Karadeniz'den Baltık Başkentleri ve Fiyortlar 13 Ülke Turu

Varna(1) & Bükreş(1) & Kişinev(1) & Odessa(1) & Kiev(1) & Minsk(1) &Vilnius, Riga(1) & Talinn, (Helsink,(1) & Stockholm, Oslo(1)& Malmö(1) & Berlin(1)

13 Gece - 14 Gün

Tur Kalkış Yeri : İstanbul

 • İstanbul-İstanbul Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

 • İstanbul-Gayrettepe Avantgarde Otel Önü

 • İstanbul-Bakırköy Ömür Plaza Önü

 • İstanbul-Sabiha Gökçen

Lük Otobüsler ile Gidiş, Pegasus Havayolları ile Dönüş

TUR KODU : 13560

3* & 4* Oteller
Oda + Kahvaltı
1.299,00 EUR 8.768,50 TL
31.07.2020-13.08.2020 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İstanbul Veliko Tarnavo

Akşam saat 19.00 de Kadıköy Tarihi Salı Pazarı Önü, saat 19.30’da Avantgarde Otel Önü ve saat 20.00 de Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket ile yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.) Edirne üzerinden Kapıkule Sınır Kapısı’na varışımızı gerçekleştiriyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından devam eden yolculukla Veliko Tarnavo’ya varış.

2. GÜN

Veliko Tarnavo Rusçuk – Bükreş

Sabah saatlerinde dört tepe üzerine ve Yantra Nehri vadisinde kurulu olan Bulgaristan ülkesinin eski başkenti Veliko Tarnavo şehir merkezine varış. Ortaçağ Bulgar devletinde siyasi, iktisadi ve kültürel hayatın merkezi olan, özgün sivil mimari örnekleri bünyesinde yaşatan Veliko Tarnavo panoramik şehir turunda; Ulusal Müze, Kırk Azizler Müzesi, Tsarevets Kalesi panoramik olarak görülecek yerler arasındandır. Ardından Rusçuk geçişi ile Küçük Paris diye adlandırılan Bükreş şehrine yolculuk. Bükreş'in en güzel ve en hareketli merkezi olan Cumhuriyet Meydanı, sütunlu cephesiyle dikkati çeken Romanya Büyük Kütüphanesi, Zafer Takı, Bükreş Üniversite Binası, Milli Tiyatro, Çavuşesku tarafından yaptırılan Parlamento Binası, Kraliyet Sarayı, Cretulescu Kilisesi, St. Stavropoleos Kilisesi, panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Turumuz ve serbest zaman sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3. GÜN

Bükreş Braşov (Sinaia – Bran) - Kişinev

Otelde alınan kahvaltının ardından Kişinev’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından panoramik şehir turumuz başlıyor. Valea Morilor Meydanı, su kulesi göreceklerimizden bazıları. Tur sonrası konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

4. GÜN

Kişinev Odessa

Otelde alınan kahvaltının ardından Ukrayna’nın sahil kenti Odessa’ya doğru çeviriyoruz. Odessa’ya varışımızla birlikte Odessa şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turda, Odesa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenleri’nin yansıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Şehir turumuz sonrası konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Gece konaklama otelimizde

5. GÜN

Odessa Kiev

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Ukrayna’nın başkenti Kiev’e hareket. Kiev'e varışımızla şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz Vladimirskaya Caddesi’nde bulunan Merkez Opera ve Bale Binası ile başlıyoruz, opera ve bale binasının ardından ünlü Altın Kapı’yı görerek Aya Sofya Meydanı’nda kısa bir mola verdikten sonra Shevchenko Bölgesi’nde yer alan ve Kiev’in en merkezi ve işlek caddesi olan 1100 Metre uzunluğunda Kİ ve Europeiskaya ile Bessarabskaya Meydanları’nı birbirine bağlayan eşsiz bir konuma sahip ünlü Kreschatik Caddesi’ne geçiyoruz. Bu gezilerimizin ardından otobüsümüzle Kiev’in en eski semtlerinden biri olan Padol’u ziyaret edip burada Başbakanlık, Parlamento Binası, Mihaylovski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli’ni panoramik olarak gördükten sonra panoramik Kiev Turu’muzu tamamlıyoruz. Şehir turumuz sonrası konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz.

