FİLTRE

SIRALA

ARA

Rusya Turları

2 adet tur bulundu...

Moskova, St. Petersburg Turu
Metropolcard’lılara Özel %5 Kazandıran Tatil Fırsatı!

Türk Havayollları Tarifeli Seferi İle

5 gece 6 gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

Tur Periyotları
Oda + Kahvaltı
1.990,00 EUR35.024,00
Moskova, Kırım, St. Petersburg Osmanlı'nın Ayak İzleri
Metropolcard’lılara Özel %5 Kazandıran Tatil Fırsatı!

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

7 gece 8 gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

Tur Periyotları
Oda + Kahvaltı
3.390,00 EUR59.664,00

Rusya Hakkında

Rusya Federasyonu oldukça geniş toprakları ile kuzey Avrasya’da yer alan bir ülkedir. Yarı başkanlık sistemi ile yönetilen ülkenin para birimi Rus Rublesidir. Ukrayna, Çin ve Kazakistan’a komşu olan ülkenin başkenti Moskova’dır.� Federasyonu oldukça geniş toprakları ile kuzey Avrasya’da yer alan bir ülkedir. Yarı başkanlık sistemi ile yönetilen ülkenin para birimi Rus Rublesidir. Ukrayna, Çin ve Kazakistan’a komşu olan ülkenin başkenti Moskova’dır. Moskova farklı şehir yapısı, sarayları ve tarihi güzelliklerin sergilendiği eşsiz bir şehirdir. Rusya turu öncesinde araştırmanız gereken en önemli detay tabi ki hava durumudur. Rusya hava durumu kontrol edildikten sonra çıkmak istediğiniz tur için fırsatları yakalamalı ve hazırlanmaya başlamalısınız. Rusya uçak bileti ya da Rusya otelleri konusunda her detayı tur programından öğrenebilirsiniz. Rusya turu ile Moskova ve St. Petersburg gibi noktaları rahatlıkla gezebilir ve en önemli turistik noktalara uğrayabilirsiniz.

Rusya gece hayatı oldukça hareketlidir. Haftanın her günü farklı bir eğlence seçeneğini deneyebilirsiniz. Çünkü Ruslar eğlenmeyi çok sever. Gündüz çalışıp akşam eğlenceli bir yemek ile geceyi tamamlamak isterler. Siz de bunun gibi eğlenmek isteyeceğiniz ve akşam yemeğinden sonra da katılabileceğiniz seçenekleri yakalayabilirsiniz.

Rusya’dan ne alınır?
Kışın oldukça soğuk olan bir ülkede kürkler tabi ki vazgeçilmezdir. Anca ısınır ve turunuza devam edebilirsiniz. Kürk şapkalar, paltolar, eldivenler ya da simgesel hediyelik eşyalardan olan matruşka satın alabilirsiniz. Rusya’da keyfini çıkaracağınız güzel bir tur için gitmeden seçenekleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Ne alacağınıza karar verebilirsiniz.

Rusya’da ne yenir?
Rus yemekleri oldukça güzeldir. Zakuski ile yemeğe başlar, Smetana ile devam edebilir ve ardından çorba, sebze, et, tavuk ve balık çeşitleri ile sonlandırabilirsiniz. Tabi ki tatlı olarak ise Sladkie Bluida denemelidir.

Rusya’da gezilecek yerler
Ermitaj müzesi, Kremlin sarayı ve meydanı, Aziz Vasil Katedrali, Kızıl Meydan, Voskresenia Khristova Kilisesi, Peterhof Sarayı, St. Isaac katedrali, Kışlık Saray ve Rus Devlet Müzesi gezilecek en önemli noktaların başında gelmektedir.

Rusya turları hakkında merak ettiğiniz detayları Gezinomi Rusya turları kapsamında alabilirsiniz. Gezinomi Belarus turu ile keyfini çıkaracağınız harika bir seçim yapabilir ve Minsk gibi dünyanın güzel şehirlerinden biri keyifle gezebilirsiniz. Gezinomi Belarus turu detaylarını sayfamızdan inceleyebilir, çıkmak istediğiniz tarihe göre en uygun olanları hemen değerlendirebilirsiniz.

İLGİLİ KATEGORİLER