Sueno Hotels Beach Side

9.5

bir Sueno Otelleri tesisidir.

Antalya/Side/Sorgun

Ultra Herşey Dahil

Tesisin açılış kapanış tarihi:1 Nisan - 31 Ekim

Otelin ilgili tarihlerde kontenjanı bulunmamaktadır. Otelin satışı adına tatil danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN:0850 466 77 44

ya da

Hemen Arayın:0850 466 77 44

ya da

Sueno Hotels Beach Side Hakkında

Antalya demek deniz kum ve güneş demek. Siz de Antalya’nın en özel köşelerinden biri olan Side’de en güzel olanı yakalamak isterseniz Sueno Hotels Beach Side seçimlerinizi bekler.

Denize sıfır konumu, her şey dahil sistemi ile her zaman en iyi tatili yapmanızı sağlayacak olan otelde müşteri memnuniyeti hep en üst seviyededir. Konfor ve lüks seçimlerinin bir arada olduğu otel, Antalya’nın en mükemmel sahillerinden olan Side’de bulunmaktadır.

Antalya şehir merkezine 70 km, Antalya Havalimanı’na 60 km ve Side’ye 1 km uzaklıkta olan Sueno Hotels, konuklarını aradıkları rahatlıkta ağırlamak ister. Sorgun ilçesinde yer alan Sueno Hotels Beach Side, uzun sahil şeridi ve iskelesi ile her türlü seçeneği sunar ve konforunuz için bütün özeni gösterir.

A' la Carte Restoranlar rezervsyonlu ve küver ücretli olarak hizmet vermektedir.

Oda Süslemesi
Odaya Meyve Sepeti ve Şarap ikramı
Spa merkezindeki masaj uygulamalarında %35 indirim.
Müsaitlik doğrultusunda oda kategorisi bir üst kategoriye yükseltilir.
Tatilinizin ilk sabahı odaya ücretsiz kahvaltı servis edilir.(giriş esnasında misafir ilişkileri görevlisi ile kararlaştırılır.)
A' la Carte Restoranlarımızdan birinde ücretsiz bir akşam yemeği.(giriş esnasında misafir ilişkileri görevlisi ile kararlaştırılır.)

Balayı konsepti konaklama tarihinden maksimum 1 ay önce evlenen çiftler için geçerlidir. Evlilik cüzdan ibrazı gerekir.

Ultra Her Şey Dahil

Geçerli Konsept saatlerinde:Sabah, Öğle ve Akşam açık büfe yemekler , gün içerisinde Snack, ikramlar , yerli ve bazı yabancı alkollü alkolsüz içecekler ücretsizdir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ekstra hizmetler ücretlidir.

Her Şey Dahil

Geçerli konsept saatlerinde:Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler, gün içerisinde snack, tesisin belirlemiş olduğu yerli alkollü-alkolsüz içecekler servis edilir. Belirtilen hizmetler dışındaki tüm ektra hizmetler ücretlidir.

Tesis odalarına giriş saati 14:00 ile başlar, odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir.
Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Taze sıkılmış meyve suları, Türk kahvesi ve import içecekler ücretlidir.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Denize sıfır konumdaki tesisin kendi plajı ve iskelesi bulunuyor.

