VONRESORT Abant

8.7

bir VONRESORT Hotels tesisidir.

Bolu / Abant

Yarım Pansiyon

Tesisin Açılış Tarihi
1 Temmuz
12 Ay Açık
18 taksitle tatil!
Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu sağlık ve hijyen kurallarını uygulayan ve ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ almaya hak kazanmış otelleri inceleyerek tatilinizi güvenle planlayabilirsiniz

Güvenli Turizm Sertifikasına Sahip Olan Oteller

Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu sağlık ve hijyen kurallarını uygulayan ve ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ almaya hak kazanmış otelleri inceleyerek tatilinizi güvenle planlayabilirsiniz Detaylar

<P>18 ay taksit&nbsp;imkanından faydalanabilirsiniz.</P>

3 Ay Ödemesiz 15 Ay Taksit Kampanyası

18 ay taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Detaylar

VONRESORT Abant Hakkında

Güzel doğası ile size mükemmel olanı sunan Abant’ta en rahat tercihleri yapmalısınız. Keyifli bir hafta sonu ya da tam anlamı ile dinleneceğiniz güzel bir hafta geçirmek isterseniz sizin için doğru adres VONRESORT Abant olabilir.

Sabiha Gökçen Havaalanı'na 200 km, şehir merkezine 15 km uzaklıkta olan tatil köyünde konakladığınız zaman hem doğa ile iç içe olacaksınız hem de yeşilin en güzel tonlarını göreceksiniz.

VONRESORT Abant yarım pansiyon ve oda kahvaltı seçeneği ile size rahat seçimleri sunmaktadır. Sevdiğiniz insanlar ile geçireceğiniz güzel bir tatil ile rahatlayacak, hem ruhen hem de bedenen dinlenmiş olacaksınız. Standart oda, suite oda ve suite aile odası seçenekleri ile sizi rahat ettirecek olan VONRESORT Abant’ı Gezinomi farkı ile tercih edebilirsiniz.

Yarım Pansiyon

Geçerli konsept saatlerinde: Sabah ve akşam açık büfe yemekler tesisin belirlediği alan ve saatlerde hizmet vermektedir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm hizmetler ücretlidir.

08:00 - 10:30 Kahvaltı
12:00 - 16:30 Öğle Yemeği (Ücretli)
19:00 - 21:30 Akşam Yemeği (Oda kahvaltı konseptte ücretlidir.)

Oda Kahvaltı

Sabah kahvaltısı ücretsizdir. Bunun dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Tesislerde verilen Oda Kahvaltı konaklamalar; çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Ankara: 200 km
İstanbul: 220 km
Tarihi Mudurnu Evleri: 40 km
Abant: 18 km
Gölcük: 27 km
Yedigöller: 55 km
Kartalkaya: 53 km

Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Yemek esnasında alınan su harici tüm alkollü ve alkolsüz içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Hes Kodu Zorunluluğu

* Bakanlığımızın ilgili Genelgeleri doğrultusunda şehir içi veya şehirlerarası toplu ulaşımda HES kodu sorgulaması yapılması zorunluluğu getirilmiştir.
* Gelinen aşamada HES kodu kontrolü uygulaması bakımından 30.09.2020 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.
1. Herhangi bir ayrım olmaksızın (özel-kamu, turizm işletme belgeli/belgesiz, ruhsat veren idare gibi) tüm konaklama tesislerinde (otel, motel, pansiyon, misafirhane, kamp vb.) müşterilerden Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması kodu istenmesi ve gerekli sorgulama yapıldıktan sonra konaklama tesisine müşterinin kabul edilmesi otelce zorunlu hale getirilmiştir.
2. HES kodu sorgulamasının hem rezervasyon yapılırken (internet-telefon üzerinden veya yüz yüze) hem de müşterilerin konaklama tesisine kabulü sırasında yapılması, yapılan sorgulama sonucunda herhangi bir risk bulunmayan (tanılı ya da temaslı olmayan) kişilerin rezervasyon ve
tesise kabul işlemlerinin gerçekleştirilecektir.
3. 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanununun 2 nci ve ek 1 inci maddesi hükümlerine göre konaklama tesislerince genel kolluk kuvvetlerine bildirilen müşteri bilgileri ilgili genel kolluk kuvveti birimince Sağlık Bakanlığı ile sağlanan veri entegrasyonu çerçevesinde Covid-19 tanısı konulma ya da temaslı olma durumuna göre de sorgulanması,
4. Gerek konaklama tesisine kabul gerekse genel kolluk kuvvetlerince yapılan sorgulama sırasında Covid-19 tanısı konulduğu ya da temaslı olduğu tespit edilen kişilerle ilgili olarak ilgi (a) Genelgemiz ve Sağlık Bakanlığı Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinin “Konaklama Tesislerinde Alınması Gereken
Önlemler” başlıklı maddesinin 87.2 numaralı bölümü hükümlerine göre gerekli iş ve işlemlerin yerine getirilmesi, Bu çerçevede Covid-19 tanısı konulduğu ya da temaslı olduğu tespit edilen kişilerle ilgili olarak;
- 50 oda ve üzeri tüm konaklama tesislerinde; ilgi (b) Genelgemizle getirilen “Güvenli Turizm Sertifikası” alma uygulaması gereğince ayrılması zorunlu olan “misafir izolasyon odalarına” alınmaları,
- 50 odanın altındaki tüm konaklama tesislerinde; ilgi (c) Genelgemiz doğrultusunda “geçici nitelikteki ikamet yerlerinde izolasyona alınmaları mümkün olmayanlar” olarak değerlendirilerek Valiliklerce tespit edilen yurt/pansiyonlarda izolasyona alınmaları,
5. Bu Genelge hükümlerine yönelik gerçekleştirilen denetimler sonucunda HES kodu sorgulaması yapılmaksızın veya sorgulama sonucuna göre kabul edilmemesi gereken müşterilerinin konaklamasına izin veren konaklama tesislerinin İl/İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı doğrultusunda ilgili Valilik/Kaymakamlıkça 10 gün süre ile faaliyetten men edilmesi, Gerektiği değerlendirilmektedir.

Giriş ve Çıkış İşlemleri Esnasında Alınan Önlemler;
· Resepsiyon görevlileri tarafından misafirlerin ateş ölçümleri yapılarak, ölçümlerde olumsuz bir durum olması halinde KVKK kanunları gereğince bu durum sadece kendileri ile paylaşılarak gerekenler yapılacaktır.
· Valizler ve diğer eşyalar bu konuda gereken eğitimleri almış olan tesis çalışanları tarafından dezenfekte edilerek tesise alınacak ve misafirlerin odalarına güvenli şekilde götürülecektir.
· Ön büro departmanında çalışanlar, uygulanmakta olan önlem ve tedbirleri genel olarak misafirlere bildirecek ve konu ile ilgili olarak yaptırılan el broşürlerini misafirlere sunacaktır.
· Resepsiyon bölgesinde el dezenfektanı bulundurulacaktır.
· Giriş ve çıkış işlemleri için yoğunluk olmamasını sağlayacak tüm tedbirler alınmış, güvenli mesafe aralıkları gösterilmiş ve beklemek gerektiğinde güvenli dinlenme alanları oluşturulmuştur.
· Kapı kartları, havlu kartları vb. eşyalar, misafirler otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilmiş olarak korumalı kılıflarında misafirlere güvenli şekilde verilecektir. Gereken belgeleri doldurmak için misafirlere verilen kalemler dezenfekte edilerek hazırlanmıştır. Tüm giriş kayıt işlemleri güvenli fiziki mesafe göz önüne alınmak sureti ile gerçekleştirilecektir.
· Belli limitler dahilinde olmak üzere temassız POS makineleri kullanılacak ve bu makineler devamlı surette dezenfekte edilecektir.
· Giriş ve çıkış sırasında temas gerektirebilecek tüm işlemler mutlaka güvenli fiziki mesafe kuralı çerçevesinde ve usulüne uygun şekilde yapılacaktır.

Odalar İçin Alınan Sağlık Önlemleri;
· Tüm misafir odalarında tesisin amacı misafirlerin hijyenik ve tertemiz bir mekânda konaklamalarını sağlamaktır. Bu sebeple çıkış yapılan odalar; tüm temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden sonra en az 12 saat boş bırakılıp, havalandırılmış ve ozon ile dezenfekte edilmiş olarak bir sonraki misafirlerin kullanımına sunulmaktadır.
· Otel içerisinde alınan önlemler ile ilgili bilgilendirmeler, otel kuralları ve diğer tüm bilgilere info kanalından da ulaşabilirsiniz.
· Oda temizliğinde çalışan housekeeping personelleri koruyucu maske, önlük ve tek kullanımlık eldivenler ile çalışmaktadır.
· Her odanın temizliği sonrasında eller yıkanır maske ve eldiven değiştirilir.
· Oda temizliğinde kullanılan temizlik bezleri kullanım talimatında belirtilen renk koduna göre (toz, cam, lavabo, batarya vb.) ayrı kullanılmakta ve ayrıştırılarak temizliği ve dezenfeksiyonu sağlanmaktadır.
· Oda temizliklerinde Sağlık Bakanlığı onaylı kimyasallar kullanılmakta ve eller ile sürekli dokunulan yüzeylere daha çok önem verilmektedir. Kapı kolları, kumandalar, bataryalar, telefon ahizesi, aydınlatma anahtarları, su ısıtıcıları, minibarlar ve minibar malzemelerin temizlikleri ve dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
· Tüm tekstil ürünleri minimum 70 maksimum 90 ®C derecede ve yeterli sürelerde yıkanmaktadır ve buhar ile 170 ®C ısıda ütülenmektedir.
· Misafirlerin günlük kullanımına hazırlanan buklet malzemeleri yerlerine konulmadan önce dezenfekte edilmektedir.
· Odalar temizlik işlemleri bittikten sonra minimum 1 saat süre ile havalandırılmakta ve ozon ile dezenfeksiyon işlemine tabi tutulmaktadır.

Genel Mekanlarda Uygulanan Hijyen Kuralları;
· Tesislerde temizlik ürünleri konusunda uluslararası bilinirliği olan Eczacıbaşı firması ile çalışılmaktadır.
· Tüm genel alanlarda ve tuvaletlerde, sürekli dokunulan yüzeyler, kapı kolları, tırabzanlar, asansörler, asansör butonları, lavabolar, bataryalar, pisuar ve klozetlerin temizliğinden sonra dezenfektanlar ile dezenfekte edilmektedir.
· Genel mekân temizliğinden sorumlu çalışanlar, bu işlemlerini maske, önlük ve tek kullanımlık eldivenler ile yapmaktadır.
· Tüm genel mekânlarda, restoran girişlerinde, barlarda, mini kulüp alanında, sahne alanlarında, tuvaletlerde ve ihtiyaç duyulan her noktada el dezenfeksiyon üniteleri bulunmakta ve bunların takibi düzenli olarak yapılmaktadır.
· Temizlik planları tekrar gözden geçirilerek detaylandırılmış olup tüm kayıtlar düzenli olarak tutulup denetlenmektedir.
· Asansörlerin kapasite kullanımları aynı anda, sadece bir ailenin üyeleri, aynı gruptan 4 kişi veya birbirini tanımayan maksimum 2 kişi binebilecek şekilde sınırlandırılmıştır.
· Tüm ortak kullanım alanları ve genel mekânlardaki oturma düzenleri güvenli fiziki mesafeler dikkate alınarak yeniden düzenlenmiştir.
· Kapalı havuz, açık havuz ve plajlarıdaki şezlong araları güvenli fiziki mesafe kuralına göre seyrekleştirilmek sureti ile yeniden düzenlenmiştir.
· Tüm şezlonglar, şezlong minderleri, plaj ve malzemeleri için günlük olarak gereken temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır.
· Tesis genelinde kontamine maske ve eldiven atıkları için özel çöp kovaları konumlandırılmıştır.
Misafir İlişkileri Uygulamaları;
· Misafir şikayetleri dikkatle takip edilecek şüpheli durumlarda misafir doktora yönlendirilecek ve otel yönetimi bilgilendirilecektir.
· Misafir ilişkileri personellerinin misafir ile sosyal mesafeyi maksimum düzeyde koruması ve gerekirse misafirin belirlemiş olduğu yer ve zamanda görüşülmesi sağlanmıştır.
· Misafir ilişkileri karşılama desklerinde sosyal mesafe kuralı uygulanmaktadır.

Yiyecek İçecek Alanlarında Alınan Önlemler;
· Yiyecek ve içecek hizmet alanlarında temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri en üst seviyeye çıkarılmıştır.
· Çalışanlar, yiyecek ve içecek hizmeti verilen bölümlerde misafirlere yardımcı olacaktır.
· Yemek saatleri uzatılarak restoranlarda kalabalığın oluşmaması sağlanacaktır.
· Açık büfelerde daha hijyenik, güvenli malzeme ve teçhizatlar kullanılarak çalışmalara devam edilecektir. Çalışanlar misafirlere büfelerde sürekli yardımcı olacak, gerekli yönlendirmeleri ve servisi sağlayacaklardır.
· Tüm yiyecek ve içecek bölümlerinin girişlerine el dezenfeksiyon istasyonları oluşturuldu. Girişlerde karşılama ve kapasite kullanımları ile ilgili olarak gerekli yönlendirmeleri yapan çalışanlar bulunmaktadır.
· Tüm yiyecek ve içecek alanlarında masa, sandalye ve oturum alanları güvenli mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenmiştir.
· Masalar, sandalyeler her kullanım sonrası dezenfekte edilmektedir.
· Tüm yiyecek ve içecek alanlarında masa örtüsü ve bez peçete gibi temizliği riskli malzemeler kullanılmayacaktır. Masalarda tuz, biber, şeker vb. tek kullanımlık ürünler misafirlere sunulmaktadır.
· İçecek servisleri masalara servis olarak yapılacaktır.
· Büfe sunumlarında tatlı, salata, ürünleri meyve adet sunum olarak servise sunulacaktır.
· Adet olarak hazırlanmayan diğer ürünler, personeller tarafından servis edilecektir.
· Yiyecek ve içecek alanlarının genel temizlikleri ile masa sandalye, tezgâh, büfeler ve diğer tüm malzeme ve materyallerin temizlikleri servis başlangıç ve bitişlerinde usulüne uygun şekilde yapılarak dezenfekte işlemleri gerçekleştirilecektir.

SPA, Fitness ve Spor Alanları İçin Alınan Önlemler;
· Sauna, hamam ve buhar odalarında kullanım kapasiteleri hijyenik şartlara göre sınırlandırılmıştır.
· SPA karşılama desklerinde otel yönetimi farklı yönde bilgilendirme yapmadığı sürece maske ve eldiven kullanılacaktır.
· Hamam, sauna, masaj alanlarında ve bakım hizmetlerinde son derece hijyenik şartlar oluşturulmak sureti ile tek kullanımlık malzeme ve materyaller ile servis verilecektir.
· Bu alanda çalışan tüm personel, her uygulama öncesi ve sonrasında kişisel temizliğine ve kişisel koruyucularının kullanımı ile birlikte kuru mekanlarda maske ile çalışacaklardır.
· Fitness salonundaki tüm spor aletleri, makine ve teçhizatlar gerekli uygun mesafelerde tekrar düzenlemiş olup her kullanımdan sonra dezenfeksiyon işlemleri anında yapılacaktır.
· Giyinme-soyunma odaları, duşlar, WC’ler gibi genel mekanlar ve elbise dolap ve anahtarları ile kullanılan havlu, bornoz, peştamal gibi tüm malzemeler güvenli şekilde temizlenerek dezenfekte edilmektedir.

