VONRESORT Abant

8.3

Bolu / Abant

Yarım Pansiyon

Tesis 12 Ay Açık
18 taksitle tatil!
Kayak, Termal ve Doğa Otellerinde 7 Şubat'a kadar kış tatilini planla, %50’sini şimdi, kalanını tatilinden 3 gün önce öde!

Kış Tatilini Erken Al, Geç Öde!

Kayak, Termal ve Doğa Otellerinde 7 Şubat'a kadar kış tatilini planla, %50’sini şimdi, kalanını tatilinden 3 gün önce öde! Detaylar

VONRESORT Abant Hakkında

Güzel doğası ile size mükemmel olanı sunan Abant’ta en rahat tercihleri yapmalısınız. Keyifli bir hafta sonu ya da tam anlamı ile dinleneceğiniz güzel bir hafta geçirmek isterseniz sizin için doğru adres VONRESORT Abant olabilir.

Sabiha Gökçen Havaalanı'na 200 km, şehir merkezine 15 km uzaklıkta olan tatil köyünde konakladığınız zaman hem doğa ile iç içe olacaksınız hem de yeşilin en güzel tonlarını göreceksiniz.

VONRESORT Abant yarım pansiyon ve oda kahvaltı seçeneği ile size rahat seçimleri sunmaktadır. Sevdiğiniz insanlar ile geçireceğiniz güzel bir tatil ile rahatlayacak, hem ruhen hem de bedenen dinlenmiş olacaksınız. Standart oda, suite oda ve suite aile odası seçenekleri ile sizi rahat ettirecek olan VONRESORT Abant’ı Gezinomi farkı ile tercih edebilirsiniz.

Tesiste çocuk misafirler için çocuk parkı bulunmaktadır.

Yarım Pansiyon

Geçerli konsept saatlerinde:Sabah ve akşam açık büfe yemekler tesisin belirlediği alan ve saatlerde hizmet vermektedir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm hizmetler ücretlidir.

08:00 - 10:30 Kahvaltı
12:00 - 16:30 Öğle Yemeği (Ücretli)
19:00 - 21:30 Akşam Yemeği

Oda Kahvaltı

Sabah kahvaltısı ücretsizdir. Bunun dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Tesislerde verilen Oda Kahvaltı konaklamalar; çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

08:00 - 10:30 Kahvaltı

Ankara:200 km
İstanbul:220 km
Tarihi Mudurnu Evleri:40 km
Abant:18 km
Gölcük:27 km
Yedigöller:55 km
Kartalkaya:53 km

Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Yemek esnasında alınan su harici tüm alkollü ve alkolsüz içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Hes Kodu Zorunluluğu

* Bakanlığımızın ilgili Genelgeleri doğrultusunda şehir içi veya şehirlerarası toplu ulaşımda HES kodu sorgulaması yapılması zorunluluğu getirilmiştir.
* Gelinen aşamada HES kodu kontrolü uygulaması bakımından 30.09.2020 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.
1. Herhangi bir ayrım olmaksızın (özel-kamu, turizm işletme belgeli/belgesiz, ruhsat veren idare gibi) tüm konaklama tesislerinde (otel, motel, pansiyon, misafirhane, kamp vb.) müşterilerden Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması kodu istenmesi ve gerekli sorgulama yapıldıktan sonra konaklama tesisine müşterinin kabul edilmesi otelce zorunlu hale getirilmiştir.
2. HES kodu sorgulamasının hem rezervasyon yapılırken (internet-telefon üzerinden veya yüz yüze) hem de müşterilerin konaklama tesisine kabulü sırasında yapılması, yapılan sorgulama sonucunda herhangi bir risk bulunmayan (tanılı ya da temaslı olmayan) kişilerin rezervasyon ve
tesise kabul işlemlerinin gerçekleştirilecektir.
3. 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanununun 2 nci ve ek 1 inci maddesi hükümlerine göre konaklama tesislerince genel kolluk kuvvetlerine bildirilen müşteri bilgileri ilgili genel kolluk kuvveti birimince Sağlık Bakanlığı ile sağlanan veri entegrasyonu çerçevesinde Covid-19 tanısı konulma ya da temaslı olma durumuna göre de sorgulanması,
4. Gerek konaklama tesisine kabul gerekse genel kolluk kuvvetlerince yapılan sorgulama sırasında Covid-19 tanısı konulduğu ya da temaslı olduğu tespit edilen kişilerle ilgili olarak ilgi (a) Genelgemiz ve Sağlık Bakanlığı Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinin “Konaklama Tesislerinde Alınması Gereken
Önlemler” başlıklı maddesinin 87.2 numaralı bölümü hükümlerine göre gerekli iş ve işlemlerin yerine getirilmesi, Bu çerçevede Covid-19 tanısı konulduğu ya da temaslı olduğu tespit edilen kişilerle ilgili olarak;
- 50 oda ve üzeri tüm konaklama tesislerinde; ilgi (b) Genelgemizle getirilen “Güvenli Turizm Sertifikası” alma uygulaması gereğince ayrılması zorunlu olan “misafir izolasyon odalarına” alınmaları,
- 50 odanın altındaki tüm konaklama tesislerinde; ilgi (c) Genelgemiz doğrultusunda “geçici nitelikteki ikamet yerlerinde izolasyona alınmaları mümkün olmayanlar” olarak değerlendirilerek Valiliklerce tespit edilen yurt/pansiyonlarda izolasyona alınmaları,
5. Bu Genelge hükümlerine yönelik gerçekleştirilen denetimler sonucunda HES kodu sorgulaması yapılmaksızın veya sorgulama sonucuna göre kabul edilmemesi gereken müşterilerinin konaklamasına izin veren konaklama tesislerinin İl/İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı doğrultusunda ilgili Valilik/Kaymakamlıkça 10 gün süre ile faaliyetten men edilmesi, Gerektiği değerlendirilmektedir.

