VONRESORT Abant

8.4

bir VONRESORT Hotels tesisidir.

Bolu / Abant

Yarım Pansiyon

Tesis 12 Ay Açık
Gezinomi ile tatilini planla; %25'ini şimdi, kalanını tatilinden 3 gün önce öde!

Erken Al, Geç Öde

Gezinomi ile tatilini planla; %25'ini şimdi, kalanını tatilinden 3 gün önce öde! Detaylar

<P>Hayalinizdeki tatile en uygun&nbsp;otelleri sizin için seçtik!</P>

GEZİNOMİ ÖNERİYOR

Hayalinizdeki tatile en uygun otelleri sizin için seçtik! Detaylar

VONRESORT&nbsp;Abant'ta daha önce en az&nbsp;5 kez konaklayan misafirlerimize özel <STRONG>Sürekli Misafir İndirimi Kampanyası</STRONG> bulunmaktadır.

Sürekli Misafir İndirimi Kampanyası

VONRESORT Abant'ta daha önce en az 5 kez konaklayan misafirlerimize özel Sürekli Misafir İndirimi Kampanyası bulunmaktadır. Detaylar

Seçili otellerde Ziraat Bankkart'a özel&nbsp;vade farksız&nbsp;9 taksit imkanını kaçırmayın!

Seçili Otellerde Bankkart'a Özel 9 Taksit Fırsatı

Seçili otellerde Ziraat Bankkart'a özel vade farksız 9 taksit imkanını kaçırmayın! Detaylar

VONRESORT Abant Hakkında

Güzel doğası ile size mükemmel olanı sunan Abant’ta en rahat tercihleri yapmalısınız. Keyifli bir hafta sonu ya da tam anlamı ile dinleneceğiniz güzel bir hafta geçirmek isterseniz sizin için doğru adres VONRESORT Abant olabilir.

Sabiha Gökçen Havaalanı'na 200 km, şehir merkezine 15 km uzaklıkta olan tatil köyünde konakladığınız zaman hem doğa ile iç içe olacaksınız hem de yeşilin en güzel tonlarını göreceksiniz.

VONRESORT Abant yarım pansiyon ve oda kahvaltı seçeneği ile size rahat seçimleri sunmaktadır. Sevdiğiniz insanlar ile geçireceğiniz güzel bir tatil ile rahatlayacak, hem ruhen hem de bedenen dinlenmiş olacaksınız. Standart oda, suite oda ve suite aile odası seçenekleri ile sizi rahat ettirecek olan VONRESORT Abant’ı Gezinomi farkı ile tercih edebilirsiniz.

Tesiste çocuk misafirler için çocuk parkı bulunmaktadır.

Yarım Pansiyon
Geçerli konsept saatlerinde:Sabah ve akşam açık büfe yemekler tesisin belirlediği alan ve saatlerde hizmet vermektedir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm hizmetler ücretlidir. Yarım pansiyon konaklamalar giriş günü akşam yemeği ile başlar ve çıkış günü kahvaltı hizmeti ile son bulur.
08:00 - 10:30 Kahvaltı
12:00 - 16:00 Öğle Yemeği (Ücretli)
19:00 - 21:30 Akşam Yemeği

Oda Kahvaltı
Sabah kahvaltısı ücretsizdir. Bunun dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Tesislerde verilen Oda Kahvaltı konaklamalar; çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
08:00 - 10:30 Kahvaltı

* Konsept hizmetleri misafir yoğunluğa bağlı olmak kaydıyla genellikle hafta içi set menü, hafta sonu ise açık büfedir.
* Hafta sonu pansiyonun yeterli sayıya ulaşmaması durumunda, açık büfe yerine seçmeli menü tabak servisi veya a'la carte usulu ile hizmet edilir.
* Akşam yemeğinde ve kahvaltıda servis edilen kapalı sular ücretsiz olup, diğer tüm içecekler extra ücretlidir.

