Green Nature Diamond Hotel

7.1

bir Green Nature Otelleri tesisidir.

Muğla / Marmaris / Siteler

Tesisin açılış kapanış tarihi:16 Mart - 31 Ekim

Green Nature Diamond Hotel Hakkında

Marmaris tatil için en iyi seçimlerinizden olabilir. Yaz sezonu boyunca sizi konuk edecek olan en iyi oteller arasında olan Green Nature Diamond Hotel’de rahat edeceksiniz.

Dalaman Havaalanı tesise 90 km uzaklıkta olan Green Nature Diamond, Herşey Dahil hizmet sunmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemeklerini açık büfe olarak alabilir ve keyifle yazın tadını çıkarabilirsiniz. Yaz sezonunda sizi konuk edecek olan Green Nature ile fırsatları yakalamanızı tavsiye ederiz.

Green Nature Diamond Marmaris çocuk oyun alanı, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa ve sağlıklı tesisi, fitness merkezi bilardo, masa tenisi, squash, dart, bisiklet, rüzgar sörfü, kano ve dalış gibi su sporlarını yapabileceğiniz Marmaris’te sizi kaliteli hizmeti ile konuk edecek ve ne kadar doğruyu bir seçim yaptığınızı anlamış olacaksınız.

A'la Carte
19:00 - 21:00 Rubino İtalyan A'la Carte
19:00 - 21:00 Diamante Meksikan A'la Carte
19:00 - 21:00 Sapphire Akdeniz A'la Carte
*7 gece ve üzeri konaklamalarda A’la Carte restoranlarımızın birinden bir defa ücretsiz yararlanılır.
*A’la Carte restoran rezervasyonları 10:00-12:00 saatleri arasında yapılmaktadır.
Green Nature Diamond Balayı Konsepti
-Giriş günü mevsim meyveleri ve şampanya (ücretsiz)
-Giriş günü oda süsleme (ücretsiz)
-Giriş gününden bir sonraki gün, Volo Ala Carte Restoranda Kahvaltı servisi (1 defa ücretsiz)
*Balayı konsepti, belgelendirmek şartıyla Nikah tarihinden sonraki 3 ay (90 gün) içerisinde uygulanır.

Tesisde çocuklar için mini klüb ücretsizdir. Bebek bakıcılığı, bebek yatağı hizmetleri ücretlidir.

ÇOCUK KULÜBÜ Gündüz çalışma saatleri 10:00 –12:30 / 14:30- 17:30 Akşam çalışma saatler (haftanın sadece 4 gün akşam açik) 21:30-23:00 Çocuk kulübü 4-12 yaş arası çocuklar için uygundur.
Haftanın 6 günü güdüz hizmet vermektedir.

Eysa Spa:Hamam, buhar odası, sauna – ücretsiz. Masaj, kese, güzellik programları – ücretli.

*Tıbbi yardım ve doktor hizmetleri ücretlidir.
*SPA, masaj ve bakım hizmetleri ücretlidir.

Her Şey Dahil
Geçerli konsept saatlerinde:Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack, ikramlar ve çay saati, tesisin belirlemiş olduğu yerli alkollü-alkolsüz içecekler servis edilir.
Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir. Konsept 10:00 - 00:00 saatleri arasında geçerlidir. 00:00 - 10:00 saatleri arasında alkolsüz içecekler ücretsizdir.

07:00 - 10:00 Kahvaltı
10:00 - 10:30 Geç Kahvaltı
12:00 - 13:30 Öğle Yemeği
19:00 - 21:00 Akşam Yemeği
23:00 - 00:00 Gece Çorbası
12:00 - 16:00 Snack
11:00 - 16:00 Gözleme
12:00 - 18:00 Pasta / Kek / Dondurma (Cafe Wien)
23:00'a kadar Sıcak soğuk alkolsüz içecek servisi (Cafe Wien)

A'la Carte
19:00 - 21:00 Rubino İtalyan A'la Carte
19:00 - 21:00 Diamante Meksikan A'la Carte
19:00 - 21:00 Sapphire Akdeniz A'la Carte

Barlar
24 Saat Lobby Bar
10:00 - 18:00 Snack Bar
10:00 - 18:00 Havuz Bar
10:00 - 18:00 / 19:00 - 21:00 Temple Bar
09:00 - 21:00 Vitamin Bar (Spa Merkezi - Ücretli)
10:00 - 00:00 Volo Bar
Servis bar yemek saatlerinde hizmet vermektedir.

*7 gece ve üzeri konaklamalarda A’la Carte restoranlarımızın birinden bir defa ücretsiz yararlanılır.
*A’la Carte restoran rezervasyonları 10:00-12:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

ANIMASYON
Animasyon aktiviteleri haftada 6 gün 7 gece yapılmaktadır.

Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Taze sıkılmış meyve suları ve import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

*Tesisin kapalı havuzu hizmet dışıdır.

*** Minibar çıkış günü hariç günde bir defa alkolsüz içecekler ile doldurulur. Ücretsizdir.

Hes Kodu Zorunluluğu

* Bakanlığımızın ilgili Genelgeleri doğrultusunda şehir içi veya şehirlerarası toplu ulaşımda HES kodu sorgulaması yapılması zorunluluğu getirilmiştir.
* Gelinen aşamada HES kodu kontrolü uygulaması bakımından 30.09.2020 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.
1. Herhangi bir ayrım olmaksızın (özel-kamu, turizm işletme belgeli/belgesiz, ruhsat veren idare gibi) tüm konaklama tesislerinde (otel, motel, pansiyon, misafirhane, kamp vb.) müşterilerden Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması kodu istenmesi ve gerekli sorgulama yapıldıktan sonra konaklama tesisine müşterinin kabul edilmesi otelce zorunlu hale getirilmiştir.
2. HES kodu sorgulamasının hem rezervasyon yapılırken (internet-telefon üzerinden veya yüz yüze) hem de müşterilerin konaklama tesisine kabulü sırasında yapılması, yapılan sorgulama sonucunda herhangi bir risk bulunmayan (tanılı ya da temaslı olmayan) kişilerin rezervasyon ve
tesise kabul işlemlerinin gerçekleştirilecektir.
3. 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanununun 2 nci ve ek 1 inci maddesi hükümlerine göre konaklama tesislerince genel kolluk kuvvetlerine bildirilen müşteri bilgileri ilgili genel kolluk kuvveti birimince Sağlık Bakanlığı ile sağlanan veri entegrasyonu çerçevesinde Covid-19 tanısı konulma ya da temaslı olma durumuna göre de sorgulanması,
4. Gerek konaklama tesisine kabul gerekse genel kolluk kuvvetlerince yapılan sorgulama sırasında Covid-19 tanısı konulduğu ya da temaslı olduğu tespit edilen kişilerle ilgili olarak ilgi (a) Genelgemiz ve Sağlık Bakanlığı Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinin “Konaklama Tesislerinde Alınması Gereken
Önlemler” başlıklı maddesinin 87.2 numaralı bölümü hükümlerine göre gerekli iş ve işlemlerin yerine getirilmesi, Bu çerçevede Covid-19 tanısı konulduğu ya da temaslı olduğu tespit edilen kişilerle ilgili olarak;
- 50 oda ve üzeri tüm konaklama tesislerinde; ilgi (b) Genelgemizle getirilen “Güvenli Turizm Sertifikası” alma uygulaması gereğince ayrılması zorunlu olan “misafir izolasyon odalarına” alınmaları,
- 50 odanın altındaki tüm konaklama tesislerinde; ilgi (c) Genelgemiz doğrultusunda “geçici nitelikteki ikamet yerlerinde izolasyona alınmaları mümkün olmayanlar” olarak değerlendirilerek Valiliklerce tespit edilen yurt/pansiyonlarda izolasyona alınmaları,
5. Bu Genelge hükümlerine yönelik gerçekleştirilen denetimler sonucunda HES kodu sorgulaması yapılmaksızın veya sorgulama sonucuna göre kabul edilmemesi gereken müşterilerinin konaklamasına izin veren konaklama tesislerinin İl/İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı doğrultusunda ilgili Valilik/Kaymakamlıkça 10 gün süre ile faaliyetten men edilmesi, Gerektiği değerlendirilmektedir.

Denize sıfır konumlanmış tesisin özel plajı bulunmaktadır. Plajda şezlong, şemsiye kullanımı ücretsizdir.

Tesisimizde 5 adet havuz bulunmaktadır:1 adet açık çocuk havuzu, 2 adet açık yetişkin havuzu, 1 adet kapalı çocuk havuzu, 1 adet kapalı yetişkinler için havuz bulunmaktadır.
Gece yüzmek yasaktır. Plaj havlunuz Spa‘da bulunmaktadır.
08:00 – 18:00 Açık havuzlar
08:00 - 18:00 Kapalı havuzlar
10:00 - 12:00 / 14:00 - 18:00 Su Kaydırağı
09:00 - 17:00 Can kurtaran
09:00 - 12:00 / 17:00 - 19:00 Havlu servisi

*Tesisin kapalı havuzu hizmet dışıdır.