VONRESORT HOTELS COVID-19 ÖNLEMLERİ BİLGİLENDİRME
VONRESORT HOTELS olarak siz değerli misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı bizim için çok önemlidir.
Amacımız sizlere hijyen koşullarına uygun huzurlu bir tatil ve çalışma imkânı sunabilmektir.
Bu nedenle sizler ve çalışanlarımız için Covid- 19 gibi bulaşıcı hastalıklar ile ilgili almış olduğumuz tedbirleri, temizlik ve dezenfeksiyon önlemlerimizi kısaca sizler ile paylaşmak isteriz.

Dezenfeksiyon işlemleri
Otelimiz misafir odaları, restoranları, genel mekanları, toplantı salonları ve tüm diğer misafir alanları ile mutfak alanları, personel kullanım alanları, ofisler ve depolarımız detaylı bir şekilde sağlık bakanlığı’ nın onaylamış olduğu kimyasallar ile temizlenip dezenfekte edilmiş olup, ayrıca otel bünyemizde oluşturulan dezenfeksiyon ekiplerimiz ile düzenli olarak dezenfekte işlemlerimiz devam etmektedir.

Check -in ve check out işlemleri
Siz değerli misafirlerimizin güvenilir bir şekilde otelimize girişiniz ve çıkışınız ile ilgili bir takım ilave önlemler alınmıştır.
•Resepsiyon görevlileri tarafından ateş ölçümleriniz yapılarak, ölçümlerde olumsuz bir durum olması halinde KVKK kanunları gereğince bu durum sadece kendileri ile paylaşılarak gerekenler yapılacaktır.
•Valizler ve diğer eşyalar bu konuda gereken eğitimleri almış olan personelimiz tarafından dezenfekte edilerek tesisimize alınacak ve misafirlerimizin odalarına güvenli şekilde götürülecektir.
•Ön büro departmanında çalışanlarımız uygulamakta olduğumuz önlem ve aldığımız tedbirleri genel olarak sizlere bildirecek ve konu ile ilgili olarak yaptırdığımız el broşürlerini sizlere sunacaktır.
•Resepsiyon bölgesinde el dezenfektanı bulundurulacaktır.
•Giriş ve çıkış işlemleri için yoğunluk olmamasını sağlayacak tüm tedbirler alınmış, güvenli mesafe aralıkları gösterilmiş ve beklemek gerektiğinde güvenli dinlenme alanları da oluşturulmuştur.
•Kapı anahtarları misafirlerimiz otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilerek misafirlerimize güvenli şekilde verilecektir. Gereken belgeleri doldurmak için tarafınıza verilen kalemler dezenfekte edilerek hazırlanmıştır. Tüm giriş kayıt işlemleri güvenli fiziki mesafe göz önüne alınmak sureti ile gerçekleştirilecektir.
•Belli limitler dahilinde olmak üzere temassız POS makinelerimiz kullanılacak olup bu makineler devamlı surette dezenfekte edilecektir.
•Check-in ve check-out sırasında temas gerektirebilecek tüm işlemler mutlaka güvenli fiziki mesafe kuralı çerçevesinde ve usulüne uygun şekilde yapılacaktır.

