Batı Karadeniz Turları

Karadeniz’in doğusu kadar baştan çıkartıcı güzelliklere sahip ve bir o kadar tarihi zenginlikleriyle ön plana çıkan bölümü Batı Karadeniz’in şirin mi şirin şehirlerini keşfetmek Gezinomi Batı Karadeniz Turları ile çok daha avantajlı ve keyifli.

Devamını Oku »

Arama

Filtre

Batı Karadeniz Turları

1 adet Batı turu bulundu...

Safranbolu Amasra Turu 1 Gece Otel Konaklaması

Otobüs ile Ulaşım

1 gece 2 gün

Tur Kalkış Yeri : İstanbul

Tur Periyotları
Yarım Pansiyon
419,00 TL

Batı Karadeniz Turları

Karadeniz’in doğusu kadar baştan çıkartıcı güzelliklere sahip ve bir o kadar tarihi zenginlikleriyle ön plana çıkan bölümü Batı Karadeniz’in şirin mi şirin şehirlerini keşfetmek Gezinomi Batı Karadeniz Turları ile çok daha avantajlı ve keyifli. Yeni yerler görmek, kısa da olsa şehir hayatından uzaklaşıp kendinizi doğanın muhteşem atmosferine bırakmak isterseniz daha fazla zaman kaybetmeden Batı Karadeniz Turlarında yerinizi ayırtmalısınız ve bu güzelliklerle bir an önce tanışmalısınız.

Ülkemizin yeşili ve doğasıyla nefes kesen bölgelerinden Karadeniz’in her bölümü ayrı ayrı güzelliklerle ziyaretçilerini karşılamaktadır. Eğer Karadeniz’in bu güzelliklerinden mahrum kalmak istemiyor, kendinizi Karadeniz’in eşsiz atmosferine bırakmak istiyorsanız aynı zamanda da uzun bir tatile ihtiyacınız olduğunuz düşünüp seyahat planlarınızı erteliyorsanız; Karadeniz’i keşfetmeye Batı Karadeniz’den başlayabilirsiniz. Batı Karadeniz Turları; her sokağında tarihte zaman yolculuğuna çıkaracak Safranbolu’dan yeşiliyle mavisiyle seyretmeye doyamayacağınız manzaralar sunan Amasra’ya, Kastamonu’dan Sinop’a görülmesi gereken en güzel rotalara doğru sizleri unutulmaz bir yolculuğa çıkartacak. Gün sayısı, farklı şehirlerden çıkış noktalarına göre tur paket fiyatları değişkenlik gösteren Batı Karadeniz Turları her bütçeye uygun seçenekler sunmaktadır. Lüks otobüslerle ulaşım sağlanan Batı Karadeniz Turları ile bölgenin tarihi dokusunu, kültürel zenginliklerini, yöresel lezzetlerini yerinde görme ve tatma fırsatını yakalayacak, doğal güzelliklerini, plajlarını, tarihi çarşılarını keşfedeceksiniz.

Ziyaretçilerine adeta görsel bir şölen sunan Batı Karadeniz’de şehirden uzaklaşarak yeni yerler görüp tarihsel ve kültürel değerlerimiz hakkında bilgilenmek, doğanın en güzel tonları arasında nefes almak için Gezinomi Kültür Turları kapsamında düzenlenen Batı Karadeniz Turlarını inceleyerek, kendinize hemen bir seyahat planı hazırlayabilirsiniz.

İLGİLİ KATEGORİLER