6. GÜN

Kiev Minsk

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından aracımız ile Beyaz Rusya’nın başkenti Minsk‘e doğru yola çıkıyoruz. Minsk varışımızla şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz da hükümet binası, St. Elizabeth Manastırı, Saint Peter & Saint Paul Kilisesi, Gözyaşları Adası, KGB Merkezi, kütüphane binası göreceklerimizden bazıları. Merkezde vereceğimiz serbest zamandan sonra otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

7. GÜN

Minsk Vilnius - (Trakai turu) – Riga

Otelimizdeki sabah kahvaltısından sonra rotamızı Litvanya’nın başkenti Vilnius’a çeviriyoruz. Vilnius’a varışımız ile birlikte Kral Gediminas’ın Anıtı’nı, Vilnus Katedrali ve çan kulesinin bulunduğu NERİS nehri kenarında yer alan aşağı şehri görüyoruz. Ardından CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYI – Doğu Avrupa’nın en iyi üniversitesi olan Vilnus Üniversitesi St. John kilisesi – ST. PARESKAVA KİLİSESİ ile BELEDİYE BİNASI görülecek yerler arasında. Daha sonra Vilnius’un en önemli yaya caddesi olan Pilies Caddesi’nde serbest zaman, gezinti ve alışveriş imkânı. Riga’ya hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte RİGA şehir turuna başlıyoruz. ÖZGÜRLÜK ANITI – LAMİA SAATİ – CAT’S HOUSE – ST. PETER KİLİSESİ – BLACK HEADS HOUSE ve DOME KATEDRALİ görülecek yerler arasında. DAUGAVA Nehri kenarında yer alan bu muhteşem kenti kesinlikle unutamayacaksınız. Gece konaklama otelimizde.

8. GÜN

Riga Tallinn (Feribot) Helsinki

Otelimizdeki sabah kahvaltısından sonra Riga’dan ayrılıyoruz. Baltık Denizi kıyısındaki en güzel Baltık Kumsallarını takip ederek PARNU yolu ile Estonya’ya başkenti Tallinn’e varış. Şehir turumuza başlıyoruz. .Asla unutamayacağınız bu muhteşem ortaçağ kentine ilk olarak şehrin ana giriş kapısı olan Viru Kapı'dan giriyoruz. Viru Kapısından içeriye girdiğinizde tarih sayfalarında 500 yıl öncesine dönmüş olacaksınız. Ardından, Avrupa’nın en güçlü savunmasını oluşturan 3 metre kalınlığındaki Şehir surları – Belediye Binası ve Avrupa’nın ilk eczanesinin yapıldığı Belediye Meydanı ilk olarak göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra Rusların hediye olarak yaptırdığı Alexander Nevsky Kilisesi – Toompea Kalesi – Parlemento Binası ve Kiek in De Kök diğer göreceğimiz eserler arasında. Turun ardından Tallinn Limanı’nda feribota binerek 2,5 saat sürecek keyifli bir feribot yolculuğundan sonra Finlandiya’ya ayak basıyoruz. Başkent Helsinki deki otele geçiş. Geceleme otelimizde.

9. GÜN

Helsinki Turku

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Finlandiya’nın başkenti Helsinki şehir turumuza ilk olarak Esplanade Caddesi – Parlemento Binası – Mannerheim Anıtı başlıyoruz. Ardından şehrin simgesi olan Senato Binası ile Kilisesi’ni görüyoruz. Daha sonra Oyma Kaya Kilisesi’ni geziyoruz. Ardından Sibelus Anıtı, Finlandiya Cumhurbaşkanı’nın da her sabah alışveriş yaptığı, geleneksel yemek ve hediyelik eşyaların; meyve ve sebzelerin satıldığı Market Meydanı şehir turumuzun son durağı. Turun ardında Turku Limanı’na geçiş ve Finlandiya’dan İsveç’in başkenti Stockholm‘a geçiş. Geceleme feribotumuzda. ( FERİBOT yolculuğu ATS type koltuk ile olacaktır. Arzu eden misafirler farkını ödeyerek kamara alabilirler)

10. GÜN

Stockholm Oslo

Sabah erken saatte İsveç’in başkenti, kuzeyin kanallar kenti Stockholm şehir turu için limana yanaşan feribotumuzdan ayrılıyoruz. Avrupa’nın havası ve suyu en temiz bu muhteşem kentinde; Nobel Edebiyat ödüllerin dağıtıldığı Belediye Binası – Avrupa’nın en büyük sarayı İsveç Kraliyet Sarayı, Parlamento Binası – şehrin ilk olarak kurulduğu eski Gamla Stan Adası ve Vasa Müzesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turun ardından OSLO - KARLSTAD Otoyolu üzerinden Norveç ‘in Başkenti Oslo’ya varış. Otele yerleşme geceleme otelde.

11. GÜN

Oslo Göteborg – Malmö

Sabah kahvaltısından sonra Oslo şehir turumuza başlıyoruz. Avrupa’nın en yeşil şehirlerinden biri olan Oslo’da Nobel Barış ödüllerinin verildiği iç mekân süslemeleri ile ünlü Oslo Belediye Binası – Oslo Fiyord’unu çevreleyen Liman Bölgesi – Norveç’in Tiyatro Salono – Norveç Kraliyet ailesinin yaşadığı Kraliyet Sarayı – Parlamento Binası – Yaklaşık bin yıllık Viking gemilerinin bulunduğu Viking Gemisi Müzesi ve şehrin kalbi Karl Johann Caddesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turun arından Göteborg – Uddevakka – Moss otoyolu ile çok güzel doğa manzaraları eşliğinde önce Götoborg ardından Malmö kentine varış. Daha sonra otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

12. GÜN

Malmö Kopenhag - Berlin

Sabah kahvaltımızın ardından Malmö panoramik şehir turunu tamamlayıp Dünyanın en uzun köprülerinden biri olan Malmö ve başkent Kopenhag ile anakara Danimarka’sını birbirine bağlayan Öresund köprüsü üzerinden geçerek Danimarka’nın başkenti Kopenhag’a varışımızın ardından Kopenhag panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuz sırasında ilk olarak H.C. Andersen’in roman kahramanı Küçük Deniz Heykelini görüyoruz. Ardından Kopenhag’ın en renkli bölgesi Nyvan Kanalı – Amelienborg Sarayı – Belediye Binası – ünlü eğlence parkı Tivoli ile en uzun yaya caddesi Stroget görülecek yerler arasında. Turun ardından masal şehri Kopenhag’dan ayrılış. Ardından yapacağımız karayolu yolculuğunun ardından feribot ile Danimarka’dan Almanya’ya doğru yola koyuluyoruz. Berlin’e varışımızın ardından konaklama yapacağımız otele transfer ve otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

13. GÜN

Berlin İstanbul

Sabah erken saatler de otelden ayrılıp Berlin panoramik şehir turunu gerçekleştiriyoruz. Şehir turu sonrası Berlin Schönfeld Hava alanına geçip Pegasus Havayolları’nın PC 980 Berlin - Istanbul-S.Gökçen (SAW) 13.15 uçuşu ile 17.10 da İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na varıyoruz.

Gidiş;

Akşam saat 19.00 de Kadıköy Tarihi Salı Pazarı Önü,

19.30’da Avantgarde Otel Önü

20.00 de Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket ile yola çıkıyoruz.

Dönüş: Pegasus Hava Yolları PC980 - Uçuş Saati 13:15

Lüks otobüsler ile ulaşım,
Türkçe rehberlik hizmetleri,
3*- 4*  Otellerde 1 Gece Bükreş, 1 Gece Kişinev, 1 Gece Odessa, 1 Gece Kiev, 1 Gece Minsk, 1 Gece Riga, 1 Gece Helsinki veya çevresi, 1 gece Oslo veya çevresi, 1 gece Malmö veya çevresi, 1 gece Berlin veya çevresi toplam 10 gece kahvaltı dahil konaklama,
Programda belirtilen Panoramik Şehir Turları,
Tallinn-Helsinki feribot bileti,
Turku Stockholm feribot bileti (Ats type koltuk bileti),
Berlin İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti,
Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri,
Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri,
Şehir Vergileri,
Gümrük Vergileri,

Müze ve ören yeri giriş ücretleri,
Otelde alınan ekstralar ve tüm kişisel harcamalar,
Öğle ve Akşam yemekleri,
Otel konaklaması dışında kalan sabah kahvaltıları,
Şoför ve rehber bahşişleri,
Schengen vizesi 140 €
Yurtdışı çıkış harcı 50 TL,
Yurtdışı seyahat sağlık sigortası.

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

 

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

EMEKLİLER İÇİN

 (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Emeklilik hesap cüzdanı fotokopisi
2.Ev tapusu fotokopisi
3.Banka hesap cüzdanı fotokopisi
4.Kredi kartı fotokopisi 

SERBEST MESLEK MENSUPLARI İÇİN

 (Avukat, doktor, mali müşavir vs.) (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Baglı bulunduğu odadan yazı
2. Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi 

MAAŞLI ÇALIŞANLAR İÇİN

  (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Antetli kağıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı

2.belirtilmeden yazılacak dilekçe. (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
3.Firma imza sirküleri
4.Firmanın ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Vergi levhası fotokopisi
6.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi

7.Son maaş bordrosu
8.Sigorta işe giriş ve son 4 aylık bildirgelerin fotokopisi
9.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi 

FİRMA SAHİPLERİ VE ŞİRKET ORTAKLARI İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Antetli kâğıda seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe
2.Firma imza sirküleri
3.Vergi levhası fotokopisi
4.Ticaret veya sanayi odasından faaliyet belgesi (yeni tarihli)
5.Ticaret sicil gazetesi fotokopisi (kuruluş gazetesi)
6.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

BANKA ÇALIŞANLARI İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1. Bankanın antetli kağıdına seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ’’ hitabıyla başlayan konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak dilekçe (imzalar, firmanın imza sirkülerinde yer alan kişilere ait olmadır)
2.Banka imza sirküleri
3.Son maaş bordrosu
4.Kredi kartı, ev tapusu, banka ve yatırım hesabı ve araba ruhsatı fotokopisi

ÖĞRENCİLER İÇİN

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

Öğrenci durum belgesi
Ebeveyn gelir durumunu belirten belgeler (yukarıda belirtilen katagorilere göre)

DEVLET MEMURU İÇİN  

(Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)

1.Konsolosluk Makamına, Antetli kâğıda İngilizce yazılmış, resmi ‘Vize Başvuru Dilekçesi’ (Gidiş nedeni ve göreviniz belirtilen, kurum imza yetkilisi tarafından ıslak imzalı ve mühürlü).

2.Son üç aya ait maaş bordrosu

3.Kurum Personel Tanıtma Kartı Fotokopisi

4.Banka Hesap Cüzdanı, Kredi Kartları, Araç Ruhsatı ve Gayrimenkul gibi maddi kaynak gösteren Belgelerin Fotokopisi.

5.Evlilik Cüzdan Fotokopisi

NOTLAR

*Evli çiftlerin evlilik cüzdanı fotokopileri vize başvurularında gerekmektedir.

* 2 adet fotoğraf (Fotoğrafların arka fonu mutlaka beyaz renkte ve biometrik fotoğraf olmalıdır.)
* İlk defa shengen vizesi alabilmek için şahsi müracaat gereklidir. Pasaport geçerlilik süresinin en az 6 ay olması gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden Yurt dışında geçerli Seyahat Sağlık Sigortası (30.000 Euro limitli) gerekmektedir.

* Tüm vize alacak meslek gruplarına istinaden seyahatin amacını belirten ‘’ İLGİLİ MAKAMA ‘’ hitabıyla başlayan, konsolosluk adı belirtilmeden yazılacak şahsi dilekçe.

Gezilecek Şehirler

Veliko Tornovo


Veliko Tarnovo, Bulgaristan’da en güzel manzaraları bulabileceğiniz şehirlerden biridir. Yantra Nehri kıyısında yer alan şehir, büyük bir tarihi kaleye de ev sahipliği yapan üç tepe üzerinde yer almaktadır. Bulgar İmparatorluğu’nun eski başkenti Veliko Tarnovo, eşsiz mimarisi ile de dikkat çekmektedir. Şehrin hemen her yerinden, kendisini çevreleyen vadiyi görebilirsiniz. Ayrıca, doğa ve yürüyüş meraklısıysanız, Bulgaristan’ın Veliko Tarnovo şehrinde doğada yürüyüşe çıkmak için vakit ayırmalısınız. Şehir, ayrıca sanat ve grafiti dolu sokakları ile de görülmeye değerdir.

GÖRÜLMELİ

Veliko Tornovo görülmesi gereken yerler
 • Ulusal Arkeoloji Müzesi
 • Ulusal Asker Müzesi
 • Ulusal Sanat Müzesi
 • Ulusal Tarih Müzesi

TADILMALI

Veliko Tornovo ne yenir
 • Bulgur Pilavı
 • Plevne Tavuğu
 • Tarator çorbası
 • Tikvenik Böreği

Bükreş


Romanya’nın başkentinde en keyifli tur seçimini yapmak için Bükreş turlarını hemen değerlendirmelisiniz. Tarihi özellikleri ve farklı tarafları ile Bükreş turları seçimlerinizi bekliyor. Bükreş’e gittiğiniz zaman ne yemeli ve nereleri görmeniz gerektiğini şimdiden bilmeli ve listenizi hemen hazırlamalısınız.

GÖRÜLMELİ

Bükreş görülmesi gereken yerler
 • Bükreş Parlamento Sarayı
 • Dimitrie Gusti Doğal Parkı
 • Herastrau Parkı
 • Stravropoleos Kilisesi

TADILMALI

Bükreş ne yenir
 • Ardei Umluti
 • Chiftele
 • Mititei
 • Zacusca

Kişinev


Moldova’nın başkenti Kişinev, Avrupa’nın en cezbedici şehri olmayabilir. Ancak, burada geçireceğiniz birkaç gün boyunca gizli güzellikleri ve yenilikçi mekanları keşfedebilir, dost canlısı yerlileri ile sohbet edebilir ve lezzetli şarapları deneyimleyebilirsiniz. <BR>Moldova’nın doğal harikalarını keşfetmek isterseniz, Kişinev’deki Botanik Bahçe ve Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Tarihe ilgi duyuyorsanız, Ulusal Arkeoloji ve Tarih Müzesi’ni de gezebilirsiniz. Tarih ve kültür açısından zengin bir yer keşfetmek için harika bir fırsat olan Kişinev, aynı zamanda yemek severler için de iyi bir yerdir. Şehrin yer yerinde, çok farklı mutfaklardan lezzetler bulmak mümkün. Buraya gelindiğinde, Moldova’nın geleneksel lezzeti Mamaliga ve Moldova şarabı da mutlaka denenmeli.

