Karagözler Otelleri

Yaz tatilleri için vazgeçilmez bir nokta olan Fethiye tüm beldeleri ile en harika tatil seçenekleri sunuyor. Sevdikleriniz ile geçireceğiniz en güzel tatil seçeneklerini yaşamak ve sizi bekleyen fırsatları yakalamak için tercihlerinizi hemen yapmalısınız.

Devamını Oku »

Karagözler  bölgesinde 1 tesis bulundu...

Pırlanta Hotel
İNCELE

HIZLI GÖZAT

Pırlanta Hotel

Muğla / Fethiye / Karagözler

Herşey Dahil

Oteli İncele »
 

Karagözler Hakkında

Karagözler Fethiye’nin en çok ziyaret edilen noktası. Karagözler otelleri, Karagözler çevresi gezilecek yerler ve tabi ki Karagözler gece hayatı hakkında merak ettiğiniz detayları burada yakalayabilirsiniz.

Karagözler Çevresinde Gezilecek Yerler
Liman bölgesi çevresinde olan Karagözler M.Ö 3000 yıllarında yerleşim merkezi olan eski bir yerdir. Bergama Krallığından Osmanlı İmparatorluğuna kadar pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan güzel bir bölgedir. Çevrede tarihi yapılar ve gezilip görülecek tarihi noktaları yürürken görebilir ve hatta günübirlik turlara bile katılabilirsiniz.

Antik Likya Mezarı
Tarihin en farklı taraflarına hayran kalacağınız bir gerçek. Bu kayalar oyulmuş Likya mezarlarını gördüğünüz zaman ne kadar farklı bir yerde olduğunuzu anlayabilişiniz. Antik Likya Mezarına ulaşım oldukça kolaydır. Zaten liman bölgesindeki yeri özellikle akşam üstü güneşin batışına yakın gezmenizi tavsiye ederiz.

Amintas Kaya Mezarları
MÖ 4.yüzyıldan kalma olan Amintas Kaya Mezarları, her yıl milyonlarca turist tarafından konuk  edilmektedir. Oyma kayalar ve kaya mezarlarını yakından görmek, şehir merkezine çok yakın olan bu likya döneminden kalma yeri ziyaret etmek için tercihlerinizi hemen yapabilirsiniz.

Fethiye’de tabi ki deniz mahsulleri arasından en güzel seçimleri yaparak öğünlerinizi hazırlayabilirsiniz. Karagözler otelleri arasından bir seçim yapamadıysanız tercihlerinizi Ölüdeniz otelleri ya da Ovacık otelleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Fethiye Karagözler ve en keyifli tatil planları seçimlerinizi bekliyor. Aslında bu yılın en özel seçimlerinden birini dilediğiniz gibi yaparak, bu özel yerde tatil fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Fethiye Karagözler otelleri arasından beğendiğiniz bir tatil köyü ya da otel tercihinizi yaparak, tatiliniz için hayalini kurduğunuz ne varsa araştırarak, hazırlanmaya devam edebilirsiniz.