Limak Atlantis Deluxe Resort & Hotel

9.0

bir Limak Otelleri tesisidir.

Antalya / Belek / İleribaşı

Ultra Herşey Dahil

Tesis 12 Ay Açık
18 taksitle tatil!
Maxiumum Kart ile 01.09.2021 – 30.09.2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 100 TL MaxiPuan kazanın!

Gezinomi’de Maximum Kart’a 100 TL MaxiPuan Hediye!

Maxiumum Kart ile 01.09.2021 – 30.09.2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 100 TL MaxiPuan kazanın! Detaylar

Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu sağlık ve hijyen kurallarını uygulayan ve ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ almaya hak kazanmış otelleri inceleyerek tatilinizi güvenle planlayabilirsiniz

Güvenli Turizm Sertifikasına Sahip Olan Oteller

Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu sağlık ve hijyen kurallarını uygulayan ve ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ almaya hak kazanmış otelleri inceleyerek tatilinizi güvenle planlayabilirsiniz Detaylar

Gezinomi’den cebinizi ve tatilinizi düşünen kampanya:Erken Al, Geç Öde!

Erken Al, Geç Öde Kampanyası

Gezinomi’den cebinizi ve tatilinizi düşünen kampanya:Erken Al, Geç Öde! Detaylar

Limak Atlantis Deluxe Resort & Hotel Hakkında

Antalya, Belek'te kendinizi cennette gibi hissedeceğiniz tatile Limak Atlantis Deluxe Resort Hotel'de hazır olmalısınız.

Limak Atlantis Deluxe Resort & Hotel;� Belek İleribaşı Mevkii'nde yer almaktadır. Kusursuz denizi, mükemmel sahili ve eşsiz güzellikleri ile pek çok konforu size sağlamaktadır. Denize sıfır konumlanmış olan otel, havaalanına 35 km ve Antalya şehir merkezine 45 km uzaklıktadır.

Ultra herşey dahil ve herşey dahil konaklama seçeneklerine sahip Limak Atlantis Deluxe Resort & Hotel,� konuklarını en profesyonel hizmetleri ile ağırlar. İster aileniz ile gelin ister yalnız hem eğlenceli hem de mükemmel bir tatil ile� Limak Atlantis Deluxe Resort & Hotel'de dinleneceksiniz.

Laila� A' la Carte Restoran
Dynasty� A' la Carte Restoran
El Saguaro� A' la Carte Restoran
Poseidon� A' la Carte Restoran
Tandoori� A' la Carte Restoran

A' la Carte Restoranlar rezervasyonlu ve kuver ücretli olarak hizmet vermektedir.

Giriş günü odaya meyve sepeti ve şarap ikramı
İlk sabah odaya kahvaltı servisi
İki kişilik balayı pastası
Konaklamanın her hangi bir gününde açık olan a' la carte restoranlardan bir tanesine ücretsiz rezervasyon

Balayı konsepti konaklama tarihinden maksimum 1 ay önce evlenen çiftler için geçerlidir. Evlilik cüzdan ibrazı gerekir.

Çocuk dostu olan tesiste mini club, gün içinde aktiviteler, oyun alanları ve çocuk havuzları bulunmaktadır.

Masaj ve vücut bakımı,Türk hamamı, sauna, hizmetleri mevcuttur.

*Tıbbi yardım ve doktor hizmetleri ücretlidir.
*SPA, masaj ve bakım hizmetleri ücretlidir.

Ultra Her Şey Dahil (14 – 22 Kasım 2020� Tarihleri arasında)

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlediği konsept dahilinde ki bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz sunulmaktadır. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.
Tesislerde verilen Ultra Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur.

07:00 - 10:00:Kahvaltı
10:00 - 11:00:Geç Kahvaltı
12:00 - 16:00:Gözleme
12:00 - 16:00:Snack I (Laila Snack)
12:00 - 18:00:Snack II (Beach Bar)
12:30 - 14:30:Öğle Yemeği
14:00 - 17:00:Pasta ve Kahve-Çay Servisi
14:00 - 17:00:Açık Dondurma Servisi
18:45 - 21:15:Akşam Yemeği
22:30 - 02:00:Gece Yarısı Snack ve Çorbası
02:00 - 07:00:Ekspress Kahvaltı

19:00 - 21:30:La Cucina İtalyan A la Carte Restaurant (Kuver Ücretli)
19:00 - 21:30:El Saguaro Meksikan A la Carte Restaurant (Kuver Ücretli)
19:00 - 21:30:Dynasty Türk A la Carte Restaurant
19:00 - 21:30:Far East A la Carte Restaurant
19:00 - 21:30:Poseidon Balık A la Carte Restaurant (Kuver Ücretli)

Barlar;

10.00 - 02.00�:Lobby Bar ( import içecekler:J.W. Red Label ,Jb Viski, Irıch cream, � Tekila � servis edilecektir. )
10:00 - 18:00:Beach Bar
10:00 - 18:00:Dolphin Bar
10:00 - 00:00:Lykia Bar
12:30 - 14:30:Pinea Restaurant
18:45 - 21:15:Pinea Restaurant
23:00 - 02:00:Disco Bar

*Minibar günde bir kez (Meşrubat-Su-Bira-Soda-Meyve Suyu) doldurulur.

Her Şey Dahil (Kış Sezonu)

Geçerli konsept saatlerinde:Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack ikramlar ve çay saati, tesisin belirlemiş olduğu yerli alkollü-alkolsüz içecekler servis edilir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.

07:00 - 10:00:Kahvaltı
12:30 - 14:30:Öğle Yemeği
14:30 - 16:30:Pasta ve Kahve-Çay Servisi
18:30 - 21:00:Akşam Yemeği
23:00 - 01:00:Gece Yarısı Snack ve Çorbası

Barlar;

09:00 - 00:00:Lobby Bar
10:00 - 16:30:Beach Bar
10:00 - 00:00:Odeon Bar
16:00 - 00:00:Aspendos Bar
22:30 - 01:00:After Ten Disco

*Tüm barlar, disko ve restaurantlarda saat 00:00'dan sonra tüm içecekler ücretlidir.
*Minibar günde bir defa 2 meşrubat, 2 su ve 2 meyve suyu ile doldurulur.

Antalya Şehir Merkezi:45

Antalya Otogarı:52 km

Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Taze sıkılmış meyve suları ve import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

- Yılbaşı programı Gala Yemeği mecburidir. Gala yemeğine limitsiz yerli içecekler ve 01.01.2021 tarihindeki Brunch dahildir.
- 03-14 Yaş çocuklar yılbaşı gecesi - gala yemeği için % 50 indirim uygulanacaktır. 00-02,99 yaş çocuklar gala’ya kabul edilmez.

Çalışanlarla İlgili Hijyen ve Önlem Kuralları
•� Departman yöneticilerinin toplantılarını telekonferans ve çalışanlara yönelik eğitim programlarının uzaktan eğitim metoduyla yapabilmesi için gerekli düzenlemeler yapılmıştır.
•� Tesisin insan kaynakları müdürleri, işyeri hekimleri ile koordineli olarak her personele işbaşı yapmadan önce sağlık kontrolü yaptırmaktadır.
•� Çalışanların işe giriş ve çıkışlarında termal sensörle ateş ölçümleri yapılarak biometrik yüz tanımları da aynı anda kayıt altına alınıp takibi sağlanmaktadır.
•� Çalışanların işe geliş, gidişlerinde araçlara binerken ve inerken ateşi ölçülmekte, seyahatleri sırasında maske kullanmaları sağlanmaktadır. Araç içi dezenfeksiyon işlemleri her servis öncesi yenilenmekte ve elle temas edilen yüzeyler dezenfektanlar ile silinmektedir. Araçlar %50 kapasite ile güvenli sosyal mesafe kuralına uyularak taşıma yapmaktadır.
•� Çalışanların ortak kullanım alanlarında ve geri plandaki çalışma ünitelerinde el dezenfektan üniteleri mevcut olup, her personel ellerini sıklıkla dezenfekte etmektedir. Bununla birlikte düzenli aralıklarla ellerini kuralına göre yıkamaları hatırlatılmakta ve spot kontroller ile denetlenmektedir.
•� Personel lojmanları 24 saat gözlem altında olup dışarıdan ziyaretçi, arkadaş, akraba vb. kabul edilmemektedir.
•� Tüm çalışanlar ve alt taşeronlar MEB onaylı hijyen eğitim sertifikasına sahiptir. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yayınladığı, Konaklama Tesislerinde Kontrollü Normalleşme Süreci Genelgesi’ne istinaden tüm çalışanlar genel kişisel hijyen eğitimi alarak sertifikalandırılmıştır.
Dezenfeksiyon İşlemleri
•� Tesis bünyesinde oluşturulan eğitimli dezenfeksiyon ekipleri, bölgelerin ve yüzeylerin özelliklerine göre dezenfektan kimyasalları, ULV cihazları ile düzenli olarak dezenfeksiyon işlemleri uygulamaktadır.
•� Misafir odaları, restoranlar, barlar, rekreasyon alanları, çocuk kulübü ve oyun alanları, toplantı ve kongre salonları gibi tüm misafir genel kullanım alanları eğitimli dezenfeksiyon ekipleri tarafından 24 saat boyunca ULV cihazları ile Sağlık Bakanlığı onaylı etkili dezenfektanlar ile dezenfekte edilmektedir. Ayrıca mutfak alanları, depolar, ofisler ve personel genel kullanım alanları da rutin olarak aynı şekilde dezenfekte edilmektedir.
•� Uzman personel tarafından ATP (hızlı hijyen kontrol kiti) cihazı ile yapılan temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri her gün doğrulanmakta ve kayıt altına alınmaktadır.
Genel Alanlar
•� Tüm misafir genel kullanım alanlarında yeterli sayıda el dezenfektan üniteleri bulunmakta ve düzenli kontrolleri yapılmaktadır.
•� Misafir genel kullanım alanlarında; tuvalet ve lavabolar, sürekli temas olan yüzeyler, kapı kolları, merdiven tırabzanları, asansör ve butonları, kat telefonları, bataryalar, pisuvar ve klozetler lisanslı kimyasallar ile temizlendikten sonra uygun şekilde dezenfekte edilmektedir.
•� Temizlik ve dezenfeksiyon aralıkları sıklaştırılarak detaylı kontrol listeleri ile denetlenmektedir.
•� Misafir alanlarında bulunan masa, sandalye ve oturma grupları güvenli sosyal mesafe kuralına uyularak yerleştirilmiştir.
•� Asansör girişlerine kullanım kuralları asılmıştır. Asansör kapasiteleri, yeniden düzenlenmiş, ağırlık kapasiteleri revize edilmiştir. Aynı anda maksimum 2 misafir tarafından kullanılacak şekilde sınırlandırılmıştır.
•� Tüm havuz ve plaj şezlongları güvenli sosyal mesafe kuralına göre yerleştirilip her kullanım sonrasında düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.
•� Genel mekan klima ve havalandırma filtreleri düzenli olarak temizlenmekte ve sıklaştırılmış periyodik bakım-onarımdan geçmektedir.
•� Geç çıkış odaları, soyunma odaları ve duş kabinlerinin temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri sıklaştırılmış olarak günlük yapılmaktadır.
•� Haşere ilaçlama ve kontrol işlemleri Sağlık Bakanlığı onaylı profesyonel firmalar tarafından yapılmaktadır.
Giriş ve Çıkış İşlemleri
•� Misafir rezervasyon konfirmesi ile birlikte misafir e-mail adreslerine tesiste uygulanan Hijyen ve Sanitasyon Uygulama Manifestosu ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.
•� Giriş işlemleri sırasında misafirlere, Covid-19’a karşı alınan önlemlerin ve kuralların olduğu misafir bilgilendirme broşürü verilmektedir.
•� Hijyen sebeplerinden dolayı tesiste vale servisi yapılmamaktadır. Dileyen misafirlere ULV cihazıyla araç içi dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır.
•� Misafir bagajları ve kişisel eşyaları özel hazırlanan bir odada bellboylar tarafından ULV püskürtme sistemi ile dezenfekte edilerek misafir odalarına güvenle taşınmaktadır. Dezenfeksiyon işlemi nedeni ile bagajların odaya gelmesi biraz süre alabilir, lütfen anlayış gösteriniz.
•� Misafirlere ve gelen ziyaretçilere, termal kamera veya temassız termal sensörlü ateş ölçerlerle vücut sıcaklığı kontrolleri gerçekleştirilmektedir.
•� Tesisin lobi ve restoran giriş kapılarına yerleştirilen termal kameralar ile misafirlerin ateşi ölçülmektedir. Ateşi yüksek tespit edilen misafirler, işyeri hekimine yönlendirilmektedir. Muayene sonucu doktor raporu, otel yönetimine bildirilerek, gerekli aksiyonlar alınmaktadır.
•� Misafirlere verilen kapı kartları, geri dönüşüm için temas olmadan UVC (Ultraviyole -Yüzey Dezenfeksiyon) cihazı yerleştirilmiş olan kutuların içine misafirler tarafından atılıp, daha sonra hijyen işlemine tabi tutulmaktadır.
•� Misafirlere, giriş işlemleri sırasında son on dört günlük seyahat hareketleri ile ilgili anket yapılmaktadır.
•� Konaklama kayıt kartlarının minimum temasla elektronik ortamda doldurulması giriş işlemlerini hızlandıracak ve misafir kimlikleri, optik okuyucuda taratılarak bilgiler sisteme aktarılacaktır.
•� Misafirlere, oda kapı kartları dezenfekte edilmiş olarak, steril ambalaj içerisinde yüz maskesi ile birlikte sunulmaktadır. Misafirlere verilen kapı kartları, geri dönüşüm için temas olmadan UVC (Ultraviyole - Yüzey Dezenfeksiyon) cihazı yerleştirilmiş olan kutuların içine misafirler tarafından atılıp, daha sonra hijyen işlemine tabi tutulmaktadır.
•� Konaklama ve ekstra ödemelerin, kredi kartı ve banka kartlarının temassız özelliği kullanılarak yapılması tercih edilmektedir. Nakit ödemeler için resepsiyon para kasalarına dezenfekte edici UVC cihazı yerleştirilmiştir.
•� Tesiste misafirler ile mobil uygulamalar üzerinden hızlı iletişim sağlanarak gerekli duyurular ve anketler yapılmaktadır.
•� Oda temizlik ve dezenfeksiyon süreleri uzun zaman aldığından tesise giriş saati 15.00, çıkış saati 11.00’dir.
Odalar
•� Kat hizmetleri temizlik çalışanları ve şefleri her farklı oda temizliğinde ellerini yıkayarak yeni eldiven, maske ve kullan-at temizlik bezleri kullanmaktadır.
•� Odalar, konaklama süresince günlük olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.
•� Çıkış yapılan odalar havalandırılıp, gerekli temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri ardından belirli bir süre boş bırakılarak misafir kullanımına sunulmaktadır.
•� Odaların klima ve havalandırma filtreleri düzenli olarak temizlenmekte ve periyodik bakım-onarımdan geçmektedir.
•� Odalarda sürekli temas olan yüzeyler; kapı kolları, bataryalar, tuvalet ve lavabolar, klima kontrol panelleri, aydınlatma butonları, telefon ahizeleri, televizyon kumandaları, su ısıtıcıları ve minibarlar, lisanslı kimyasallar ile temizlendikten sonra dezenfekte edilmektedir.
•� Tüm havlu ve tekstil ürünleri standartlar dahilinde değiştirilmektedir. Ürünler katlanarak, çırpma ve silkeleme yapılmadan toplanıp, özel kirli poşetlerinde çamaşırhaneye ulaştırılmaktadır.
•� Kirli havlu ve tekstil ürünleri 60 - 90 derecelerde ve yeterli sürelerde yıkanmaktadır.
•� Odalarda çay-kahve ikram tepsilerine porselen kupa ve cam bardak yerine kullan-at bardak bırakılmaktadır.
•� Misafirlerin sağlığı ve dezenfeksiyonun daha iyi sağlanabilmesi için vanity set kutuları kaldırılmış olup, buklet ürünler paketlenmiş olarak sunulmaktadır. Bu ürünlere ilave olarak alkol oranı yüksek kolonya da kullanıma sunulmuştur.
•� Hastalık şüphesi yaşayan misafirlerin odaları, temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri sonrasında Hastalık Yönetim Talimatı’na uygun olarak kullanıma sunulmaktadır.
•� İşyeri hekiminin raporu ile hastalık riski taşıyan misafirler için revire yakın özel izolasyon odaları ayrılmıştır. Bu odalar, misafirlerin hastaneye transferlerine kadar geçecek olan süre içerisinde rahatlarını sağlamak amaçlıdır.
•� Tüm odaların mini bar dolumları dezenfekte edilmiş ürünler ile gerçekleştirilmekte ve kat şefleri tarafından da kontrolleri yapılmaktadır.
•� Odalar her misafir çıkışında temizlendikten sonra özel eğitimli dezenfeksiyon ekibi tarafından ULV cihazı ile dezenfekte edilip havalandırılarak bir sonraki misafir için hazırlanmaktadır.
Yiyecek ve İçecek Üniteleri
•� Gıda üretiminde kullanılan su, “İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik” içeriğinde belirtilen koşulları sağlamaktadır.
•� Yiyecek ve içecek departmanında görevli tüm personeller maske ile hizmet vermektedir ve düzenli aralıklarla ellerini dezenfekte ederek kullandıkları eldivenleri değiştirmektedir.
•� Tüm yiyecek ve içecek ünitelerinde bulunan masa, sandalye, tabure ve oturum aralıkları güvenli sosyal mesafe kuralına uygun düzenlenmiştir. Masa, sandalye ve tabureler her kullanım sonrasında dezenfeksiyon ekibi tarafından dezenfekte edilmektedir. Dezenfekte edilen masaların kullanılması önemle rica edilir.
•� Ana restoran girişinde termal kamera ile misafirlerin ateşi ölçülmektedir. Yüksek ateş tespit edilen misafirler, işyeri hekimine yönlendirilmektedir. Muayene sonucu doktor raporu otel yönetimine bildirilerek, gerekli aksiyonlar alınmaktadır.
•� Büfelerde yiyecek ve içecek servisi personel tarafından yapılacaktır.
•� Snack restoran büfeleri, yoğunluk göz önünde bulundurularak set menü servisi ya da sosyal mesafenin korunduğu sıralı şekilde servis ile hizmet vermektedir.
•� Tüm sıcak ve soğuk içecekler, servis personeli tarafından servis edilmektedir. Barlardan misafirlere direkt servis edilmemektedir.
•� Çocuk büfelerinde tüm ürünler ambalajlı olarak sunulmaktadır. Dileyen küçük misafirlere özel üretim yapılmaktadır.
•� Dileyen misafirler için ana restoran, A’la Carte restoranlar, snack restoran ve çocuk büfelerinde ambalajlı plastik çatal-bıçak setleri bulunmaktadır.
•� Gece büfelerinde adetli ürün, ambalajlı ürünler sunulmakta ve sıcak yemekler şefler tarafından servis edilmektedir.
•� Açık büfede 3 öğün bağışıklık sistemini güçlendiren özel sağlık köşesi bulunmaktadır.
•� Ekmek çeşitleri kese kağıtlarında porsiyonluk verilmektedir.
•� Tüm mutfak bölümlerinde üretim sonrası gece vardiyasında detay temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır.
•� Oda servisinden misafir odalarına talep edilen tüm ürünler, özel sunum tabaklarında kapalı olarak servis edilmektedir.
•� “Sıfır Atık Projesi” kapsamında atık ayrışımı yapılmaktadır. Atık Yönetimi gereği maske, eldiven ve tek kullanımlık peçeteler gri renkli, kapaklı atık kutularında ayrı toplanmaktadır.
Spa, Fitness ve Spor Alanları
•� Spa merkezine girişte, Spa görevlileri tarafından misafirlerin ateşi ölçülmektedir. Yüksek ateş tespit edilen misafirler, işyeri hekimine yönlendirilmektedir. Muayene sonucu doktor raporu otel yönetimine bildirilerek, gerekli aksiyon alınmaktadır.
•� Hamam, sauna ve buhar odası kullanım kapasiteleri revize edilerek hijyen kuralları gereği rezervasyon ile hizmet vermektedir. Sauna, hamam, buhar banyosu gibi alanların, misafir tarafından kullanım süresi maksimum 30 dakika ile sınırlandırılarak her kullanımdan sonra minimum 15 dakika alanın temizlenmesi ve ULV cihazıyla dezenfekte edilmesi sağlanmaktadır.
•� Hamam kurnaları ve soyunma odası dolapları güvenli sosyal mesafe korunarak (birer atlamalı şekilde) kullanılmakta ve her kullanım sonunda dezenfektanlar ile temizlenmektedir.
•� Misafir havlu, bornoz ve peştamalları her kullanım sonrası çırpma ve silkeleme yapılmadan toplanıp, özel kirli poşetlerinde çamaşırhaneye gönderilmektedir. Ürünler 60 - 90 derecelerde ve yeterli sürelerde yıkanmakta ve çamaşırhaneden SPA merkezine dağılımı da özel poşetlerde yapılmaktadır.
•� Masaj hizmeti almak isteyen misafirlerin öncelikle Sağlık Bilgi Formu doldurmaları istenmektedir.
•� Terapistler, her uygulama öncesi ve sonrası belirlenmiş dezenfeksiyon kurallarına uyarak maske ve siperlik ile hizmet vermektedir.
•� Masaj yatakları her terapi sonrasında dezenfektan solüsyonlar ile temizlenmekte ve belirlenen sürede havalandırıldıktan sonra tekrar hizmete sunulmaktadır.
•� Spa alanlarında uygun hava kalitesi sağlanmakta ve nem oranı kontrol edilmektedir.
•� Spa ve hamam dinlenme alanlarında bulunan yataklar, güvenli sosyal mesafeye göre yerleştirilip, her kullanımdan sonra dezenfekte edilmektedir.
•� Fitness salonu kullanım kapasitesi revize edilerek hijyen kuralları gereği rezervasyon ile hizmet verilmektedir.
•� Tüm misafirlerin fitness kullanım kurallarına uymaları önemle rica edilmektedir.
•� Fitness salonlarında bulunan tüm spor alet ve aparatları güvenli sosyal mesafeye uygun olarak düzenlenmiştir. Her kullanım sonrasında dezenfeksiyon işlemi yapılmaktadır. Misafirlerin spor aletlerini eldivenle kullanmaları istenmektedir.
•� Dış oyun alanları, plaj oyun parkurları, tenis kortları, futbol, basketbol, voleybol ve golf sahalarının düzenli olarak temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Periyodik olarak da bakım-onarımdan geçmektedir.
Çocuk Oyun Alanları, Limi Kids Çocuk Kulübü ve Teenage Gameland Club
•� Çocuk misafirler, Limi Kids Çocuk Kulüpleri’ne ebeveynleri tarafından kayıt formu doldurularak ve ateşleri ölçülerek kabul edilmektedir.
•� Eğitimli ve uzman Limi Kids Club çalışanları, tüm hijyen kurallarına uyarak, aileler keyifli zaman geçirirken, çocuklarla güvenli sosyal mesafeyi koruyarak yaratıcı aktiviteler, oyunlar ve yarışmalarla onların mutlu olmalarını sağlamaktadırlar.
•� Hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uymayan çocuk misafirler, kulüplere kabul edilmeyecektir.
•� Tüm Limi Kids Çocuk Kulüpleri’nde kullanılan güvenli oyuncakların ve alanların kullanım sonrası temizlik ve dezenfeksiyonu titizlikle ve sık aralıklarla yapılmaktadır.
•� Teenage Club’da bulunan tüm oyun makineleri gençlerin sosyal mesafelerini koruyacağı bir şekilde düzenlenmiştir. Oyun makinelerinin temizliği ve dezenfeksiyonu her kullanım sonrasında yinelenmektedir.
•� Animasyon departmanının organizasyonunda gerçekleşen tüm spor ve aktiviteler, fiziki mesafe kurallarına uygun olarak küçük grup katılımlar ile açık havada yapılmaktadır.
Havuzlar ve Plaj Alanları
•� Kapalı havuz, açık havuzlar ve plaj şezlongları sosyal mesafe kuralına göre yerleştirilip, her kullanım sonrası dezenfekte edilmektedir.
•� Plaj ve tüm havuzlarda bulunan soyunma kabinlerinin temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri sık aralıklarla gerçekleştirilmektedir.
•� Şezlong sehpaları, sahil, iskele pavillionları ve malzemeleri günlük olarak lisanslı kimyasallar ile temizliği yapıldıktan sonra dezenfekte edilmektedir.
•� Tüm havuzların, kimyasal ve mikrobiyolojik su analizleri akredite laboratuarlar tarafından periyodik olarak yapılmaktadır. Analiz sonuçları her havuz başında bulunan panolara asılarak misafirlerle paylaşılmaktadır.
•� Havuz temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri T.C. Sağlık Bakanlığı Yüzme Havuzlarının Tabi Olacağı Sağlık Esasları ve Şartları Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak yapılmaktadır.
Denize sıfır konumlanmış olan otelin geniş bir özel plajı bulunmaktadır.� �
 • Hava Alanına Uzaklığı35 kmAntalya Havalimanı
 • Şehir Merkezine Uzaklığı4 kmBelek
 • Kurulu Alan54000 M2
 • Denize Uzaklığı0 m
 • Otogara Uzaklığı52 kmAntalya Otogarı

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

373 Oda

Otel Özellikleri

 • Emanet Kasası
 • Çamaşırhane hizmetleri *
 • 24 Saat Oda Servisi *
 • Taze Sıkılmış Meyve Suyu *
 • Amfi Tiyatro
 • Araç Kiralama *
 • Fotoğrafçı *
 • Market *
 • Otopark
 • Toplantı Salonu *
 • Disco
 • Oda Sayısı

Plaj ve Havuz Özellikleri

 • Pavillon *
 • Plaj Havlusu
 • Şezlong
 • Minder
 • Açık Havuz
 • Kapalı Havuz
 • Şemsiye
 • Aquapark

Aktiviteler

 • Tenis Kortu
 • Tenis Kortu - Aydınlatmalı
 • Tenis Ekipmanları *
 • Wireless İnternet
 • Aerobic
 • Animasyon
 • Badminton
 • Basketbol
 • Beach Voley
 • Bilardo *
 • Bowling *
 • Dart
 • Squash *
 • Golf *
 • Masa Tenisi
 • Mini Golf
 • Okçuluk
 • Satranç
 • Atari Oyunları *
 • İnternet Cafe *
 • Dama
 • Boccia

Çocuklar İçin

 • Dondurma *
 • Çocuk Animasyonu
 • Çocuk Havuzu
 • Çocuk Kulübü
 • Çocuk Parkı
 • Özel Çocuk Bakımı
 • Çocuk Büfesi
 • Çocuk Oyun Alanı

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

38 yorum sonucu ortalama 8,96 puan almıştır.

9.0
Puan Detayları
Oda Hizmeti
9.1
Lokasyon
9.1
Personel
9.2
Aktiviteler
8.5
Yeme / İçme
8.9
Hijyen
9.0
Fiyat / Kalite
8.7
Misafir Görüşleri

Limak Atlantis Deluxe Resort & Hotel misafir yorumları

38
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
29
Arkadaş
1
Çiftler
7
Tek Misafir
1
img-avatar
Ertuğrul Ç.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlarİyi
14-03-2021 tarihinde yorum yapıldı.
7.4puan
img-avatar
Ozan B.
Tek Misafir
Bilecik
Olumlu yorumlarhalkla ilişkiler çok iyiydi.
19-10-2020 tarihinde yorum yapıldı.
8.6puan
img-avatar
İris D.
Çocuklu Aileler
Konya
Olumlu yorumlargayet güzeldi, gezinominin ve otelin hizmetinden çok memnun kaldım
16-10-2020 tarihinde yorum yapıldı.
9.3puan
img-avatar
Tamer Ç.
Çocuklu Aileler
Antalya
Olumlu yorumlarpandemi döneminde olmasına ragmen hersey cok guzeldi. cok guzeldi memnun kaldık.
09-10-2020 tarihinde yorum yapıldı.
9.6puan
img-avatar
Tamer Ç.
Çocuklu Aileler
Antalya
Olumlu yorumlarpandemi döneminde olmasına ragmen hersey cok guzeldi. cok guzeldi memnun kaldık.
09-10-2020 tarihinde yorum yapıldı.
9.6puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan