Baltık Başkentleri Turu - Türk Havayolları ile

Tallınn (2) & Rıga (2) & Vilnius (1)

Günübirlik

Tur Kalkış Yeri:

  1 yorum sonucu ortalama 10.0 puan [Yorumlar]

  TUR KODU:2428

  Baltık Başkentleri Turu - Türk Havayolları ile bu dönemde satışa kapalıdır.
  error

  Baltık Başkentleri Turu - Türk Havayolları ile bu dönemde satışa kapalıdır.

  Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

  HEMEN ARAYIN:0850 466 77 44

  ya da

  İtalya, Fransa, İspanya Turu
  İtalya, Fransa, İspanya Turu2.12.2023 - 9.12.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
  1.398,00 EUR
  Alpler'de 5 Ülke Rotası - Ekstra Turlar Dahil
  Alpler'de 5 Ülke Rotası - Ekstra Turlar Dahil2.12.2023 - 9.12.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
  2.326,00 EUR
  Büyük Orta Avrupa ve Almanya İkonik Rotalar
  Büyük Orta Avrupa ve Almanya İkonik Rotalar9.12.2023 - 16.12.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
  2.104,00 EUR
  Bir Avrupa Masalı (Bgy-Bgy)- Nice Başlar - THY ile
  Bir Avrupa Masalı (Bgy-Bgy)- Nice Başlar - THY ile4.12.2023 - 11.12.2023 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
  1.098,00 EUR
  Marsilya, Nice, Milano Turu - PGS ile
  Marsilya, Nice, Milano Turu - PGS ile 13.02.2024 - 18.02.2024 fiyatıdır.5 Gece 6 Gün
  998,00 EUR
  Elegant Benelux, Alsace, İsviçre, Almanya (Bsl-Ams) THY ile
  Elegant Benelux, Alsace, İsviçre, Almanya (Bsl-Ams) THY ile1.06.2024 - 8.06.2024 fiyatıdır.7 Gece 8 Gün
  2.098,00 EUR

  1. GÜN

  İstanbul Talinn

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 06:00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1421 numaralı tarifeli seferiyle saat 09:30’da Tallinn'e hareket. Yerel saate göre 12:05’de varış ve havalimanında bekleyen özel aracımız ile şehir merkezine doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Tallin sokakları’ turuna katılabilirler. Bu turumuzda Estonyanin başkenti olan Tallin’de panoramik şehir turunun ardından kale içi olarak tabir edilen şehrin eski bölgesinde yürüyüş. Parlamento binasının yanında indikten sonra rampa aşağı yürüyerek tarihi evleri görüp belediye meydanına varış ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz burada kehribar alışverişi yapabilir veya kendi üretimleri olan ballı biranın tadına bakabilirler. Ardından otelimize transfer. Geceleme Tallinn'deki otelimizde.

  Alternatif Program

  Tallin sokakları

  45€

  2. GÜN

  Talinn

  Sabah kahvaltısı sonrası arzu eden misafirlerimiz için ekstra Rocca Al Mare turumuz başlıyorAvrupa`da sayısı az olan açıkhava müzelerinden In Rocca-Al-Mare turunda 18. yy Estonya kırsal yaşamına tanık oluyoruz. Geniş bir alan üzerine kurulu açık hava müzesi, 18.yy dönemini yansıtan köy evleri, yel değirmenleri, ahşap kilisesi, köy okulu ile sizi zamanda yolculuğa çıkartarak Estonya`nın geçmişine tanık ediyor. Birbirinden farklı evlerde, eski dönem Estonyalılar`ın yaşantısı teatral olarak anlatılıyor. Turun arından otele geri dönüş.Veya Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Helsinki turuna katılabilirler; Finlandiya’nın başkenti Helsinki’ye yapacağımız gezimiz için feribot iskelesine hareket ediyoruz. Helsinki Katedrali, Senato Meydanı, Hükümet Sarayı, Belediye binası, Uspenski Ortodoks Katedrali ve Pazar Meydanı göreceğimiz yerler arasında, sonrasında serbest zaman ve Tallinn’e dönüş için feribot iskelesine hareket ediyoruz. Gezi bitiminde geceleme Tallinn otelimizde.Akşam arzu eden misafirlerimizle akşam yemeğimizi almak üzere ekstra düzenlenecek olan Viking Köyü`ne doğru yola çıkıyoruz. Viking yaşam tarzını yansıtan bu şirin restoranda ok ve balta atma, mancınık kullanma gibi aktiviteleri deneyimleyeceğiz. Bu heyecan ve eğlence dolu dakikaların ardından akşam yemeğimizi yiyoruz ve otelimize geri dönüyoruz.

