FİLTRE

SIRALA

ARA

Floransa Turları

2 adet tur bulundu...

Büyük İtalya Ekspres Turu (Vce-Fco) - Kış Dönemi

Pegasus Havayolları ile

5 gece 6 gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

Tur Periyotları
Oda + Kahvaltı
549,00 EUR17.678,00
Roma, Floransa Turu - Yılbaşı Dönemi

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

4 gece 5 gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

Tur Periyotları
Oda + Kahvaltı
769,00 EUR24.762,00

Floransa Hakkında

İtalya’nın Toskana bölgesinin başkentidir. Oldukça popüler olan Floransa, eğlenebileceğiniz ve tarihi güzellikleri ile farklı zaman geçirebileceğiniz yerler arasındadır. Kendiniz için eğlenceli bir tur planı yapmak isterseniz Floransa, doğru seçimdir.

Floransa hava durumu, tur için plan yapılmadan kontrol edilmesi gereken detaydır. Hava durumuna göz atarak tatil için planları yapmalısınız çünkü çok fazla yağış alan bir bölgedir ve eşsiz güzellikleri ile bilinir.

Floransa da gezilecek yerler
Floransa otelleri arasından gezip görmek istediğiniz bölgelere yakın olanı tercih etmelisiniz. Zamanınızı yolda harcamamak ve daha ekonomik olması için Floransa otellerini Gezinomi.com adresinden inceleyebilirsiniz. Floransa alışveriş için mükemmel yerlerdendir. Cadde ve sokaklarda yer alan birbirinden ünlü markaların adresidir.
Floransa gezilecek yerler sırası ile Floransa katedrali, Floransa çan kulesi, Uffuzi Müzesi, Vecchio Sarayı, Signoria Meydanı, Santa Croce Bazilikası, Michelangelo Meydanı, Pitti Sarayı, Davut Heykeli ve Boboli Bahçeleri yer almaktadır. Floransa hakkında daha fazla bilgi için bakınız; Floransa Gezilecek Yerler

Floransa’da ne yenir?
Floransa'da yeme içme oldukça zengindir. Aradığınız her kültürden yemek tarzını burada bulabilirsiniz. Pizza, makarna, tatlı ve tabi ki et yemekleri konusunda kusursuzlardır. Salataları da oldukça başarılıdır.

Floransa’dan ne alınır?
Parfüm alabilirsiniz. Ayrıca modanın başkentine yakın olan Floransa küçük süs eşyaları, magnetleri ve günlük hayatta kullanabileceğiniz en güzel şeyler ile seçimlerinizi bekler.

Floransa gece hayatı
Floransa gece hayatı ile de başarılıdır. Eğlenmeyi sevenlerin genellikle uğrak noktasıdır. En çok Floransa festivalleri zamanında kalabalık olur, ancak bir o kadar da eğlenceli olur.

Floransa çevresinde gezilecek yerler
Geldiğiniz İtalya’da sadece bir şehirde takılıp kalmamak gerekir. Dilediğiniz gibi çevreyi gezmek ve tanımak gerekir. Eğlenmek, dinlenmek ve hayal ettiğiniz gibi güzel bir tur geçirmek için en çok beğendiğiniz turu tercih etmelisiniz. Floransa çevresinde gezilecek yerler oldukça fazladır. Her yere ulaşım kolay ve oldukça fazla seçenek vardır. Venedik ve Roma en çok tercih edilendir. Floransa’ya gelmişken Venedik ve Roma turuna da katılmalısınız. Tabi diğer bir seçenek ise İtalya Milano turudur.

İLGİLİ KATEGORİLER