ÇALIŞANLAR İLE İLGİLİ ÖNLEM VE HİJYEN KURALLARI

- Çalışanların işe geliş ve gidişlerinde kullandıkları transfer araçları her servis öncesi ve sonrasında dezenfekte edilmektedir.
Çalışanlar transferler sırasında koruyucu maske takmak zorundadırlar ve transfer araçlarının kapasiteleri % 50 oranında kullanıldığından güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.
- Çalışanlar işbaşı yapmadan önce dijital termometreler ile ateş
ölçümleri yapılmaktadır. Ateşi yüksek ve hastalık ile ilgili bulgulara
rastlanan personel işbaşı yaptırılmamaktadır. Kendisini iyi hissetmeyen personele iş yerine gelmemeleri ve yapılacak işlemler konusunda talimat verilmiştir.
- Personel üniformaları sıklıkla değiştirilerek yıkanmakta ve personel işbaşı yapmadan önce dezenfekte uygulamasından geçmektedir.
- Personel ortak kullanım alanlarında ve geri plandaki çalışma ünitelerinde yeterli sayıda dezenfeksiyon ünitesi mevcuttur. Her personel hangi departmanda görev yaparsa yapsın ellerini dezenfekte etmekle beraber mutlaka her saatte bir ellerini kuralına göre yıkamak zorundadır.
- Kat hizmetleri, temizlik hizmetleri, yiyecek ve içecek üretim alanlarında ve bulaşıkhane gibi geri planda çalışan personel maske ve tek kullanımlık eldiven takmak zorundadır.
- Personel ortak kullanım alanlarında pandemi ve hijyen konularında afişler, broşürler bulunmakta ve bu alanlarda güvenli fiziki mesafe kuralı uygulanmaktadır.
- Her çalışan, misafirler ile ve de kendi aralarındaki ilişkilerde güvenli fiziki mesafe kuralını bilmekte ve uygulamaktadır. Misafir ile
direk ilişkide bulunan çalışanlarımız gerektiğinde maske uygulaması yapmaktadırlar.
- Tüm otellerde çalışanlar için sertifikalı İşyeri Hekimleri görev yapmaktadır. Olası durumlarda eylem planları mevcuttur.
- Pandemi sürecinin başlamasından itibaren tüm personele, yaşanan pandemi ve korunma yöntemleri ile bulaşma şartları ile ilgili
olarak uzman firma ve sağlık ekipleri tarafından eğitimler verilmiştir ve devamlı tekrarlanmaktadır.

DEZENFEKSİYON İŞLEMLERİMİZ

- Tüm genel alanlarda ve tuvaletlerde, devamlı dokunulan yüzeyler, kapı kolları, tırabzanlar asansörler, asansör butonları, lavabolar, bataryalar, pisuar ve klozetlerin temizliğine her zaman olduğu gibi büyük özen gösterilmekte su ve deterjanla temizlik yapıldıktan sonra dezenfektan kullanılmaktadır. Tüm bu işlerde çalışan personel bu işlemlerini maske ve tek kullanımlık eldivenler ile yapmaktadır.
- Tüm genel mekanlarda, tuvaletlerde ve ihtiyaç duyulan her noktada el dezenfeksiyon aparat ve üniteleri bulunmakta ve bunların takibi de titizlikle yapılmaktadır.
- Temizlik ve dezenfeksiyon aralıkları sıklaştırılarak hazırlanan detaylı kontrol listeleri vasıtası ile denetlenmektedir.
- Asansörlerin kapasite kullanımları aynı anda, sadece bir ailenin üyeleri veya 4 kişi binebilecek şekilde sınırlandırılmıştır. Asansör
kullanım talimatları görünür yerlere koyulmuştur.
- Tüm ortak kullanım alanları ve genel mekanlardaki oturma grupları güvenli fiziki mesafeler dikkate alınarak yeniden düzenlenmiştir.
- Tüm genel alan havalandırma sistemleri bu süreçte %100 taze havayla çalışacak şekilde uygulamaya alınmıştır.