Çocuk Kulübü ve Çocuk Oyun Alanları İçin Alınan Önlemler;
· Mini kulüp görevli personelleri gelen her çocuğu gözlemleyecek, ailesine çocuğun sağlık durumu hakkında sorular soracak, hastalık şüphesi olan çocuklar içeriye alınmadan önce yöneticisini bilgilendirecektir.
· Mini kulüp alanında oturma alanları güvenli fiziki mesafe gözetilerek düzenlenmektedir.
· Mini kulüp personelleri maske eldiven takacaklardır.
· Mini kulüp oyun alanları ozon ile dezenfekte edilmektedir.
· Mini kulüp temizlikleri, dezenfeksiyonları titizlikle ve sıklıkla yapılmaya devam edecektir.
· Çocuklarla ilgilenen mini kulüp çalışanlarına konu hakkında eğitimler ve bilgilendirilmeler yapılmış olup konusunda uzman kişiler burada görev almaktadır.
· Mini kulüp alanında bulunan pelüş oyuncaklar ve temizliği etkin yapılamayan top oyuncaklar gibi oyuncaklar kaldırılmıştır.

Eğlence Aktiviteleri İçin Alınan Önlemler;
· Tesiste; spor ve eğlence aktivitelerine güvenli fiziki mesafe kurallarına uygun olarak düşük kapasitelerde ve soft şekilde devam edilecektir.
· Grup aktiviteleri mümkün olduğunca dış alanlarda küçük gruplar halinde yapılacaktır.
· Yoga, jimnastik gibi aktiviteler açık alanda en az 1,5 m mesafe korunarak yapılacaktır.
· Tüm alet ve ekipmanların temizlikleri ve dezenfeksiyonları düzenli olarak yapılacaktır.
Teknik Servis Hizmetleri;
· Su sisteminde temizlik, dezenfeksiyon ve su sıcaklıkları konusunda yapılan çalışmalar devam etmektedir.
· Havuzların dezenfeksiyon ve PH oranları sürekli kontrol altında tutulmaya devam etmektedir.
· Yüzme havuzlarındaki klor değeri açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzda 1-1,5 ppm yasal sınırındadır. Açık havuzlarda 2 ppm seviyesinde tutulmaya tüm havuzların sıcaklık, PH, klor değerleri günde 3 kez görevlendirilmiş personel tarafından ölçülerek ve misafirin görebileceği alanlara yazılmaya devam edilecektir.
· Tüm havuz girişlerinde hijyen paspasları bulundurulacak ve havuz yüzme kurallarına uyulması sağlanacaktır.
· Çocuk havuzu belirlenen periyotlarda boşaltılıp, temizlenip dezenfekte edilecektir.
· Klimaların filtreleri düzenli olarak temizlenmektedir.

Çalışanlar İçin Alınan Önlemler;
· Çalışanların işe geliş ve gidişlerinde kullandıkları servis araçları her servis öncesi ve sonrasında temizlenip havalandırılıp dezenfekte edilmektedir.
· Çalışanlar transferleri sırasında koruyucu maske takmak zorundadırlar ve transfer araçlarının kapasiteleri %50 oranında kullanıldığından güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.
· Çalışanlar işbaşı yapmadan önce genel sağlık taramasından geçirilmekte ve her vardiyada temassız ateş ölçer ile ateş ölçümleri yapılmaktadır. Ateşi yüksek ve hastalık ile ilgili bulgulara rastlanan personel işbaşı yaptırılmamaktadır.
· Tesis çalışanları üniformalarını sık sık değiştirmektedirler. Üniformalar uygun sıcaklıklarda yıkanıp ütülenmektedir.
· Personel ortak kullanım alanlarında pandemi ve hijyen konularında afişler, broşürler bulunmakta ve bu alanlarda güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.
· Personel ortak kullanım alanlarında ve geri plandaki çalışma ünitelerinde yeterli sayıda dezenfeksiyon ünitesi mevcuttur.
· Tüm tesis çalışanlarına kişisel hijyen ve genel hijyen kurallarına uygun çalışması konusunda eğitimler verilmekte ve sürekli kontroller yapılmaktadır.
· Tüm çalışanlar gerek görülmesi durumunda önlük (gerek görülmesi durumunda), maske ve tek kullanımlık eldiven ile çalışmaktadır.
· Tesiste işyeri hekimi görev yapmaktadır.
· Personel yemekhanesinde, soyunma odalarında ve personel lojmanlarında gerekli güvenli fiziki mesafe kurallarına uygun olarak önlemler alınmış ve bu alanların temizlik planları detaylandırılmıştır.
 • Şehir Merkezine Uzaklığı 15 km Bolu
 • Hava Alanına Uzaklığı 200 km Sabiha Gökçen Havalimanı
 • Kurulu Alan 110000 M2

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

120 Oda

Otel Özellikleri

 • Otopark
 • Toplantı Salonu
 • Kapalı Restaurant
 • Market *
 • A la Carte Restaurant *
 • Çamaşırhane hizmetleri *
 • 24 Saat Oda Servisi *
 • Minibar *
 • Oda Sayısı

Aktiviteler

 • Basketbol
 • Bilardo
 • Dart *
 • Fitness
 • Futbol
 • Masa Tenisi
 • Voleybol
 • Tavla
 • Tenis Kortu
 • Wireless İnternet

Çocuklar İçin

 • Çocuk Parkı
Tesisin Açılış Tarihi: 01 Temmuz
12 Ay Açık

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

31 yorum sonucu ortalama 8,68 puan almıştır.

8.7
Puan Detayları
Oda Hizmeti
8.6
Lokasyon
9.0
Personel
9.2
Aktiviteler
7.6
Yeme / İçme
8.8
Hijyen
8.0
Fiyat / Kalite
8.7
Misafir Görüşleri

VONRESORT Abant misafir yorumları

31
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
15
Arkadaş
1
Çiftler
14
Tek Misafir
1
img-avatar
Ulviye Ö.
Çocuklu Aileler
İstanbul
Olumlu yorumlar Eskiye göre yenilenmiş genel olarak memnun kaldım
28-01-2020 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Sebahattin C. K.
Çocuklu Aileler
İstanbul
Olumsuz yorumlar Arabamı park ettiğim yerde kömürlüğe çekmişler aracım komple kömür içindeydi. Canlı müzik olan bölümde çay içmeme izin vermediler işletme olarak büyük eksileri var
06-12-2019 tarihinde yorum yapıldı.
7.3puan
img-avatar
Ülkü G.
Çocuklu Aileler
Olumlu yorumlar 12-13.01.2019 tarihlerinde 1 gece yarım pansiyon konakladık. Yıllar öncesinde ailemle gelmiştik buraya. Şimdi 2 yaşında kızım ve eşimle geldik. Tesis eskiden nasılsa aynı kalmış. Çalışanlar güleryüzlüydü. Otel ormanlık alan içinde. İlk gittiğimiz gün karlar yapmur ve rüzgar dolayısıyla erimiş çok üzülmüştüm bembyaz göremediğimiz için ancak gece biz uyurken kar yağmış, sabah bembeyaz uyandık, muhteşemdi. Akşam yemeği çok hoşumuza gitmedi ancak kahvaltısı harikaydı. Akşam köy evinde canlı müzik vardı ama rezervasyon ile dolmuş malesef dinleyemedik. Gider miyiz bir daha? Evet yine gideriz. Göle yakın, doğası harika, ailece gidilebilecek güzel bir tesis Olumsuz yorumlar Akşam yemeklerinde su harici içecekler ücretli, bence alkolsüz içecekler ücretsiz olabilirdi, en azından sayı kısıtlaması koyulabilir (kişi başı 1 soft içecek ücretsiz gibi).
18-11-2019 tarihinde yorum yapıldı.
6.7puan
img-avatar
Murat C. Ö.
Çiftler
Ankara
Olumsuz yorumlar Otel odasında kalorifer hizmeti kötü.Çok soğuk ve sıcak olmadığı için ekstra odaya ısıtıcı istemek durumunda kaldık.
12-11-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Muhammed Z.
Çiftler
Ankara
Olumlu yorumlar Genel olarak memnun kaldık, kaldığımız sürede animasyon yoktu
11-11-2019 tarihinde yorum yapıldı.
9.3puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan