Pekin Uçak Bileti


 Yurtdışı Uçak Bileti

Yurtdışı uçak bileti almak için ucuz uçak biletinin fırsatlarının sunulduğu Gezinomi’den seçimlerinizi rahatlıkla yapabilir, 12 taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Dilerseniz rezervasyon yaptırın dilerseniz ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırmadan satın alın.

Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları


Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti, Şanghay'dan sonra ülkenin ikinci büyük şehridir. Pekin ayrıca Çin'in dört büyük başkentinden biridir. Çin’in sürekli başkenti olmuştur. Çin’in oldukça derin bir geçmişi vardır ve Pekin’de bu zengin tarihin vazgeçilmezidir. Çin tarihine ait pek çok eseri bu şehirde görebilirsiniz.

Kuzey Çin Ovasının kuzey ucunda, Sarı Denizin Bo Hai Körfezinden içeride olan Pekin, 14 kentsel semte ve 2 kırsal ilçeye ayrılmaktadır. Dünyadaki en büyük metropol alanlardan biri olan Pekin’i mutlaka görmelisiniz. Şanghay ve Hong Kong her açıdan Pekin’den bir adım daha öndedir. 2008 de Yaz Olimpiyatları'na ev sahipliği yapmıştır.

Pekin’de gezilecek yerler arasında; Tiananmen Meydanı, Yasak Şehir, Wangfuijing Caddesi, Yazlık Saray, Cennet Tapınağı, Pekin Hayvanat Bahçesi, Terra Cotta (Toprak Askerler Müzesi), Lama Tapınağı, Çin Seddi gezilip görülmesi gereken yerler arasındadır.

Pekin uçak bileti satın almak isterseniz, seçimlerinizi yapabileceğiniz Gezinomi uçak bileti sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ucuz Pekin uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için, seyahat edeceğiniz yeri belirleyin, daha sonra tarihlerinizi seçin ve ardından kaç kişi seyahat edebileceğinizi seçebilirsiniz. Tüm bu seçimlerin ardından karşınıza gelecek olan ekranda Pekin uçak bileti fiyatlarını listelenmiş halde göreceksiniz. Tarih ya da fiyat aralıklarını baz alarak tercihlerinizi yapabilirsiniz. 0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezinden direkt olarak bilet satın alma işleminizi yapabilir ve seyahatinizi planlayabilirsiniz.