MİSAFİR ODALARI

- Oda Temizliğinde çalışan Kat Hizmetleri Departmanı personel veidarecileri maske ve tek kullanımlık eldivenler ile çalışmaktadırlar.
Her odanın temizliği sonrasında diğer odanın temizliği başlamadan eller yıkanarak yeni maske, eldiven ve temizlik bezleri değişikliği
yapılmaktadır.
- Oda temizliklerinde etkili dezenfektan ve çamaşır suyu kullanılmaktadır, eller ile devamlı dokunulan yüzeylere daha çok önem verilmekte, kapı kolları, bataryalar, telefon ahizesi, televizyon kumandası, klima kumandası, aydınlatma anahtarları, su ısıtıcıları, kahve makineleri, mini barlar temizlikleri yapıldıktan sonra ayrıca dezenfekte edilmektedir.
- Kullanılan tüm havlular 90 derecede ve yeterli sürelerde yıkanmaktadır.
- Misafirlerin günlük kullanımına hazırlanan buklet malzemeleri yerlerine koyulmadan önce dezenfekte edilmektedir. Minibar ürünlerimiz tedarikçilerden temini sırasında dezenfektan işleminden geçirilerek teslim alınmakta, güvenli ortamda muhafaza edilmekte ve odalara servis edilmektedir.
- Odalar temizlik işlemleri bittikten sonra minimum 1 saat süre ile havalandırılmakta ve rutin olarak dezenfekte işlemine tabi tutulmaktadır.
- Oda kapasite kullanımları titizlikle takip edilerek mümkün olduğu kadar seyrek aralıklarla oda yerleştirilmeleri sağlanmakta ve check out
yapılan odalara tüm temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden sonra belli bir süre yeni misafir alınmamaktadır.

TESİS GİRİŞ/ CHECK-IN ve CHECK OUT İŞLEMLERİ

- Otel sınırları içerisine girdiğiniz anda eğitim almış güvenlik personelleri tarafından ateş ölçümünüz yapılarak kayıt altına alınacaktır.
- Bavullar ve diğer eşyalar, bu konuda gereken eğitimleri almış olan personel tarafından dezenfekte edilmek sureti ile otelimize alınacak
ve misafirlerin odalarına güvenli şekilde gönderilecektir.
- Giriş kapılarımızda dijital termometreler ile misafirlerimiz ateş ölçümünden geçirilecek ve olumsuz bir durum olması halinde KVKK kanunları gereğince bu durum sadece kendileri ile paylaşılarak eylem planlarında yazıldığı şekilde gerekenler yapılacaktır.
- Görevli personel uygulamakta olduğumuz önlem ve aldığımız tedbirleri genel olarak anlatacaktır.
- Otele giriş ve çıkışlarda birikim olmamasını sağlayacak tüm tedbirler alınmış, güvenli mesafe aralıkları gösterilmiş ve beklemek
gerektiğinde güvenli dinlenme alanları oluşturulmuştur.
- Kapı kartları misafirlerimiz otele giriş yapmadan önce hazırlanarak dezenfekte edilerek güvenli şekilde verilecektir. Yine gereken belgeleri doldurmak için tarafınıza verilen kalemler de özel olarak her kullanım sonrası dezenfekte edilecektir. Tüm giriş kayıt işlemleri güvenli fiziki mesafe göz önüne alınmak sureti ile gerçekleştirilecektir.
- Maksimum düzeyde temassız POS Makinelerimiz kullanılacak ve bu makineler devamlı surette dezenfekte edilecektir.
- Tatiliniz boyunca alınmış önlemler kapsamında Misafir İlişkileri olacak şekilde görevlendirilmişlerdir.
- Check-in ve Check-out sırasında temas gerektirebilecek tüm işlemler mutlaka güvenli fiziki mesafe kuralı çerçevesinde ve usulüne uygun
şekilde yapılacaktır.

ÇOCUK KULÜBÜ ve ÇOCUK OYUN ALANLARI

- Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan 12.05.2020 tarihli Konaklama Tesislerinde Kontrollü Normalleşme Süreci konulu genelgeye istinaden; ”Tesis içerisinde çocuklara ayrılmış oyun odaları, çocuk kulübü, lunapark, oyun bahçesi alanı gibi üniteler hizmet veremez.”
ibaresi göz önüne alınarak Lolipop Mini Club, oyun bahçesi ve çocuk Aqua park alanlarımız bu süreçte hizmet verilememektedir.