GÖRÜLMELİ

Kişinev görülmesi gereken yerler
 • Botanik Bahçesi
 • Ştefan cel Mare Central Park
 • Triumphal Arch
 • Valea Morilor Park

TADILMALI

Kişinev ne yenir
 • Dolmades
 • Mamaliga
 • Şarap
 • Zama Çorbası

Odessa


Karadeniz’in güzel sahil şeritlerinden olan Odessa ile en keyifli tatil planını hemen yapabilirsiniz. En güzel lezzetleri keşfedebilir, en güzel manzaralar için harika fotoğraf karelerini yakalayabilirsiniz. Odessa turlarını Gezinomi kalitesi ile tercih etmeli ve sizi bekleyen ayrıcalıkları hemen incelemelisiniz. gezilecek yerler ve en farklı lezzetleri de aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Odessa görülmesi gereken yerler
 • Catherina Meydanı
 • Deribasovskaya Caddesi
 • Odessa’da Odessa City Garden
 • Odessa’da Primorski Bulvarı
 • Transfiguration Odessa Katedrali

TADILMALI

Odessa ne yenir
 • Borshch
 • Deruny
 • Katleta
 • Paczki
 • Vareniki

Kiev


Farklı mimari yapısı ile gören herkesi kendine hayran bırakacak olan Kiev, Ukrayna’nın başkentidir. Gezinomi Ukrayna turlarını inceleyerek ulaşabileceğiniz en farklı Kiev turları için kendinize gezilecek yerler listesi yapmalı ve Kiev’de tatmanız gereken lezzetleri

GÖRÜLMELİ

Kiev görülmesi gereken yerler
 • Kiev Pechersk Katedrali
 • Mikhail Bulgakov Müzesi
 • Pyrohiv Müzesi
 • St. Andres Kilisesi
 • Ukrayna Tarih Müzesi

TADILMALI

Kiev ne yenir
 • Kiev Usulü Tavuk
 • Smetana Tatlısı
 • Varenyky

Minsk


Beyaz Rusya’nın dünya üzerindeki en misafirperver ülkelerden biri olduğu bilinen bir gerçek. Minsk ise ülkenin başkenti ve aynı zamanda en büyük şehri. <BR>Buraya geldiğinizde, öncelikle, şehrin kalbi kabul edilen Old City’e gitmeli, sokaklarında yürümeli ve otantik kafelerde lezzetli kahveleri deneyimlemelisiniz. Ülkenin ana Ortodoks Kilisesi ve Özgürlük Meydanı’ndaki Belediye Binası’nı da görmelisiniz. Belediye Binası’nda, yaz aylarında çeşitli konser ve etkinlikler de düzenlenmektedir. Minsk’te gece olduğunda ise Town Hall’e giderek çok sayıda bar ve kulüpte sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Minsk görülmesi gereken yerler
 • Aziz Simon Kilisesi
 • Helena Kilisiesi
 • Minsk Botanik Bahçesi
 • Victory Square Anıtı

TADILMALI

Minsk ne yenir
 • Çorba
 • Et
 • Köfte
 • Patates Yemekleri

Vilnius


Litvanya'nın başkenti ve en büyük şehri olan Vilnius, her yıl pek çok turist konuk etmektedir. Tarihi açıdan oldukça zengin bir yapıya sahip olan Vilnius, farklı asırlardan kalma 1500 kadar tarihi esere ev sahipliği yapmaktadır. Dünya Mirası Listesinde yer alan Vilnius şehrini yakından görmek ve tanımak için tercihlerinizi hemen Geiznomi Vilnius turlarından yana yapmalısınız.

GÖRÜLMELİ

Vilnius görülmesi gereken yerler
 • Gediminas’ Tower
 • St. Anne Vilnius Kilisesi
 • Şafak Kapısı Şapeli
 • Vilnius Katedrali

TADILMALI

Vilnius ne yenir
 • Borş
 • Dumplings
 • Hamur Kızartma

Riga


Letonya’nın başkenti Riga, doğal güzellikleri ve tarihi özellikleri ile bir nehir tarafından ikiye bölünmüş, romantik bir tur noktasıdır. Riga turları için tercihlerinizi erkenden yapmanızı tavsiye ederiz. Riga gezilecek yerler listenizi hazırlayın ve birde tatmanız gereken lezzetleri hemen not alın. Böylece eşsiz bir Riga turunu hemen Gezinomi farkı ile tercih edebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Riga görülmesi gereken yerler
 • Latvia Müzesi
 • Latvian Müzesi
 • Özgürlük Anıtı
 • Riga Motor Müzesi
 • St. Peter’s Kilisesi
 • Vermanes Garden

TADILMALI

Riga ne yenir
 • Deniz Mahsulleri
 • Ermeni Yemekleri
 • İnce Hamurlu Pizza
 • Suşi

Tallinn


Estonya’nın en çok ziyaret edilen şehri olan başkent Tallinn, Baltık denizinin kıyısında yer alan büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. Tallinn turları sırasında pek çok doğal güzelliği ve tarihi özelliği yakından tanıyabilirsiniz. Tallinn gezilecek yerler listesi yapmalı, Tallinn’de tatmanız gereken lezzetleri de hemen not almalısınız. Gezinomi Tallinn turları için doğru yerdesiniz.

GÖRÜLMELİ

Tallinn görülmesi gereken yerler
 • Kadriorg Sarayı
 • Lahemaa Doğal Parkı
 • Toompea Kalesi

TADILMALI

Tallinn ne yenir
 • Eston Ekmeği
 • Patates Soteli Yemekler
 • Vana

Helsinki


Finlandiya'nın nüfus bakımından en büyük şehri olan güzel şehir Helsinki aynı zamanda başkenttir. Finlandiya Körfezi'nin kıyısında yer alan Helsinki gezilecek yerler listenizde ise; en önemli noktalarını ve tatlarınız aşağıda yer alan listeden şimdi inceleyebilirsiniz. Helsinki turları kapsamında size sunulan ayrıcalıklar ve kolay ödeme seçenekleri Gezinomi Finlandiya turları ile sizi bekliyor.

GÖRÜLMELİ

Helsinki görülmesi gereken yerler
 • Helsinki Senate Square
 • Market Square
 • Suomenlinna
 • Temppeliaukio Kilisesi

TADILMALI

Helsinki ne yenir
 • Geyik Eti
 • Ördek
 • Patates Haşlaması

Stockholm


İsveç’in en büyük şehri olan başkent Stockholm, en keyifli tur seçenekleri ile tercihlerinizi yapmanızı sağlıyor. Stockholm gezilecek yerler, alışveriş seçenekleri ve daha fazlası için fırsatları incelemelisiniz. Gezinomi Stockholm turları sırasında gezip göreceğiniz yerleri inceleyebilir, aşağıda yer alan listeden tadına bakmanız gereken lezzetlere göz atabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Stockholm görülmesi gereken yerler
 • Gamla Stan
 • Skansen
 • Stockholm Sarayı
 • Vasa Müzesi

TADILMALI

Stockholm ne yenir
 • Elma Reçelli Bademli Kek
 • İsveç Köftesi
 • İsveç Yahnisi
 • Somon Balığı

Oslo


Norveç’in başkenti olan Oslo aynı zamanda en büyük şehirdir. Aynı şehirli ismin eyaleti de bulunmaktadır. İskandinavya'nın dördüncü büyük şehri olan Oslo, aynı zamanda dünyanın en pahalı şehirleri arasındadır. Oslo gezilecek yerler listesi yapmalı ve özellikle tadabileceğiniz en özel lezzetleri de incelemelisiniz.

GÖRÜLMELİ

Oslo görülmesi gereken yerler
 • Akershus Kalesi
 • Frogner Park
 • Oslo Fiyordu
 • Viking Gemi Müzesi

TADILMALI

Oslo ne yenir
 • Çiftçi Omleti
 • Geyik Kebabı
 • Kahverengi Peynir
 • Somon

Göteborg


İsveç’in ikinci büyük şehri olan Goteburg, en keyifli tur destinasyonlarının adresi. Goteburg gezilecek yerler listesi yapmalı, Goteburg gibi güzel bir şehrin en güzel tatlarını keşfetmelisiniz. İskandinavya’nın dördüncü büyük şehri olan Goteburg belki de bu yıl için sizin seçimlerinizi bekliyor. Gezinomi tur seçenekleri ile fırsatları hemen değerlendirebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Göteborg görülmesi gereken yerler
 • Garden Society of Goteburg
 • Gothenburg Botanik Parkı
 • Liseberg
 • Universeum

TADILMALI

Göteborg ne yenir
 • Fika
 • Hagabullen Çöreği
 • Patates Turtası
 • Ringa Balığı

Malmö


İsveç'in güneyinde yer alan Malmö muhteşem bir liman şehridir. İsveç'in 3. En büyük kenti olan Malmö, Danimarka'nın başkenti Kopenhag’a sadece 20 km uzaklıktadır. Malmö gezilecek yerler listesi yapmak ve sevdikleriniz ile güzel bir tura çıkmak için tercihlerinizi Gezinomi Malmö turlarından yana yapabilirsiniz. Malmö gibi farklı bir yerde tadına bakmanız gereken en özel lezzetleri de aşağıdan inceleyebilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Malmö görülmesi gereken yerler
 • Öresund Köprüsü
 • Sankt Petri Kilisesi
 • Turning Torso
 • Turning Torso

TADILMALI

Malmö ne yenir
 • Balık Yemekleri
 • Et Yemekleri
 • Spattekaka

Kopenhag


Danimarka'nın başkenti olan Kopenhag, her yıl pek çok turistin uğrak noktalarındandır. Aslında ticaret ve tüccar limanı olarak bilinen Kopenhag, en özel gezilecek yerleri ve mutlaka tatmanız gereken lezzetleri ile seçimlerinizi bekliyor.

GÖRÜLMELİ

Kopenhag görülmesi gereken yerler
 • Amalienborg Sarayı
 • Küçük Deniz Kızı Heykeli
 • Rosenberg Kalesi
 • Tivoli Bahçeleri

TADILMALI

Kopenhag ne yenir
 • Bezelye Çorbası
 • Istakoz
 • Karides
 • Somon

Berlin


Tarihi dokusu ve keşfedilmeyi bekleyen sokaklarıyla Avrupa' nın bohem ruhu Berlin, Almanya'nın başkenti ve en büyük şehridir. Avrupa' nın önde gelen kültürel ve politik başkentlerinden biri olan Berlin savaşların ve ağır tahribatlarını kısa sürede atlaymayı başarabilmiştir. Günümüzde de şehir çok kültürlü ve toleranslı yapısı, hareketli gece hayatı, sayısız müzesi ve sanat galerisi ile her yıl binlerce turistin gözde destinasyonlarından birisi olmaktadır.

GÖRÜLMELİ

Berlin görülmesi gereken yerler
 • Alexanderplat
 • Berlin Duvarı
 • Brandenburg Kalesi
 • East Side Gallery
 • Müzeler Adası

TADILMALI

Berlin ne yenir
 • Alman pastası
 • Currywurst
 • Gebratene Leber
 • Kartoffelpuffer
 • Rote Grütze
12 TAKSİT İMKANI! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Almanya

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Almanca
Para Birimi
Euro
Saat Farkı
-1
Voltaj
220 V

Genel: Avrupa’nın tarihi açıdan en kötü geçmişlerinden birine sahip olan Almanya, bugün en çok turist alan ülkelerin başında geliyor. Başkenti Berlin olan Almanya’da kışlar sert ve yağışlı, yaz ayları ise oldukça ılık ve geceleri serin geçmektedir.

Telefon: Ülke kodu: 49 Konsolosluk: 30 275 850

Vergiler: Almanya’da hizmetlere bağlı olarak % 16 oranında KDV uygulanıyor.

Bahşiş: % 10 oranında bahşiş talep edilebilir.

Ukrayna

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Ukraynaca
Para Birimi
Grivna
Saat Farkı
0
Voltaj
110 V

Genel: Kültürü ve tarihi ile oldukça geçmişe dayanan Ukrayna, başkenti Kiev ile en çok turisti alan ülkedir. Kışları oldukça soğuk geçer. Rusya, Beyaz Rusya, Polonya, Slovakya ve Macaristan ile komşudur.

Telefon: Ülke kodu: 380 Konsolosluk: 44212 03 10

Vergiler: Belirli miktarın üzerindeki alışverişler için vergi alınıyor.

Bahşiş: Genelde %10 bahşiş hesaba yansıtılıyor.

Moldovya

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Rumence
Para Birimi
Rumen Leyi
Saat Farkı
2
Voltaj
230 V

Genel: Macaristan, Romanya ve Ukrayna ile komşu olan Moldova soğuk kış ayları ile bilinmektedir. Başkenti Kişinev’dir.

Telefon: Ülke kodu: 373 Konsolosluk: (+90) 212 251 72 64

Bahşiş: İsteğe bağlı olarak değişmektedir.

Estonya

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Estonca
Para Birimi
Estonya Kronu
Saat Farkı
2
Voltaj
220 V

Genel: Başkenti Tallinn olan ve Finlandiya Körfezi’ne kıyısı bulunan Estonya gemi turlarında da en çok ziyaret edilen yerler arasındadır. Kültürel anlamda oldukça zengin olan ülke, okuma yazma oranının dünyada en yüksek olduğu ülkedir.

Bahşiş: % 5 ile % 10'u kadar bahşiş verilebilirsiniz.

Letonya

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Litvanca, Rusça
Para Birimi
Letonya Latı
Saat Farkı
-1
Voltaj
220 V

Genel: Kuzey Avrupa’da yer alan Letonya başkenti Riga ile dikkat çeker. Estonya, Litvanya, Rusya ve Belarus ile komşudur. Avrupa Birliği üyesi olan ülke deniz ülkesidir ancak kış ayları oldukça sert geçmektedir.

Bahşiş: Ücretin % 5, % 10’u kadar bahşiş verilebiliyor.

Beyaz Rusya

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Beyaz Rusça
Para Birimi
Beyaz Rusya Rublesi
Saat Farkı
2
Voltaj
220 V

Genel: Belarus yani Beyaz Rusya, Kuzey Avrupa’da yer alan eski SSCB ülkesidir. Polonya, Litavnay, Letonya ve Rusya ile komşudur. Belarus turlarını tercih edebilirsiniz.

Vergi: Vergi uygulaması bulunmuyor.

Bahşiş: Restoranlarda % 5 ile bahşiş bırakılabiliyor.

Norveç

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Norveçce
Para Birimi
Norveç Kronu
Saat Farkı
-1
Voltaj
240 V

Genel: Norveç’in başkenti Oslo her yıl pek çok yabancı turist konuk etmektedir. Ülkenin fiyordları oldukça ünlüdür. Kışın ortalama sıcaklık 2-4 derece iken yaz aylarında en fazla 20-24 derecedir.

Telefon: Ülke kodu: 47 Konsolosluk: 22 44 9920

Vergiler: % 18 oranında vergi uygulanıyor

Bahşiş: Ödeyeceğiniz hesaba % 10 ilave ediliyor.

