Anlık Yazışma
Rezervasyona Devam Et

Arama

Filtre

Finike Otelleri bölgesinde 1 tesis bulundu...

Presa Di Finica Hotel & Suites
Presa Di Finica Hotel & Suites
6,3 Puan
0-12 Yaş Ücretsiz
  • 1. Çocuk
    0 - 12 Yaş Ücretsiz

  • 2. Çocuk
    0 - 2 Yaş Ücretsiz

Presa Di Finica Hotel & Suites Presa Di Finica Hotel & Suites

Antalya / Finike / Sahilkent

Herşey Dahil

  • Su Kaydırağı,Açık Havuz,Özel Plaj,Wireless İnternet

Açılış:1 Nisan
Kapanış:31 Ekim
İptal Sigortası
  • 72 Saate Kadar Rezervasyon İptal Sigortası

Finike Otelleri

Finike Hakkında

Tarihi güzellikleri ve masmavi denizi ile bilenen Antalya’nın gözde tatil beldesi olan Finike, her yıl yerli ve yabancı pek çok insanı konuk etmektedir.

Tarihi güzellikleri ve masmavi denizi ile bilenen Antalya’nın gözde tatil beldesi olan Finike, her yıl yerli ve yabancı pek çok insanı konuk etmektedir.

Lüks otel seçenekleri, en konforlu hizmeti verir. Ayrıca dilediğiniz seçimleri yaparak tarihi ile M.Ö. 5. Yüzyıla dayanan bu güzel cennette kendinize en uygun olan oteli seçebilirsiniz. Doğal güzelliklerinin yanı sıra Antalya’ya gelen her turistin kesinlikle ziyaret etmesi gereken yerlerin başında geliyor.

Antalya Finike otelleri, gece hayatı ve en rahat otelleri ile bu yıl belki de sizin seçiminiz olacak. Finike’ye geldiğiniz zaman en çok ilgi gören mavi bayraklı plajlarından zaman bulduğunuzda Gökbük Kanyonu ve Suluin Mağarasını gezmelisiniz. Ayrıca dalış yapmayı seviyorsanız ya da su altı dünyasını merak ediyorsanız kesinlikle Finike tatil seçeneklerini incelemelisiniz.

Finike tatili için en doğru zaman kesinlikle Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarıdır. Akdeniz’in en güzel noktasında konaklayabileceğinizi unutmadan seçimlerinizi yapmalısınız. Bence keyfin adresi tabi ki Antalya! Hem Finike otellerinde konaklayarak kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz hem de yaz tatilinin en eğlenceli zamanlarını burada geçirebilirsiniz.

Aynı şekilde Finike Sahilkent otelleri ya da isterseniz Kaleiçi otellerini de inceleyerek tatil seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.