Facebook

Uygun Fiyatlı Tatil


Tatil için her zaman uygun fiyatlı tatil seçenekleri Gezinomi’de! Dilediğiniz zaman tatil planı yapmak ve en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanarak hayalinize kavuşmak isterseniz seçimlerinizi değerlendirme zamanı geldi demektir. Dilerseniz erken rezervasyon seçenekleri ile dilerseniz de yılın her mevsimi en uygun fiyatlı tatil seçenekleri ile tatilinizi planlayın. Seçim sizin! Unutmayın! Gezinomi ile her gün tatil olsa demek isteyenler için birçok fırsat burada!

Uygun Tatil Fırsatları


Club Scala Nuova

Aydın / Kuşadası / Merkez

Herşey Dahil

45,00 TL
%15
indirim
38,25 TL

Altınkaya Holiday Resort

Kıbrıs / Girne / Ozanköy

Yarım Pansiyon

114,00 TL
%18
indirim
93,48 TL

Büyük Anadolu Hotel Girne

Kıbrıs/Girne

Oda + Kahvaltı

120,00 TL
%10
indirim
108,00 TL

City Royal Hotel Casino

Kıbrıs / Lefkoşa

Oda + Kahvaltı

140,00 TL
%20
indirim
112,00 TL

Dorana Hotel

Kıbrıs/Girne

Oda + Kahvaltı

120,00 TL
%10
indirim
108,00 TL

En Uygun Tatil Rezervasyonunu Nasıl Yapabilirim?

Yıl boyu çalışmanın vermiş olduğu stresti sevdiklerinizle uygun fiyatlı tatil yaparak üstünüzden atın. İndirimli fiyatlar ve avantajlı ödeme imkanı sunan gezinomi.com tanışmak sizlere uygun fiyatlı tatil yapmak için avantaj sağlayacaktır.

Gezinomi.com size daha iyi bir tatil deneyimi yaşamanız için size özel avantajlar sunabilmek için seçimlerinizi bekliyor. Yaz tatilini sevdiklerinizle geçirmek ve güzel anılar biriktirmek için tatil seçeneklerimizi incelemelisiniz.

Gezinomi ile uygun fiyatlı tatil yapmanın ayrıcalığı sizi tatil sonrası mutlu yapacaktır. Daha ekonomik bir tatil için sitemizdeki tatil fırsatlarını incelemenizi öneriyoruz. “Her gün tatil olsa” diyerek sizlere güzel ve ekonomik tatil diliyoruz.

ucuz tatil