İsveç

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
İsveçce
Para Birimi
İsveç Kronu
Saat Farkı
-1
Voltaj
220 V

Genel: Ekonomik açıdan oldukça gelişmiş olan İsveç, Avrupa Birliği üyeleri arasında en güçlü olanıdır. Stockholm ülkenin başkentidir. Tipik kuzey ikliminin görüldüğü ülkede Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında gündüzler çok uzundur. Gündüz sıcaklık ortalama 23 derece iken gece 14 dereceye kadar düşmektedir.

Telefon: Ülke kodu: 46 Konsolosluk: (8) 230 840

Vergiler: % 21 ile % 25 arası değişiklik göstermektedir.

Bahşiş: %15 bahşiş genelde hesaba dahil ediliyor.

Danimarka

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Danimarkaca
Para Birimi
Danimarka Kronu
Saat Farkı
-1
Voltaj
220 V

Genel: Kopenhag ülkenin başkentidir. Oldukça yağışlı bir ülke olan Danimarka, kısa yaz aylarında en çok turisti konuk etmektedir. Bunun için Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında ziyaret edilmelidir.

Telefon Ülke kodu: 45 Konsolosluk: 02 788

Vergiler: % 25 oranında vergi uygulaması bulunuyor.

Bahşiş: Restoran ve otellerde bahşiş hesaba dahil ediliyor.

Litvanya

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Litvanca
Para Birimi
Euro
Saat Farkı
1
Voltaj
220 V

Genel: Resmi ismi Litvanya Cumhuriyeti olan ve üç Baltık devletinden biri olan ülkenin başkenti Vilnius’tur. Litvanya Turları ile ülkeyi keşfeebilirsiniz.

Telefon: Ülke kodu: 370 Konsolosluk: 55 215 4215

Vergiler: % 15 vergi sistemi bulunmaktadır.

Bahşiş: Miktarı size kalan bahşiş uygulaması vardır.

Finlandiya

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Fince, İsveçce
Para Birimi
Euro
Saat Farkı
0
Voltaj
220 V

Genel: Baltık Denizi’ne kıyısı olan Finlandiya’nın başkenti Helsinki ile her yıl pek çok turist konuk etmektedir. Mayıs ve Eylül ayları ziyaret için hava en uygun zamandır. Ortalama sıcaklık 17 derecedir. Diğer zamanlarda -5’e kadar düşmektedir.

Telefon: Ülke kodu: 358 Konsolosluk: (00 358-0) 65 57 55

Vergiler: Belirli miktarın alışverişler için vergi alınıyor.

Bahşiş: Bütün restoranlar hesaba servis ücretini dahil edilir.

Romanya

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Rumence
Para Birimi
Rumen Leyi
Saat Farkı
2
Voltaj
220 V

Genel: Ukrayna, Moldova, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Rusya Federasyonu ve Litvanya ile komşu olan Romanya’yı yurt dışı tur seçenekleri ile ziyaret edebilirsiniz.

Telefon: Ülke kodu: 40Konsolosluk: 22 854 61 11

Vergiler: % 5 değişen vergi sistemi bulunmaktadır.

Bahşiş: Miktarı size kalan bahşiş uygulaması vardır.

Bulgaristan

hakkında bilmeniz gerekenler

italy
Konuşulan Dil
Bulgarca
Para Birimi
Bulgar Levi
Saat Farkı
0
Voltaj
110 V

Genel: Bir Balkan ülkesi olan Bulgaristan başkenti Sofya ile turistleri konuk etmektedir. Sırbıstan, Makedonya, Yunanistan gibi Balkan ülkeleri ile komşudur. Ilıman iklime sahiptir. Kışlar soğuk ve yağışlıdır.

Telefon: Ülke kodu: 359 Konsolosluk: 980 22 70

Vergiler: Vergi uygulaması bulunmuyor.

Bahşiş: Genelde restoranlarda ve otellerde % 10 kadar bir bahşiş beklenir.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

İspanya, Portekiz, Fas Turu THY ile

İspanya, Portekiz, Fas Turu THY ile

19.09.2020 - 02.10.2020 fiyatıdır. 13 Gece 14 Gün
1998.00 EUR
Grand Ukrayna Turu Pegasus Hava Yolları ile

Grand Ukrayna Turu Pegasus Hava Yolları ile

10.04.2020 - 17.04.2020 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
798.00 EUR
Büyük İskandinavya, Fiyordlar Turu

Büyük İskandinavya, Fiyordlar Turu

02.07.2020 - 12.07.2020 fiyatıdır. 10 Gece 11 Gün
2598.00 EUR
Adım Adım Ukrayna Turu

Adım Adım Ukrayna Turu

25.07.2020 - 01.08.2020 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
898.00 EUR
Belarus, Ukrayna Turu

Belarus, Ukrayna Turu

05.04.2020 - 11.04.2020 fiyatıdır. 6 Gece 7 Gün
998.00 EUR
Ukrayna, Beyaz Rusya Turu

Ukrayna, Beyaz Rusya Turu

29.08.2020 - 04.09.2020 fiyatıdır. 6 Gece 7 Gün
958.00 EUR

Konum

Karadeniz'den Baltık Başkentleri ve Fiyortlar 13 Ülke Turu