SIRALA

ARA

Sizi Arayalım?Telefon numaranızı gönderin, Gezinomi Tatil Danışmanımız Amalfi Turları için sizi arasın...

Amalfi Hakkında

Güney İtalya bölgesinde bulunan ve Başpiskoposluk merkezi olan Amalfi Kıyıları her yıl pek çok sayıda yerli ve yabancı misafir konuk eder. Kıyı şeridinin güzelliği dillere destandır. Eşsiz bir tatil planlamak ve belki de İtalya’nın en güzel sahillerini gezmek için Amalfi sahillerini tercih etmelisiniz.

Amalfi hava durumu tatil planlamadan önce incelemeniz gereken en önemli detaydır. Sevdikleriniz ile eşsiz bir tatil için Amalfi turu fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Amalfi’de gezilecek yerleri, tadına bakılacak en güzel lezzetleri ve tabi ki uygun fiyatlı tur seçenekleri ile sizi beklemektedir. Amalfi gezi yorumlarını okuduktan hemen sonra tatilinize yön verecek seçenekleri değerlendirmelisiniz. İtalya’nın en çok ziyaret edilen kıyısı olma özelliği ile bilinen Amalfi tur seçenekleri ile doludur.

Amalfi kıyıları tur fırsatlarını değerlendirebileceğiniz ve yılın hangi zamanları gideceğinizi iyi bilmeniz gerekmektedir. Genellikle yaz sezonunu değerlendirmek isteyenbler için muhteşem bir seçim olabilir. Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında gidebilir ve keyifle gezebilirsiniz. Denize dik duran dağları ve farklı görüntüsü ile hayran kalacağınız bir tatil cenneti olan Amalfi’de siz de dinlenebilir ve eğlenebilirsiniz.

Amalfi gezilecek yerler
Amalfi ‘de gezilecek yerler; Piazza Duomo, St. Andrew Katedrali,� Chiostro del Paradiso, Maestra dei Villaggi Yolu, Hotel Cappuccini Amalfi, Paper Museum ve Valley of the Mills, Çikolata Pastanesi, Flavio Gioia Heykeli ve Çeşmesi, Piazza Flavio Giola görmeniz gereken en ünlü noktalardır. Hem birbirlerine ulaşımları kolay hem de keyifle gezebileceğiniz turistik yerlerin en güzelleri. Amalfi hakkında merak ettiğiniz her şey için; Amalfi Gezilecek Yerler

Amalfi’de ne yenir?
Amalfi kıyılarında tabi ki pizza yenir. Muhteşem peynirlerin tadına bakılır ve eşsiz yöreye özgü içeceklerin lezzeti denenir. İtalya’nın güzel kıyılardan Amalfi� de siz de kendiniz için birkaç iyilik yapın ve bu yılın tatil seçenekleri arasına ekleyin.

Amalfi’den ne alınır?
Amalfi’den alacağınız en güzel şey küçük kayık maketleridir ya da size orayı hatırlatacak, yazın güzelliğini hatırlatacak süs eşyaları satın alabilirsiniz. Amalfi kıyılarının çizildiği küçük kart postallar vardır, tercih edebilirsiniz.

Amalfi çevresi gezilecek yerler
Amalfi çevresinde daha çok Napoli civarında turlara katılabilir ve bölgeyi yakından görebilirsiniz. Amalfi Kıyıları, Napoli Turu sizin için eşsiz bir tur fırsatı olabilir ya da Floransa’dan başlayarak İtalya’da kendinize güzel bir rota çizebilirsiniz. Floransa, Roma Turu seçenekleri sizi bekler.