Orange County Kemer

9.0

Antalya / Kemer / Merkez

Ultra Herşey Dahil

Orange County Kemer Hakkında

Tarzı ile size en güzel olanı sunacak Orange County Kemer sizi bekliyor.

Kemer merkeze 300 metre, Antalya ise yaklaşık 45 km uzaklıktaki Orange County Kemer'de ultra her şey dahil hizmet sunulmaktadır.

Fitness merkezi, Türk hamamı, masaj odası, sauna, su kaydırakları, en rahat oda seçenekleri ile sizi konuk edecek olan Kemer otelini inceleyerek seçimlerinizi hemen yapmalısınız.

Oldukça geniş alana kurulu olan tesiste siz de en keyifli yaz tatili planlarınızı yapabilirsiniz.

A’la Carte Restaurant
19.00 – 22.00 Uluslararası Mutfağı
* Önceden Rezervasyon yapılmalıdır (kuver ücretli)

Balayı Konsepti
-Temalı kapı ve oda süslemesi
-Odaya özel ikram ve şampanya
-Bornoz, terlik, özel banyo set-up

*Balayı konseptinden yararlanmak isteyen misafirlerin en fazla 6 ay öncesine ait evlilik cüzdanı ibraz etmesi gerekmektedir.

ÇOCUK ANİMASYONU / MİNİ KULÜP
Çocuklara – maksimum eğlence, ebeveynlere – maksimum huzur!
Özel animasyon ekipleri tarafından hazırlanan ve eğitimli Mini Club personelleri eşliğinde yapılan boyama, resim, dans, oyun hamuru, gibi eğlence ve aktiviteleri ile minik misafirlerin, tatil boyunca eğitici ve eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanır.
Mini kulüpte 4-12 yaş arası minik misafirlere Türkçe, Rusça ve İngilizce dillerinde hizmet verilmektedir. Bu sayede minik misafirler, kendi dilinde eğlenme fırsatını yakalar.
(2 - 3 yaş arası çocuklar için ebeveynlerinden birinin yanında bulunması gerekmektedir)

-Çocuklar için her akşam mini disco.
-Soft animasyon.
*Günlük aktiviteler arasında masa tenisi, Dart aktivitesi bulunmaktadır.
*Mini kulüp aktiviteleri ve sunulan hizmetler, sezon içindeki hava koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

8000 m²'lik alan üzerine Feng Shui felsefesine göre inşa edilmiş olan Spa Merkezi sadece kapladığı alan itibariyle değil, sun duğu servis seçenekleriyle ödüllü bir SPA
merkezidir. Uzakdoğu terapilerinin yanı sıra tüm Avrupa masaj ve bakımlarının sunulduğu Spa merkezinde ayrıca, misafirlerin isteği doğrultusunda kişisel bakım
programları hazırlanıyor. Dünya terapi bakımlarının Spa ayrıcalığı ile sunulduğu merkez; Hint, Tayland, Endonezya ve Avrupa masajlarından oluşan karma bir bakım
konseptine sahip. SPA Merkezi'nde uzman terapistler eşliğinde sorunlu bölgeler belirleniyor ve klasik masajlar, hidroterapi, Ericson Laboratoire bakımlarıve aletli masaj
teknikleriyle tedaviye yönelik uygulamalar yapılıyor. Masaj odası, dinlenme odaları, masaj odası, klasik masaj odaları, kapalı havuz, cilt ve vücut bakım odaları, Tai masaj odaları, klasik masaj odaları, Hint masajı, misafirlerine kusursuz hizmet sunuyor.

Spa Merkezi özel işletmeye tabi. Masaj ve Kese ücretlidir. Rezervasyona bağlı olarak hizmet vermektedir. Hamam, Sauna ve buhar odası ücretsiz.

Ultra Her Şey Dahil
Sabah, Öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesis'in belirlediği konsept dahilinde ki bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz sunulmaktadır. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.
Tesislerde verilen Ultra Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur.

Dewerend Ana Restaurant Açık Büfe (self service)
07:00 - 10:00 Kahvaltı Servisi
10.00 – 10.45 Geç Kahvaltı
12.30 - 14.30 Öğle Yemeği
19.00 - 21.30 Akşam Yemeği
00.00 - 01.00 Gece Büfesi
Osmanlı Restaurant (DEĞİRMEN / ücretsiz)
14.00 - 16.00 Öğle Yemeği
16:30 – 18:00 Simit Poğaça
Moulen Restaurant (DEĞİRMEN / ücretsiz)
13.00 - 16.00 Öğle Yemeği

09.00 - 23.00 Barista Orange Caffe (ücretsiz) Kahve çeşitleri, kruvasan ve poğaça çeşitleri
A’la Carte Restaurant
19.00 – 22.00 Uluslararası Mutfağı
* Önceden Rezervasyon yapılmalıdır (kuver ücretli)

24 saat Oda Servisi (ücretli)
Amsterdam Pastane (ücretsiz)
14.00 - 17.00 Tatlı-Tuzlu Kuru Pasta, kahve çeşitleri

Barlar
24 Saat 1’e Klasse Lobby Bar
10.00 - 00.00 Grand Cafe Bar
19.00 - 00.00 Bulldog Kokteyl Bar
10.00 - 18.00 / 22.00 - 00.00 The Pier Bar (iskele)
10.00 - 18.00 Moulen Bar (değirmen)
XXL VIP Bar (iskele, kuver ücretli)
22.00 - 01.00 VIP Özel Premium Klas içecekler
00.00 - 02.30 Disco Bar
00.00 - 07.00 Beach Bar

-Restoran ve barlarda sunulan ürünlerin içerik ve çeşitleri, Nisan, Kasım aylarını içeren sezon öncesi ve sonrası dönemlerde değişiklik gösterebilmektedir.
-Barların ve restoranların açılış – kapanış saatleri ve yerleri, otel yönetimi tarafından hava ve mevsim şartlarına göre değiştirilebilir.
-Restoran ve barlarda self servis uygulanması mevcuttur.
-Otelimizde servis edilen premium içecekler ücretlidir.
-Açık büfemizde diyet ürünler mevcuttur.
-Tüm restoranlarımızda kıyafet uygulaması bulunmaktadır.

Misafirlerin gündüzleri havuz, çeşitli aktiviteleri ve her türlü sportif faaliyet ile vakit geçirmeleri sağlanırken; akşamları uluslararası animasyon ekibinin hazırladığı
zengin şov programları, dans şovları, canlı müzik ve konsept partiler beğenilerine sunulmaktadır.
2024 yaz döneminde Orange County Kemer ’de konaklayan misafirlerimiz aşağıda belirtilen özel organizasyonlarla gönüllerince eğlenecekler ve unutulmaz heyecanları tatma fırsatı bulacaklardır.
White Party, Red Party, Avangarde Party gibi çok çeşitli partiler ile Orange County Kemer sizleri farklı bir dünyada ve muhteşem bir atmosferde misafir ediyor olacak.
Dj’ler eşliğinde gece hareketlenirken dansçıların ve ışık oyunlarının inanılmaz görsel showları, büyüleyici ve heyecan verici bir atmosfer ile siz misafirlerimizi bekliyor.

Tesis odalarına giriş saati 14:30 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 11:30'dur.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Taze sıkılmış meyve suları, import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Geç çıkış ve erken giriş ücrete ve müsaitliğe tabidir.

***QUEEN BEATRIX, PRINCESS MAXSIMA, AMSTERDAM SUITE HİZMETLERİ***
-Resepsiyonda özel Check-in karşılama ile misafirlerimize express check/in.
-VIP olarak resepsiyonda misafir ilişkileri görevlisi tarafından çikolata, soğuk havlu ve lokum ile karşılanır.
-Misafirlerimize özel otel yönetimi tarafından belirlenmiş özel İçecek Set Up’ı ve yiyecek menüsü bulunmaktadır.

Hes Kodu Zorunluluğu

* Bakanlığımızın ilgili Genelgeleri doğrultusunda şehir içi veya şehirlerarası toplu ulaşımda HES kodu sorgulaması yapılması zorunluluğu getirilmiştir.
* Gelinen aşamada HES kodu kontrolü uygulaması bakımından 30.09.2020 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.
1. Herhangi bir ayrım olmaksızın (özel-kamu, turizm işletme belgeli/belgesiz, ruhsat veren idare gibi) tüm konaklama tesislerinde (otel, motel, pansiyon, misafirhane, kamp vb.) müşterilerden Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması kodu istenmesi ve gerekli sorgulama yapıldıktan sonra konaklama tesisine müşterinin kabul edilmesi otelce zorunlu hale getirilmiştir.
2. HES kodu sorgulamasının hem rezervasyon yapılırken (internet-telefon üzerinden veya yüz yüze) hem de müşterilerin konaklama tesisine kabulü sırasında yapılması, yapılan sorgulama sonucunda herhangi bir risk bulunmayan (tanılı ya da temaslı olmayan) kişilerin rezervasyon ve
tesise kabul işlemlerinin gerçekleştirilecektir.
3. 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanununun 2 nci ve ek 1 inci maddesi hükümlerine göre konaklama tesislerince genel kolluk kuvvetlerine bildirilen müşteri bilgileri ilgili genel kolluk kuvveti birimince Sağlık Bakanlığı ile sağlanan veri entegrasyonu çerçevesinde Covid-19 tanısı konulma ya da temaslı olma durumuna göre de sorgulanması,
4. Gerek konaklama tesisine kabul gerekse genel kolluk kuvvetlerince yapılan sorgulama sırasında Covid-19 tanısı konulduğu ya da temaslı olduğu tespit edilen kişilerle ilgili olarak ilgi (a) Genelgemiz ve Sağlık Bakanlığı Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinin “Konaklama Tesislerinde Alınması Gereken
Önlemler” başlıklı maddesinin 87.2 numaralı bölümü hükümlerine göre gerekli iş ve işlemlerin yerine getirilmesi, Bu çerçevede Covid-19 tanısı konulduğu ya da temaslı olduğu tespit edilen kişilerle ilgili olarak;
- 50 oda ve üzeri tüm konaklama tesislerinde; ilgi (b) Genelgemizle getirilen “Güvenli Turizm Sertifikası” alma uygulaması gereğince ayrılması zorunlu olan “misafir izolasyon odalarına” alınmaları,
- 50 odanın altındaki tüm konaklama tesislerinde; ilgi (c) Genelgemiz doğrultusunda “geçici nitelikteki ikamet yerlerinde izolasyona alınmaları mümkün olmayanlar” olarak değerlendirilerek Valiliklerce tespit edilen yurt/pansiyonlarda izolasyona alınmaları,
5. Bu Genelge hükümlerine yönelik gerçekleştirilen denetimler sonucunda HES kodu sorgulaması yapılmaksızın veya sorgulama sonucuna göre kabul edilmemesi gereken müşterilerinin konaklamasına izin veren konaklama tesislerinin İl/İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı doğrultusunda ilgili Valilik/Kaymakamlıkça 10 gün süre ile faaliyetten men edilmesi, Gerektiği değerlendirilmektedir.

Hes Kodu Nasıl Alınır ?
HES ( Hayat Eve Sığar ) Uygulaması ile;
Telefonunuza HES uygulamasını indirin > Hes Kodu İşlemlerine tıklayın > HES Kodu oluştura tıklayın

Kısa mesaj ile;
HES yazıp T.C. kimlik numaranız, T.C. Seri numaranızın son 4 hanesi ve kodu kullanmak istediğiniz gün sayısını aralarında boşluk bırakarak yazıp 2023'e gönderin.

Plaj sadece otel konuklarının kullanımına özel. Plaj Çakıl, uzunluğu 90 m, şezlong ve güneşlik şemsiye ücretsiz, plaj havlusu kartıyla alınır günde bir defa değiştirilir. Sahilde duşlar, soyunma kabinleri, gün boyu görevli cankurtaran hizmetleri.

Kış döneminde Kapalı Havuz faaliyettedir.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Güvenli Turizm Sertifikası kriterleri gereği otelde konaklandığı süre zarfında misafirlerin hasta, semptomlu veya şüpheli vaka olarak tespit edilmesi durumunda aşağıda belirtilen koşulları kabul etmeleri kaydıyla konaklamaya izolasyon odasında devam edebilirler.

İzolasyon Prosedürü;

· Herhangi bir nedenle konaklama esnasında misafire ve/veya aynı aileden olduğu veya birlikte aynı odada kaldığı kişilere Covid-19 teşhisi konulması halinde; bu misafirler otel tarafından belirlenen izolasyon odasında konaklayacak, oda dışına çıkmayacak, odasına dışarıdan ziyaretçi kabul etmeyecektir.

· Covid-19 teşhisi konan misafir misafirle aynı aileden olan veya aynı odada konaklayan kimseler de konaklamalarını izolasyon odalarında geçirecek, varsa velisi/vasii olduğu kimseler de konaklamalarını izolasyon odalarında geçirecek ve izolasyon odalarından çıkmamaları sorumlulukları dahilinde olacaktır.

· Covid-19 teşhisi konan misafir ve/veya aynı aileden olan veya birlikte aynı odada konaklayan kimselere konaklama sözleşmesinde belirtilen süre boyunca, izolasyon odalarından çıkmaksızın, sözleşme koşullarına uygun olarak yiyecek içecek servisi ve oda temizlik hizmeti sağlanacaktır.

· Covid-19 teşhisi konulması sebebiyle izolasyon odasına alınma durumunda misafire akdedilen konaklama sözleşmesi şartları uzatılabilecektir; konaklama sözleşmesine ek olarak sağlanacak izolasyon odaları dolayısıyla kişi başı/gecelik 30.- Euro ek ücretlendirmelere tabi olacaktır.

İçinde bulunduğumuz mevcut durumun en kısa sürede düzelmesini umut eder, anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

 • Hava Alanına Uzaklığı60 kmAntalya Havalimanı
 • Şehir Merkezine Uzaklığı0,3 kmKemer
 • Sahil Uzunluğu90 m
 • Otogara Uzaklığı2,4 kmKemer Otogarı
 • Denize Uzaklığı0 m

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

526 Oda

Otel Özellikleri

 • Tesis Yapim Yılı2005
 • Tesis Yenileme Yılı2024
 • A la Carte Restaurant *Servis ücretlidir
 • Araç Kiralama *
 • Butik *
 • Emanet KasasıOdalarda
 • Engelli Rampa
 • Fotoğrafçı *
 • Kuru Temizleme *
 • Market *
 • Havaalanına Transfer *
 • Otopark
 • Toplantı Salonu *
 • Çamaşırhane hizmetleri *9:00-16:00
 • 24 Saat Oda Servisi *
 • Disco
 • Hediyelik Eşya *
 • Nargile *
 • Taze Sıkılmış Meyve Suyu *
 • Minibar
 • Oda Sayısı

Plaj ve Havuz Özellikleri

 • Mavi Bayrak
 • Plaj Havlusu
 • Şezlong
 • Açık Havuz
 • Kapalı Havuz
 • Özel Plaj
 • Şemsiye
 • İskele
 • Aquapark
 • Isıtmalı Kapalı Yüzme HavuzuKış dönemi hizmet verir
 • Çakıl Plaj
 • Kaydırak

Aktiviteler

 • Animasyon
 • Canlı MüzikHaftanın belirli günlerinde
 • Dart
 • Su Kayağı
 • Su Kaydırağı
 • Masa Tenisi
 • İnternet Cafe *
 • Wireless İnternetGenel alanlar ve odalar
 • Motorsuz Su Sporları
 • Motorlu Su Sporları
 • İmport İçkiler *

Çocuklar İçin

 • Çocuk Kulübü

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

39 yorum sonucu ortalama 8,96 puan almıştır.

9.0
Puan Detayları
Oda Hizmeti
9.0
Lokasyon
9.3
Personel
9.1
Aktiviteler
8.7
Yeme / İçme
8.6
Hijyen
9.0
Fiyat / Kalite
8.8
Misafir Görüşleri

Orange County Kemer misafir yorumları

39
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
7
Arkadaş
9
Çiftler
20
Tek Misafir
3
img-avatar
Sinan E.
Arkadaş
Bilecik
30-10-2022 tarihinde yorum yapıldı.
9.0puan
img-avatar
Tayfun Ö.
Arkadaş
Olumlu yorumlarmimarisi çok güzel Olumsuz yorumlaralanı çok küçük
30-06-2021 tarihinde yorum yapıldı.
8.6puan
img-avatar
Fatih H.
Çiftler
Olumlu yorumlarBalayımızda gitmiştik çok memumnun kaldık tekrar gitmeyi düşünüyoruz.
13-10-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Utku O.
Arkadaş
Olumlu yorumlaryani genel olarak memnun jkaldık diyebiliriz.
21-05-2019 tarihinde yorum yapıldı.
8.0puan
img-avatar
Levent F.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlarHerşey yolundaydı. Teşekkür ederiz.
25-04-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.