error
Budva Kurban Bayramı Turu bu dönemde pasiftir. Değerlendirmek isteyeceğiniz diğer turlar için tatil danışmanımızla görüşebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN: 0850 466 77 44

ya da

Budva Kurban Bayramı Turu

Budva Kurban Bayramı Turu bu dönemde pasiftir.

1. GÜN

İSTANBUL TİRAN - BUDVA

Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan 3 saat önce buluşma. Pegasus Havayolları’nın PC 283 sayılı tarifeli seferi ile Tiran uçuşu. Yerel saatle 16.20’de varışımızın ardından Budva’ya transfer. Yolculuğumuzun ardından Budva şehir turuna başlıyoruz. 2500 yıllık geçmişi ile Adriyatik’in en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Budva aynı zamanda çok gözde bir tatil merkezi olarak bilinmektedir. Eski şehrin surları içinde ve Kalenin etrafından keyifli bir yürüyüşün ardından konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz.

2. GÜN

BUDVA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kotor Körfezi turuna katılabilirler.Kotor Körfezi : Montenegro’nun tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebileceğimiz bu turumuzda, ilk durağımız UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi'ne alınan ve doğal bir liman olan Kotor şehri. Kotor ‘da kale içinde yapılacak rehber eşliğindeki gezinin ve sunulacak serbest zamanın ardından, sonraki durağımız Perast olacak. Kotor körfezinin el değmemiş güzelliğinin keyfini, Perast'i keşfederek sürebilirsiniz. Perast sonrasında, Montenegro'nun Avrupa'ya açılan yüzü Tivat'a hareket ediyor ve Karadağ’ın Monaco’su da denilen Tivat'ın sembolü, Porto Montenegro’yu geziyoruz. Burada çeşitli lüks restoran ve kafelerde dinlenebilir ya da sahilde yürüyüş yapabilirsiniz.

Alternatif Program

Kotor Körfezi Turu

45 Euro

3. GÜN

BUDVA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman sunuyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Mostar-Blagaj turuna katılabilirler.Kostar-Blagaj Turu: Tarihe yolculuk yapacağımız bu turumuzda Bosna Hersek sınırını geçtikten sonra ilk durağımız, bütün tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köylerinde ki. 16.yy.’da Osmanlı tarafından yapılan binaları gördükten sonra özel araçlarımızla Mostar’a doğru devam ediyoruz. Mostar’da yürüyerek yapacağımız turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Ardından Koski Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Öğle yemeği, alışveriş ve ihtiyaçlar için serbest zamanımızın ardından durağımız olan Blagaj’a doğru hareket ediyoruz. Doğa ile iç içe şelalelerin olduğu bu huzur veren yer de günün yorgunluğunu atıyor ve Dünyanın dört bir yanından insanların gelip su kaynağının yanı başında ki Alperenler (Dervişler) tekkesi ziyaret ediyor ve sonrasın da Budva’ya dönüş için hareket ediyoruz.

Alternatif Program

Kostar-Blagaj Turu

60 Euro

4. GÜN

BUDVA TİRAN - İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından rehberimizin bildireceği saatte Tiran Havalimanına transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Tiran panoramik şehir turuna katılabilirler. Check-in işlemlerin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 282 sayılı tarifeli seferi ile 11.15’de İstanbul uçuşu ve varışımızın ardından turumuzun sonu.

Alternatif Program

Tiran Panoramik Şehir Turu

20 Euro

Gidiş: Sabiha Gökçen Havalimanı - Pegasus Hava Yolları PC 283 - Uçuş Saati 16:20

Dönüş: Pegasus Hava Yolları - PC 283 - Uçuş Saati 11:15

Pegasus Havayolları İle Gidiş Dönüş Ekonomik Sınıf Uçak Biletleri
Havalimanı Vergileri
Şehir Ve Otel Vergileri
3*Otelde 3 Gece Oda-Kahvaltı Konaklama
Programda Dâhil Olduğu Belirtilen Şehirlerarası Transferler
Programda Dâhil Olduğu Belirtilen Tüm Turlar
Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Rezervasyon esnasında ekstra tur paketlerini satın almak isteyen misafirlerimiz için, paket ücretlerini ek hizmetlerden çekebilirsiniz.

Budva Avantajlı Paket: Kotor Körfezi, Mostar-Blagaj,  Tiran Turları Paket Olarak Alındığında 125 Euro Olan Tutar Paket İndirimi ile Kişi Bası 110 Euro Olacaktır, Turlar Yemeksiz Yapılacaktır.

Kişisel Ve Ekstra Harcamalar
Öğle Ve Akşam Yemekleri
Dâhil Olduğu Açıkça Belirtilmemiş Her Türlü Hizmet
Yurt Dışı Çıkış Pulu (15 Tl)
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro)
Şoför Ve Rehber Bahşişleri
Müze Ve Ören Yeri Girişleri

Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.
Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Acentemiz kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Şehirlerarası geçişlerin özel otobüs ile yapılan gezilerimizde minimum katılım sayısı 30 kişidir. Tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanları veya ören yerlerine yönlendirilecektir.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
65 yaş üzeri misafirlerimize seyahat sigortası için yaş periyodlarına göre sürprim uygulaması vardır. Detayları acentenizden öğrenebilirsiniz.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Budva Kurban Bayramı Turu

TUR SAYFASINA DÖN

REZERVASYON YAP

Konum

Budva Kurban Bayramı Turu