YİYECEK ve İÇECEK ÜNİTELERİ

- Büfelerde daha hijyenik ve güvenli malzeme ve teçhizatlar kullanılarak sıklıkla yenileri ile değiştirilecektir. Self servise izin verilmeyecek, görevli personel büfelerde devamlı bulunacak, gerekli yönlendirmeleri ve servisi sağlayacaklardır.
- Tüm Yiyecek & İçecek ünitelerimizin girişlerinde el dezenfeksiyon teçhizatları bulunacak ve girişlerde karşılama ve kapasite kullanımları ile ilgili olarak gerekli yönlendirmeleri yapan personel görev alacaklardır.
- Tüm Yiyecek & İçecek ünitelerimizde masa, sandalye, tabure ve oturum aralıkları, tavsiye edilen güvenli mesafelere uygun olarak düzenlenmiştir. Tüm otellerin Restoran, Bar ve genel mekan büyüklükleri ve kapasiteleri son derece ferah ve yeterli durumdadır.
- Yiyecek & İçecek ünitelerinde bulaşıklar bulaşık makinesi ile yıkanma işlemine devam edilerek, ortama göre tek kullanımlık malzemeler ile sunumlar yapılabilecektir.
- Yiyecek & İçecek mekanlarının genel temizlikleri ile masa sandalye, tezgah, büfeler ve diğer tüm malzeme ve materyallerin temizlikleri servis başlangıç ve bitişlerinde usulüne uygun şekilde yapılarak dezenfekte işlemleri gerçekleştirilecektir.
- Buz makineleri gün içerisinde periyodik olarak dezenfekte edilecek, aylık ince temizlikleri kesinlikle aksatılmayacak.
- Tüm restoranlarda dezenfekte edilmiş, paketlenmiş çatal, kaşık, bıçak, tatlı kaşığı-çatalı, çay kaşığı kullanılacak. Mümkün olan tüm
alanlarda tek kullanımlık versiyonları tercih edilecek. (dezenfeksiyon ile görevli çalışan maske, eldiven, önlük gibi önlemlerini almış olacak)
- Aynı şekilde fişek şekerlerin kullanımına devam edilip, ortak kullanılacak şeker/tuz/karabiberliklerin masa veya desklerde bulunması söz konusu olmayacaktır.
- İçecek servisinde kullanılan pipetler ayrı ambalajlı şekilde sunulacak.
- Kokteyllerde kullanılan lime, limon gibi meyveler istasyonlarda bulundurulmayacak, dolaplarda muhafaza edilecek ve buradan servis edilecek.

SPA-FITNESS ve SPOR ALANLARI

- Uygulamaları yapan tüm personel her uygulama öncesi ve sonrasında kendilerini dezenfekte etmek için belirlediğimiz kurallara
uymak zorundadırlar ve kuru mekanlarda maske ile çalışmalarını yapacaklardır.
- Sauna, Hamam ve Buhar odalarımızda kullanım kapasiteleri hijyenikşartlara göre sınırlandırılmıştır.
- Fitness Salonlarındaki tüm spor aletleri, makine ve teçhizatlar gerekli uygun mesafelerde tekrar düzenlemiş olup her kullanımdan
sonra dezenfeksiyon işlemleri anında yapılacaktır.
- Giyinme-soyunma odaları, duşlar, wc ler gibi genel mekanlar ve elbise dolap ve anahtarları ile kullanılan havlu, bornoz, peştamal gibi tüm
malzemeler güvenli şekilde temizlenerek dezenfekte edilmektedir.

HAVUZ, AQUAPARK VE PLAJ

- Havuz temizlikleri her zaman olduğu gibi herhangi bir hastalığa veya salgına yer vermeyecek kimyasal değerlere uygun şekilde yapılmaya
devam edecektir.
- Tüm şezlonglar, şezlong minderleri günlük olarak gereken temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinden geçirilmektedir.
- Kapalı Havuz havalandırma sistemlerinin sorunsuz çalışmaları sağlanmaktadır.
- Otomatik dozajlama uygulamaları ile ayarlanabilir klor seviyesi tüm açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzlarda ise 1 ile 1,5 ppm arasında
tutulmaktadır.

PROSHOP/GREENKEEPING

- Transfer araçlarının (Golf Car, Club Car vb.) temizlikleri her kullanım sonrası yapılmakta ve dezenfekte edilmektedir.
- Golf oyuncuları için kendi ekipmanlarını dezenfekte etme imkanı sağlanmaktadır.
- Turnuva şeklinde oyun planı yapıldıysa azami katılımcı sayısı belirlenmekte ve en az 1,5 m. fiziksel mesafe olan kuralına uyulacaktır.

ANİMASYON ŞOVLARI VE GELENEKSEL YAZ KONSERLERİ

- Konserlerin gerçekleştirildiği amfi tiyatrolar, etkinlik alanları vb. alanlarda oturma düzeni sosyal mesafe korunacak şekilde
düzenlenecektir.
- Çalışma arkadaşlarımız konser giriş ve çıkışlarında sizler için el dezenfektanı, kolonya, maske ikramları yapacaklardır.
- Tüm şovların yapıldığı alanlar kapasitelerine göre kişi sayısı ile organize edilecektir.

 • Hava Alanına Uzaklığı60 kmAntalya Havalimanı
 • Şehir Merkezine Uzaklığı1 kmSide Şehir Merkezi
 • Otogara Uzaklığı70 kmAntalya Otogarı
 • Denize Uzaklığı0 m

(*) ile işaretli hizmetler ücretlidir.

Tesis Kapasitesi

760 Oda

Otel Özellikleri

 • A la Carte Restaurant *
 • Amfi Tiyatro
 • Araç Kiralama *
 • Kuru Temizleme *
 • Market *
 • Otopark
 • Toplantı Salonu *
 • Çamaşırhane hizmetleri *
 • 24 Saat Oda Servisi *
 • Kuyumcu *
 • Oda Sayısı

Plaj ve Havuz Özellikleri

 • Plaj Havlusu
 • Şezlong
 • Minder
 • Açık Havuz
 • Kapalı Havuz
 • Şemsiye
 • İskele
 • Aquapark

Aktiviteler

 • Aerobic
 • Animasyon
 • Basketbol
 • Bilardo *
 • Bowling *
 • Dart
 • Masa Tenisi
 • Mini Futbol
 • Sinema
 • Tenis Kortu
 • Atari Oyunları *
 • Tenis Kortu - Aydınlatmalı *
 • İnternet Cafe *
 • Play Station *
 • Boccia

Çocuklar İçin

 • Çocuk Animasyonu
 • Çocuk Havuzu
 • Çocuk Kulübü
 • Çocuk Parkı
 • Çocuk Oyun Alanı
 • Junior Club
Tesisin Açılış Tarihi:1 NisanTesisin Kapanış Tarihi:31 Ekim

Misafir Değerlendirmeleri

Otelin Toplam Puanı

14 yorum sonucu ortalama 9,52 puan almıştır.

9.5
Puan Detayları
Oda Hizmeti
9.6
Lokasyon
9.6
Personel
9.4
Aktiviteler
9.6
Yeme / İçme
9.5
Hijyen
9.0
Fiyat / Kalite
9.4
Misafir Görüşleri

Sueno Hotels Beach Side misafir yorumları

14
Puan Detayları
Çocuklu Aileler
7
Arkadaş
0
Çiftler
6
Tek Misafir
1
img-avatar
Müge B.
Çocuklu Aileler
Bilecik
Olumlu yorumlarözellikle yemekleri çok güzeldi. Animasyonları çok iyiydi. Memnun kaldıgımız bir tesis oldu. Personeller güleryüzlü ve hijyen koşullarına uygun davrandı.
09-10-2020 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Mahmut K.
Çiftler
Olumlu yorumlarçok çok memnun kaldık
10-05-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Hami C.
Çiftler
Olumlu yorumlarotel gayet güzel çok begendik.
04-05-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
Suat U.
Çiftler
Olumlu yorumlarotelle ilgili sorunumuz olmadıOlumsuz yorumlarPersoneller yabancı olduğu için biraz anlaşmak zordu.
22-04-2019 tarihinde yorum yapıldı.
10.0puan
img-avatar
İ. O.
Tek Misafir
Olumlu yorumlarGüzel bir tatil geçirdim
10-10-2018 tarihinde yorum yapıldı.
9.0puan

Otel Nasıldı?

Yemekler lezzetli miydi?

Personel güler yüzlü müydü?

5 TL GeziPara Kazan