Benelüks, Paris Turu 10

Amsterdam(2) Brüksel(1) Paris(3) Köln(1)

Günübirlik

Tur Kalkış Yeri:

  TUR KODU:8066

  Benelüks, Paris Turu 10 bu dönemde satışa kapalıdır.
  error

  Benelüks, Paris Turu 10 bu dönemde satışa kapalıdır.

  Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

  HEMEN ARAYIN:0850 466 77 44

  ya da

  1. GÜN

  İstanbul Düsseldorf- Köln-Amsterdam

  İstanbul Atatürk Havalimanında saat 08:00’da bulusma.Check in ve bagaj islemleri sonrası AtlasJet havayoluna ait KK6013 uçuşu ile 10:40’da Düsseldorf’a hareket. Lokal saat 13:10’da Dusseldorf havalimanına varıs. Bizi bekleyen özel araclarımız ile panaromik Düsseldorf şehir turu.Ardından Amsterdam’a hareket ve şehir turu. Tamamen kazıkların üzerine kurulmuş ve deniz seviyesinin altındaki yerleşimi ile Kuzey’in Venedik’i lakaplı şehirde ünlü Kraliyet Sarayı, Dam Meydanı, Kırmızı Fener Sokağı (Red Light District) görülecek yerler arasındadır.

  2. GÜN

  Amsterdam

  Otelimizde alacagımız kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Geceleme Amsterdam’da otelimizde.

   

  Alternatif Program

  Grande Holland

  90 Euro

  Grande Holland turumuzda Marken, Volendam,Den Haag (Lahey) ve Roterdam şehirleri gezilecektir. Gezimiz sırasında keyifli balıkçı köyü Volendam’ı keşfedecek, meşhur yel değirmeni örneğini görecek, Hollanda’nın el sanatlarını görecek, ünlü peynirlerini tadacak, geleneksel tahta ayakkabı imalatını deneyimleyecek ve kendinizi gerçekten Hollanda’nın kalbinde hissedeceksiniz.

  3. GÜN

  Amsterdam Brüksel

  Kahvaltı sonrası Amsterdam’dan Brüksel’e hareket. Dileyen misafirlerimiz yolda ekstra olarak düzenlenecek Gravensteen kalesi ve dünyanın en önemli Altar’ına ev sahipliği yapan St. Bavo (Gent Katedrali) ile meşhur Gent şehir turuna katılabilirler.Dileyen misafirlerimiz yolda  ekstra olarak düzenlenecek ünlü ortaçağ kenti Brugges turuna katılabilirler. Brüksel’e varışımızın ardından konaklama.

  Alternatif Program

  Gent

  20 Euro

  Bu turda dantelleri ve kanalları ile ünlü kentin atmosferinin tadına varabilir, şehrin nefis manzarasını ve Belfry Kulesi’ni görebilirsiniz. Size önerimiz Belçika’nın ünlü patates kızartmalarını ve moules –frites (Patates ve midye)lerini tadmanızdır.

  Alternatif Program

  Brugge

  35 Euro

  Tarih kokan şehri yakından tanımalısınız.

  4. GÜN

  Brüksel Paris

  Kahvaltı sonrası Avrupa başkenti Brüksel panoramik şehir turu. Grand Palace Meydanı, ünlü Manneken Piss heykeli, Brüksel Katedrali, kraliyet evi ve sarayı, Avrupa Birliği Parlementosu ve yerleşkesi, Adalet Sarayı, ünlü Heisel Stadı ve Belçika’nın simgesi Atomium’u ziyaret edebilir ayrıca Belçika’nın ünlü çikolatalarından tadabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz, giriş ücretini ödeyerek Atomium’un zirvesinden muhteşem Brüksel manzarasını seyredebilirler. Ardından Paris’e hareket.Paris’e varışımıza istinaden Paris şehir turunu yapıyoruz. Ünlü Eiffel Kulesi, meşhur markaların bulundugu Champs Elysees Caddesi, Concord Meydanı ve dikilitaş, zafer meydanı ve takı (Arch deTriumph); Napoleon’un mezarı ve Opera Meydanı görülecek yerler arasında. Aşkın şehri Paris’i muhteşem gece ambiansında yaşamak isteyenler için ekstra düzenlenecek Paris gece turumuza katılabilirler. Konaklama Paris otelimizde.

  Alternatif Program

  Işıklarla Paris Turu

  40 Euro

  Ayrıca Eiffel Kulesi’ndeki ışık gösterisini izleyebilirler.

  5. GÜN

  Paris

  Kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Grand Paris turumuza katılabilirler.Tur kapsamında; Fransa’nın simgesi haline gelmiş, Demir Lady lakaplı Eiffel Kulesi’ne çıkılacak, Paris’i kuş bakışı muhteşem bir manzara ile seyredeceğiz. Ardından Seine Nehri’ni tekne ile gezecek, nehir gezisi sırasında St. Louis Adası, Notre Damme Katedrali, Adalet Sarayı, D’Orsay Müzesi göreceğimiz Fransız mimarisinin eşsiz örneklerinden bazıları. Vergisiz parfüm, saat ve hediyelik eşyaları alabileceğiniz 60 yıllık geçmişi olan duty free mağazası Benlüx ziyaret edilecek. Dünyaca ünlü eserlere ilham kaynağı olmuş Notre Damme Katedrali ziyaret edilecektir. Çiftleri birbirine bağlayan kilitleri ile
  ünlü Aşıklar Köprüsü görülecek. Ünlü Pigalle semtinden geçerek, füniküler ile çıkacağımız bohem hayatın günümüzde de yaşandığı Ressamlar Tepesin’de (Mon Marte) nefis Fransız lezzetlerini tadabileceğiniz, sokak ressamlarına portrelerinizi çizdirebileceğiniz, Adak Kilisesi Sacre-Coeur’u ziyaret edebileceğiniz eşsiz bir Fransız atmosferi sizleri bekliyor. Geceleme Paris otelimizde.

  6. GÜN

  Paris

  Kahvaltı sonrası serbest gün. Dileyen misafirlerimiz ekstra tam günlük Disneyland Park ve Walt Disney stüdyoları turuna katılabilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan, Louvre müzesi ve Versay Sarayı turuna katılabilirler.

  Alternatif Program

  Disneyland/çift park turu

  120 Euro

  İki ayrı park da ziyaret edilebilir ve Disney’in eğlenceli dünyasına bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

  Alternatif Program

  Louvre Müzesi veya Versay Sarayı turu

  80 Euro

  Dünya mirasının mabedi, Mona Lisa’dan firavunların hazinelerine kadar pek çok değerli eserin olduğuLouvre Müzesi gezilecek, ardından Fransa muhteşem yüzyılının simgesi Versay Sarayı ziyaret edilecektir.

  7. GÜN

  Paris Luxemburg

  Kahvaltı sonrası Avrupa’nın göbeğinde bulunan küçük ve mamur ülkeye hareket. Dileyen misafirlerimiz yolda ekstra olarak düzenlenecek turumuza katılabilir. Geceleme Köln’de otelimizde.

  Alternatif Program

  Reims – Metz – Shengen – Remich turu

  60 Euro

  Şampanyanın başkenti Reims, Paris’ten önceki Paris Metz, şarap cenneti Remich ve Avrupa tarihine damgasını vurmuş Shengen şehirleri gezilecektir.Adolpe Köprüsü, tarihi surları, Notre Damme Kilisesi, parlemento binası ve düklük sarayı ve Büyük Pazar Meydanı görülecek yerler arasındadır.

  8. GÜN

  Luxemburg Köln-Dusseldorf - İstanbul

  Kahvaltı sonrası Köln şehir turumuz başlıyor, Muazzam mimarisiyle Gotik stilin en önemli örneği, dünya savaşından Köln’de ayakta kalan tek yapı olan Köln Katedrali, tarihin en eski kolonya üreticisinin atölyesi ve ünlü alış veriş caddesi Köln’de gezilecek yerler arasında.Ardından Dusseldorf’a hareket ediyoruz. Varışımız ardından havalimanına geçiş, bilet ve bagaj
  işlemlerimizden sonra AtlasJet havayolu KK6014 uçuşu ile saat 15:00’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Lokal saat 19:10’da İstanbul’ya varış ve turumuzun sonu.

  Gidiş:Atatürk Havalimanı - Atlasjet Hava Yolları KK 6013 - Uçuş Saati 10:40

  Dönüş: Atlasjet Hava Yolları TK 6014 - Uçuş Saati 15:00

  AtlasJet Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul (IST)- Düsseldorf– İstanbul (IST) uçak bileti

  Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli

  Belirlediğimiz 3*ve 4* merkeze mesafesi olan (20-30 km) otellerde 7 gece oda kahvaltı
  konaklama

  Türkçe rehberlik hizmetleri

  Alan-Otel- Alan transferleri

  Programda belirtilen şehir turları

  Vize ücreti (130 Euro)

  Özel Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

  Yurt dışı çıkış harcı bedeli

  Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

  Opsiyonel turlar ( Ekstra Turlar)

  Öğle ve akşam yemekleri

  Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

  Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
  Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
  Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
  Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

  Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
  Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
  Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
  Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

  Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
  Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
  Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

  Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

   

  Misafir Değerlendirmeleri

  Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

  Tur Nasıldı?

  Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

  Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

  5 TL GeziPara Kazan

  Konum

  Benelüks, Paris Turu 10