Hindistan Altın Üçgen Turu - 5 Gece - İndigo Hava Yolları ile - Yarım Pansiyon (DEL-DEL)

Jaipur(2), Agra(1), Delhi(2)

5 Gece - 6 Gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

 • İstanbul-İstanbul Havalimanı

İndigo Hava Yolları ile
Vizeli

TUR KODU:20891

5* Oteller
Yarım Pansiyon
999,00 EUR35.215,00 TL
2.06.2024-7.06.2024 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İSTANBUL DELHİ

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından IndiGo Hava Yolları tarifeli seferi ile Delhi uçuşumuz başlıyor. Gecemiz uçakta geçiyor.

2. GÜN

DELHİ JAİPUR

Delhi’ye varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Jaipur’a hareket. Varışımızın ardından Jaipur şehir turumuz için hareket. Turumuzda dönemin önemli astronomlarından Maharaja Jai Singh tarafından inşa edilen Şehir Sarayı Müzesi, dünyanın en büyük taş güneş saatine ev sahipliği yapan Jantar Mantar Gözlemevi ve Jaipur’un ikonlarından biri olan Rüzgarlı Saray görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Jaipur’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN

JAİPUR

Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Fillerle Amber Kalesi turumuz için hareket. Turumuzda Rajput mimarisinin en güzel örneklerinden biri olarak gösterilen Amber Kalesi’ne müsaitlik durumuna göre fillerin sırtında ya da jeeplerle çıkıyoruz. 1728 yılına kadar başkentlik yapmış kalenin Jag Mandir, Zafer Salonu, Sheesh Mahal, Aynalar Odası, Jai Mahal ve Tanrıça Kali’nin tapınağı bölümlerini ziyaret ediyoruz. Ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Birla Tapınağı turumuz için hareket. Lakshmi Narayan Tapınağı olarak da bilinen Birla Mandir Jaipur, pembe şehir Jaipur'da bulunan güzel ve sakin bir Hindu tapınağıdır. Tapınak, zenginlik ve refah tanrıçası Lakshmi ile Vaishnavizm'in yüce tanrısı Narayan'a adanmıştır. Tapınak saf beyaz mermerden yapılmış olup modern ve zarif bir mimariye sahiptir. Yemyeşil bahçelerle çevrilidir ve ziyaretçiler için huzurlu ve ruhani bir atmosfer sunar.Turumuzun ardından Jaipur’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. GÜN

JAİPUR AGRA

Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Fatehpur Sikri turumuz için hareket. 1570 yılında Babür imparatoru Akbar tarafından inşa edilen, adı “Zafer Şehri” manasına gelen Fatehpur Sikri, 10 yıl boyunca Babür İmparatorluğu’na başkentlik yapmıştır. Günümüze kadar iyi bir şekilde korunmuş yapı, kırmızı kumtaşı kullanılmış mimarisiyle dikkat çekmektedir. Turumuzda Altın Oda (Sunehra Makan), Birbal Sarayı, Rüzgâr Sarayı (Hawa Mahal) ve Panch Mahal görülecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Taj Mahal turumuz için hareket. Turumuzda Babür İmparatorluğu 5. hükümdarı Şah Cihan’ın eşinin ölümü üzerine yaptırdığı, dünyanın en ünlü binalarından, aşkın simgesi, Taj Mahali keşfetmek üzere yola çıkıyoruz. Dünyanın en güzel binalarından biri olan Taj Mahal, içinden ve dışından gözüken, beyaz mermere işlenmiş oymalarıyla Hindistan’ın en etkileyici binalarından biridir. Turumuzun ardından Agra’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5. GÜN

AGRA DELHİ

Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Agra Kalesi turumuz için hareket. Turumuzda Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alan Babür İmparatoru Şah Cihan’ın muhteşem görünümlü sarayı Agra Kalesi’ni (Kızıl Kale) geziyoruz. 1565 yılında inşa edilmiş kaleyi gezerken Babür imparatorluğu hakkında bilgi alıyoruz. Kalenin içinde İnci Camii, imparatorun halkı ile görüştüğü salon Dewan-i-Am ve yabancı ülkelerden gelen elçilerin ağırlandığı salon Dewan-e-Khas görülecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Akshardham Tapınağı turumuz için hareket. Çelik kullanılmadan inşa edilmiş, tamamen kumtaşı ve mermerden oluşan Akshardham Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Tapınak, süslü bir şekilde oyulmuş 234 sütun, 9 süslü kubbe, 20 dörtgen Shikhar, muhteşem Gajendra Pith (taş fillerin kaidesi), Acharyas ve ilahi kişiliklerin heykellerinden oluşmaktadır. Anıt, pembe taş ve saf beyaz mermerden oluşan çeşitli mimari tarzların bir birleşimidir. Pembe taş ebedi çiçek açan bhakti'yi (adanmışlık), beyaz mermer ise mutlak saflık ve ebedi huzuru temsil eder. Turumuzun ardından Delhi’deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6. GÜN