  Alternatif Program

  Rocca Al Mare

  80€

  Alternatif Program

  Helsinki Turu

  120€

  Alternatif Program

  Viking Köyü

  85€

  3. GÜN

  Talinn Parnu - Riga

  Sabah odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Letonya'nın başkenti Riga’ya hareket. Yol üstünde Estonya'nın yazlık kasabası olan Parnu'da mola veriyoruz. Estonya ve Letonya’nın ormanları içinde devam eden yaklaşık 5 saat süren yolculuğumuz sonrasında Riga’ya varıyoruz. Varışımızı takiben panoramik Riga şehir turumuz başlıyor. 1201 yılında kurulan Riga şehir turunda, Old Town denilen tarihi merkezdeki şehrin dokusuna tanık olacağımız önemli yapılar ziyaret ediliyor. St. Peter’s Kilisesi, Brotherhood of the Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob’s Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli ve şehrin eşsiz mimarisine tanık olacağımız yapılarıyla süslü sokakları görülecekler arasında yer alıyor. Şehir turunun ardından serbest zaman. Geceleme Riga'daki otelimizde.

  4. GÜN

  Riga

  Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Sigulda Turu'na katılma imkanı. Riga’ya 51 km. uzaklıktaki, Letonya’nın en güzel şehirlerinden kabul edilen Sigulda şehir turunda Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası, Turaida Kalesi ve Müzesi ziyaret ediliyor. Kalelerin arasında gezerken kendinizi Ortaçağ Avrupası’nda hissedeceğiniz Sigulda, yemyeşil ağaçları, ovaları, Gauja Nehri’nden oluşan muhteşem doğası ile sizi büyüleyecek. Turumuzun ardından Riga’ya geri dönüyoruz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Jurmala Turu'na katılma imkanı. Letonya’nın Baltık Denizi kıyısında yer alan Jurmala şehir turunda bembeyaz kumsalları ve orman içerisinde yer alan romantik ağaç evleriyle Letonya’nın sayfiye bölgesi ziyaret ediliyor. Tertemiz çam kokulu havası, dingin atmosferi, şifalı suları, çamur kürleri ile Baltık Ülkeleri’nin en ünlü SPA otelleriyle yerli halkın ve turistlerin rehabilitasyon merkezi Jurmala… Hava kirliliğini önlemek amacıyla araba girişlerinin ücretli olduğu bu şirin sahil kasabasında dilerseniz ünlü SPA’larının tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz yol boyunca uzanan şirin kafelerinde keyif yapabilirsiniz. Turumuzun ardından otele geri dönüş. Geceleme Riga'daki otelimizde.

  Alternatif Program

  Sigulda Turu

  85€

  Alternatif Program

  Jurmala Turu

  70€

  5. GÜN

  Riga Vilnius

  Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Vilnius’'a hareket. Yolumuz üzerinde Haçlar Tepesi (Hill of Crosses) ziyaretimiz olacak. Burası Katolik Litvanya’nın kutsal yerleşim bölgesi. Bu bölgede yaklaşık 50.000 adet birbirinden farklı boylarda Hac bulunduğu tahmin ediliyor. Litvanya’nın en etkileyici yerlerinden biri olan Hill of Crosses’i gezdikten sonra, yolumuza devam ediyoruz ve Vilnius’a varıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik Vilnius şehir turumuz başlıyor. Vilnius’ta 1200’den fazla Ortaçağ dönemine ait yapı ve 48 adet büyük kilise bulunuyor. Neris Nehri kenarında 1323 yılında Büyük Dük Gediminas tarafından kurulan Vilnius'un panoramik şehir turunda; Katedral Meydanı, Vilnius Katedrali, Gediminas Kulesi, Gediminas Heykeli, St. Peter ve St. Paul Kilisesi, St. Anne Kilisesi ve Amber Galerisi gezildikten sonra Subacius Tepesi’nden şehrin panoramik manzarasının fotoğrafını çekme fırsatı. Ardından Vilnius’un önemli bir sembolü olarak kabul edilen Dawn Kapısı’nı da gezerek turumuz tamamlanıyor. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Trakai turuna katılabilirler. Vilnius’a 29 km. uzaklıktaki Trakai turunda, 15.yy’da Galve Gölü’nün ortasındaki bir yarımadaya inşa edilmiş Trakai Kalesi ve Müzesi ziyaret ediliyor. Sonrasında Vilnius'a dönüş ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra akşam yemeğimizi almak üzere Belmontas Restaurant’a hareket ediyoruz. Dere kıyısında yemyeşil bir alan üzerine kurulu bu geniş tesiste ağaçların altında serinleyerek, suyun rahatlatıcı sesi eşliğinde günün yorgunluğunu atacağımız keyifli bir akşam yemeği yiyoruz. Akşam yemeğinin ardından otelimize hareket. Geceleme Vilnius’taki otelimizde.

