İzmir Termal Oteller

İzmir sadece yaz tatili için kış tatili içinde gelebileceğiniz harika bir plan yapmaya hazır olun. Termal otelleri, denize sıfır konumları ve tabi ki güler yüzlü çalışanları ile en harika tatil planlarının adresi olan İzmir otelleri Gezinomi’de!

Devamını Oku »

Termal Oteller  bölgesinde 3 tesis bulundu...

Altın Yunus Resort & Thermal Hotel
İNCELE

HIZLI GÖZAT

Altın Yunus Resort & Thermal Hotel

8,5 Puan

İzmir / Çeşme / Kalem burnu

Oda + Kahvaltı

3 Adet Açık Havuz 3 Adet Kapalı Havuz,Çevre Dostu,Denize Sıfır,Kum Plaj,Mavi Bayrak,Sanatçılı Otel,SPA,Termal Otel,Wireless İntern...
1.Çocuk 0-6,99 Ücretsiz - 2.Çocuk 0-1,99 Ücretsiz
Açılış:11 Nisan Kapanış:31 Aralık
 
Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa
İNCELE

HIZLI GÖZAT

Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa

9,0 Puan

İzmir / Çeşme / Merkez

Yarım Pansiyon

2 Adet Açık Havuz,Toplantı Salonu,Otopark,SPA,Termal Otel,Wireless İnternet
1.Çocuk 0-11,99 Ücretsiz
12 Ay Açık
 
Balçova Termal Otel
İNCELE

HIZLI GÖZAT

Balçova Termal Otel

5,4 Puan

İzmir / Balçova

Oda + Kahvaltı

Açık Havuz,Su Kaydırağı,SPA,Termal Otel,Wireless İnternet
1.Çocuk 0-6,99 Yaş Ücretsiz Gezinomi Ayrıcalığı ile %3 İndirim Daha Kazanın!
Açılış:1 Şubat Kapanış:31 Ekim
 

İzmir Termal Oteller Hakkında

İzmir  sadece yaz tatili için kış tatili içinde gelebileceğiniz harika bir plan yapmaya hazır olun. Termal otelleri, denize sıfır konumları ve tabi ki güler yüzlü çalışanları ile en harika tatil planlarının adresi olan İzmir otelleri Gezinomi’de!

İzmir termal otelleri aslında hem yaz sezonu hem de kış sezonu boyunca pek çok insanı konuk eder. Tatil için sadece yaz aylarını beklemenize gerek yok! İzmir otelleri arasından termal hizmet seçeneği sunan ve bedenen olduğu kadar sizi ruhen de dinlendirecek olan en konforlu seçimleri hemen yapabilirsiniz.

İzmir otelleri arasında termal havuzları, spa hizmetleri ve size özel tedavi seçeneklerinin sunulacağı otelleri yakalamanız en mükemmel olanıdır. Bu ayrıcalıklarla dolu olan termal oteller arasından kendiniz için rahat edeceğiniz pek çok fırsat yıl boyunca Gezinomi’de sizi bekliyor!

Termal otellerde sunulan tedavi yöntemleri, masaj imkanları, spa olanakları ve çeşitli hastalıkları tedavi ettirebileceğiniz, güzel sonuçlar almanız mümkün. Uçak ile ya da karayolu ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz İzmir size daha pek çok tatil seçeneği sunacak eğlenceli ve güzel bir şehirdir.