Göcek Otelleri

Fethiye gibi doğal güzellikleri ile dünyaca ünlü olan bir beldeyi yakından görmek tanımak ve en güzel seçenekleri değerlendirmek için siz de biran önce tercihlerinizi yapmalısınız. Eğlenceli bir tatil için gerçekten güzel bir seçimdir, Göcek. Marinası, plajları ve gece hayatı için en hareketli olanı tercih edebilirsiniz. Pek,, Göcek’te ne yapılır? Nereye gidilir? Nasıl eğlenilir? Gelin yakından tanıyalım.

Devamını Oku »

Göcek  bölgesinde 1 tesis bulundu...

D-Resort Göcek
İNCELE

HIZLI GÖZAT

D-Resort Göcek

Muğla / Fethiye / Göcek

Oda + Kahvaltı

Açık Havuz,Otopark,SPA,Wireless İnternet
Oteli İncele »
 

Göcek Hakkında

Fethiye gibi doğal güzellikleri ile dünyaca ünlü olan bir beldeyi yakından görmek tanımak ve en güzel seçenekleri değerlendirmek için siz de biran önce tercihlerinizi yapmalısınız.

Eğlenceli bir tatil için gerçekten güzel bir seçimdir, Göcek. Marinası, plajları ve gece hayatı için en hareketli olanı tercih edebilirsiniz. Pek,, Göcek’te ne yapılır? Nereye gidilir? Nasıl eğlenilir? Gelin yakından tanıyalım.

Göcek Gezilecek Yerler

Göcek Marina
Bu bölgenin gerçekten en önemli yeridir. Merkeze 5 dakika uzaklıkta olan 300'e yakın teknenin yer alabileceği, alışveriş için dükkanlar ve restoranların yer aldığı marinadır.

12 Adalar
Burada görebileceğiniz en canlı en hareketli olanı Göcek’te 12 Adalarda yakalayabilirsiniz. 12 Adalar turu kesinlikle katılmanız gereken bir turdur.

Bedri Rahmi Koyu
Asıl adı Taşyaka Koyu olan Bedri Rahmi Koyu, Göcek'in en özel koylarındandır. Turkuaz rengi denizi ile en eşsiz tatil planınıza bu koyu ziyaret etmelisiniz.

Plajlar
Denizin en güzel detayını görebileceğiniz, Göcek'in en güzel plajları arasında İnlice Plajı, Göcek Adası Plajı ve Küçük Kargı Plajı'dır.

Tarihi Mekanlar
Arymasa, Lissae, Krya, Kalimache kesinlikle Göcek'te gezilecek yerler arasında yer almalıdır.

Damak Zevki
Tabi ki balık yemelisiniz. Levrek, mercan ve çipura, kalamar ve ahtapot Göcek'te tatmanız gereken lezzetler arasındadır.

Dalaman Havalimanı'na sadece yarım saat uzaklıkta bulunan Göcek’e ulaşımda kolaydır. Tabi ki en önemli detay gece hayatı. Akşam yemeğinden hemen sonra kendiniz için en eğlenceli olanları tercih edebilirsiniz.