Vietnam & Kamboçya Qatar Havayolları (SGN - HAN)

SAYGON (3) & SİEM REAP (2) & HANOİ (2)

8 Gece - 9 Gün

Tur Kalkış Yeri:İstanbul

 • İstanbul-Sabiha Gökçen Havalimanı

Qatar Havayolları İle
Vizeli

TUR KODU:20771

4*-5* Oteller
Oda + Kahvaltı
1.549,00 USD51.891,50 TL
5.08.2024-13.08.2024 dönemi için geçerli kişibaşı fiyatıdır.

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “FİYAT OLUŞTUR” butonuna tıklayınız.

Dönem dönem fiyat listesi için tıklayın.

1. GÜN

İSTANBUL – DOHA SAYGON

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Singapur Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 11:45’de buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Qatar Hava Yolları QR 242 sayılı tarifeli seferi ile saat 14:45’de Doha’ya uçuş. Yerel saat ile 18:55’te varış. Ardından Qatar Hava Yolları QR 974 sayılı tarifeli seferi ile saat 20:00’da Saygon’a hareket. Geceleme uçakta.

2. GÜN

DOHA SAYGON SAYGON SAYGON

Yerel saat ile 07:55’te varış. Varışımızın ardından panoramik Saygon şehir turumuza başlıyoruz. Notre Dame Katedrali, Savaş Müzesi, Fransız Postanesi, Belediye Binası ve Ben Thanh Pazarı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Cu Chi Tünelleri Turu’na katılabilirler. Yakın tarihimizde yaşanan Vietnam – ABD savaşının sürecine yakından şahit olabileceğiniz bu turda Vietnamlı halk tarafından inşa edilen siperleri, kampları ve tünelleri görebilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Cu Chi Tünelleri Tur

50 $

3. GÜN

SAYGON

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Öğle Yemekli Mekong Deltası Turu’na katılabilirler. İlk durağımız olan su ile iç içe bir şekilde suyun üzerinde yaşayan 80 km mesafedeki My Tho kasabasına doğru hareket ediyoruz. Sabahları burada yaşayan ve ilahi söyleyen keşişlere tanık olma şansını yakalamak için Vinh Trang pagodasına varıyoruz. Ardından Çin Kayığı olarakta bilinen sandallar ile birbiriyle kesişen, dar ve ağaçlar ile çevrili sokaklar arasında Mekong Nehri üzerinde keyifli bir gezintiye başlıyoruz. İlk varış noktamız hindistan cevizinden yapılan şekerlemelerin ve el sanatları atölyelerini görmek için Thai Son Adası’na varıyoruz. Mevsimsel tropikal meyvelerin ve yerel müziklerin tadını çıkarabilirsiniz. Ardından yerel lezzetlerin bulunduğu öğle yemeğimizi alıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Ardından otele transfer. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Öğle Yemekli Mekong Deltası Turu

80 $

4. GÜN

SAYGON SAYGON

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Öğle Yemekli Maymun Adası & Can Gio Biyosfer Rezervi Turu’na katılabilirler. Kısa bir otobüs yolculuğu sonrasında UNESCO tarafından koruma altına alınan Can Gio Mangrov ormanlarına varıyoruz. Ardından geleneksel kanolar ile bitki örtüsünü ve doğal yaşamı keşfediyoruz. Sonra yönümüzü Vam Sat Ormanı’na doğru çeviriyoruz ve burada yaşayan timsahları görme imkanı buluyoruz. Bir sonraki durağımız ise Maymun Adası. Adından anlaşıldığı üzere maymunlar ile dolu bu ada içerisinde yaptığımız turda hem onların doğal ortamlarını, hem de birbirinden farklı birçok maymun türünü görme fırsatı bulacaksınız. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Öğle Yemekli Maymun Adası & Can Gio Biyosfer Rezervi Turu

95 $

5. GÜN

SAYGON SİEM REAP

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Saygon Havalimanı’na transferimizi gerçekleştiriyoruz ve yerel havayolları ile Kamboçya’nın harikalar diyarı Siem Reap’e uçuyoruz. Varışımızın ardından otele transfer oluyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Tonle Sap Gölü Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda Kamboçya’nın en önemli geçim kaynağı balıkçılık ile geçinen yerlileri ve kazıklar üzerine inşa edilen evleri yakından görme imkanı bulacaksınız. Tur sonrası serbest zaman veriyoruz ve otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Tonle Sap Gölü Turu

