SIRALA

ARA

Sizi Arayalım?Telefon numaranızı gönderin, Gezinomi Tatil Danışmanımız Girit Turları için sizi arasın...

Girit Hakkında

Yunan adaları arasında olan Girit adası, Akdeniz’in 5.büyük adası olma özelliğine sahiptir. Özellikle tarihi kalıntıları ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Bizans, Türk ve Venedik eserlerinin bulunduğu ada da Avrupa kıtasının en büyük palmiyelerini görmeniz mümkün olacaktır. Resmi dili Yunancadır. Girit adasında gitmek için en doğru zaman Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarıdır.

Girit adası hava durumu tur için tarih seçmeden kesinlikle kontrol etmeniz gereken önemli bir noktadır. Girit adası 15 günlük hava durumu kontrol edilirse turunuz için daha da hazırlıklı olursunuz. Girit adası vize için önceden hazırlıklarınızı yapmalısınız.

Girit adası plajları ile ünlüdür. Oldukça keyifli plajları ve plaj partileri, deniz ve kumunun güzelliği ile bilinir. Girit adası tatil için seçimlerinizi bekliyor. Hem daha keyifli bir tatil planlayacak hem de en eğlenceli zamanları bu güzel tur da geçireceksiniz. Girit adası alışveriş içinde muhteşem bir seçim olabilir. Hatta size yazı hatırlatacak en güzel tercihleri dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Girit adası balayı için gerçekten eşsiz bir yerdir. Muhteşem manzaraya sahip bir otel seçtiğiniz zaman bu yılın en eğlenceli zamanlarını asla unutamazsınız. Girit adası butik otelleri ile en çok tercih edilenlerdendir. Butik otellerin konforu ve kalitesi tabi ki tartışılmaz.

Girit adası gezilecek yerler
Girit adası diğer Yunan adalarına göre gezilip görülecek daha fazla yeri olan ve tarihi kalıntıları ile dikkat çeken bir adadır. Girit adası turuna çıktığınız zaman; Samaria Geçidi, Vai, Lake Voulismeni Limanı, tarih müzesi, Mochlos koyu görmeniz gereken yerler arasındadır. Girit hakkında daha fazla bilgi için bakınız; Girit Gezilecek Yerler

Girit adası turunu tamamladıktan hemen sonra Samos adası turu ya da Rodos Adası turlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Gezinomi Girit adası, Samos adası ya da Rodos Adası turları en güzel fırsatları ile yaz sezonu boyunca sizi beklemektedir.