağlığını en yüksek ölçüde koruyabilmek adına maske , siperlik ve eldiven donanımıyla hazırlıklı olacaktır.
-� Check –In ve Check – Out sırasında temas gerektirebilecek tüm işlemler güvenli fiziki mesafe kuralına uygun şekilde yapılmaktadır . Gösterilen mesafelere misafirlerin de azami özen göstermeleri rica edilmektedir.
-� Kapı anahtarları her yeni misafir girişinde dezenfekte edilmiş ve poşetlenmiş olarak misafirlere hijyenik bir şekilde sunulmaktadır
-� Klima ve Televizyon kumandaları her çıkış sonrası dezenfekte edilip poşetlenerek yeni giriş esnasında resepsiyonda verilecektir.
-� Tesise giriş esnasında misafirleri ateş ölçümünden geçirilmekte ve “Misafir Sağlığı Beyan Formu “ odada konaklayacak tüm kişiler tarafından doldurulacaktır. Gerekli durumlarda misafirlerin sağlık kurumlarına sevk edilmesi sağlanmaktadır.
-� Assos Eden Group Hotels ekipleri yerel ve bölgesel yetkililerle koordinasyon sağlamak için 7/24 hazırdır.

Ortak Alanlar
-� Tüm ortak kullanım alanlarının temizlik sıklığı arttırılmış olup , kontrol listeleri ile takipleri yapılmaktadır.
-� Tesisin ortak kullanım alanlarındaki oda anahtarları , kapı kolları , ortak tuvaletler , elektrik düğmeleri , prizler , trabzanlar vb gibi alanlar sık sık özenle temizlenmekte özel kimyasallar ve ULV 50 Dezenfektan Makinesi Sisleme teknolojisi ile dezenfekte edilmektedir.
-� Tüm genel alan tuvaletlerinde detaylı temizlik haricinde el değmeden kullanım sağlanabilecek sensörlü klozet kapakları tek seferlik kullanım için hazırlanmıştır.
-� Tüm ortak kullanım alanlarında el dezenfektanları stand şeklinde ya da duvarda asılı olarak bulunmakta , sık sık kontrol edilmektedir.
-� Misafir ortak kullanım alanlarındaki tüm mobilyaların , şezlongların, masa ve sandalyelerin yerleşimleri sosyal mesafe kuralları kapsamında düzenlenmiştir. Azami özen gösterilerek yer değiştirilmeden kullanılması gerekmektedir .
-� Hamam , Sauna , Fitness Center , SPA Alanları ve Mini club , çocuk parklarında dezenfeksiyon işlemleri arttırılmış , kullanımın çok olacağı gözlemlenildiği durumlarda kişi kısıtlaması ve aktivite durdurulması önlemleri alınacaktır.

Odalar
-� Tüm misafir odaları ve özellikle sık temas edilen eşyalar , Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış yüksek kalitede kimyasal ürünler ile temizlenip dezenfekte edilmektedir.
-� Konaklama süresince misafir odaları maske ve eldivenli kat hizmetleri görevlileri tarafından rutin olarak temizlenmektedir.�
-� Nevresim takımı , havlular ve tüm çamaşırlar 60-90 derece arasında özel kimyasallarla yıkanmaktadır .
-� Misafirlerin odadan ayrılışından sonra tüm kirliler alınır ve� yoğunluğa göre� en az iki ila sekiz saat arasında havalandırılır. Detaylı temizliğin yapılmasının ardından da� � ULV 50 Dezenfektan Makinesi Sisleme teknolojisi ile dezenfekte edilmektedir.

Restoranlar ve Servis
-� Otelin doluluk oranına ve restoranlardaki misafir sayılarına göre yeni düzenlemeler getirilmiştir. Restoran hizmetleri , masa aralıklarından üretime ve servis hızına kadar dikkatle ve özenle yerine getirilmektedir.
-� Gıda güvenliği konusunda her zaman uygulanan standartlara ek olarak , açık büfelerde servis mümkün olduğunca maske ve eldivenli servis personel tarafından güvenli bir şekilde sağlanacak , misafirlerin kendi servislerini� yapacakları büfelerde ise tek kullanımlık eldivenlerden kullanılıp büfe sonundaki eldiven çöplerine atılarak� el değmeden büfe hizmeti alınacaktır� .
-� Tüm servis ekipmanları bulaşık makinelerinde 70 derece üzerinde yıkanmaktadır.
-� Restoranlarda� çatal, bıçak, kaşıklar temizlendikten sonra� tek kullanımlık poşetler içerisinde hijyenik bir şekilde sunulmaktadır.
-� Restoranlarıda tüm bardaklar temizlendikten sonra tek kullanımlık poşetler içerisinde hijyenik bir şekilde sunulmaktadır.
-� Tüm restoran ve barlarda oturma düzeni sosyal mesafeye uygun olarak açık havada geniş , ferah ve konforlu olacak şekilde düzenlenmektedir.
-� Restoranların genel temizliği ile masa sandalye , tezgah , büfe ve diğer tüm malzeme ve materyellerin temizlikleri , servis başlangıç ve bitişlerinde usulüne uygun şekilde yapılmakta ve dezenfekte işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Havuz ve Plajlar
-� Plajlar ve havuzların geniş kullanım kapasiteleri bulunmaktadır.
-� Kapalı Havuz , açık havuz ve plajlardaki şezlong aralıkları , güvenli fiziki� mesafe kuralına göre ayarlanmıştır. Düzenlere azami özen gösterilmesi gerekmektedir.
-� Plaj ve Havuz havluları, yüksek dercede yıkanmış , temizlenmiş ve� kapalı poşetler içinde resepsiyonlardan alınan havlu kartları karşılığında görevli personel tarafından� verilecektir.
-� Havuzların temizliği her zaman olduğu gibi herhangi bir hastalığa yer vermeyecek kimyasal değerlere uygun şekilde yapılmaktadır.
-� Tüm şezlong, şezlong minderleri, plaj ve havuz kabinleri rutin� temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçirilmektedir.
-� Havuz ve Plaj alanında genelde tek kullanımlık servis gereçleri kullanıldığından sık aralıklarla çöp kutuları bulunmakta ve misafirlerin özenle bu kutuları kullanmaları önerilmektedir.