Ankara:200 km
İstanbul:220 km
Tarihi Mudurnu Evleri:40 km
Abant:18 km
Gölcük:27 km
Yedigöller:55 km
Kartalkaya:53 km

Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Yemek esnasında alınan su harici tüm alkollü ve alkolsüz içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Tesise evcil hayvan kabul edilmektedir. (Sadece villa tipi odalarda)

* Konsept hizmetleri misafir yoğunluğa bağlı olmak kaydıyla genellikle hafta içi set menü, hafta sonu ise açık büfedir.
* Hafta sonu pansiyonun yeterli sayıya ulaşmaması durumunda, açık büfe yerine seçmeli menü tabak servisi veya a'la carte usulu ile hizmet edilir.
* Akşam yemeğinde ve kahvaltıda servis edilen kapalı sular ücretsiz olup, diğer tüm içecekler extra ücretlidir.
* Sadece Villa dairelerimizde konaklayan misafirlerimizin evcil hayvanları kabul edilecektir. Gecelik ücretlendirilmektedir. Misafirlerden girişte tahsil edilecektir. Misafir Evcil hayvanlar ile ilgili olarak uyulması gereken prosedürleri kabul etmiş kabul edilir.

Ücretli Aktiviteler
-Dart
Ücretsiz Aktiviteler
-Basketbol
-Bilardo
-Futbol
-Tavla
-Masa Tenisi
-Tenis Kortu

VONRESORT HOTELS GÜVENLİ TATİL REHBERİ

VONRESORT HOTELS olarak siz değerli misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı bizim için çok önemlidir. Amacımız sizlere hijyen koşullarına uygun huzurlu bir tatil ve çalışma imkânı sunabilmektir.

Bu nedenle sizler ve çalışanlarımız için Covid- 19 gibi bulaşıcı hastalıklar ile ilgili almış olduğumuz tedbirleri, temizlik ve dezenfeksiyon önlemlerimizi kısaca sizler ile paylaşmak isteriz.

Dezenfeksiyon işlemlerimiz

Otellerimizin misafir odaları, restoranları, barları, SPA ve sağlıklı yasam üniteleri, çocuk kulübü ve oyun alanları, genel mekanları, toplantı salonları ve tüm diğer misafir alanları ile mutfak alanları, personel kullanım alanları, ofisler ve depolarımız detaylı bir şekilde Sağlık Bakanlığı’ nın onaylamış olduğu kimyasallar ile kimyasallar ile temizlenip dezenfekte edilmiş olup, ayrıca otel bünyemizde oluşturulan dezenfeksiyon ekiplerimiz ile düzenli olarak dezenfekte işlemlerimiz devam etmektedir.

Giriş ve Çıkış işlemlerimiz

Siz değerli misafirlerimizin güvenilir bir şekilde otelimize girişiniz ve çıkışınız ile ilgili bir takım ilave önlemler alınmıştır.
· Misafirin otele giriş işlemleri, sosyal mesafe konusunda bilgilendirilmesi, bulaşı riski dikkate alınarak misafirin valiz ve/veya eşyalarının kendisi veya bellboy tarafından mı taşınacağına ilişkin bilgilendirmeler yapılır.
· Valizler ve diğer eşyalar bu konuda gereken eğitimleri almış olan personelimiz tarafından dezenfekte edilerek tesisimize alınacak ve misafirlerimizin odalarına güvenli şekilde götürülecek.
· Ön büro departmanında çalışanlarımız uygulamakta olduğumuz önlem ve aldığımız tedbirleri genel olarak sizlere bildirecek. Resepsiyon bölgesinde el dezenfektanı bulundurulacaktır.
· Giriş ve çıkışlar işlemleri için yoğunluk olmamasını sağlayacak tüm tedbirler alınmış, güvenli mesafe aralıkları gösterilmiş ve beklemek gerektiğinde güvenli dinlenme alanları oluşturulmuştur.
· Kapı kartları, havlu kartları vb. misafirlerimiz otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilmiş ve korumalı kılıflarında misafirlerimize güvenli şekilde verilecektir. Gereken belgeleri doldurmak için tarafınıza verilen kalemler dezenfekte edilerek hazırlanmıştır. Tüm giriş kayıt işlemleri güvenli fiziki mesafe göz önüne alınmak sureti ile gerçekleştirilecektir.
· Belli limitler dahilinde olmak üzere temassız POS makinelerimiz kullanılacak ve bu makineler devamlı surette dezenfekte edilecektir.
· Giriş ve çıkış sırasında temas gerektirebilecek tüm işlemler mutlaka güvenli fiziki mesafe kuralı çerçevesinde ve usulüne uygun şekilde yapılacaktır.

