Amerika Uçak Bileti


 Amerika Ucuz Uçak Bileti Fiyatları

Yurtdışı uçak bileti almak için ucuz uçak biletinin fırsatlarının sunulduğu Gezinomi’den seçimlerinizi rahatlıkla yapabilir, 12 taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Dilerseniz rezervasyon yaptırın dilerseniz ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırmadan satın alın.

Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları


Amerika Birleşik Devletleri, elli eyalet ve bir tane federal bölgeden oluşan federal bir anayasal cumhuriyettir. Kuzey Amerika'nın ortasında, Büyük Okyanus ve Atlas Okyanusu'nun arasında bulunmaktadır. Kanada ve Meksika ile sınırı vardır ayrıca Karayipler ve Büyük Okyanus'ta bulunan deniz aşırı toprakları da bulunmaktadır. 4 Temmuz 1776 resmi kuruluş tarihidir.

Amerika ülkesi, Basın Özgürlüğü Endeksinde 46.sırada yer alan halk arasında “özgürlükler ülkesidir.” Resmi dili İngilizcedir.

New York City, Los Angeles, Chicago, Dallas, Philadelphia, Washington, Miami, Atlanta, Boston, San Francisco, Detroit, Phoenix görülmesi gereken şehirlerin başlıcalarıdır. Ayrıca Walt Disney World’s Magic Kingdom, Orlando, Times Square, Fenway Park, Boston, Mount Rushmore, South Dakota, Taos Pueblo, New Mexico, Pike Place, Seattle, Big Sur, California’da görülmesi gereken yerler arasındadır.

Amerika uçak bileti almak için Gezinomi uçak bileti sayfasından direkt olarak ucuz uçak bileti seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz Amerika seyahatiniz için biran önce biletinizi almalı ve uygun ödeme seçenekleri arasından tercihlerinizi yapabilirsiniz.

0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezinden 7/24 hizmet alabileceğiniz gibi direkt olarak Gezinomi uçak bileti sayfasından da nereden Amerika’ya gideceğinizi seçerek, kaç kişi seyahat edeceğinizi ve tarihlerinizi belirleyerek bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz. Karşınıza gelecek olan uçuş listesi ekranında yer alan uçuşlar arasından dilerseniz fiyat, dilerseniz de saatlerine göre seçim yaparak, uçak biletinizi satın alabilirsiniz.