Misafir odaları
Otellerimizde kimyasal temizlik ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylı olup uluslararası tanınırlığı olan bir kimyasal firması ile çalışılmaktadır. Tüm personelimize düzenli aralıklarla kimyasalların doğru ve uygun dozda kullanımı için eğitimler verilmektedir. Her alan için uygun temizlik malzemesi ve farklı ekipmanlar ile temizlik işlemleri düzenli olarak yapılmaktadır.
•Tüm misafir odalarımızda amacımız sizlerin hijyenik ve tertemiz bir mekânda konaklamanızı sağlamaktır. Bu sebeple check out yapılan odalarımıza tüm temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden sonra, havalandırılmış ve ozon ile dezenfekte edilmiş olarak bir sonraki misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır.
•Oda temizliğinde çalışan Housekeeping personellerimiz koruyucu maske, önlük ve tek kullanımlık eldivenler ile çalışmaktadır.
•Her odanın temizliği sonrasında eller yıkanarak maske ve eldiven değiştirilir.
•Oda temizliğinde kullanılan temizlik bezleri kullanım talimatında belirtilen renk koduna göre (Toz, Cam, Lavabo, Batarya vb.) ayrı kullanılmakta ve ayrıştırılarak temizliği ve dezenfeksiyonu sağlanmaktadır.
•Oda temizliklerinde Sağlık Bakanlığı onaylı kimyasallar kullanılmakta olup, eller ile sürekli dokunulan yüzeylere daha çok önem verilmekte, kapı kolları, kumandalar, bataryalar, telefon ahizesi, aydınlatma anahtarları, su ısıtıcıları, mini barlar ve mini bar malzemelerin temizlikleri ve dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
•Tüm tekstil ürünlerimiz min.70 max.90 ®C derecede ve yeterli sürelerde yıkanmaktadır ve buhar ile 170 ®C ısıda ütülenmektedir.
•Misafirlerimizin günlük kullanımına hazırlanan buklet malzemeleri yerlerine konulmadan önce dezenfekte edilmektedir.
•Odalarımız temizlik işlemleri bittikten sonra minimum 1 saat süre ile havalandırılmakta ve ozon ile dezenfeksiyon işlemine tabi tutulmaktadır.

Genel mekanlar hijyen ve temizlik kuralları
•Otellerimizde temizlik ürünleri konusunda uluslararası bilinirliği olan Nilco Reınıgungsmaschınen firması ile çalışmaktadır.
•Tüm genel alanlarda ve wc lerde, sürekli dokunulan yüzeyler, kapı kolları, lavabolar, bataryalar, pisuar ve klozetlerin temizliğinden sonra dezenfektanlar ile dezenfekte edilmektedir.
•Genel mekân temizliğinden sorumlu çalışanlarımızda bu işlemlerini maske, önlük ve tek kullanımlık eldivenler ile yapmaktadır.
•Tüm genel mekânlarımızda, restoran girişlerimizde, wc lerimizde ve ihtiyaç duyulan her noktada el dezenfeksiyon üniteleri bulunmakta ve bunların takibi düzenli olarak yapılmaktadır.
•Temizlik planlarımız tekrar gözden geçirilerek detaylandırılmış olup tüm kayıtlar düzenli olarak tutulup denetlenmektedir.
•Tüm ortak kullanım alanları ve genel mekânlardaki oturma düzenleri güvenli fiziki mesafeler dikkate alınarak yeniden düzenlenmiştir.
•Otel genelinde kontamine maske ve eldiven atıkları için özel çöp kovaları konumlandırılmıştır.

5.Yiyecek ve içecek hizmetlerimiz
Sizlerin sağlığı bizler için çok önemli olup bu alanlar için gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Tüm yiyecek, içecek ve depo alanlarının temizlik ve dezenfeksiyon planları revize edilerek detaylandırılmıştır.
•Sizler için yiyecek ve içecek hizmet alanlarımızda temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri en üst seviyeye çıkardık.
•Çalışanlarımız yiyecek ve içecek hizmeti verilen bölümlerde siz değerli misafirlerimize yardımcı olacak.
•Yemek saatleri uzatılarak restoranlarda kalabalığın oluşmaması sağlanacaktır.
•Açık büfelerimizde daha hijyenik, güvenli malzeme ve teçhizatlar kullanılarak çalışmalarımıza devam edilecektir. Çalışanlarımız sizlere büfelerde sürekli yardımcı olacak, gerekli yönlendirmeleri ve servisi sağlayacaklardır.
•Tüm yiyecek içecek bölümlerimizin girişlerine el dezenfeksiyon istasyonları oluşturuldu. Girişlerde karşılama ve kapasite kullanımları ile ilgili olarak gerekli yönlendirmeleri yapan çalışanlarımız bulundurulmaktadır.
•Tüm yiyecek ve içecek alanlarımızda masa, sandalye ve oturum alanları güvenli mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenmiştir.
•Masalarımız, sandalyelerimiz her kullanım sonrası dezenfekte edilmektedir.
•Tüm yiyecek ve içecek alanlarımızda, masalarda tuz, biber, şeker vb. tek kullanımlık ürünler sizlere sunulmaktadır.
•İçecek servislerimiz masalara servis olarak yapılacak.
•Büfe sunumlarında tatlı, salata, ürünleri meyve adet sunum olarak servise sunulacaktır.
•Adet olarak hazırlanmayan diğer ürünler personellerimiz tarafından servis edilecektir.
•Yiyecek ve içecek alanlarının genel temizlikleri ile masa sandalye, tezgâh, büfeler ve diğer tüm malzeme ve materyallerin temizlikleri servis başlangıç ve bitişlerinde usulüne uygun şekilde yapılarak dezenfekte işlemleri gerçekleştirilecektir.

6.Çalışanlarımız ile ilgili önlem ve hijyen kurallarımız
Tesis çalışanlarımızın hijyeni, onların sağlıklı kalmaları ve bu konuda bilinçlenmeleri, etkili bir genel hijyen uygulaması için en önemli faktörlerden birisidir. Bu konuda alınan önlem ve uygulamalarımız aşağıdadır.
•Çalışanlarımızın işe geliş ve gidişlerinde kullandıkları servis araçlarımız her servis öncesi ve sonrasında temizlenip havalandırılıp dezenfekte edilmektedir.
•Çalışanlarımız transferleri sırasında koruyucu maske takmak zorundadırlar .
•Her vardiyada temassız ateş ölçer ile ateş ölçümleri yapılmaktadır. Ateşi yüksek ve hastalık ile ilgili bulgulara rastlanan personelimiz işbaşı yaptırılmamaktadır.
•Çalışanlarımız üniformalarını sık sık değiştirmektedirler. Üniformalarımız uygun sıcaklıklarda yıkanıp ütülenmektedir.
•Personel ortak kullanım alanlarında Pandemi ve hijyen konularında afişler, broşürler bulunmakta ve bu alanlarda güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.
•Personel ortak kullanım alanlarında ve geri plandaki çalışma ünitelerinde yeterli sayıda dezenfeksiyon ünitesi mevcuttur.
•Her çalışanımıza kişisel hijyen ve genel hijyen kurallarına uygun çalışması konusunda eğitimler verilmekte ve sürekli kontroller yapılmaktadır.
•Personel yemekhanemizde, gerekli güvenli fiziki mesafe kurallarına uygun olarak önlemler alınmış olup bu alanların temizlik planları detaylandırılmıştır.

EVCİL HAYVAN POLİTİKASI
Von Resort Hotels konaklamalarında konaklayan misafirimizin işletme maksimum 2 adet evcil
hayvanını kabul edilebilir. Gecelik temizlik ücreti bulunmaktadır.

Sadece kedi, köpek ve Kuş cinsleri evcil hayvan olarak kabul edilmektedir.

Saldırgan Köpek Cinslerinden Olan:Tosa,Mastif.Bulldog, PitBull,Rottweiller,Dogo Argentino
,Doberman cinsleri köpeklerin Tesise Kabulüne kesinlikle izin verilmemektedir.

Evcil hayvan sahibi misafirler sadece Müstakil Villa odalarda konaklayabilir.