Misafir odalarımız

Otellerimizde kimyasal temizlik ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylı olan uluslararası kimyasal firması ile çalışılmaktadır. Tüm personelimize düzenli aralıklarla kimyasalların doğru ve uygun dozda kullanımı için eğitimler verilmektedir. Her alan için uygun temizlik malzemesi ve farklı ekipmanlar ile temizlik işlemleri düzenli olarak yapılmaktadır.
· Tüm misafir odalarımızda amacımız sizlerin hijyenik ve tertemiz bir mekânda konaklamanızı sağlamaktır. Bu sebeple çıkış yapılan odalarımıza tüm temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden sonra en az 12 saat boş bırakılıp, havalandırılmış ve ozon ile dezenfekte edilmiş olarak bir sonraki misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır.
· Otel içerisinde alınan önlemler ile ilgili bilgilendirmeler, otel kuralları ve diğer tüm bilgilere info kanalımızdan da ulaşabilirsiniz.
· Oda temizliğinde çalışan housekeeping personellerimiz koruyucu maske, önlük ve tek kullanımlık eldivenler ile çalışmaktadır.
· Her odanın temizliği sonrasında eller yıkanır maske ve eldiven değiştirilir.
· Oda temizliğinde kullanılan temizlik bezleri kullanım talimatında belirtilen renk koduna göre (Toz, Cam, Lavabo, Batarya vb.) ayrı kullanılmakta ve ayrıştırılarak temizliği ve dezenfeksiyonu sağlanmaktadır.
· Oda temizliklerinde Sağlık Bakanlığı onaylı kimyasallar kullanılmakta olup, eller ile sürekli dokunulan yüzeylere daha çok önem verilmekte, kapı kolları, kumandalar, bataryalar, telefon ahizesi, aydınlatma anahtarları, su ısıtıcıları, mini barlar ve mini bar malzemelerin temizlikleri ve dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
· Tüm tekstil ürünlerimiz min.70 max.90 ®C derecede ve yeterli sürelerde yıkanmaktadır ve buhar ile 170 ®C ısıda ütülenmektedir.
· Misafirlerimizin günlük kullanımına hazırlanan buklet malzemeleri yerlerine konulmadan önce dezenfekte edilmekte.
· Odalarımız temizlik işlemleri bittikten sonra minimum 1 saat süre ile havalandırılmakta ve ozon ile dezenfeksiyon işlemine tabi tutulmaktadır.

Genel mekanlar hijyen ve temizlik kurallarımız

· Otellerimizde temizlik ürünleri konusunda uluslararası bilinirliği olan Eczacıbaşı firması ile çalışılmaktadır.
· Tüm genel alanlarda ve tuvaletlerde, sürekli dokunulan yüzeyler, kapı kolları, tırabzanlar, asansörler, asansör butonları, lavabolar, bataryalar, pisuar ve klozetlerin temizliğinden sonra dezenfektanlar ile dezenfekte edilmektedir.
· Genel mekân temizliğinden sorumlu çalışanlarımızda bu işlemlerini maske, önlük ve tek kullanımlık eldivenler ile yapmaktadır.
· Tüm genel mekânlarımızda, restoran girişlerimizde, barlarımızda, mini club alanımızda, sahne alanlarında, tuvaletlerde ve ihtiyaç duyulan her noktada el dezenfeksiyon üniteleri bulunmakta ve bunların takibi düzenli olarak yapılmaktadır.
· Temizlik planlarımız tekrar gözden geçirilerek detaylandırılmış olup tüm kayıtlar düzenli olarak tutulup denetlenmektedir.
· Asansörlerimizin kapasite kullanımları aynı anda, sadece bir ailenin üyeleri, aynı gruptan 4 kişi veya birbirini tanımayan maksimum 2 kişi binebilecek şekilde sınırlandırılmıştır.
· Tüm ortak kullanım alanları ve genel mekânlardaki oturma düzenleri güvenli fiziki mesafeler dikkate alınarak yeniden düzenlenmiştir.
· Kapalı havuz, açık havuz ve plajlarımızdaki şezlong araları güvenli fiziki mesafe kuralına göre seyrekleştirilmek sureti ile yeniden düzenlenmiştir.
· Tüm şezlonglar, şezlong minderleri, plaj ve malzemeleri günlük olarak gereken temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır.
· Otel genelinde kontamine maske ve eldiven atıkları için özel çöp kovaları konumlandırılmıştır.

Misafir ilişkileri hizmetlerimiz

· Misafir şikayetleri dikkatle takip edilecek şüpheli durumlarda misafir doktora yönlendirilecek ve otel yönetimi bilgilendirilecektir.
· Misafir ilişkileri personellerinin misafir ile sosyal mesafeyi maksimum düzeyde koruması ve gerekirse misafirin belirlemiş olduğu yer ve zaman da görüşülmesi sağlanmıştır.
· Misafir ilişkileri karşılama desklerinde sosyal mesafe kuralı uygulanmaktadır.

Yiyecek ve içecek hizmetlerimiz

Sizlerin sağlığı bizler için çok önemli olup bu alanlar için gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Tüm yiyecek, içecek ve depo alanlarının temizlik ve dezenfeksiyon planları revize edilerek detaylandırılmıştır.

· Sizler için yiyecek ve içecek hizmet alanlarımızda temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri en üst seviyeye çıkardık.
· Çalışanlarımız yiyecek ve içecek hizmeti verilen bölümlerde siz değerli misafirlerimize yardımcı olacaktır.
· Yemek saatleri uzatılarak restoranlarda kalabalığın oluşmaması sağlanacaktır.
· Açık büfelerimizde daha hijyenik, güvenli malzeme ve teçhizatlar kullanılarak çalışmalarımıza devam edilecektir. Çalışanlarımız sizlere büfelerde sürekli yardımcı olacak, gerekli yönlendirmeleri ve servisi sağlayacaklardır.
· Tüm yiyecek ve içecek alanlarında ortak kullanımda olan malzemelerin (tuz-karabiberlik,sebil,çay-kahve makinesi) her kullanımdan sonra ve düzenli aralıklarla dezenfeksiyonu sağlanmaktadır.
· Tüm yiyecek & içecek bölümlerimizin girişlerine el dezenfeksiyon istasyonları oluşturuldu. Girişlerde karşılama ve kapasite kullanımları ile ilgili olarak gerekli yönlendirmeleri yapan çalışanlarımız bulundurulmaktadır.
· Tüm yiyecek ve içecek alanlarımızda masa, sandalye ve oturum alanları güvenli mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenmiştir.
· Masalarımız, sandalyelerimiz her kullanım sonrası dezenfekte edilmektedir.
· İçecek servislerimiz masalara servis olarak yapılacaktır.
· Yiyecek ve içecek alanlarının genel temizlikleri ile masa sandalye, tezgâh, büfeler ve diğer tüm malzeme ve materyallerin temizlikleri servis başlangıç ve bitişlerinde usulüne uygun şekilde yapılarak dezenfekte işlemleri gerçekleştirilecektir.

Spa-Fitness ve Spor alanlarımız

· Hamam, Sauna, Masaj alanlarında ve bakım hizmetlerinde son derece hijyenik şartlar oluşturulmak sureti ile tek kullanımlık malzeme ve materyaller ile servis verilecektir.
· Bu alanda çalışan tüm personelimiz her uygulama öncesi ve sonrasında kişisel temizliğine ve kişisel koruyucularının kullanımı ile birlikte kuru mekanlarda maske ile çalışacaklardır.
· Fitness Salonumuzdaki tüm spor aletleri, makine ve teçhizatlar gerekli uygun mesafelerde tekrar düzenlemiş olup her kullanımdan sonra dezenfeksiyon işlemleri anında yapılacaktır.
· Giyinme-soyunma odaları, duşlar, wc ler gibi genel mekanlar ve elbise dolap ve anahtarları ile kullanılan havlu, bornoz, peştamal gibi tüm malzemeler güvenli şekilde temizlenerek dezenfekte edilmektedir.

Eğlence hizmetlerimiz

Çocuk kulübü ve çocuk oyun alanlarımız Çocuklarımızın güvenli alanlarda eğlenceli bir tatil geçirmeleri bizler için çok önemlidir.
· Mini club görevli personelleri gelen her çocuğu gözlemleyecek, ailesine çocuğun sağlık durumu hakkında sorular soracak, hastalık şüphesi olan çocuklar içeriye alınmadan önce yöneticisini bilgilendirecektir.
· Mini club alanımızda oturma alanları güvenli fiziki mesafe gözetilerek düzenlenmektedir.
· Mini club personelleri maske, eldiven takacaklardır.
· Mini club oyun alanları ozon ile dezenfekte edilmektedir.
· Mini club temizlikleri, dezenfeksiyonları titizlikle ve sıklıkla yapılmaya devam edecektir.
· Çocuklarımızla ilgilenen mini club çalışanlarımıza konu hakkında eğitimler ve bilgilendirilmeler yapılmış olup konusunda uzman arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.
· Mini club alanında bulunan peluş oyuncaklar ve temizliği etkin yapılamayan top oyuncaklar gibi oyuncaklar kaldırılmıştır.

Eğlence aktivitelerimiz

· Spor ve eğlence aktivitelerine güvenli fiziki mesafe kurallarına uygun olarak düşük kapasitelerde ve soft şekilde devam edilecektir.
· Grup aktivitelerinin mümkün olduğunca dış alanlarda küçük gruplar halinde yapılacaktır.
· Yoga, jimnastik gibi aktiviteler açık alanda sosyal mesafe korunarak yapılacaktır.
· Tüm alet ve ekipmanların temizlikleri ve dezenfeksiyonları düzenli olarak yapılacaktır.

Teknik servis hizmetlerimiz

· Su sistemimizde temizlik, dezenfeksiyon ve su sıcaklıklarımız konusunda yapılan çalışmalarımız devam etmektedir.
· Havuzlarımızın dezenfeksiyon ve PH oranları sürekli kontrol altında tutulmaya devam etmektedir.
· Yüzme havuzlarımızdaki klor değeri açık havuzlarda 1-3 ppm , kapalı havuzda 1-1,5 ppm yasal sınırındadır. Açık havuzlarda 2 ppm seviyesinde tutulmaya tüm havuzlarımızın sıcaklık, PH, klor değerleri günde 3 kez görevlendirilmiş personel tarafından ölçülerek ve misafirin görebileceği alanlara yazılmaya devam edilecektir.
· Tüm havuz girişlerinde hijyen paspasları bulundurulacak ve havuz yüzme kurallarına uyulması sağlanacak.
· Çocuk havuzumuz belirlenen periyotlarda boşaltılıp temizlenip dezenfekte edilecektir.
· Klimalarımızın filtreleri düzenli olarak temizlenmektedir.

