Anlık Yazışma
Kuzey Avrupa Turları

Kuzey Avrupa Turları

Gemi turları arasında en meşhur olanı Kuzey Avrupa Turları seçimlerinizi bekliyor. Gezip göreceğiniz ve tanıyacağınız en güzel ülkeler ve uğrayacağınız şehirleri ile eşsiz bir tur geçireceğinizi bilmelisiniz. Sizi bekleyen en konforlu gemiler ve lüksün farklı bir boyutunu yakından görmeye hazır olun.

Devamını Oku »

Arama

Filtre

Kuzey Avrupa Turları

2 adet Kuzey turu bulundu...

Msc Poesia ile Kuzey Avrupa & Akdeniz

10 gece 11 gün

5* MSC Poesia - THY ile

Hamburg, Warnemünde, Rotterdam, Vigo, Lizbon, Cadiz, Cartagena, Cenova

  • 19.09.2019 - 29.09.2019 Talep Et
877,00 EUR 5.700,50
Hurtigruten ile Kuzey Işıklarına Keşif Seyri Norveç Kıyıları & Lofonten Adaları

12 gece 13 gün

Hurtigruten Keşif Gemisi - Pegasus Havayolları ile

Oslo, Bergen, Florø, Molde, Kristiansund, Rørvik, Brønnøysund, Svolvær, Stokmarknes, Skjervøy, Øksfjord, Berlevåg, Båtsfjord, Kirkenes, Berlevåg, Mehamn, Tromsø, Stamsund, Bodø , Rørvik, Trondheim , Ålesund, Bergen, Oslo

  • 03.11.2019 - 15.11.2019
  • 23.01.2020 - 04.02.2020
1.899,00 EUR 12.343,50

Kuzey Avrupa Turları Hakkında

Gemi turları arasında en meşhur olanı Kuzey Avrupa Turları seçimlerinizi bekliyor. Gezip göreceğiniz ve tanıyacağınız en güzel ülkeler ve uğrayacağınız şehirleri ile eşsiz bir tur geçireceğinizi bilmelisiniz. Sizi bekleyen en konforlu gemiler ve lüksün farklı bir boyutunu yakından görmeye hazır olun. Yeter ki kararınızı erkenden verin ve erken rezervasyon Kuzey Avrupa Turları ile dilediğiniz fiyata harika bir tura çıkın.

Kuzey Avrupa Turları arasında yer alan bir tur seçtiğiniz zaman göreceğiniz noktalar arasında Kiel, Kopenhag, Zeebrugge, Cherbourg, La Coruna, Lizbon, Cebelitarık, Barcelona, Marsilya ve Cenova bulunmaktadır.

Kuzey Avrupa Turlarının güzel tarafı tarih aralıklarının geniş olmasıdır. Genellikle 10 gün ile 15 gün arasında değişen tur seçenekleri size MSC Splendida ile İngiltere ve İrlanda dahil mükemmel ülkelerin harika şehirlerini gezme fırsatı verilmektedir.

Gezinomi Kuzey Avrupa Turlarını inceledikten hemen sonra seçimlerinizi dilediğiniz ülkeden yana yapabilir ve en keyifli zamanları geçirebileceğiniz farklı bir turu seçebilirsiniz. Sizin için planlanmış en özel rotalar ve hatta en keyifli zamanlar Gezinomi’de sizi beklemektedir.

İLGİLİ KATEGORİLER