Çin Uçak Bileti


 Çin Uçak Bileti

Yurtdışı uçak bileti almak için ucuz uçak biletinin fırsatlarının sunulduğu Gezinomi’den seçimlerinizi rahatlıkla yapabilir, 12 taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Dilerseniz rezervasyon yaptırın dilerseniz ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırmadan satın alın.

Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları


Resmi dili Çince olan ve oldukça kalabalık nüfusu ile Çin, mutlaka görülmesi gereken bir ülkedir. Çince dünyanın en eski sürekli kullanılan yazılı dilidir. Antik Çin medeniyetine ait pek çok kâğıt, pusula, barut ve matbaa bulunmaktadır. Dünya tarihinin en eski ve günümüze gelen medeniyetlerindendir. 6000 yıl öncesine ait kalıntılara ulaşılmıştır.

Oldukça büyük ve kalabalık olan bu ülkede gezecek çok yer var. Unutulmuş Kent (Forbidden City), Cennet Tapınağı (Temple of Heaven), imparatorluk ülkesinden kalma Yazlık Saray (Summer Palace), Hong Kong, Çin Seddi, Yasak Şehir, Tiananmen Meydanı, Yazlık Saray, Kung Fu Show görülmesi gereken yerler arasındadır.

Çin uçak bileti satın almak ve seyahatlerinizi gönül rahatlığı ile yapmak isterseniz seçimlerinizi Gezinomi uçak bileti sayfasından yapabilirsiniz. 7/24 hizmet veren 0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezinden direkt olarak bize uylaşabilir, Çin seyahatlerinizi planlayabilirsiniz. Çin uçak bileti fiyatları hakkında detaylı almak isterseniz ana sayfamızdan gidip döneceğiniz tarihleri aratarak fiyatlar hakkında merak ettiklerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.