Çalışanlarımız ile ilgili önlem ve hijyen kurallarımız

Tesis çalışanlarımızın hijyeni, onların sağlıklı kalmaları ve bu konuda bilinçlenmeleri, etkili bir genel hijyen uygulaması için en önemli faktörlerden birisidir. Bu konuda alınan önlem ve uygulamalarımız aşağıdadır.
· Çalışanlarımızın işe geliş ve gidişlerinde kullandıkları servis araçlarımız her servis öncesi ve sonrasında temizlenip havalandırılıp dezenfekte edilmektedir.
· Çalışanlarımız transferleri sırasında koruyucu maske takmak zorundadırlar.
· Çalışanlarımız işbaşı yapmadan önce genel sağlık taramasından geçirilmektedir. Hastalık ile ilgili bulgulara rastlanan personelimiz işbaşı yaptırılmamaktadır.
· Çalışanlarımız üniformalarını sık sık değiştirmektedirler. Üniformalarımız uygun sıcaklıklarda yıkanıp ütülenmektedir.
· Personel ortak kullanım alanlarında Pandemi ve hijyen konularında afişler, broşürler bulunmakta ve bu alanlarda güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.
· Personel ortak kullanım alanlarında ve geri plandaki çalışma ünitelerinde yeterli sayıda dezenfeksiyon ünitesi mevcuttur.
· Her çalışanımıza kişisel hijyen ve genel hijyen kurallarına uygun çalışması konusunda eğitimler verilmekte ve sürekli kontroller yapılmaktadır.
· Tüm çalışanlarımız gerek görülmesi durumunda önlük (gerek görülmesi durumunda), maske ve tek kullanımlık eldiven ile çalışmaktadır.
· Tesisimizde İşyeri Hekimimiz görev yapmaktadır.
· Personel yemekhanemizde, soyunma odalarında ve personel lojmanlarımızda gerekli güvenli fiziki mesafe kurallarına uygun olarak önlemler alınmış olup bu alanların temizlik planları detaylandırılmıştır

EVCİL HAYVAN POLİTİKASI
-Von Resort Hotels konaklamalarında konaklayan misafirimizin işletmemize maksimum 2 adet evcil hayvanını kabul edilebilir. Gecelik temizlik ücreti bulunmaktadır.
-Sadece kedi, köpek ve Kuş cinsleri evcil hayvan olarak kabul edilmektedir.
-Saldırgan Köpek Cinslerinden Olan:Tosa, Mastif, Bulldog, PitBull, Rottweiller, Dogo Argentino, Doberman cinsleri köpeklerin Tesise Kabulüne kesinlikle izin verilmemektedir.
-Evcil hayvan sahibi misafirler sadece Müstakil Villa odalarda konaklayabilir.
-Evcil hayvana ait düzenli veteriner kayıtlarını gösterir sağlık belgesi, aşı kağıdı, vb. evrakların konaklama esnasında evcil hayvan sahibi misafirlerin beraberinde olması ve tesisin talebi durumunda otel yönetimine sunulması beklenmektedir. İlgili evrakların eksikliği durumunda evcil hayvanlar otele kabul edilememektedir.
-Rehber köpekler (tıbbi destek veren, görme ve duyma engelli misafirlere refakat eden köpekler) için her hangi bir kg sınırlaması ve ücret uygulaması söz konusu değildir.
-Evcil hayvanların, tesis tarafından belirlenen genel alanlarda her daim tasmalı olarak kontrol ve gözetim altında tutulması gerekmektedir. Evcil hayvan gözetimsiz bırakılmamalıdır.
-Oda temizliği esnasında evcil hayvanın oda dışında ya da oda içinde sahibi ile ve tasmalı olması gerekmektedir.
-Evcil hayvanların yiyecek-içecek birimlerine girmesine ve kafes içinde olsalar dahi yiyecek-içecek alanlarında, Otel Misafirine Açık Hizmet alanlarında bulundurulmalarına izin verilmemektedir. Rehber köpekler (tıbbi destek veren, görme ve duyma engelli misafirlerimize refakat eden, duygusal destek veren köpekler) bu kapsamın dışındadır.
-Evcil hayvan sahibi misafirlerin, tesisin genel alanlarında ve çevresinde evcil hayvan gezintileri sonrası gerekli temizlik konusuna özellikle hassasiyet göstermeleri beklenmektedir.
-Evcil hayvan sahibi misafirler, evcil hayvanlarının sakatlık veya yaralama olaylarından ya da evcil hayvanları tarafından tesis işletmesine verilen fiziksel zararlardan direkt olarak sorumludur.
-Evcil hayvan sahibi misafirler; tesisi, mal sahibini ve otel iştiraklerini, evcil hayvanlarından doğacak veya evcil hayvanları sebebiyle karşılaşabilecekleri her türlü kişisel zarar, ziyan, hasar ve yükümlülüklerden muaf tutacağını kabul eder.
-Evcil hayvan sahibi misafirlerin, yukarıda belirtilen kurallara uymaması veya evcil hayvanlarının diğer misafirleri rahatsız edecek şekilde davranışının saptanması durumunda tesis, diğer misafirlerin huzursuzluğunu önlemek amacı ile evcil hayvan sahibi misafirlerin tesisten ayrılmasını talep edebilir.