45 $

6. GÜN

SİEM REAP

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Angkor Thom Tapınakları Turu’na katılabilirler. Yüzyıllar boyunca Güneydoğu Asya’nın önemli bir bölümünü kontrolü altına tutmuş Khmer İmparatorluğu’nun geride bıraktığı izleri keşfetmek için muhteşem bir fırsat. Bu turumuzda Angkor Wat Tapınağı, Pre Rup Tapınağı, Bayon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından serbest zaman ve otele transfer. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Angkor Thom Tapınakları Turu

100 $

7. GÜN

SİEM REAP HANOİ

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Siem Reap Havalimanı’na transfer oluyoruz. Yerel havayolları ile Hanoi’ye uçuyoruz. Varışımızın ardından otele transfer oluyoruz ve panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı, Ho Chi Minh Mozalesi, Başkanlık Sarayı ve Single Pillar Pagodası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Akşam Yemekli Su Kuklası Tiyatrosu ve Gece Turu’na katılabilirler. Turumuzda öncelikle Kızılırmak Deltası’nın önemli bir değeri olan Su Kuklası Tiyatrosu ve geleneksel müzikler eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Ardından yerel ulaşım aracı olan çekçekler ile kısa bir gezintiye çıktıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Turumuzun ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Akşam Yemekli Su Kuklası Tiyatrosu ve Gece Turu

55 $

8. GÜN

HANOİ

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimizin rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Öğle Yemekli Ha Long Bay Turu’na katılabilirler. Sessizlik ve huzur abidesi, dünyanın 7 doğal harikasından biri olan bu koyu ve körfezi keşfetmek için tekne ile eşsiz bir gezintiye çıkıyoruz. Kelebek Mağarası, Tosbağa Kayalığı, Aslan Kayalığı ve Bai Tho Dağları gezimiz esnasında göreceğimiz yerler arasında. Adacıklar, Mağaralar ve tüm kuytu köşelerinde içinizi huzur ile kaplayacak bu gezintimizi tamamladıktan sonra öğle yemeğimizi alıyoruz ve bu muhteşem körfezin keyfini çıkarmanız için serbest zaman veriyoruz. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

Alternatif Program

Öğle Yemekli Ha Long Bay Turu

115 $

9. GÜN

HANOİ – DOHA İSTANBUL

Otelden sabahın ilk saatlerinde çıkış yaparak Hanoi Havalimanı’na transfer oluyoruz. Ardından Qatar Hava Yolları QR 983 sayılı tarifeli seferi ile saat 09:40’da Doha’ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:05’de Doha’ya varış. Varışımızın ardından Qatar Hava Yolları QR 243 sayılı tarifeli seferi ile saat 14:10’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18:30’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ile turumuzun ve servislerimizin sonu.

İstanbul -Doha Qatar Havayolları QR242 14:45 - 18:55

Doha - Saygon Qatar Havayolları QR 974 20:00 - 07:55

Hanoi - Doha Qatar Havayolları QR 983 09:40 - 13:05

Doha - İstanbul Qatar Havayolları QR 243 14:10 - 18:30


Qatar Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) – Doha (DOH) – Saygon (SGN) / Hanoi (HAN) – Doha (DOH) – İstanbul (SAW) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
7 gece kahvaltı dâhil konaklama
Yerel Havayolları ile Saygon – Siem Reap – Hanoi arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
Saygon ve Hanoi panoramik şehir turları
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Türkçe profesyonel rehberlik hizmetleri
Seyahat Sağlık Sigortası
Vietnam C1 Belgesi (90 USD – Vize değildir. Vize almak için zorunlu belgedir)
Vietnam Çok Girişli Kapı Vizesi (50 USD)
Kamboçya Vizesi
Covid-19 Kapsamlı Sağlık Sigortası
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Ekstra turlar 
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.
Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.
Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.


 

1) VİETNAM KAPI VİZESİ

Vietnam’a seyahat edecek bordo pasaport hamili TC Vatandaşları vizeye tabidir.
Tarafımızdan temin edeceğiniz C1 belgesi ve vesikalık 2 adet fotoğraf ibrazı ile ülke girişi esnasında çok girişli Vietnam Kapı Vizesi alınabilmektedir.
Çok girişli Vietnam Kapı Vizesi alabilmek için gerekli ücret giriş esnasında yetkililere doğrudan ödenmektedir.
Vietnam Kapı Vizesi için gerekli 2 adet vesikalık fotoğraf aşağıdaki prosedürlere uygun olmak zorundadır.
arka fonu beyaz olmalıdır.
4x6 cm boyutlarında olmalıdır.
 

1.1) VİETNAM C1 BELGESİ

Vietnam Kapı Vizesi alabilmek için C1 Belgesi alınması zorunludur.
Kişi başı 90USD karşılığında acentemiz tarafından temin etmeniz gerekmektedir.
Tur satın alındıktan sonra pasaportun ön yüzü renkli biçimde taranarak tarafımıza mail atılmalıdır.
Bu belge herhangi bir şekilde vize niteliği taşımaz yalnızca Kapı Vizesi için zorunlu belgedir.
 

2) KAMBOÇYA KAPI VİZESİ

Vietnam’a seyahat edecek bordo pasaport hamili TC Vatandaşları vizeye tabidir.
C1 belgesi ve vesikalık 2 adet fotoğraf ibrazı ile ülke girişi esnasında çok girişli Kamboçya Kapı Vizesi alınabilmektedir.
Çok girişli Kamboçya Kapı Vizesi alabilmek için gerekli ücret giriş esnasında yetkililere doğrudan ödenmektedir.
Kamboçya Kapı Vizesi için gerekli 2 adet vesikalık fotoğraf aşağıdaki prosedürlere uygun olmak zorundadır.
arka fonu beyaz olmalıdır.
4x6 cm boyutlarında olmalıdır.

Gezilecek Şehirler

Siem Reap


Dünyanın en büyük dini yapısı Angkor Wat’a açılan bir kapı olan Siem Reap, Kamboçya’daki en popüler turizm bölgesidir. Tabi, bu hareketli şehir, tarihi bir saraydan çok daha fazlasını sunmaktadır. Hem geleneksel Khmer yemekleri hem de modern ve şık restoranları, lüks otelleri ve capcanlı gece hayatı ile burada günlerce hiç sıkılmadan vakit geçirebilir, şehrin size sunduklarının tadını çıkarabilirsiniz. <BR>Buraya geldiğinizde, Kızıl Kmerler döneminde ülkede yaşananları öğrenmeniz önemlidir ve size Kamboçya’nın tarihi hakkında bir fikir sunacaktır. Tarihe meraklıysanız, şehri bir rehber eşliğinde gezerek yaşananlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Siem Reap’e geldiğinizde, ülkedeki geleneksel balıkçı kültürünü keşfetmek ve şehrin yerlileri ile sohbet etmek için Tonle Sap Gölü üzerindeki köyü keşfetmeyi de unutmayın.

GÖRÜLMELİ

Siem Reap görülmesi gereken yerler
 • Angkor Tapınağı
 • Banteay SreiTapınağı
 • Bayon Tapınağı
 • Preah Khan Tapınağı

TADILMALI

Siem Reap ne yenir
 • Izgara muz
 • Tavuk yemeği
 • Noodle Çorbası
 • Amok

Hanoi


Vietnam’ın başkenti olan Hanoi, her yıl pek çok turistin ziyaret ettiği şehirler arasında yer almaktadır. Hanoi gezilecek yerler ve burada tatmanız gereken lezzetleri de şimdi öğrenebilirsiniz. Gezinomi Hanoi turlarına hemen göz atabilirsiniz.

GÖRÜLMELİ

Hanoi görülmesi gereken yerler
 • Hoan Kiem Gölü
 • Ho Chi Minh Mozolesi
 • Ho Chi Minh Mozolesi
 • Vietman Müzesi

TADILMALI

Hanoi ne yenir
 • Balık çeşitleri
 • Pho Goa (tavuklu çorba)
 • Bia Hoi (birası)
 • Pirinç şarabı

Vietnam

hakkında bilmeniz gerekenler

Vietnam
Konuşulan Dil
Viet, Çince, Fransızca, İngilizce
Para Birimi
Vietnam Dong
Saat Farkı
5
Voltaj
220 V

Genel: Başkenti Hanoi olan Vietnam’da tropikal bir iklim yaşanmaktadır. Hava sıcaklıkları 38 derecenin üzerine çıkabiliyor.

Telefon: Ülke kodu:84 Konsolosluk:84-4 822 24 60 (3 lines)

Vergiler: Vergi uygulaması bulunmuyor.

Bahşiş: Bahşiş için özel istek yoktur aksine verirseniz çok sevinilir.

Kamboçya

hakkında bilmeniz gerekenler

Kamboçya
Konuşulan Dil
Kmer, İngilizce ve Fransızca
Para Birimi
Kamboçya Rieli
Saat Farkı
5
Voltaj
220 V

Genel: Kamboçya, Tayland Körfezi’ne kıyısı bulunan bir ülkedir. Tropik iklimin yaşandığı Kamboçya’da Nisan ve Aralık ayında sıcaklık 40 dereceye kadar çıkıyor.

Vergiler: Vergi uygulaması bulunmuyor.

Bahşiş: Restoranlarda % 5 ile bahşiş bırakılabiliyor.

Misafir Değerlendirmeleri

Bu tur için henüz bir değerlendirme yapılmamış. Tur için ilk değerlendirmeyi siz yapın.

Tur Nasıldı?

Tur rehberinden memnun kaldınız mı?

Konakladığınız oteli beğendiniz mi?

5 TL GeziPara Kazan

Benzer Turlar

Otobüs İle Baştanbaşa Balkanlar Turu 8 Günde 9 Ülke - 2024

Otobüs İle Baştanbaşa Balkanlar Turu 8 Günde 9 Ülke - 2024

13.09.2024 - 21.09.2024 fiyatıdır.8 Gece 9 Gün
998.00 EUR
Bangkok, Pattaya Turu - Mahan HY ile Süper Promosyon 7 Gece

Bangkok, Pattaya Turu - Mahan HY ile Süper Promosyon 7 Gece

23.07.2024 - 31.07.2024 fiyatıdır.8 Gece 9 Gün
1798.00 EUR
Süper Promosyon Pattaya Turu Mahan HY ile 7 Gece

Süper Promosyon Pattaya Turu Mahan HY ile 7 Gece

15.08.2024 - 23.08.2024 fiyatıdır.8 Gece 9 Gün
1898.00 EUR
Benelüks, Paris, Köln Turu- Pegasus Hava Yolları ile (CGN-CGN)

Benelüks, Paris, Köln Turu- Pegasus Hava Yolları ile (CGN-CGN)

22.10.2024 - 30.10.2024 fiyatıdır.8 Gece 9 Gün
1258.00 EUR
Büyük Küba (HAV-HAV) Türk Havayolları İle

Büyük Küba (HAV-HAV) Türk Havayolları İle

2.12.2024 - 10.12.2024 fiyatıdır.8 Gece 9 Gün
3498.00 USD

Konum

Vietnam & Kamboçya Qatar Havayolları (SGN - HAN)

İnternet sitemizin doğru biçimde çalışması için zorunlu olan çerezler kullanılmaktadır. Reklam/pazarlama, performans/analitik çerezleri ise üçüncü taraf çerezler olup ancak açık rıza vermeniz halinde kullanılabilecektir. Çerezler aracılığıyla kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgiye "Çerez Aydınlatma Metni"nden ulaşabilirsiniz. Tüm çerezlerin kullanımına ve üçüncü taraf çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verilerin yurt dışına aktarılmasına onay vermek için "Tümünü Kabul et" e, zorunlu olmayan çerezleri reddetmek için "Tümünü Reddet"e tıklayabilir ya da çerezlere ilişkin tercihlerinizi Çerez Tercihleri seçeneğinden yönetebilirsiniz.