Viking Suite Otel

8.3

bir Viking Otelleri tesisidir.

Antalya / Kemer / Merkez

Tesis 12 Ay Açık
8.3
18 taksitle tatil!

Viking Suite Otel Hakkında

Kemer’de yaz güneşinin sıcaklığı ve vereceği enerji ile harika bir otelde yazın keyfini çıkarmaya hazır mısınız? O zaman Viking Apart Hotel seçimlerinizi bekliyor.
Viking Suite Otel, Antalya Havaalanı tesise 61 km ve plaja 800 metre uzaklıktadır. Kemer’deki merkezi konumu ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Günün 24 saati açık resepsiyon ve ücretsiz Wi-Fi hizmeti ile misafirlerine güzel olanı sunmak ister.
2 barı, restoranı, konforlu konaklama hizmeti ve tabi ki eğlence seçenekleri ile müşteri memnuniyetini üst seviye de tutmak isteyen Kemer otelinde oda kahvaltı hizmet seçeneği sunulmaktadır.

Masaj ve vücut bakımı,Türk hamamı, sauna, hizmetleri mevcuttur.

*Tıbbi yardım ve doktor hizmetleri ücretlidir.
*SPA, masaj ve bakım hizmetleri ücretlidir.

Her Şey Dahil

Geçerli konsept saatlerinde:Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack, ikramlar ve çay saati, tesisin belirlemiş olduğu yerli alkollü-alkolsüz içecekler servis edilir.
Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.

Oda Kahvaltı

Sabah kahvaltısı ücretsizdir. Bunun dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Tesislerde verilen Oda Kahvaltı konaklamalar; çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Sadece Oda

Tesis genelinde konaklama dışında alınan tüm hizmetler ücretlidir.

Viking Apart Hotel Kurban Bayramı Programı

02.09.2017 –� Cumartesi - Gala Programı ( Canlı Müzik – Oryantal )

Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ve import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Tesis plaja 800 metre mesafede bulunan halk plajını kullanmaktadır. Plajda alınan şemsiye ve şezlong ücretsiz.

•� Otel ‘Sadece Oda’ olarak hizmet verecektir.
•� Yiyecek ve içecek ünitesi bulunmamaktadır. Tüm odalarda mutfak ve ekipmanları bulunmaktadır.
•� Misafir girişinde ateş ölçümü ve maske dağıtımı yapılacaktır.
•� Genel alanlarda ve havuzda sosyal mesafe kurallarına uygun yönlendirici ve işaretler bulunacaktır.
•� Tesis, %50 kapasite ile faaliyet gösterecek.
•� 14 günde bir tüm otele dezenfektasyon işlemi uygulanacaktır.
•� Her misafir çıkışında aynı oda 12 saat boyunca kullanıma kapalı olacak ve dezenfekte edilecektir.
•� Oda temizlik görevlileri kişisel koruyucu malzeme kullanacaktır.

* Viking Hotels bünyesinde bulunan tesislerde konuklara anlaşmalı olan KEMER YAŞAM HASTANESİ’nde Covid19 testi uygulanmaktadır. Test ücretlidir.
* Misafirler konaklama süresince testleri pozitif çıkıp hastanede tedavi altına alınmalarına gerek görülmediği takdirde; otelde ayrılmış izolasyon odalarında protokolü imzalayarak kalacaklardır. İzolasyon dönemi boyunca rezervasyon süreleri sonrasına sarkan gecelerin ücretini ödemeleri gerekecektir. Güncel acente fiyatlarımız üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

*İzolasyon odasında kalması gereken konuklar için günlük temizlik ve yeme-içme hizmetleri protokolümüzde belirlenmiş sabit personeller tarafından tek kullanımlık kıyafetler ve ekipmanlarla sağlanacaktır.
*� Viking Park Otel’de� 2 adet izolasyon odası mevcuttur.
*� 27.11.2020 tarihli bakanlık genelgesine istinaden;� misafirler konaklama süresince testleri pozitif çıkıp hastanede tedavi altına alınmalarına gerek görülmediği takdirde; otellerde ayrılmış izolasyon odalarında protokolü imzalayarak kalacaklardır.

27.11.2020 Tarihli Kültür ve Turizm Bakanlığı Genelgesi

İkametgah adresi Türkiye sınırları dışında olan misafire, ülkemiz sınırlarına girdikten sonra� veya� konaklama� süreci� içerisinde� COVID-19� teşhisi� konulması,� Sağlık� Kuruluşunca hastanede� tedavisi� gerekmediğinin� belirlenmesi� ve� misafirin� talebi� halinde,� konaklama sözleşmesinde belirtilen süre ve koşullarda tesiste konaklaması sağlanır. Kalış tarihi sonunda konaklama� tesisinden� ayrılış� yapan

veya� konaklama� sözleşmesi� süresi� sona� eren,� ancakCOVID19 teşhisi nedeniyle ülkeden çıkış yapamayan misafirler,

talepleri halinde, aynı tesistekonaklatılır. COVID19 teşhisi konulan misafir ile aynı aileden olan veya birlikte aynı odadakalan kişiler� dahil,� konaklama� süresince� misafir� izolasyon� odalarında� kalacaklarına� ve odalarının� dışına� çıkamayacaklarına ilişkin� imza� karşılığı� yazılı� bilgilendirme� ve� bildirim yapılır.

* İZOLASYON ODALARI İkametgah adresi Türkiye sınırları dışında olan misafire, ülkemiz sınırlarına girdikten sonra veya konaklama süreci içerisinde COVID-19 teşhisi konulması, Sağlık Kuruluşunca hastanede tedavisi gerekmediğinin belirlenmesi ve misafirin talebi halinde, konaklama sözleşmesinde belirtilen süre ve koşullarda tesiste konaklaması sağlanır. Kalış tarihi sonunda konaklama tesisinden ayrılış yapan veya konaklama sözleşmesi süresi sona eren, ancak COVID-19 teşhisi nedeniyle ülkeden çıkış yapamayan misafirler, talepleri halinde, aynı tesiste konaklatılır. COVID-19 teşhisi konulan misafir ile aynı aileden olan veya birlikte aynı odada kalan kişiler dahil, konaklama süresince misafir izolasyon odalarında kalacaklarına ve odalarının dışına çıkamayacaklarına ilişkin imza karşılığı yazılı bilgilendirme ve bildirim yapılır. Bu kapsamda; COVID-19 teşhisi konulmuş ve Sağlık Kuruluşunca hastanede tedavisi gerekmediği belirlenen misafirlerin veya bu misafirle aynı aileden olan veya aynı odada konaklayan ancak hastalık teşhisi bulunmayan misafirlerin konaklamasına yönelik toplam oda kapasitesine uygun sayıda misafir izolasyon odaları düzenlenir.

* Misafir izolasyon odalarının, diğer misafir odaları ile en az temasta olacak şekilde, aynı kat/aynı blokta düzenlenmiş olması, düzenlendikleri kat veya blokta normal misafir odalarının bulunmaması veya ikişer misafir odası boş bırakılacak şekilde bir uçta toplanarak koridorda fiziksel ayrımının (kapı/duvar vb) sağlanması gerekir.

* Misafir izolasyon odalarında konaklayan misafirlerin, konaklama sözleşmelerinde belirtilen süre boyunca, odalarından çıkmaksızın, sözleşme koşullarına uygun olarak yiyecek içecek sevisi ve oda temizlik hizmeti almaları sağlanır.

* İzolasyona alınmış misafire servis/kat hizmeti verecek personeller belirlenir. İzolasyon servis personellerinin çalışma koşulları, ek hizmet bedelleri, koruyucu ekipmanları, misafire yaklaşım mesafesi ve koşulları, servis öncesi ve sonrası uygulayacakları kişisel temizlik ve hijyen kurallarının da yer aldığı ‘izolasyon personeli protokolü' hazırlanır ve sözleşmeleri yapılır. Bu personellere ayrı hijyen ve sağlık eğitimi verilir. Misafir izolasyonu süresince izolasyon personellerinin mümkünse tesiste konaklaması sağlanır. Personelin sık sık sağlık durumları izlenir.

* Misafir izolasyon odalarına servis/kat hizmeti veren personelin maske, koruyucu sperlik ve her kullanımdan sonra değiştirilmek üzere tek kullanımlık eldiven kullanması, kıyafetlerini tamamen değiştirmesi veya koruyucu tek kullanımlık kıyafet giymesi ile servis öncesi ve sonrası kişisel hijyen uygulamaları ve her kullanımdan sonra tek kullanımlık kıyafet, eldiven ve maskenin diğer atıklardan ayrı olarak bertarafı sağlanır. Her bir aşamaya ilişkin izlenirlik kayıtları tutulur. Misafir izolasyon odalarının kullanımdayken havlu, çarşaf gibi tekstil ürünlerinin ve servis bulaşıklarının ayrı toplanması ve diğer misafir kirlileri ile temas ettirilmeksizin en az 60 derecede yıkanması sağlanır.

 • Denize Uzaklığı800 m
 • Kurulu Alan2300 M2
 • Hava Alanına Uzaklığı55 kmAntalya Havalimanı
 • Şehir Merkezine Uzaklığı2 kmKemer

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

55 Oda

Otel Özellikleri

 • Genel Alanda Internet
 • Tesis Yapim Yılı2008
 • Oda Sayısı
 • Sigara İçilmeyen Oda
 • Emanet Kasası *

Plaj ve Havuz Özellikleri

 • Plaja Servis
 • Şezlong
 • Plaj Havlusu *
 • Açık Havuz
 • Şemsiye

Aktiviteler

 • Dart
 • Soyunma Kabini

Çocuklar İçin

 • Çocuk Oyun Alanı
 • Bebek Yatakları
 • Restaurant´ da mama sandalyesi
 • Çocuk Havuzu
 • Çocuk Parkı