Çalışanlarla ilgili Hijyen Kuralları ve Tedbirler
-� Çalışanlara uzman firma ve sağlık ekipleri tarafından eğitimler verilmekte ve bu eğitimler sürekli olarak tekrarlanmaktadır.
-� Kat hizmetlerinin çalıştığı alanlar , ortak girişler, soyunma odaları , çamaşır odaları ve personel ofisleri gibi yüksek el temaslı alanlarda temizleme ve dezenfeksiyon sıklıkları arttırılmıştır.
-� Kat hizmetleri ve hijyen protokolleri eğitimlerine ek olarak , otel çalışanlarına gelişmiş Covid19 farkındalık eğitimi düzenli olarak verilmektedir.
-� Çalışanların işe geliş ve gidişlerde kullandıkları transfer araçları her servis sonrasında dezenfekte edilmektedir.
-� Çalışanlar transferler sırasında koruyucu maske takmaktadırlar.
-� İşbaşı yapmadan önce ateş ölçümleri yapılmaktadır.
-� Kat hizmetleri , temizlik hizmetleri , yiyecek ve içecek üretim alanları ve bulaşıkhane gibi geri planda olan yerlerde çalışanların maske ve tek kullanımlık eldiven kullanması sağlanmaktadır.
-� Çalışanlara ait tesis içerisindeki lojman , kafeterya, kantin gibi ortak kullanım alanları sık sık özenle temizlenerek kimyasal ürünlerle dezenfekte edilmektedir.
-� Çalışanların kullanımındaki tüm ortak alanlarda el antiseptiği bulundurulmaktadır.
-� Sosyal mesafe kuralları kapsamında , çalışanların kullandığı alanlardaki tüm mobilya,masa ve sandalyelerin yerleşimleri yeniden düzenlenmiştir.
-� Çalışanların misafirler ve kendi aralarındaki fiziki mesafe kurallarına göre hareket etmesi ve bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.
-� Olası durumlarda eylem planları devreye sokulması sağlanacaktır.

 • Hava Alanına Uzaklığı60 kmEdremit Havalimanı
 • Şehir Merkezine Uzaklığı17 kmAyvacık
 • Otogara Uzaklığı17 kmAyvacık Otogarı
 • Denize Uzaklığı0 m

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

117 Oda

Otel Özellikleri

 • Tesis Yapim Yılı1993
 • Tesis Yenileme Yılı2017
 • Bar
 • Butik *
 • Market
 • Restaurant
 • Disco
 • Oda Sayısı

Plaj ve Havuz Özellikleri

 • Mavi Bayrak
 • Açık Havuz
 • Kapalı Havuz
 • Kaydırak

Aktiviteler

 • Soyunma Kabini
 • Bilardo
 • Kano
 • Masa Tenisi
 • Mini Golf
 • Tavla
 • Tenis Kortu
 • Voleybol
 • Tenis Ekipmanları *

Çocuklar İçin

 • Çocuk Havuzu
 • Çocuk Kulübü
 • Çocuk Parkı
Tesisin Açılış Tarihi:18 HaziranTesisin Kapanış Tarihi:17 Eylül

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

4 yorum sonucu ortalama 6,68 puan almıştır.

6.7
Puan Detayları
Oda Hizmeti
8.0
Lokasyon
9.0
Personel
6.5
Aktiviteler
4.3
Yeme / İçme
6.0
Hijyen
6.0
Fiyat / Kalite
7.0
Misafir Görüşleri

Assos Eden Gardens Hotel misafir yorumları

4
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
3
Arkadaş
0
Çiftler
1
Tek Misafir
0
img-avatar
Mesut A.
Çiftler
16-11-2021 tarihinde yorum yapıldı.
8.9puan
img-avatar
Hazal S.
Çocuklu Aileler
11-10-2021 tarihinde yorum yapıldı.
4.6puan
img-avatar
Gürkan S.
Çocuklu Aileler
Bursa
Olumlu yorumlar . Personel ilgili. Deniz çok güzel. Yemekler idare eder. Olumsuz yorumlarÇocuk için ilave yatak çok kötüydü. Banyolarda duş alıyorsun göl oluyor
23-07-2018 tarihinde yorum yapıldı.
7.1puan
img-avatar
Esat K.
Çocuklu Aileler
Bursa
Olumlu yorumlarAilecek rahatça kalınabilecek bir otel. Olumsuz yorumlarYemek çeşitliliği artırılabilir.
28-09-2015 tarihinde yorum yapıldı.
6.1puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan