Orange County Kemer - Adult Only +18

9.0

Antalya / Kemer / Merkez

Ultra Herşey Dahil

Tesisin açılış kapanış tarihi:29 Nisan - 22 Kasım
18 taksitle tatil!

Orange County Kemer - Adult Only +18 Hakkında

Tarzı ile size en güzel olanı sunacak Orange County Kemer - Adult Only +18 sizi bekliyor.

Kemer merkeze 300 metre, Antalya ise yaklaşık 45 km uzaklıktaki Orange County Kemer - Adult Only +18'da ultra herşey dahil hizmet sunulmaktadır.

Fitness merkezi, Türk hamamı, masaj odası, sauna, su kaydırakları, en rahat oda seçenekleri ile sizi konuk edecek olan Kemer otelini inceleyerek seçimlerinizi hemen yapmalısınız.

Oldukça geniş alana kurulu olan tesiste siz de en keyifli yaz tatili planlarınızı yapabilirsiniz.

International A'la Carte Restaurant

*A'la carte restaurantlar ücretlidir.
*19:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet verir.
Bir gün önceden rezervasyon yapılması koşulu ile kişi başı kuver ücreti alınmaktadır.

- Hızlı C/IN
- Odaya özel ikram kutusu (çerez, magnet ve şampanya)
- Konaklama sırasında uygun olan 1 akşam ücretsiz A’la Carte
-� Temalı kapı ve oda süslemesi
- Spa merkezimizde %20 indirim.
- Bornoz, terlik, özel banyo set-up.

8000 m²'lik alan üzerine Feng Shui felsefesine göre inşa edilmiş olan Spa Merkezi sadece kapladığı alan itibariyle değil, sun duğu servis seçenekleriyle ödüllü bir SPA
merkezidir. Uzakdoğu terapilerinin yanı sıra tüm Avrupa masaj ve bakımlarının sunulduğu Spa merkezinde ayrıca, misafirlerin isteği doğrultusunda kişisel bakım
programları hazırlanıyor. Dünya terapi bakımlarının Spa ayrıcalığı ile sunulduğu merkez; Hint, Tayland, Endonezya ve Avrupa masajlarından oluşan karma bir bakım
konseptine sahip. SPA Merkezi'nde uzman terapistler eşliğinde sorunlu bölgeler belirleniyor ve klasik masajlar, hidroterapi, Ericson Laboratoire bakımlarıve aletli masaj
teknikleriyle tedaviye yönelik uygulamalar yapılıyor. Masaj odası, dinlenme odaları, masaj odası, klasik masaj odaları, kapalı havuz, cilt ve vücut bakım odaları, Tai masaj odaları, klasik masaj odaları, Hint masajı, misafirlerine kusursuz hizmet sunuyor.

Spa Merkezi özel işletmeye tabi. Masaj ve Kese ücretlidir. Rezervasyona bağlı olarak hizmet vermektedir. Hamam, Sauna ve buhar odası ücretsiz.

Ultra Her Şey Dahil

Sabah, Öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesis'in belirlediği konsept dahilinde ki bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz sunulmaktadır. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.

Dewerend Ana Restaurant Açık Büfe
07:00 - 10:00 Kahvaltı
10:00 - 10:45 Geç Kahvaltı
12:30 - 14:30 Öğle Yemeği
18:45 - 21:15 Akşam Yemeği
Osmanlı Restaurant
13:00 - 16:00 Öğle Yemeği
Moulen Restaurant
12:30 - 17:00 Öğle Yemeği
00:00 - 06:00 Gece Yemeği
Barista Orange Caffe
09:00 - 23:00
A'la Carte Restoran (Rezervasyon yapılmalıdır. Ücretli)
19:00 - 22:00
Amsterdam Pastane
14:00 - 18:00

Barlar;
07:00 - 00:00 1’e Klasse Lobby Bar
10:00 - 00:00 Grand Cafe Bar
19:00 - 00:00 Bulldog Kokteyl Bar
10:00 - 18:00 / 22:00 - 00:00 The Pier Bar
22:00 - 01:00 XXL VIP Bar
00:00 - 02:30 Disco Bar
00:00 - 07:00 Beach Bar
10:00 - 18:00 Moulen Bar

- Restoran ve barlarda sunulan ürünlerin içerik ve çeşitleri, Mart, Nisan, Kasım aylarını içeren sezon öncesi ve sonrası dönemlerde değişiklik gösterebilmektedir.
- Barların ve restoranların açılış – kapanış saatleri ve yerleri, otel yönetimi tarafından hava ve mevsim şartlarına göre değiştirilebilir.
- Restoran ve barlarda içecekler garsonlar tarafından masalara servis edilmektedir.
- Otelimizde servis edilen 12 yıl üzeri Premium içecekler ücretlidir.
- Açık büfemizde diyet ürünler mevcuttur.
- Tüm restoranlarımızda kıyafet uygulaması bulunmaktadır.

- Kemerin renkli gece hayatının cıvıl-cıvıl olduğu şehir merkezinde olan Orange County Kemer + 18, yaz boyunca ünlü yıldızların ve gösteri gruplarının muhteşem
performanslarına da sahne oluyor.
- Sadece yetişkinlerin olacağı 2022 yılında eğlence ve showlar ön planda olacaktır.
- Gündüzleri binayı heryerden gören merkez sahnemizde değişik saatlerde GAG ler ve Animasyon parodiler olacaktır.
- Akşam event şovları ve dance grupları deniz kenarındaki sahnede yer alacaktır. Anlaşmalı özel dunya DJ ve VJ ler her hafta her gün faklı konseptlerde müzik
yapacaklardır. Ağırlıklı olarak gençlerin sevdiği Elekto, House, Techno , Deep, tarzı tek konsept çalacaklar ve eğlenceyi doruklara çılaracaklardır.
- Misafirlerimiz süpriz gruplar, değişik sahne oyunları ve ilginç akrobatiler programları ile hiç bu kadar eğlenmemiş olacaklar.
- Dünyaca ünlü DJ lerin programlarını internet sayfamızda bulabilirsiniz. Artık zaman hareket zamanı ve full eğlencedir.

Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 11:30'dur.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Taze sıkılmış meyve suları, import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Geç çıkış ve erken giriş ücrete ve müsaitliğe tabidir.
Misafirlere çıkış günü sarı kol bandı takılır. Sarı kol bandı olan misafirlerin alkol tüketme ve akşam yemeği hakları yoktur.

Sarı kol bandı ile ilgili ibare aşağıdaki şekilde uygulanır:
Giriş günü sabah saat 07:00’den önce gelip, otel hizmetlerden faydalanmak isteyen misafirlerden extra ücret alınır. Sabah 07:00’den sonra gelen misafirlere sarı kol bantı takılır ve tüm konsept hizmetlerinden (alkollü içecekler hariç) ücretsiz olarak faydalanabilirler ve odaları hazırlanana kadar otel alanlarını kullanabilirler.

Çıkış günü c/out eden misafirlere sarı kol bantı takılır, tüm konsept hizmetlerinden (alkollü içecekler hariç) ücretsiz olarak faydalanabilirler ve en geç saat 19:30’a kadar restoranta girmeleri durumunda ücretsiz olarak akşam yemeğinden faydalanabilirler ancak, 19:30’dan sonra akşam yemeği almak isteyen misafirlerden extra ücret alınır.

Hes Kodu Zorunluluğu

* Bakanlığımızın ilgili Genelgeleri doğrultusunda şehir içi veya şehirlerarası toplu ulaşımda HES kodu sorgulaması yapılması zorunluluğu getirilmiştir.
* Gelinen aşamada HES kodu kontrolü uygulaması bakımından 30.09.2020 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.
1. Herhangi bir ayrım olmaksızın (özel-kamu, turizm işletme belgeli/belgesiz, ruhsat veren idare gibi) tüm konaklama tesislerinde (otel, motel, pansiyon, misafirhane, kamp vb.) müşterilerden Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması kodu istenmesi ve gerekli sorgulama yapıldıktan sonra konaklama tesisine müşterinin kabul edilmesi otelce zorunlu hale getirilmiştir.
2. HES kodu sorgulamasının hem rezervasyon yapılırken (internet-telefon üzerinden veya yüz yüze) hem de müşterilerin konaklama tesisine kabulü sırasında yapılması, yapılan sorgulama sonucunda herhangi bir risk bulunmayan (tanılı ya da temaslı olmayan) kişilerin rezervasyon ve
tesise kabul işlemlerinin gerçekleştirilecektir.
3. 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanununun 2 nci ve ek 1 inci maddesi hükümlerine göre konaklama tesislerince genel kolluk kuvvetlerine bildirilen müşteri bilgileri ilgili genel kolluk kuvveti birimince Sağlık Bakanlığı ile sağlanan veri entegrasyonu çerçevesinde Covid-19 tanısı konulma ya da temaslı olma durumuna göre de sorgulanması,
4. Gerek konaklama tesisine kabul gerekse genel kolluk kuvvetlerince yapılan sorgulama sırasında Covid-19 tanısı konulduğu ya da temaslı olduğu tespit edilen kişilerle ilgili olarak ilgi (a) Genelgemiz ve Sağlık Bakanlığı Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinin “Konaklama Tesislerinde Alınması Gereken
Önlemler” başlıklı maddesinin 87.2 numaralı bölümü hükümlerine göre gerekli iş ve işlemlerin yerine getirilmesi, Bu çerçevede Covid-19 tanısı konulduğu ya da temaslı olduğu tespit edilen kişilerle ilgili olarak;
- 50 oda ve üzeri tüm konaklama tesislerinde; ilgi (b) Genelgemizle getirilen “Güvenli Turizm Sertifikası” alma uygulaması gereğince ayrılması zorunlu olan “misafir izolasyon odalarına” alınmaları,
- 50 odanın altındaki tüm konaklama tesislerinde; ilgi (c) Genelgemiz doğrultusunda “geçici nitelikteki ikamet yerlerinde izolasyona alınmaları mümkün olmayanlar” olarak değerlendirilerek Valiliklerce tespit edilen yurt/pansiyonlarda izolasyona alınmaları,
5. Bu Genelge hükümlerine yönelik gerçekleştirilen denetimler sonucunda HES kodu sorgulaması yapılmaksızın veya sorgulama sonucuna göre kabul edilmemesi gereken müşterilerinin konaklamasına izin veren konaklama tesislerinin İl/İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı doğrultusunda ilgili Valilik/Kaymakamlıkça 10 gün süre ile faaliyetten men edilmesi, Gerektiği değerlendirilmektedir.

Hes Kodu Nasıl Alınır ?
HES ( Hayat Eve Sığar ) Uygulaması ile;
Telefonunuza HES uygulamasını indirin > Hes Kodu İşlemlerine tıklayın > HES Kodu oluştura tıklayın

Kısa mesaj ile;
HES yazıp T.C. kimlik numaranız, T.C. Seri numaranızın son 4 hanesi ve kodu kullanmak istediğiniz gün sayısını aralarında boşluk bırakarak yazıp 2023'e gönderin.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Güvenli Turizm Sertifikası kriterleri gereği otelde konaklandığı süre zarfında misafirlerin hasta, semptomlu veya şüpheli vaka olarak tespit edilmesi durumunda aşağıda belirtilen koşulları kabul etmeleri kaydıyla konaklamaya izolasyon odasında devam edebilirler.

İzolasyon Prosedürü;


· Herhangi bir nedenle konaklama esnasında misafire ve/veya aynı aileden olduğu veya birlikte aynı odada kaldığı kişilere Covid-19 teşhisi konulması halinde; bu misafirler otel tarafından belirlenen izolasyon odasında konaklayacak, oda dışına çıkmayacak, odasına dışarıdan ziyaretçi kabul etmeyecektir.


· Covid-19 teşhisi konan misafir misafirle aynı aileden olan veya aynı odada konaklayan kimseler de konaklamalarını izolasyon odalarında geçirecek, varsa velisi/vasii olduğu kimseler de konaklamalarını izolasyon odalarında geçirecek ve izolasyon odalarından çıkmamaları sorumlulukları dahilinde olacaktır.


· Covid-19 teşhisi konan misafir ve/veya aynı aileden olan veya birlikte aynı odada konaklayan kimselere konaklama sözleşmesinde belirtilen süre boyunca, izolasyon odalarından çıkmaksızın, sözleşme koşullarına uygun olarak yiyecek içecek servisi ve oda temizlik hizmeti sağlanacaktır.


· Covid-19 teşhisi konulması sebebiyle izolasyon odasına alınma durumunda misafire akdedilen konaklama sözleşmesi şartları uzatılabilecektir; konaklama sözleşmesine ek olarak sağlanacak izolasyon odaları dolayısıyla kişi başı/gecelik 30.- Euro ek ücretlendirmelere tabi olacaktır.

İçinde bulunduğumuz mevcut durumun en kısa sürede düzelmesini umut eder, anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

Plaj sadece otel konuklarının kullanımına özel. Plaj Çakıl, uzunluğu 90 m, şezlong ve güneşlik şemsiye ücretsiz, plaj havlusu kartıyla alınır günde bir defa değiştirilir. Sahilde duşlar, soyunma kabinleri, gün boyu görevli cankurtaran hizmetleri.

 • Sahil Uzunluğu90 m
 • Denize Uzaklığı0 m
 • Şehir Merkezine Uzaklığı0,3 kmKemer
 • Hava Alanına Uzaklığı60 kmAntalya Havalimanı
 • Otogara Uzaklığı2,4 kmKemer Otogarı

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

526 Oda

Otel Özellikleri

 • Kuru Temizleme *
 • Toplantı Salonu *
 • Araç Kiralama *
 • Havaalanına Transfer *
 • Emanet KasasıOdalarda
 • Otopark
 • Oda Sayısı
 • Nargile *
 • Fotoğrafçı *
 • Market *
 • 24 Saat Oda Servisi *
 • Minibar
 • Çamaşırhane hizmetleri *9:00-16:00
 • Taze Sıkılmış Meyve Suyu *
 • Tesis Yapim Yılı2005
 • Butik *
 • A la Carte Restaurant *Servis ücretlidir
 • Tesis Yenileme Yılı2022
 • Hediyelik Eşya *
 • Engelli Rampa
 • Disco

Plaj ve Havuz Özellikleri

 • Açık Havuz
 • İskele
 • Plaj Havlusu
 • Kapalı Havuz
 • Şezlong
 • Özel Plaj
 • Mavi Bayrak
 • Çakıl Plaj
 • Isıtmalı Kapalı Yüzme HavuzuKış dönemi hizmet verir
 • Kaydırak
 • Şemsiye
 • Aquapark

Aktiviteler

 • Masa Tenisi
 • Su Kaydırağı
 • Wireless İnternetGenel alanlar ve odalar
 • Dart
 • Canlı MüzikHaftanın belirli günlerinde
 • Su Kayağı
 • İmport İçkiler *
 • Motorsuz Su Sporları
 • Animasyon
 • Motorlu Su Sporları
 • İnternet Cafe *

Tesisin Açılış Tarihi:29 NisanTesisin Kapanış Tarihi:22 Kasım

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

38 yorum sonucu ortalama 8,96 puan almıştır.

9.0
Puan Detayları
Oda Hizmeti
9.0
Lokasyon
9.3
Personel
9.1
Aktiviteler
8.7
Yeme / İçme
8.6
Hijyen
9.0
Fiyat / Kalite
8.8
Misafir Görüşleri

Orange County Kemer - Adult Only +18 misafir yorumları

38
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
7
Arkadaş
8
Çiftler
20
Tek Misafir
3
img-avatar
Tayfun Ö.
Arkadaş
Olumlu yorumlarmimarisi çok güzel Olumsuz yorumlaralanı çok küçük
30-06-2021 tarihinde yorum yapıldı.
8.6puan
img-avatar
Fatih H.
Çiftler
Olumlu yorumlarBalayımızda gitmiştik çok memumnun kaldık tekrar gitmeyi düşünüyoruz.
13-10-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Utku O.
Arkadaş
Olumlu yorumlaryani genel olarak memnun jkaldık diyebiliriz.
21-05-2019 tarihinde yorum yapıldı.
8.0puan
img-avatar
Levent F.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlarHerşey yolundaydı. Teşekkür ederiz.
25-04-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Cengiz K.
Çiftler
Olumlu yorumlaroetlle ilgili hiç sorunumuz olmadı gayet güzeldi. sadece hava şartları iyi değildi.
22-04-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan