Örsmaris Boutique Hotel

8.3

Muğla / Marmaris / Siteler

Oda + Kahvaltı

Tesisin açılış kapanış tarihi:22 Nisan - 31 Ekim
8.3
18 taksitle tatil!

Örsmaris Boutique Hotel Hakkında

Marmaris’in en güzel otelleri arasında olan ve hizmeti ile herkesi memnun bırakan Örsmaris Boutique Hotel, güzel bir butik oteldir.

Marmaris Siteler de yer alan Örsmaris Butik Hotel, denize sıfır konumlanmıştır. Şehir merkezine 5 km uzaklıktadır. Yarım pansiyon ya da oda kahvaltı seçeneği ile herkesi konuk edecek olan Örsmaris Butik Hotel, sabah ve akşam yemekleri açık büfe sunulmaktadır.

Açık ve kapalı restoranı, genel alanda interneti, barı bulunmaktadır. Denize karşı içeceklerinizi yudumlayabilir ve en iyi seçimler ile keyfini çıkarabileceğiniz bir tatil yapabilirsiniz.

Meyve sepeti
Oda süslemesi

*Balayı konsepti konaklama tarihinden maksimum 1 ay önce evlenen çiftler için geçerlidir. Evlilik cüzdan ibrazı gerekir.

Oda Kahvaltı

Sabah kahvaltısı ücretsizdir. Bunun dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Tesislerde verilen Oda Kahvaltı konaklamalar; çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ve import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
- Tesiste Corona Virüse Karşı Alınan Tedbirler ,Hijyen Kuralları ve Uygulamaları; Sosyal mesafe tabir edilen 1 ila 2 metre arası mesafe gerektiren alanlarda (resepsiyon, restoran, havuz ve plaj ) gerekli işaretlemeler yapılmış olup, misafirlerin bu mesafelere uyması konusunda gerekli hassasiyet gösterilmektedir.
- Misafir tesise giriş yaptığında ateşi ölçülüp kayıt altına alınır. Ayrıca misafirin sağlık geçmişi hakkında gerekli kayıtlar tutulup gelip- gittiği son yerler , Covid -19 geçirip geçirilmediği sorulur ve register kartına bu bilgiler geçirilir. Tüm bu işlemler misafirin rızası ile yasal çerçevede geçerli kurallar doğrultusunda yapılır ve saklanır.
- İhtiyaç durumunda kalan misafirler için resepsiyon bölgesinde maske, eldiven gibi koruyucu malzemeler bulundurulur.
- Misafir girişinde en az 3 dilde olmak kaydıyla salgın, hijyen uygulamaları ve koruyucu önlemler hakkında yazılı dokümantasyon verilir.
- Misafir valizleri istenildiği taktirde yetkili personel tarafından (tek kullanımlık eldiven kullanılarak ve maske takılarak) hiçbir yere temas ettirilmeden direkt odalara götürülmektedir. Girişte misafir talebi doğrultusunda bavullar alkol bazlı temizlik malzemesi ile dezenfekte edilmektedir.
- Misafirlere hizmet eden tüm personele bu salgın ile ilgili eğitimler verilmiştir ve personelin sağlık kontrolleri, günlük ateş ölçümleri düzenli yapılmaktadır. Personelin ihtiyacı olan hijyen materyalleri (maske , eldiven vb) eksiksiz sağlanmaktadır. Sosyal mesafe konusunda personelin kullandığı tüm alanlarda gerekli düzenlemeler yapılmış olup personelin çalışma alanlarında bu mesafeyi koruması konusunda sürekli bilgilendirme yapılmaktadır.
- Salgın hastalık sebebiyle; önleyici amaçla mümkün mertebe aynı personel aynı vardiyada çalıştırılmaktadır.
- Oda ve kapalı genel alan temizlikleri (kapı kolları, tırabzanlar, elektrik düğmeleri, oda anahtarları, oturma grupları vb) ilgili Bakanlıkların yayımladığı kurallara göre günlük yapılmaktadır.
Çarşaf ve havlu gibi tekstil ürünlerimiz 60-90 derecede deterjan ile çamaşır makinesinde yıkanmaktadır.
- Odalar rutin aralıklarla ULV ilaçlama Cihazı ile özel hijyen solüsyonu kullanılarak personel tarafından dezenfekte edilmektedir.
- Odalarda bulunan mini barlara ürünler dezenfekte edildikten sonra yerleştirilmektedir.
- Tesiste salgın süresince verilecek oda kapasitesi dikkatli şekilde takip edilir ve misafir sağlık güvenliği tehlikeye atılmadan makul kapasitede hizmet verir. Bunun dışında çıkış odalarının tam anlamıyla temizliği ve dezenfeksiyonu tamamlanmadan odalar hizmete açılmaz.
- Gereken tüm yerlerde el dezenfektanı bulundurulmaktadır. Ayrıca resepsiyon girişlerine, personel kullanım bölgelerine hijyen halısı konulmaktadır.
- Genel alanlarda bulunan tuvaletler düzenli temizlenmektedir. Temizlik saatleri kayıt altına alınmaktadır. Tuvaletlerde sabun ve el dezenfektanı bulundurulmaktadır.
- Odalarda bulunan klimaların periyodik hijyen bakımları yetkili servise yaptırılmıştır ve düzenli temizlikleri yapılmaktadır.
- Otelin genel alanlarına ve odalarına düzenli olarak yetkili firma tarafından haşere ve hijyen ilaçlaması yapılmaktadır. Bu ilaçlama uygulamaları raporlanmaktadır.
- Havuz içi ve çevresi (duş, wc, soyunma kabinleri vb) hijyen temizliği günlük yapılmaktadır. Bakanlığın belirlediği klor miktarları sağlanmakta olup günlük ölçümleri yapılmaktadır.
- Sezon başlangıcında ve daha sonrasında düzenli aralıklarda yetkili laboratuvar tarafından havuz ve içme suyu analizleri yaptırılmaktadır. Bu ölçümler raporlanıp saklanmaktadır.
- Mutfak hijyeni için gerekli maksimum tedbirler alınmıştır ve sürekli denetimler yapılmaktadır. Mutfak personellerimiz gerekli hijyen kuralları ve uygulamaları konusunda eğitim almışlardır.
- Gıda tedariki ve saklanması konusunda gereken asgari hijyen kuralları ve tedbirleri alınmış olup sürekli denetimler yapılmaktadır.
- Mutfak için alınan malzemeler tedarikçisi tarafından mutlaka kapalı ambalajlarda, torbalarda ve hijyenik koşullarda ilgili personele teslim edilmekte ve tarafımızca kaydedilmektedir.
- Mutfak içi gıda üretimi esnasında çapraz bulaşmayı önlemek amacıyla tüm tedbirler alınmıştır.
- Restoranda masalar her misafir kullanımından sonra hijyenik şekilde temizlenir ve diğer misafirin kullanımına hazırlanır.
- Salgın ile alakalı bilgilendirme afişleri otelim tüm alanlarına ( resepsiyon , personel alanları, mutfak ve restoran) görünür şekilde asılmıştır.
- Personelin yemek yediği alanlar , dinlenme salonları vb yerlere düzenli hijyenik temizlik uygulamaları yapılmaktadır.
- Olası hastalık tespitinde acil durum planımız hazırlanmıştır ve devreye alınacaktır.
- Konaklayan misafirlerden veya personelden her hangi birisinde COVID -19 ile alakalı görülecek semptomlarda ivedilikle anlaşmalı sağlık kurumu aranacak ve ilgili kişi en kısa sürede alınacak tedbirlerden sonra tesisten çıkarılıp sağlık kurumuna götürülecektir.
Denize sıfır konumlanmış olan tesisin kendine ait plajı bulunmaktadır.
 • Şehir Merkezine Uzaklığı5 kmMarmaris
 • Otogara Uzaklığı6 kmMarmaris Otogarı
 • Denize Uzaklığı0 m
 • Hava Alanına Uzaklığı100 kmDalaman Havalimanı

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

26 Oda

Otel Özellikleri

 • Çamaşırhane hizmetleri *
 • Fotoğrafçı *
 • Otopark
 • Oda Sayısı
 • Kapalı Restaurant
 • A la Carte Restaurant *
 • Açık Restaurant

Plaj ve Havuz Özellikleri

 • Özel Plaj
 • Minder
 • Açık Havuz
 • Plaj Havlusu
 • Şezlong
 • Şemsiye

Çocuklar İçin

 • Çocuk Havuzu
Tesisin Açılış Tarihi:22 NisanTesisin Kapanış Tarihi:31 Ekim