DELHİ

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Rickshaw Arabalarıyla Eski Delhi Şehir turumuz için hareket. Turumuzda Hindistan’a özgü küçük Rickshaw taksileriyle, iki yüzyıl boyunca Babür İmparatorluğu’nun kraliyet sarayı olarak kullanılmış Red Fort, Chandni Chowk, Raj Ghat, Gandi Müzesi ve Birinci Dünya Savaşı’nda ölen Hintli askerleri anmak adına inşa edilmiş India Gate görülecek yerler arasındadır. Ardından Yeni Delhi turumuz için hareket. Turumuzda Narayan Tapınağı, Cuma Cami, Jantar Mantar, Hükümet ve Parlamento binaları ve Rashtrapati Bhavan (Başkanlık Sarayı) görülecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Kutub Minar turumuz için hareket. 1193 yılında Hindistan’ı fetheden müslümanlar tarafından zafer anıtı olarak inşa edilmiş tuğla minare Unesco tarafından dünya mirası listesine eklenmiştir. 73 metre uzunluğundaki minare günümüze kadar şeklini korumuş olmasıyla da mimari bir başarıdır. Ardından arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Hümayun Mezarı turumuz için hareket. Taj Mahal’ın yapılmasına öncülük eden bu mezar Hindistan’ın ilk bahçeli mezarlarındandır ve bu mimariye öncülük etmiştir. 1572 yılında inşa edilen mezar Babür İmparatorluğu’nun ilk imparatoru olan Hümayun Şah’ın mezarıdır. Ardından Hindistan’a Veda Partisi için hareket. Partimizde geleneksel bir Hindu evini ziyaret ediyoruz. Hindistan’ın geleneksel kıyafetlerini giyip, Hindistan’a özgü atıştırmalıkları deniyoruz. Dileyen misafirlerimiz ikramımız olan çay, kahve, bira, gin, rum ve vodka gibi içeceklerimizden içebilirler. Geleneksel kıyafetlerimiz üzerimizde fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmeyip, veda hediyemizi alıp Hindistan’a veda ediyoruz. Turumuzun ardından Delhi’deki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

7. GÜN

DELHİ İSTANBUL

Erken saatte otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. IndiGo Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuş. İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

İndigo Hava Yolları 6E 12 IST-DEL 20.30 – 05.00
İndigo Hava Yolları 6E 11 DEL-IST 06.55 – 11.15
IndiGo Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul (IST)-Delhi (DEL) gidiş, Delhi (DEL)-İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
5* otellerde 5 gece yarım pansiyon konaklama
Alan-otel-alan transferleri
Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
Jaipur Şehir Turu
Rickshaw Arabalarıyla Eski Delhi Şehir Turu
Yeni Delhi Şehir Turu
Hindistan’a Veda Partisi Turu (Atıştırmalıklar ve içecekler dahil)
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
TURSAB mesleki sorumluluk sigortası
Ekstra Turlar
Vize ücreti, servis bedeli
Seyahat sağlık sigortası
Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Şoför tipleri 5 Euro/ kişibaşı (isteğe bağlı)

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

 

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Jaipur / 5* Hotel Royal Orchid vb.
Agra / 5* Radisson Hotel Agra vb.
Delhi / 5* Taj Vivanta Surajkund vb.

 

AVANTAJLI EKSTRA GEZİLER
Fillerle Amber Kalesi Turu (35 Euro),

Birla Tapınağı Turu (25 Euro),

Fatehpur Sikri Turu (50 Euro),

Taj Mahal Turu (50 Euro),

Agra Kalesi Turu (35 Euro),

Akshardham Tapınağı Turu (25 Euro),

Kutub Minar Turu (25 Euro),

Hümayun Mezarı (20 Euro)


0-2 yaş ücretsiz,3-10 yaş %50 indirimlidir.
Toplam:265 EURO yerine 225 EURO !!

• Hindistan, Umuma Mahsus, Hizmet ve Yeşil Pasaport sahibi TC vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Diplomatik Pasaport sahipleri ise 20 güne kadar yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır. Hindistan, parmak izi tanıma sistemine geçmiş olduğundan, sadece randevu ile şahsi başvuru kabul etmektedir.
Gerekli belgeler:
• Gezinin bitiş tarihi itibariyle 6 ay geçerli pasaportun kendisi ve fotokopisi,
• Eski pasaportlar (varsa),
• Online vize başvuru formu,
• Gelir belgesi / Banka hesap dökümü (Güncel tarihli ve minimum 5.000 TL bakiyeli olmalıdır),
• Nüfus Müdürlüğünden alınacak ikametgâh belgesi (Muhtarlıktan alınan ikametgâhlar ve misafir adına düzenlenmiş faturalar kabul edilmemektedir),
• Nüfus cüzdanının önlü-arkalı fotokopisi,
• 2 adet biyometrik fotoğraf,
• Gezinin ayrıntılı programı,
• Otel rezervasyonları,

Gezilecek Şehirler

Jaipur


Caypur olarak da bilinen Jaipur, Pembe şehirdir. Hindistan'ın Racasthan eyaletinin başkenti olan Jaipur, 1728 yılında kurulmuş eski bir şehirdir. Jaipur gezilecek yerler hakkında ve tatmanız gereken lezzetler hakkında bir şeyler öğrenmek isterseniz seçimlerinizi yapabileceğiniz yerdesiniz. Gezinomi Jaipur turları sizi bekliyor.

GÖRÜLMELİ

Jaipur görülmesi gereken yerler
 • Amber Kalesi
 • Hawa Mahal
 • City Palace

TADILMALI

Jaipur ne yenir
 • Etli pilav yemekleri
 • Yemek sosları
 • Tatlıları

Agra


Hindistan’da en çok ziyaret edilen şehirlerin başında gelen Agra, Yamuna Nehri kıyılarındaki en eski şehirler arasındadır. Agra gezilecek yerler listesi yapmak ve Agra’da özellikle tatmanız gereken lezzetleri öğrenmek için seçimleriniz hemen Gezinomi Agra turlarının yer aldığı Hindistan turlarından yana yapabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Agra görülmesi gereken yerler
 • Tac Mahal
 • Agra Kalesi
 • Yamuna Nehri

TADILMALI

Agra ne yenir
 • Etli pilav yemekleri
 • Yemek sosları
 • Tatlıları

Delhi


17 milyon nüfusu ile Delhi, Hindisatan’ın en büyük ikinci şehridir. Aynı zamanda yurt dışı tur seçenekleri ile en çok gezilen şehirlerden olan Delhi’yi yakından tanımak için Gezinomi Hindistan turlarına hemen göz atmalısınız. Delhi gezilecek yerler listenizde var ise aşağıda yer alan detayları kesinlikle not almalısınız.

GÖRÜLMELİ

Delhi görülmesi gereken yerler
 • Kızıl Kale
 • Kutub Minar
 • Hümayun Türbesi

TADILMALI

Delhi ne yenir
 • Etli pilav yemekleri
 • Yemek sosları
 • Tatlıları

Hindistan

hakkında bilmeniz gerekenler

Hindistan
Konuşulan Dil
Hintçe
Para Birimi
Hindistan Rupisi
Saat Farkı
4
Voltaj
220 V

Genel: Başkenti Yeni Delhi ile en çok ziyaret edilen ülkelerden olan Hindistan, örf ve adetleri ile de oldukça farklıdır. Himalaya Vadileri’nde 4 mevsim görülürken, güneyde tropikal iklim yaşanıyor.

Telefon: Ülke kodu:91 Konsolosluk:11 601701

Vergiler: Vergi iadesi bulunmuyor.

Bahşiş: % 10 bahşiş hesaba eklenebiliyor.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Büyük İtalya Ekspres Turu (Vce-Fco) - Pegasus ile - 5 Gece

Büyük İtalya Ekspres Turu (Vce-Fco) - Pegasus ile - 5 Gece

2.06.2024 - 7.06.2024 fiyatıdır.5 Gece 6 Gün
1398.00 EUR
Maldivler Turu - THY ile - Her Gün Hareketli

Maldivler Turu - THY ile - Her Gün Hareketli

31.05.2024 - 5.06.2024 fiyatıdır.5 Gece 6 Gün
5998.00 EUR
Deluxe Espresso İtalya (Fco-Vce) Pegasus HY ile - Turlar Dahil

Deluxe Espresso İtalya (Fco-Vce) Pegasus HY ile - Turlar Dahil

18.10.2024 - 23.10.2024 fiyatıdır.5 Gece 6 Gün
1838.00 EUR
Deluxe Ekspress Benelüks, Paris (Ory-Ams) Pegasus HY ile - Turlar Dahil

Deluxe Ekspress Benelüks, Paris (Ory-Ams) Pegasus HY ile - Turlar Dahil

21.10.2024 - 26.10.2024 fiyatıdır.5 Gece 6 Gün
1918.00 EUR
Katmandu - Nepal Turu Jazeera Havayolları İle 5 Gece 7 Gün

Katmandu - Nepal Turu Jazeera Havayolları İle 5 Gece 7 Gün

13.07.2024 - 18.07.2024 fiyatıdır.5 Gece 6 Gün
2720.00 USD
Dubai Turu - Emirates Hava Yolları ile - 4 Gece - Kurban Bayramı Özel

Dubai Turu - Emirates Hava Yolları ile - 4 Gece - Kurban Bayramı Özel

15.06.2024 - 20.06.2024 fiyatıdır.5 Gece 6 Gün
1998.00 USD

Konum

Hindistan Altın Üçgen Turu - 5 Gece - İndigo Hava Yolları ile - Yarım Pansiyon (DEL-DEL)

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.