*Sadece Villa dairelerimizde konaklayan misafirlerimizin evcil hayvanları kabul edilecektir. Gecelik ücretlendirilmektedir. Misafirlerden girişte tahsil edilecektir. Misafir Evcil hayvanlar ile ilgili olarak uyulması gereken prosedürleri kabul etmiş kabul edilir.

 • Hava Alanına Uzaklığı200 kmSabiha Gökçen Havalimanı
 • Şehir Merkezine Uzaklığı15 kmBolu
 • Kurulu Alan110000 M2

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

120 Oda

Otel Özellikleri

 • A la Carte Restaurant *
 • Kapalı Restaurant
 • Evcil Hayvan *Müstakil Villa Misafirleri ile konaklayabilmektedir.
 • Market *
 • Otopark
 • Toplantı SalonuFarklı ihtiyaçlar için 2 salon bulunmaktadır.
 • Çamaşırhane hizmetleri *
 • 24 Saat Oda Servisi *
 • Minibar *
 • Oda Sayısı
 • Telefon ve Faks Hizmeti *

Aktiviteler

 • Basketbol
 • Bilardo *
 • Dart *
 • Futbol
 • Masa Tenisi
 • Tavla
 • Tenis Kortu
 • Tv Salonu
 • Wireless İnternet

Çocuklar İçin

 • Çocuk Parkı

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

385 yorum sonucu ortalama 8,38 puan almıştır.

8.4
Puan Detayları
Oda Hizmeti
9.2
Lokasyon
9.3
Personel
8.6
Aktiviteler
5.5
Yeme / İçme
8.8
Hijyen
8.0
Fiyat / Kalite
8.6
Misafir Görüşleri

VONRESORT Abant misafir yorumları

385
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
225
Arkadaş
46
Çiftler
109
Tek Misafir
5
img-avatar
Today A. S. S. T. L. Ş.
Çocuklu Aileler
26-12-2023 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Ozgur N.
Çocuklu Aileler
07-12-2023 tarihinde yorum yapıldı.
9.9puan
img-avatar
Burçe E.
Çocuklu Aileler
05-12-2023 tarihinde yorum yapıldı.
9.3puan
img-avatar
Rabia H.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlarailecek çok memnun kaldık
05-12-2023 tarihinde yorum yapıldı.
9.3puan
img-avatar
Gülden K.
Çocuklu Aileler
04-12-2023 tarihinde yorum yapıldı.
9.7puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.