*Tesiste iki açık havuz bulunmaktadır. Adult Pool +16 hizmet vermektedir.

- Personellerin tamamı salgın ve hijyen konusunda özel eğitimden geçirilmiştir. Her gün işe başlamadan önce ateş ölçümleri yapılarak işe başlamaktadırlar ve düzenli sağlık kontrolünden geçmektedirler.

- Misafirler tesise girişte termal kamera ile kontrol edilmektedir ve dezenfeksiyon halılarından geçerek girişi yapılmaktadır. Resepsiyonumuzda otelimize yapacağınız ödemelerde temassız ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Sizler talep etmeniz halinde, istediğiniz zaman resepsiyondan maske ve eldiven gibi kişisel koruyuculara ulaşabileceksiniz.

- Vale hizmeti sağlayan personelz araç içi hijyenini sağlamak üzere; koltuk kılıfı/örtüsü, anahtar ve direksiyon için dezenfektan içerikli tek kullanımlık mendiller kullanmaktadır.

- Misafir odaları temizliği özel hijyen eğitimi almış personeller tarafından yapıldıktan sonra, tüm yüzeyler alkol bazlı dezenfektanlarla dezenfekte edilmektedir. Yumuşak yüzeyler için(perde, koltuk vb) ve ortam için ise sağlık bakanlığından onaylı virüsidal dezenfektanlar kullanılmaktadır. Sonrasında gerektiği kadar doğal havalandırmaya tabi tutulmaktadır. Odalarda misafirlerin kullanımına sunulan tüm ürünler tek kullanımlık olarak seçilmiştir.

- Restoranlarda masa ve sandalyeler sosyal mesafe kurallarına göre planlanmıştır. Kullanılacak malzemeler tek kullanımlık ürünlerden tercih edilmiştir. Açık büfelerde gıdalara misafirlerin erişimini engellemek için cam siperlikler yapılmış ve yemek sunumları hijyen eğitimleri almış personeller tarafından yapılmaktadır. İçecek servislerinde misafir teması engellenerek bütün sunumlar servis personel tarafından yapılmakta ve yemek masalarının her kullanım sonrasında alkol bazlı ürünlerle hijyeni sağlanmaktadır.

- Mutfakta üretim, her zaman olduğu gibi, ABTA, WHO ve ülkemizin getirdiği yüksek hijyen standartlarına göre yapılmaya devam etmektedir. Satın almadan depolamaya, hazırlık aşamasından sunuma değin sıcaklık ve hijyen kontrolleri yapılarak kayıt altına alınmaktadır.

- Genel kullanım alanlarındaki tüm ekipmanlar ve elle teması yoğun olan tüm yüzeyler, sık sık ve her kullanım sonrası dezenfeksiyon yapılmaktadır.

- Otel içerisinde tüm genel kullanım alanları ve genel tuvalet girişlerinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz el antiseptikleri bulunmaktadır. Genel tuvaletlerde ortam havası için koku dezenfektörleri kullanılmaktadır.

- Sıra oluşabilecek ve kapalı alandaki her ortamda(restoran, spa vb) kapasite hesaplamaları, sosyal mesafe işaretlemeleri ve yazılı bilgilendirmeler yapılmıştır.

- Gölgelik ve şezlonglarımız sosyal mesafe kurallarına göre düzenlenmiştir. Plaj havluları poşetler içerisinde misafirlerimize sunulmaktadır. Havuz suyu klorlamaları, konuyla ilgili havuz operatörü tarafından belirlenen seviyelerde tutulması için sıklıkla kontrol edilerek kayıt altına alınmaktadır.

- Otel genelinde olabildiğince doğal havalandırma yapılmakta, klima tercih edilen noktalarda ise klimaların filtreleri sık sık değiştirilip bakım ve temizlikleri yapılarak sağlık ve güvenliğiniz sağlanmaktadır.

- Koronavirüs tedbirlerine uygun olarak, otelimizde soft animasyon hizmeti verilecektir. Gündüz aktivitelerinde ve gece programlarında misafir veya işletme çalışanları ile fiziksel mesafenin korunamayacağı aktivite ve profesyonel Showlar yer almayacaktır.

- Mini kulüplerimiz sosyal mesafe düzenlemelerine göre kapasiteleri belirlenmiştir ve bu kapasiteye göre rezervasyonla alınmaktadır. Kulüp girişinde eğitimli personelimiz tarafından çocuklarımızın ateşleri ölçülerek kontrol edilmektedir ve belirti olan çocukların aileleri ile irtibata geçilerek sağlık kuruluşuna yönlendirilmektedir. Kulüp içerisinde oyun masaları mesafeleri ayarlanmıştır, personel gözetiminde el antiseptiği kullandırılmaktadır, havalandırma tamamen doğal yoldan yapılmaktadır. Etkinlik olarak ise daha çok açık alan etkinlikleri tercih edilir. Kullanılan tüm ekipmanlar ve alanlar sağlığa zararsız virüs öldürücü deterjanlarla temizlik ve dezenfeksiyonu sağlanır.

 • Hava Alanına Uzaklığı90 kmDalaman Havalimanı
 • Şehir Merkezine Uzaklığı1,5 kmMarmaris
 • Kurulu Alan40000 M2
 • Denize Uzaklığı0 m

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

625 Oda

Otel Özellikleri

 • Alışveriş Merkezi *
 • Kuru Temizleme *
 • Market *
 • Otopark
 • Toplantı Salonu *
 • Çamaşırhane hizmetleri *
 • 24 Saat Oda Servisi *
 • Oda Sayısı

Plaj ve Havuz Özellikleri

 • Şezlong
 • Minder
 • Açık Havuz
 • Kapalı HavuzKapalı Havuz Hizmet Dışıdır.
 • Şemsiye
 • Aquapark3 Bant
 • Kum Plaj

Aktiviteler

 • Aerobic
 • Bilardo *
 • Bisiklet *
 • Dalgıçlık Okulu *
 • Dart
 • Masa Tenisi
 • Okçuluk
 • Tüm Su Sporları *
 • İnternet Cafe *
 • Wireless İnternet
 • Boccia
 • Soft Animasyon

Çocuklar İçin

 • Çocuk Animasyonu
 • Çocuk Havuzu
 • Çocuk Kulübü
 • Çocuk Parkı
 • Özel Çocuk Bakımı *
Tesisin Açılış Tarihi:16 MartTesisin Kapanış Tarihi:31 Ekim

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

7 yorum sonucu ortalama 7,14 puan almıştır.

7.1
Puan Detayları
Oda Hizmeti
8.6
Lokasyon
8.0
Personel
5.1
Aktiviteler
5.9
Yeme / İçme
7.4
Hijyen
8.0
Fiyat / Kalite
6.9
Misafir Görüşleri

Green Nature Diamond Hotel misafir yorumları

7
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
3
Arkadaş
3
Çiftler
1
Tek Misafir
0
img-avatar
Muhammet T.
Çocuklu Aileler
Manisa
Olumlu yorumlarHerşey güzeldi
31-10-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Berna K.
Arkadaş
Olumlu yorumlarGenel olarak bakılırsa iyi .Olumsuz yorumlarPersoneller çok güleryüzlü degillerdi. Birde Aktivite şovları odalara yakın olduğu için ses geliyordu.
27-10-2017 tarihinde yorum yapıldı.
8.7puan
img-avatar
Füsün G.
Arkadaş
Olumlu yorumlarÇocuklu aileler için uygun olabilir. Türk Gecesi çok güzeldi, her şey düşünülmüş.Olumsuz yorumlarÇalışanların bir kısmı ilgisiz ve asık yüzlüydü. Animasyon şovlarında ses düzeyi, özellikle akşam şovlarında ve mini discoda, çok rahatsızlık vericiydi. Hep sakin yerlere kaçtık. Otel çok kalabalık ve genel olarak gürültülü. Yemek çeşidi çok ama lezzeti yok. Biz kara manzaralı oda almıştık, odamız yoa bakıyordu ve araba gürültüsü rahatsız ediyordu. Daha sakin olduğu için günümüzü deniz kenarında geçirdik ve öğle yemeğini genelde snack barda aldık. Orda salatalar çok cansızdı. Beklemiş gibiydi. Açıkçası tesisi bizim yaş grubumuza uygun bulmadık, tavsiye etmiyoruz.
23-10-2017 tarihinde yorum yapıldı.
7.0puan
img-avatar
Ayşen B.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlarGeneli iyidi.Olumsuz yorumlarpersoneller ilgisiz ve yetersizlerdi. Restoranda tabak , çatal vs. eksikti. Makinada yıkanıyor deniliyordu. Bu anlamda biraz eksiklikleri vardı.
23-10-2017 tarihinde yorum yapıldı.
7.6puan
img-avatar
Mensur O.
Arkadaş
Olumlu yorumlarGeçen yıllarda gelğimde daha çok memnun kalmıştım.Olumsuz yorumlarPersonellerin ilgisizliği herşeyi bitiriyor zaten .bu sefer gittiğimde memnun kalmadım .
19-10-2017 tarihinde yorum yapıldı.
6.1puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.