Anlık Yazışma
Rezervasyona Devam Et

Arama

Filtre

Kepez Otelleri bölgesinde 3 tesis bulundu...

Berraksu Hotel
Berraksu Hotel
0-5 Yaş Ücretsiz
  • 1. Çocuk
    0 - 5 Yaş Ücretsiz

Berraksu Hotel Berraksu Hotel

Antalya / Kepez

Oda + Kahvaltı

  • Wireless İnternet

12 Ay Açık
İptal Sigortası
  • 72 Saate Kadar Rezervasyon İptal Sigortası

Ayka Vital Park
Ayka Vital Park

Ayka Vital Park Ayka Vital Park

Antalya / Kepez

Oda + Kahvaltı

  • Açık Havuz,SPA,Wireless İnternet

İptal Sigortası
  • 72 Saate Kadar Rezervasyon İptal Sigortası

Otel Çevik Palace
Otel Çevik Palace

Otel Çevik Palace Otel Çevik Palace

Antalya / Kepez

Oda + Kahvaltı

  • Wireless İnternet

İptal Sigortası
  • 72 Saate Kadar Rezervasyon İptal Sigortası

Kepez Otelleri

Kepez Hakkında

Bir türlü tatile çıkmaya fırsatınız olmadıysa ya da tatilinizi hala planlamadıysanız, Akdeniz’in gözbebeği Antalya’nın güzelliklerle bezenmiş ilçesi Kepez’de muhteşem bir tatil Kepez otellerinde sizi bekliyor olabilir.

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan Antalya, uçsuz bucaksız masmavi denizi, çiçek kokulu sokakları, mavi bayraklı plajları, göz alıcı doğası, binlerce yıllık tarihi geçmişi ve yıl boyu parlayan güneşi ile dünyanın dört bir yanından turisti kendine çekmektedir. Her ilçesi, her beldesi, her noktası bambaşka güzelliklerle donatılmış olan Antalya’nın güzelliğine güzellik katan bir ilçesi de Kepez’dir. Şehrin en kalabalık ilçelerinden olan Kepez, hem Konyaaltı Plajları’na, hem gezilip görülmesi gereken yerlere, hem de ulaşım ağlarına yakınlığı ile tatilcilere büyük avantaj sağlayan ve konaklamak için sıklıkla tercih edilen bölgelerden biridir.

Gerek uzun soluklu gerekse kısa hafta sonu tatilleri için oldukça ideal olan ilçede, farklı kategorilerde oteller bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Kepez otelleri, misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek olanakları bünyesinde barındırmaktadır.

Gezilecek Yerler
Antalya Hayvanat Bahçesi

400 dönümlük bir alana kurulu ve ülkemizin en büyük hayvanat bahçelerinden olan Antalya Hayvanat Bahçesi, şehirdeki en çok ziyaretçi çeken yerlerindendir. 1989 yılında kapılarını ziyaretçilerine açan hayvanat bahçesinde aslanlardan, pumaya, geyiklerden, kurtlara, yaban domuzlarından maymunlara kadar 856 hayvan çeşidi bulunmaktadır.  Hayvanat bahçesinin girişinde mangal yapabileceğiniz büyük bir piknik alanı da mevcuttur.

Düden Şelalesi
İlçe sınırları içinde bulunan Düden Şelalesi, Antalya’nın nefes kesici güzelliklerinden biridir. Yerli yabancı pek çok turistin en çok ziyaret ettiği yerler arasında olan Düden Şelalesi içinde bulunan kafelerden birine oturup, çayınızı yudumlayarak huzurlu bir vakit geçirebilirsiniz.

Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı
Ülkemizde mutlaka görülmesi gereken eşsiz güzelliklerden bir tanesi olan Kurşunlu Şelalesi, 1986 yılında ziyarete açılmıştır. Zaman içinde tabiat parkına dönüştürülmüş şelale, 2 kilometrelik bir kanyonun içinde kalmaktadır. Parkın içinde piknik yapabileceğiniz bir alan, çocuk parkı, restoran ve kafeler ve restoranlar bulunmaktadır. İlçeye 18 km uzaklıkta bulunan Kurşunlu Şelalesi’ne ulaşım belediye otobüsleri ile sağlanabilmektedir.

Kırkgöz Han
2.750 m2’lik alan üzerine kurulu Kırkgöz Han, II. Gıyaseddin Keyhüsrev tarafından yaptırılmıştır. Dönemin en büyük kervansaraylarından olan Kırkgöz Han, diğer kervansaraylara bakıldığında kendine özgü mimariye sahiptir.

Siz de hem unutulmaz bir tatil yapıp hem de şehrin tarihi dokusunu, doğal güzelliklerini keşfetmek istiyorsanız, Gezinomi Kepez otellerini incelemeye başlayabilir; kriterlerinize en uygun bir otelden yerinizi hemen ayırtabilirsiniz.