Aramayı Değiştir

Matruşka Rusya Turu

Yekaterinburg (2) & Çelyabinsk (1) & Ufa (1) & Samara (1) & Kazan (1)

7 Gece - 8 Gün

Tur Kalkış Yeri : İstanbul

 • İstanbul-3. Yeni Havalimanı

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

TUR KODU : 12299

3*& 4* Oteller
Oda + Kahvaltı
649,00 EUR 5.776,00 TL
21.06.2021-28.06.2021 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

ISTANBUL EKATERINBURG

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz.

2. GÜN

EKATERINBURG

Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Ekaterinburg uçuşumuz başlıyor. Ekaterinburg’a varışımıza istinaden şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Rusya'nın orta batı kesiminde, Sverdlovsk yönetim biriminin (oblast) yönetim merkezi olan Ekaterinburg Rusya'nın önde gelen ağır sanayi merkezlerinden biri olup Urallar'daki en büyük kültür merkezidir. A.M. Gorki Devlet Üniversitesi ile Rusya Bilimler Akademisi'nin Urallar kolu gibi yükseköğretim kurumları olan kent, Rusya'nın dördüncü büyük kentidir. Şehir turumuzda Göğe Yükseliş Katedrali, Klavye anıtı, Devlet Akademik, Opera ve Bale Tiyatrosu binası, N.I. Sevastyanov Evi, Rasturguyev-Kharitonovs Malikânesi, Ural Devlet Üniversitesi, Uralların Arbati olarak kabul edilen Vayner caddesi başlıca görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3. GÜN

EKATERINBURG

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Ganina Yama turumuza katılabilirler. Ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Husky Köpek Çiftliği & Avrupa&Asya Sınır Anıtı turumuza katılabilirler.  Akşam, yine arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek yemekli Ural Gecesi turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Ganina Yama Turu

40 Euro

Romanov Hanedanı`nın ve Rusya İmparatorluğu’nun son çarı olan II. Nikolay ve ailesinin tüm fertlerinin katledildikleri yerde inşa edilen ve aynı zamanda Rusya’nın en büyük kiliselerinden biri olan Kanlı Kiliseyi ziyaret ile turumuza başlıyoruz. Ardından katledilen Romanov Hanedanı’nın gömüldüğü yere daha sonradan inşa edilen manastırlar bölgesini ve imparator ailesi anıtını ziyaret ediyoruz.

Alternatif Program

Husky Köpek Çiftliği & Avrupa&Asya Sınır Anıtı Turu

40 Euro

Bu turumuzda bölgeye has olan Husky köpek çiftliğini ziyaret ederek huskyler hakkında bilgi ediniyoruz ve huskylerle fotoğraf çekilme şansı elde ediyoruz. Ardından Avrupa ve Asya kıtalarının birleştiği yerdeki sınır anıtını ziyaret ederken bir ayağımız Asya diğeri Avrupa’da olacak şekilde fotoğraf çektirme şansını elde ediyoruz.

Alternatif Program

Ural Gecesi Turu

50 Euro

Eğlenceli bir gece geçireceksiniz.

4. GÜN

EKATERINBURG CELYABINSK

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Celyabinsk’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden yapılacak panoramik şehir turunda bilim meydanı, Sovyet atom bombası projesi lideri olan fizikçi Igor Kurcatov Anıtı, aşk küresi, aloe pole parkı, devrim meydanı, üç gar meydanı, trafiğe kapalı olan Kirovka caddesi, Kutsal Üçlü Katedrali, Ural-Sibirya sınırı başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5. GÜN

CELYABINSK UFA

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından Ufa’ya doğru yola çıkıyoruz. Rusya`ya bağlı Başkurt Cumhuriyeti`nin başkenti olan Ufa; Karayidere ve Balaya (Agidere) nehirlerinin kavuştuğu noktada kurulmuştur. Batı Ural coğrafyasının endüstriyel merkezi olarak kabul edilen Ufa, ismini Türkçedeki “ufak” kelimesinden alır. Zengin petrol yataklarına sahip olan Ufa, aynı zamanda Ural bölgesinin en büyük limanına sahiptir. Belaya, Kama ve Volga nehirlerinden yük ve yolcu taşımacılığının sağlandığı şehirde 22 adet köprü mevcuttur. Kentte yapacağımız panoramik turumuzda da Eski Chernikovska Mahallesi, tarihi Ufa Camisi, Sovyetskaya caddesi ve üzerinde bulunan kamu binaları, Başkurt ulusal kahramanı Salavat Yulayev`in anıtı, Belaya nehri ve köprüleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Pushkin Kasabası & Ekaterina Sarayı & Kazan Katedrali Turu

