Seyşeller Uçak Bileti


 Seyşeller UcuzUçak Bileti Fiyatları

Yurtdışı uçak bileti almak için ucuz uçak biletinin fırsatlarının sunulduğu Gezinomi’den seçimlerinizi rahatlıkla yapabilir, 12 taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Dilerseniz rezervasyon yaptırın dilerseniz ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırmadan satın alın.

Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları


Seyşeller Cumhuriyeti, Hint Okyanusu'ndaki 115'in üzerinde adadan oluşan ada ülkesidir. 1505 yılında Portekizliler tarafından bulunduğu sanılan ada, 1768'de Fransızlar tarafından işgal edilmiş olup, 1977'deki darbeden sonra 1979'da ilan edilen yeni anayasa ile tek partili bir devlet oldu.

İthalat ve ihracatını daha çok İngiltere, Fransa, Güney Afrika, Yemen ve Pakistan ile yapan Seyşeller’in gelir kaynakları arasında; kurutulmuş hindistancevizi içi, tarçın, sabun ve parfüm yağı, vanilya ve balık bulunmaktadır. Seyşeller de gezilecek yerler arasında; Co-Co-De-Mer Palmiyelerinin bulunduğu Botanik Bahçeleri, Doğal Tarihi Müzesi, Ulusal Müzesi, Mahe Adası, Beau Vallon Plajı bulunmaktadır.

Ada oluşundan kaynaklanan tropik özellikleri ile insanları büyüleyen bir yerdir. Sahilleri ile adeta el değmemiş güzellikleri siz de keşfedebilirsiniz. Tropik bir tatil planlamak ve Seyşeller uçak bileti satın almak için Gezinomi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

0850 466 77 44 numaralı çağrı merkezinden direkt olarak hizmet alabilir ve uçuşunuzu planlayabilirsiniz. Seyşeller uçak bileti seçenekleri arasından en uygun olanı yakalamak ve 12 taksit seçeneği ile satın almak için tarihleriniz belli olunca tercihlerinizi yapmanız daha kolay olacaktır.

Seyşeller uçak bileti fiyatlarını sayfamızdan direkt olarak arama yaparak görebilir, tercih edeceğiniz tarih için şimdiden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.