  Alternatif Program

  Trakai Turu

  85€

  Alternatif Program

  Belmontas Restaurant Akşam Yemeği

  65€

  6. GÜN

  Vilnius İstanbul

  Kahvaltı sonrası odaların boşaltılması. Rehberin belirlediği saatte kadar serbest zaman ve ardından havalimanına hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK1410 numaralı tarifeli seferi ile saat 20:25’de İstanbul’a hareket. Yerel saate göre 23:30 İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

  İstanbul Havalimanı - Türk Hava Yolları’nın TK1421 - 09:30

  Türk Hava Yolları - TK1410 - 20:25

   

  Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul – Tallin / Vilnius - İstanbul gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
  Havalimanı vergileri
  Otellerde 5 gece oda kahvaltı konaklama
  Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
  Panoramik Tallin, Riga, Vilnius şehir turları
  Türkçe rehberlik hizmeti

  Yurt dışı çıkış harcı bedeli
  Vize ücreti
  Seyahat sağlık sigortası
  Kişisel harcamalar
  Ekstra turlar

  Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

  Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
  Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
  Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
  Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

  Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
  Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
  Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
  Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

  Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
  Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
  Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

  Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

   

  OTELLER
  3*- 4*  Kategorisi
  Tallin – 4* Hestia Hotel vb.
  Riga – 4* Bellevue Park Hotel vb.
  Vilnius – 3* Panorama Hotel vb.
  Tallin sokakları
  Rocca Al Mare
  Helsinki Turu
  Viking Köyü
  Sigulda Turu
  Jurmala Turu
  Trakai Turu
  Belmontas Restaurant

   

  EMEKLİLER İÇİN
   (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
  1.Emeklilik hesap cüzdanı fotokopisi
  2.Ev tapusu fotokopisi
  3.Banka hesap cüzdanı fotokopisi
  4.Kredi kartı fotokopisi
  SERBEST MESLEK MENSUPLARI İÇİN
   (Avukat, doktor, mali müşavir vs.) (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
  1.Baglı bulunduğu odadan yazı
  2. Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
  3.Vergi levhası fotokopisi
  4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi
  MAAŞLI ÇALIŞANLAR İÇİN
    (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
  1.Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı
  2.belirtilmeden yazılacak dilekçe. (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
  3.Firma imza sirküleri
  4.Firmanın ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
  5.Vergi levhası fotokopisi
  6.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi
  7.Son maaş bordrosu
  8.Sigorta işe giriş ve son 4 aylık bildirgelerin fotokopisi
  9.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi
  FİRMA SAHİPLERİ VE ŞİRKET ORTAKLARI İÇİN
  (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
  1.Antetli kâğıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
  2.Firma imza sirküleri
  3.Vergi levhası fotokopisi
  4.Ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
  5.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kuruluş gazetesi)
  6.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

  BANKA ÇALIŞANLARI İÇİN
  (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
  1. Bankanın antetli kağıdına seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
  2.Banka imza sirküleri
  3.Son maaş bordrosu
  4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

  ÖĞRENCİLER İÇİN
  (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
  Öğrenci durum belgesi
  Ebeveyn gelir durumunu belirten belgeler (yukarıda belirtilen katagorilere göre)
  DEVLET MEMURU İÇİN 
  (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
  1.Konsolosluk Makamına, Antetli kâğıda İngilizce yazılmış, resmi ‘Vize Başvuru Dilekçesi’ (Gidiş nedeni ve göreviniz belirtilen, kurum imza yetkilisi tarafından ıslak imzalı ve mühürlü).
  2.Son üç aya ait maaş bordrosu
  3.Kurum Personel Tanıtma Kartı Fotokopisi
  4.Banka Hesap Cüzdanı, Kredi Kartları, Araç Ruhsatı ve Gayrimenkul gibi maddi kaynak gösteren Belgelerin Fotokopisi.
  5.Evlilik Cüzdan Fotokopisi

  NOTLAR
  *Evli çiftlerin evlilik cüzdanı fotokopileri vize başvurularında gerekmektedir.
  * 2 adet fotoğraf (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
  * İlk defa shengen vizesi alabilmek için şahsi müracaat gereklidir. Pasaport geçerlilik süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.
  * Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden Yurt dışında geçerli Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 Euro limitli) gerekmektedir.
  * Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak şahsi dilekçe.
  * Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden önlü ve arkalı kimlik fotokopisi ve ev & iş adres ve telefon bilgileri beraberinde vermeniz gerekmektedir.

  Gezilecek Şehirler

  Tallinn


  Estonya’nın en çok ziyaret edilen şehri olan başkent Tallinn, Baltık denizinin kıyısında yer alan büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. Tallinn turları sırasında pek çok doğal güzelliği ve tarihi özelliği yakından tanıyabilirsiniz. Tallinn gezilecek yerler listesi yapmalı, Tallinn’de tatmanız gereken lezzetleri de hemen not almalısınız. Gezinomi Tallinn turları için doğru yerdesiniz.

  GÖRÜLMELİ

  Tallinn görülmesi gereken yerler
  • Lahemaa Doğal Parkı
  • Kadriorg Sarayı
  • Toompea Kalesi

  TADILMALI

  Tallinn ne yenir
  • Eston Ekmeği
  • Vana
  • Patates Soteli Yemekler

  Vilnius


  Litvanya'nın başkenti ve en büyük şehri olan Vilnius, her yıl pek çok turist konuk etmektedir. Tarihi açıdan oldukça zengin bir yapıya sahip olan Vilnius, farklı asırlardan kalma 1500 kadar tarihi esere ev sahipliği yapmaktadır. Dünya Mirası Listesinde yer alan Vilnius şehrini yakından görmek ve tanımak için tercihlerinizi hemen Geiznomi Vilnius turlarından yana yapmalısınız.

  GÖRÜLMELİ

  Vilnius görülmesi gereken yerler
  • Gediminas’ Tower
  • Şafak Kapısı Şapeli
  • Vilnius Katedrali
  • St. Anne Vilnius Kilisesi

  TADILMALI

  Vilnius ne yenir
  • Borş
  • Dumplings
  • Hamur Kızartma

  Estonya

  hakkında bilmeniz gerekenler

  Estonya
  Konuşulan Dil
  Estonca
  Para Birimi
  Estonya Kronu
  Saat Farkı
  2
  Voltaj
  220 V

  Genel: Başkenti Tallinn olan ve Finlandiya Körfezi’ne kıyısı bulunan Estonya gemi turlarında da en çok ziyaret edilen yerler arasındadır. Kültürel anlamda oldukça zengin olan ülke, okuma yazma oranının dünyada en yüksek olduğu ülkedir.

  Bahşiş: % 5 ile % 10'u kadar bahşiş verilebilirsiniz.

  Litvanya

  hakkında bilmeniz gerekenler

  Litvanya
  Konuşulan Dil
  Litvanca
  Para Birimi
  Euro
  Saat Farkı
  1
  Voltaj
  220 V

  Genel:Resmi ismi Litvanya Cumhuriyeti olan ve üç Baltık devletinden biri olan ülkenin başkenti Vilnius’tur. Litvanya Turları ile ülkeyi keşfeebilirsiniz.

  Telefon:Ülke kodu:370 Konsolosluk:55 215 4215

  Vergiler:% 15 vergi sistemi bulunmaktadır.

  Bahşiş:Miktarı size kalan bahşiş uygulaması vardır.

  Misafir Değerlendirmeleri

  Turun Toplam Puanı

  1 yorum sonucu ortalama 10,00 puan almıştır.

  10.0

  Puan Detayları

  Uçak / Otobüs Hizmeti
  10.0
  Tur Rehberi
  10.0

  Misafirlerin tur için yaptığı 1 yorum

  img-avatar
  H. G.
  Olumlu yorumlarTurumuz güzel geçti. Oteller merkeze yakındı. Rehberimizde iyi bir arkadaştı.sadece rezervasyon aşamasından memnun kalmadım.
  9.09.2018 tarihinde yorum yapıldı.
  10.0puan

  Tur Nasıldı?

  Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

  Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

  5 TL GeziPara Kazan

  Konum

  Baltık Başkentleri Turu - Türk Havayolları ile