Tatilci Hakları Bildirgesi


#1Fiyat Farkı
Ödeme Güvencesi

Gezinomi, aynı dönemde bir oteli Gezinomi’den daha ucuza satın alan misafirine aradaki farkı öder. Misafirimiz, en iyi fiyat garantisiyle tatilini geçirir.

#5Net ve Anlaşılır Bilgi Alma Güvencesi

Gezinomi’de misafirimiz, otel/tur konseptleri hakkında anlaşılır bilgilere ulaşır, terimlerle kafası karışmaz. “Her şey dahil” konsepte ne dahil, yarım pansiyon ne demek, gibi soruların cevaplarını net olarak bulur. Otellerin sadece fiyatlarını değil, istediği tüm detay bilgileri karşılaştırabilir. gezinomi.com’a girdiğinde ise tatil satın alırken nelere dikkat etmesi gerektiğini anlatan “Gezinomi Tatil Uzmanı” ile karşılanır. Misafirimiz, ne satın aldığını bilir.

#2Sansürsüz Yorum
Güvencesi

Gezinomi’de hiçbir yorum sansürlenmez, değiştirilmez. Hatta yorum yapan misafirimiz puan kazanır, bir sonraki tatilinde puanlarını harcar. Misafirimiz tatilini objektif yorumlara göre seçer.

#6Soruna Hızlı
Müdahale Güvencesi

Gezinomi “Haklı Müşteri Hattı” 0850 466 1 666 ile her türlü soruna hızla müdahale etmek için çalışır. Misafirini tatilinin başından sonuna kadar takip eder, iletişimini sürdürür.

#3Erken Rezervasyonda En Avantajlı Fiyat Güvencesi

Misafirimizin erken rezervasyon döneminde aldığı bir otelin fiyatı daha sonra düşerse, aradaki farkı Gezinomi öder.

#7GeziPara Kullanım Güvencesi

Gezinomi, misafirine online aldığı her tatilinde ve hatta gezinomi.com’da yaptığı yorumlarda bile GeziPara kazandırır, bu puanları misafiri takip etmeden kendisine bildirir; böylece bir sonraki tatilini de avantajlı hale getirir.

#4Basım ve Yayın Hatası Güvencesi

Gezinomi’deki tüm belgeler ve bilgiler sade ve şeffaf bir dildedir; süslü cümlelerle karmaşık hale getirilmez. Eğer misafirimiz basım ve yayın hatasından kaynaklı bir yanlışlık sonucu mağdur olursa, bu mağduriyetten doğan fiyat farkını Gezinomi öder.

#8Anadolu Sigorta
Güvencesi

Gezinomi misafirinin, Anadolu Sigorta güvencesi ve erken rezervasyon sigortası ile tatiline 72 saat kalsa bile koşulsuz olarak tatilini iptal hakkı vardır. Gezinomi, misafirine koşulsuz iptal hakkıyla birlikte ödediği parayı geri ödeme garantisi sunar.