60 Euro

18. yy.’da Katerina tarafından inşa ettirilen ve Çar kasabası olarak anılan park, saray ve binalar kompleksi. 600 hektarlık bir alanı kaplayan kasabanın ana binası Katerina Sarayı. Buradaki Amber Odası son derece ilgi çekici olmasına rağmen özellikle yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı birçok turist tarafından ziyaret edilememektedir. Çarlık dönemi aristokrasinin Çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada aynı zamanda ünlü şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor.

6. GÜN

UFA SAMARA

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Samara’ya hareket. Varışımıza istinaden yapılacak şehir turunda Samara kalesi, Leningradskaya caddesi, Samara Sanat Müzesi, Avrupa`nın ikinci en büyük meydanı olan Kuibyshev Meydanı, Samara Opera ve Bale binası gibi önemli yapılar başlıca görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Akşam Yemekli Radisson Cruise Tekne Gezisi

65 Euro

Muhteşem bir tekne gezisi sizi bekliyor.

7. GÜN

SAMARA KAZAN

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek tadımlı Jiguli Bira Fabrikası turuna katılabilirler.  Tur bitimi Kazan’a hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yapılacak şehir turunda Peter&Poul katedrali, Bauman caddesi, Zafer Meydanı, Büyük Kazan anıtı, Mercani Camiisi, Eski Tatar Mahallesi, Milenyum Köprüsü ve Kazanka nehri, Sumbuke Kulesi, Kazan Kremlini ve Kul Şerif Camisi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Jiguli Bira Fabrikası Turu

40 Euro

Rusya`nın efsanevi markası olan Jiguli Birası’nın 19. yy`dan beri üretildiği fabrikayı gezerken üretimdeki eski ve modern teknik yöntemler ile biranın nasıl üretildiği hakkında bilgi alıyoruz.

8. GÜN

KAZAN

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sviyazhsk Adası turuna katılabilirler. Tur bitimi otele transfer ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Tatar Gecesi  turuna katılabilirler. Ardından Kazan havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz.

Alternatif Program

Sviyazhsk Adası Turu

45 Euro

Sviyaga nehrinin Volga ile birleştiği yerde Kazan`dan 60 km mesafede bulunan esrarengiz adada yirmiden fazla ulusal mimari anıt bulunmaktadır. Korkunç Ivan`ın Kazan`ı fethetmek için karargâhını kurduğu bu adaya günümüzde kara yolu ile ulaşılabilmektedir.

Alternatif Program

Tatar Gecesi Turu

50 Euro

Eğlenceli bir gece sizi bekliyor olacak.

9. GÜN

KAZAN İSTANBUL

Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

Gidiş: İstanbul Havalimanı - Türk Hava Yolları TK475- Uçuş Saati 00:35

Dönüş : Türk Hava Yolları TK428- Uçuş Saati 01:55

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Ekaterinburg (SVX) gidiş, Kazan (KZN) - İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
Havalimanı vergileri,
3*&4* otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklama,
Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri,
Panoramik Kazan, Samara, Ufa, Celyabinsk, Ekaterinburg şehir turları,
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri,
Otel vergileri,
Turist şehir vergileri,
TURSAB mesleki sorumluluk sigortası.

Vize ücreti ve servis bedeli,
İç hat bağlantı bileti,
Seyahat sağlık sigortası,
Öğle ve akşam yemekleri,
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
Yurt dışı çıkış harcı bedeli (50 TL),
Müze ve ören yerleri girişleri,
Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı).

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

 


 

AVANTAJLI EKSTRA GEZİLER  265 Euro yerine 240 Euro
0-2 yaş ücretsiz ,3-10 yaş %50 indirimlidir.
Tatar Gecesi (50 Eur) + Sviyajsk Adası (45 Euro) + Jiguli Bira Fabrikası (40 Eur) + Ganina Yama (40 Eur) + Husky Çiftliği & Avrasya Sınır Turu (40 Eur) + Ural Gecesi (50 Eur)

Gezilecek Şehirler

St. Petersburg


St. Petersburg gibi güzel bir şehri gezmek ve keyifle yeni yerleri tanımak için gezilecek yerler listenizi hazır etmeli ve böylesine farklı bir ülkenin şehrine tadına bakacağınız lezzetleri araştırmalısınız. St. Petersburg turları sırasında sizi bekleyen en keyifli kısa tur seçenekleri Gezinomi’de! Bu yıl için en uygun fiyatlı tur fırsatları için St. Petersburg turlarına hemen göz atmalısınız.

GÖRÜLMELİ

St. Petersburg görülmesi gereken yerler
 • Catherina Sarayı
 • Ermitaj Müzesi
 • Kışlık Sarayı
 • Nevsky Prospect Müzesi
 • Rus Devlet Müzesi

TADILMALI

St. Petersburg ne yenir
 • Blinni
 • Borsch Çorbası
 • Rus Salatası
 • Shchi (Lahana Çorbası)

Moskova


Rusya Federasyonunun başkenti ve en çok ziyaret edilen şehri olan Moskova, her yıl milyonlarca turist tarafından ziyaret ediliyor. En eğlenceli tur planını yapabileceğiniz Moskova turları arasından seçimlerinizi hayata geçirebilmek için Gezinomi Rusya Turlarını incelemelisiniz. Moskova gezilecek yerler listesi yapmanızı ve tabi ki tatmanız gereken lezzetleri de not almanızı tavsiye ederiz.

GÖRÜLMELİ

Moskova görülmesi gereken yerler
 • Aziz Vasil Katedrali
 • Kızıl Meydan
 • Kremlin Sarayı
 • Tretyakov Devlet Galerisi

TADILMALI

Moskova ne yenir
 • Borsch Çorbası
 • Midye ve Balık
 • Mor Soğan Çorbası
 • Rus Salatası

Yekaterinburg


Rusya turlarının olmazsa olmaz destinasyonlarından biri olan Yekaterinburg’ta Gezinomi ile bambaşka bir atmosferi soluyacağınız harika bir tur fırsatı yakalamaya ne dersiniz? Rusya’nın en kalabalık dördüncü şehri olan Yekateringburg, Asya kıtasının da en güzel, en görülesi şehirlerinden biridir.

GÖRÜLMELİ

Yekaterinburg görülmesi gereken yerler
 • Kan Kilisesi
 • Owerty Anıtı
 • Vysotsky Gökdeleni
 • Yükseliş Kilisesi

TADILMALI

Yekaterinburg ne yenir
 • Boeuf stroganoff
 • Borşç
 • Pelmeni
 • Piroşki

Samara


Eski bir ticaret kentinin, Sovyet Dönemi’nin ve şimdiki zamanın bir karışımı olan Rusya’nın Samara kenti, ilgi çekici mimariye sahip tarihi merkezi ile görülmeye değerdir. Tarihi yapıları, Gotik tarzda binaları, tarihi evleri, kiliseleri, manastırları, hareketli meydanı ile Samara şehrini gezerken, ayrıca Avrupa’nın en büyük meydanlarından birini de görebilirsiniz. Ayrıca;  bira fabrikaları, Volga Nehri kıyılarındaki kumsalları, tarihi sokaklarındaki eski ahşap evleri ve merkezdeki sakin parkları da görülmeye değerdir.

GÖRÜLMELİ

Samara görülmesi gereken yerler
 • Leningradskaya Caddesi
 • Samara Kalesi
 • Samara Sanat Müzesi

TADILMALI

Samara ne yenir
 • Karski
 • Pelmeni
 • Piroşki

Kazan


Kazanka ve Volga nehirlerinin kesiştiği yerde konumlanan Kazan şehri Tataristan’ın başkentidir. Köklü bir tarihe sahip olan Kazan zamanında önemli şehirler arasında yerini almıştır. Uzun yıllar Türk hakimiyeti altında kalan şehir hem Türk hem İslami bir kimlik kazanmıştır. Samimi ve misafirperver yerel halkı ile gezilip görülmesi gereken yerlerdendir. Kazan’da gezilecek yerler arasında müzeler, parklar, sanat galerileri ve dini yapılar yer almaktadır.

GÖRÜLMELİ

Kazan görülmesi gereken yerler
 • Kazan Kremlin
 • Kul Şerif Cami
 • Süyümbike Kulesi

TADILMALI

Kazan ne yenir
 • Borç Çorbası
 • Pilmen
 • Şırbörek

Ufa


Rusya’da Başkiriya Cumhuriyetinin başkenti olan Ufa şehri gerçek anlamda okuyarak, fotoğraflara bakarak değil, sokaklarında dolaşarak, havasını soluyarak keşfedebileceğiniz şehirlerden biridir.  Mutfak kültürü, doğal güzellikleri, gezilecek yerleri ile gezginlere görülmeye değer pek çok seçenek sunmaktadır.

GÖRÜLMELİ

Ufa görülmesi gereken yerler
 • Başkortostan Cumhuriyeti Ulusal Müzesi
 • Dostluk Anıtı
 • Ufa Katedrali Camisi

TADILMALI

Ufa ne yenir
 • Baursak
 • Bruşvud
 • Çak-çak

Çelyabinsk


Rusya’nın en büyük şehirlerinden Çelyabinsk, Çelyabinsk Oblastı’nın idari merkezidir. Ural Dağları’nın yamacına kurulu olan şehir, sanayi şehri olmasına rağmen yemyeşil parkları, tarihi, kültürel zenginlikleri ile keşfedilmesi gereken ve Rusya’nın görülmeden geçilmemesi gereken destinasyonları arasında yer almaktadır.

GÖRÜLMELİ

Çelyabinsk görülmesi gereken yerler
 • Gagarin
 • Park Aloye Pole
 • Sad Pobedy

TADILMALI

Çelyabinsk ne yenir
 • Borshch Çorbası
 • Pirozhki
 • Solyanka
3 TAKSİT İMKANI! Ödeme seçenekleri için tıklayınız...

Rusya

hakkında bilmeniz gerekenler

Rusya
Konuşulan Dil
Rusça
Para Birimi
Ruble
Saat Farkı
1
Voltaj
220 V

Genel: Yüz ölçümü ile dünyanın en büyük ülkesi olan Rusya kış sezonu boyunca çok turist almaktadır.  Başkenti mimari güzellikler ile dolu olan Moskova kışın oldukça soğuk ve kar yağışlıdır. Yaz aylarında ise hava en fazla 22 derecedir.

Telefon: Ülke kodu: 7 Konsolosluk: 095 246 00 09

Vergiler: % 20 KDV uygulanmaktadır.

Bahşiş: Genellikle % 10 bahşiş verilir.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Maldivler Turu Türk Havayolları İle 7 Gece

Maldivler Turu Türk Havayolları İle 7 Gece

4.05.2021 - 11.05.2021 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
4998.00 EUR
Mega Portekiz ve Endülüs Turu

Mega Portekiz ve Endülüs Turu

29.03.2021 - 5.04.2021 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
998.00 EUR
Matruşka Rusya Turu Kazan Başlar

Matruşka Rusya Turu Kazan Başlar

28.06.2021 - 5.07.2021 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
1298.00 EUR
Fenomen Avrupa Turu Barcelona Başlar

Fenomen Avrupa Turu Barcelona Başlar

24.04.2021 - 1.05.2021 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
1198.00 EUR
Matruşka Rusya Turu

Matruşka Rusya Turu

21.06.2021 - 28.06.2021 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
1298.00 EUR
Baştanbaşa Rusya Turu

Baştanbaşa Rusya Turu

21.03.2021 - 28.03.2021 fiyatıdır. 7 Gece 8 Gün
998.00 EUR

Konum

Matruşka Rusya Turu