İzmir İstanbul Uçak Bileti


 İzmir Uçak Bieti

 

5 TL Gezi Para Hediye!

Gezinomi siz uçtukça kazandırıyor. Gezinomi’den aldığınız uçak biletlerinde 5 TL GeziPara kazanıyorsunuz. Daha fazla GeziPara kazanmak için arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi


Uçak bileti satın almak istediğiniz yön İzmir İstanbul arası ise en uygun fiyatlı uçak biletini bulmak için doğru yerdesiniz.

İzmir İstanbul uçak bileti fiyatlarına en kolay ulaşabileceğiniz yöntem, Gezinomi uçak bileti sayfasından direkt olarak arama yapmaktır. Gidiş dönüş yönünüzü belirleyin ve ardından seyahat etmek istediğiniz tarihlerinizi seçin. Uçak bilet fiyatları ve uçuş saatlerinin yer aldığı ekrana geldiğiniz zaman, en uygun olan fiyatlı bileti ya da uçuş saati seçerek planlamanızı yapabilirsiniz. Daha sonra yolcu bilgilerinizi ve ödeme yapacağınız kredi kartınızın bilgilerini girerek biletinizi satın alabilirsiniz. Dilerseniz Gezinomi’nin sizin için sunduğu 12 taksit seçeneğinden yararlanarak uçak biletinizi rahat rahat alabilir ve ödeyebilirsiniz.

0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezinden bize ulaşarak, konusunda uzman personelimizden direkt olarak uçak bileti satın alma talebinde bulunabilir ve aynı şekilde yine kolaylıkla seyahatinizi planlayabilirsiniz.