Evcil hayvana ait düzenli veteriner kayıtlarını gösterir sağlık belgesi, aşı kağıdı, vb. evrakların
konaklama esnasında evcil hayvan sahibi misafirlerin beraberinde olması ve tesisin talebi durumunda
otel yönetimine sunulması beklenmektedir. İlgili evrakların eksikliği durumunda evcil hayvanlar
otele kabul edilememektedir.
Rehber köpekler (tıbbi destek veren, görme ve duyma engelli misafirlere refakat eden
köpekler) için her hangi bir kg sınırlaması ve ücret uygulaması söz konusu değildir.

Evcil hayvanların, tesis tarafından belirlenen genel alanlarda her daim tasmalı olarak kontrol ve
gözetim altında tutulması gerekmektedir. Evcil hayvan gözetimsiz bırakılmamalıdır.

Oda temizliği esnasında evcil hayvanın oda dışında ya da oda içinde sahibi ile ve tasmalı olması
gerekmektedir.

Evcil hayvanların yiyecek-içecek birimlerine girmesine ve kafes içinde olsalar dahi yiyecek-içecek
alanlarında, Otel Misafirine Açık Hizmet alanlarında bulundurulmalarına izin verilmemektedir.
Rehber köpekler (tıbbi destek veren, görme ve duyma engelli misafirlerimize refakat eden, duygusal
destek veren köpekler) bu kapsam dışındadır

Evcil hayvan sahibi misafirlerin, tesisin genel alanlarında ve çevresinde evcil hayvan gezintileri
sonrası gerekli temizlik konusuna özellikle hassasiyet göstermeleri beklenmektedir.

Evcil hayvan sahibi misafirler, evcil hayvanlarının sakatlık veya yaralama olaylarından ya da evcil
hayvanları tarafından tesis işletmesine verilen fiziksel zararlardan direkt olarak sorumludur.
Evcil hayvan sahibi misafirler; tesisi, mal sahibini ve otel iştiraklerini, evcil hayvanlarından doğacak
veya evcil hayvanları sebebiyle karşılaşabilecekleri her türlü kişisel zarar, ziyan, hasar ve
yükümlülüklerden muaf tutacağını kabul eder.

Evcil hayvan sahibi misafirlerin, yukarıda belirtilen kurallara uymaması veya evcil hayvanlarının
diğer misafirleri rahatsız edecek şekilde davranışının saptanması durumunda tesis, diğer misafirlerin
huzursuzluğunu önlemek amacı ile evcil hayvan sahibi misafirlerin tesisten ayrılmasını talep edebilir.

 • Hava Alanına Uzaklığı200 kmSabiha Gökçen Havalimanı
 • Şehir Merkezine Uzaklığı15 kmBolu
 • Kurulu Alan110000 M2

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

120 Oda

Otel Özellikleri

 • A la Carte Restaurant *
 • Kapalı Restaurant
 • Market *
 • Otopark
 • Toplantı Salonu
 • Çamaşırhane hizmetleri *
 • 24 Saat Oda Servisi *
 • Minibar *
 • Oda Sayısı

Aktiviteler

 • Basketbol
 • Bilardo
 • Dart *
 • Futbol
 • Masa Tenisi
 • Tavla
 • Tenis Kortu
 • Wireless İnternet

Çocuklar İçin

 • Çocuk Parkı

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

203 yorum sonucu ortalama 8,33 puan almıştır.

8.3
Puan Detayları
Oda Hizmeti
9.2
Lokasyon
9.3
Personel
8.6
Aktiviteler
5.0
Yeme / İçme
8.9
Hijyen
8.0
Fiyat / Kalite
8.7
Misafir Görüşleri

VONRESORT Abant misafir yorumları

203
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
117
Arkadaş
19
Çiftler
63
Tek Misafir
4
img-avatar
Ahmet S.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlargayet memnun kaldık
25-11-2021 tarihinde yorum yapıldı.
9.9puan
img-avatar
Ahmet S.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlargayet memnun kaldık
25-11-2021 tarihinde yorum yapıldı.
9.9puan
img-avatar
Sibel S.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlarherşey çok güzeldiOlumsuz yorumlarinşaat çalışması vardı çok rahatsız olduk
23-11-2021 tarihinde yorum yapıldı.
6.4puan
img-avatar
Erol Ü.
Çiftler
Zonguldak
Olumsuz yorumlargezinomi sitesinde sadece futbol sahası var fakat çok fazla etkinlik vardı onlarında görsellerde olması iyi olur
23-11-2021 tarihinde yorum yapıldı.
9.7puan
img-avatar
Bilgin T.
Çocuklu Aileler
22-11-2021 tarihinde yorum yapıldı.
7.4puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan