Prag Turları

Prag Turları

Büyüleyici manzaraları ile bilinen bir dünya olan Prag, yılın her mevsimi ziyaret edilmektedir. Hem keyifle gezecek hem de ne kadar eğlenceli bir şehirde olduğunuzu göreceksiniz.

Devamını Oku »

7 adet tur bulundu...

Tur Takvimi
İNCELE

HIZLI GÖZAT

3 gece 4 gün

Türk Havayolları İle

Prag (3)

449,00 EUR 1818,45 TL
İNCELE

HIZLI GÖZAT

7 gece 8 gün

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

Ljubljana, Celje, Maribor (1) & Ptuj, Budapeşte (2) & Bratislava, Viyana (1) & Prag (2) & Salzburg, Regensburg (1)

499,00 EUR 2020,95 TL
İNCELE

HIZLI GÖZAT

7 gece 8 gün

Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi İle

Viyana (2) & Prag (3) & Budapeşte (2)

199,00 EUR 805,95 TL
İNCELE

HIZLI GÖZAT

3 gece 4 gün

Türk Havayolları ile

Prag (3)

549,00 EUR 2223,45 TL
İNCELE

HIZLI GÖZAT

3 gece 4 gün

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile

Prag (2)

549,00 EUR 2223,45 TL
İNCELE

HIZLI GÖZAT

10 gece 11 gün

Lüks Otobüslerle Ulaşım

İstanbul & Belgrad (1) & Viyana (2) & Bratislava & Prag (3) & Cesky Krumlov & Budapeşte (2) & Sofya & İstanbul

249,00 EUR 1008,45 TL
İNCELE

HIZLI GÖZAT

7 gece 8 gün

Türk Havayolları Tarifeli Seferi İle

Budapeşte (2) & Prag (3) & Viyana (2)

299,00 EUR 1210,95 TL

Prag Hakkında

Büyüleyici manzaraları ile bilinen bir dünya olan Prag, yılın her mevsimi ziyaret edilmektedir. Hem keyifle gezecek hem de ne kadar eğlenceli bir şehirde olduğunuzu göreceksiniz. Prag’da kışlar oldukça sert geçmektedir. Özellikle bahar zamanı tur seçeneklerini değerlendirmenizi ve dilediğiniz gibi keyifle gezmenizi tavsiye ederiz. Ancak kış ve kardan vazgeçemem derseniz de kesinlikle yılbaşı zamanı gidebilir ve bu dönemin eğlenceleri ile harika bir Prag turu geçirebilirsiniz.

Prag hava durumunu kontrol ettiniz. Daha sonra Prag en uygun fiyatlı uçak biletini incelediniz ve buldunuz. Ardından gideceğiniz yerleri araştırmadan önce Prag otellerini incelemelisiniz. Prag en ucuz uçak bileti ve Prag vize işlemleri için Gezinomi fırsatlarını yakalamalısınız. Ardından Prag için dilediğiniz gibi plan yapmaya başlamalısınız. Prag’da neler yapacağınız ve nerelere gitmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Prag gezilecek yerler
En meşhur köprü olan Karl Köprüsü, St. Vitus katedrali, Eski Kent meydanı, Astronomik Saat Kulesi, Prag Kalesi, Vyehrad Kalesi, Belediye Binası, Wenceslas meydanı, Tyn Kiliesi, Josefov, Petrin Gözlem Kulesi, Prag Tiyatrosu görmeniz gereken en önemli yerler arasındadır. Bunun yanı sıra tarihi özellikleri ve farklı şehir yapısı, mimarisi ile sizi kendine hayran bırakacak olan Prag şehri için doğru bir seçim yaptığınızı bilmelisiniz.

Prag’ın meşhur yemekleri
Kahvaltı için en güzel çözüm otelde sunulan kızarmış ekmek ve reçeldir. Öğle ve akşam yemekleri için ise tavuk, domuz eti, patates, sebze ve Dumplings adı verilen ve içinde değişik şeylerin yer aldığı hamur kızartmasıdır. İçine sosis ya da et koydurabilirsiniz. Prag’ta restoranların çoğu 19.00 ile 22.00 arasında kapanır. Sokaklarda atıştırmalık için pek çok küçük tezgah bulabilirsiniz. En meşhur tatlısı ise üstü şeker kaplı Trelnik’tir.

Prag çevresi gezilecek yerler
Prag Amsterdam tren ile ziyaret edebileceğiniz ilk adres olabilir ya da Prag’dan Almanya’ya tren ile geçebilirsiniz. Gideceğiniz döneme göre farklı etniklikler ya da özel eğlence seçeneklerini değerlendirerek karar verebilirsiniz. Almanya turu fırsatlarını ya da Amsterdam Turu fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Prag Turu ya da Amsterdam Turu arasından seçim yaparak gitmek istediğiniz yere göre daha kolay bir rota çizebilirsiniz.